Predikce cen kosmu (ATOM) na roky 2021, 2022 a 2025

Spíše než jen další kryptoměna je Cosmos sítí kryptoměn. Cosmos, který si říká „internet blockchainů“, umožňuje transakce, komunikaci a konsenzus mezi různými blockchainovými aplikacemi. V tomto článku o predikci cen Cosmosu se podíváme na skutečná technologická omezení, která si vynutila vývoj této kryptoměny.

I když bitcoiny dobývají svět bouří a jak v jeho důsledku kvete tisíc imitátorů, kryptoměny sužuje spousta problémů, které brání jejich širokému využití v běžné společnosti. Jak řekli zakladatelé společnosti Cosmos, problémem je škálovatelnost, interoperabilita a použitelnost.

Abych to parafrázoval, kryptoměny jsou neúčinné ve srovnání s jinými prostředky transakce, jako jsou kreditní karty; nemohou spolu komunikovat ani operovat, protože každá kryptoměna je utlumena na svém vlastním virtuálním území; a nemohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly různým potřebám, protože blockchain codebase je obecně monolitický a je těžké jej analyzovat do jeho základních modulů.

předpověď ceny vesmíru

Ve snaze tyto problémy vyřešit, Kosmos nejprve oddělil původní codebase do tří odlišných modulů: aplikace, která zpracovává transakce; síť, která přenáší informace všem uživatelům (neboli „uzlům“) systému; a mechanismus konsensu, který zajišťuje, že uživatelé se všichni shodují na stavu a povaze informací.

Kosmos lze vizualizovat jako skupinu paralelních aplikací („zóna“), z nichž každá je připojena k zprostředkujícímu rozbočovači, který dohlíží na každou zónu, základní síťový systém a mechanismus konsensu. Cosmos Hub má vlastní kryptoměnu ATOM, která usnadňuje komunikaci a transakce mezi různými zónami.

Díky Cosmosu mohou vývojáři nyní vydávat zcela nové kryptoměny, aniž by vytvářeli vše od nuly, čímž by se zkrátila doba vývoje z let na pouhé týdny (řešení; tedy problém „použitelnosti“). Měny mohou přenášet data a obchodovat napříč platformami, což je činí interoperabilními. Ještě důležitější je, že kryptoměny lze nyní rozšířit tak, aby zpracovávaly více transakcí než kdykoli předtím.

Konvenční kreditní / debetní karty mají v současné době oproti kryptoměnám obrovskou výhodu: Visa a Mastercard mohou zpracovávat tisíce transakcí každou sekundu, bezproblémově přenášet data se stovkami bank, zatímco kryptoměny jako Bitcoin a Ethereum zpracovávají méně než dvacet za sekundu.

Důvodem je to, že Bitcoin i Ethereum spoléhají na mechanismus konsensu „proof-of-work“, ve kterém je každá transakce ověřována prostřednictvím nehospodárného a těžkopádného procesu těžby. Místo toho se Cosmos spoléhá na efektivnější mechanismus „proof-of-stake“, ve kterém validátoři vsazují svou vlastní měnu na integritu systému.

Cosmos tak reaguje na skutečné potřeby na kryptografické scéně: aby kryptoměny byly méně hloupé, méně monolitické a přizpůsobitelnější pro vývojáře. Pokud bitcoiny ohlašovaly úsvit éry blockchainu a kryptoměna druhé generace Ethereum zpřístupnila technologii pro širokou škálu aplikací, představuje Cosmos třetí generaci evoluce: překračuje omezení jak bitcoinů, tak ethereum, a tedy otevírá věk škálovatelných a interoperabilních kryptoměn.

Kosmos Historická cenová analýza

V době psaní tohoto článku vzrostl ATOM o 10,02% a obchodoval se za 6,60 USD. Mince má a tržní kapitalizace 1,59 miliardy $.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

Historická cena této konkrétní mince kolísala mezi 1,68 $ na nejnižší a nad 8 $ na svém vrcholu. Během své historie se její průměrná cena pohybovala mezi 2 a 6 dolary.

kosmosKosmos (ATOM)

Hodnocení: 19$ 18,92 Cena (BTC) .000 0,0003 7500$ 4,51 BVolume$ Změna 728,82 M24h 0,4% Celková nabídka 0,00 ATOM

Kosmos Předpovědi prognózy budoucí ceny

Predikce cen se opírá o pečlivé prozkoumání historických trendů a jejich promítnutí do vrozeně nejisté budoucnosti. S pevným pochopením dostupných údajů a obezřetnou analýzou s přihlédnutím k neustále se měnícím okolnostem je však možné předpovídat s mírou přesnosti.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 6,08 $ -0,65%
1 týden 6,30 $ 2,94%
1 měsíc 15,35 $ 150,81%
1 rok 12,85 $ 109,9%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 12,85 $ 109%
2 roky 17,9 $ 192%
3 roky 25,1 $ 310%
5 let 29,1 $ 375%

* Tato cenová predikce je založena na datech shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a není brána jako investiční rada. Uživatelé by si měli před investováním udělat vlastní průzkum.

Cosmos predikce cen 2021

Cosmos se drží stabilně, i když oslovuje více uživatelů a rozšiřuje své aplikace. Podle předpovědi a algoritmické analýzy je Cosmos (ATOM) nastaven na t0 potenciálně kolem 6,15 $ v roce 2021.

Kosmos predikce cen na rok 2022

Cosmos je nastaven na stupnici nových výšin, protože technologie blockchain proniká hlouběji do každodenní struktury společnosti a její služby potřebují různorodou klientskou základnu. Podle prognózy a algoritmické analýzy by se ATOM mohla v roce 2022 potenciálně pohybovat kolem 12,8 USD.

Kosmos predikce cen na rok 2025

Kosmos bude i nadále růst, i když se jeho služby budou diverzifikovat a rozvětvovat se v celém krypto prostoru. Podle prognózy a algoritmické analýzy by cena ATOM mohla být v roce 2025 kolem 29,9 USD.

Je Cosmos (ATOM) dobrá investice?

Abychom mohli odpovědět na tuto otázku, je třeba rozlišovat mezi kosmem, „ekosystémem“ blockchainu, a ATOM, měnou, která pohání určitou oblast tohoto ekosystému. I když je kosmos „ekosystém“ sám o sobě slibným počinem, neznamená to, že člověk bude dlouhodobě profitovat z „hodling“ ATOM ve svém portfoliu..

ATOM je tzv. Sázkový token. Můžete je koupit a prodat nebo vyměnit za jiné měny, ale k tomu není určen. Připomínáme, že kosmos závisí na konsensuálním algoritmu „proof-of-stake“. Tento mechanismus vyžaduje, aby ověřovatelé „vsadili“ svoji měnu do systému, než budou moci ověřit transakce a vybrat za to svůj poplatek.

Aby povzbudili validátory, aby vložili svou měnu, navrhli zakladatelé Cosmosu ATOM tak, aby nafukoval (tj. Ztratil hodnotu) pevnou sazbou bez ohledu na to, co se děje. To neznamená, že jeho cena nebude stoupat, ale držení měny může znamenat, že možná nezískáváte tolik hodnoty, kolik můžete očekávat.

Jak nakupovat Kosmos?

Kosmos lze zakoupit na burzách, jako jsou Kucoin, Binance, Kraken, Bitmax, Coinbase a další. Tyto burzy obvykle vyžadují, aby si jejich uživatelé vytvořili účet a nastavili dvoufaktorové ověřování. Zatímco některé weby (například Coinbase) umožňují nakupovat kryptoměny ve fiat měně, jiné vyžadují, abyste vlastnili bitcoin nebo ethereum již za účelem obchodování.

Více informací o Cosmosu

Kosmos není jen další kryptoměnou, ale spíše novým odklonem ve vývoji blockchainu. V budoucnu najde blockchain uplatnění v mnoha oblastech, jako je hraní her. Díky své platformě, která umožňuje vývojářům vytvářet řadu aplikací, je Cosmos připraven sloužit těmto klientům v budoucnu.

Kosmos vyplňuje tolik potřebnou mezeru na trhu a jeho budoucnost spočívá v neustálém růstu a rychlém přijetí. Cosmos může jednoho dne dokonce soupeřit s Ethereem jako oblíbenou platformou pro vývojáře. Vývojáři mohou upřednostňovat architekturu Cosmos s modulárním designem a hbitým konsenzuálním algoritmem proof-of-stake přes Bitcoin a Ethereum s jejich objemnou monolitickou základnou kódů.

Tým

Cosmos začínal jako Tendermint, blok blockchainu, který nahradil mechanismus konsensu proof-of-work mechanismem proof-of-stake. Tendermint je duchovním dítětem Jae Kwona, programátora, který vedl tým, který vyvinul aplikaci Yelp pro iPhony. Nyní je v ekosystému Cosmos řada aplikací vytvořených několika vývojáři.

Závěr 

Stručně řečeno, Cosmos je ekosystém nebo „internet“ blockchainů. Skládá se ze dvou částí: v jádru je Tendermint, mechanismus konsensu proof-of-stake; a na povrchu, spoléhající se na motor, existují některé blockchainové aplikace, které se jakoby odfukují z centrálního náboje.

Tato duální, modulární struktura umožňuje vývojářům vytvářet blockchainové aplikace, aniž by bylo nutné vytvářet konsenzuální engine od nuly, což výrazně zkracuje dobu vývoje, z měsíců a let na pouhé týdny. To také umožňuje různým aplikacím vzájemně komunikovat a dokonce mezi sebou obchodovat.

Tímto způsobem si Cosmos klade za cíl vyřešit tři problémy, které dosud otravovaly kryptoměny – problémy s používáním, rozsahem a komunikací. Kryptoměny se těžko vyvíjely a těžší se přizpůsobily konkrétním účelům; Cosmos tvrdí, že zjednodušil kód na přizpůsobitelné kousky velikosti kousnutí.

Vzhledem k tomu, že kryptoměny spotřebovávají tolik energie na neefektivní těžbu, bylo obtížné je navýšit, aby konkurovaly tradičnějším transakčním prostředkům (jako jsou hotovost nebo kreditní karty); Cosmos tvrdí, že je zefektivnil nahrazením algoritmů proof-of-work (které vyžadují těžbu) algoritmy proof of stake, které.

Nakonec byly kryptoměny navzájem umlčeny, každá uvězněna ve své vlastní zemi; v důsledku toho nelze transakce zaznamenané například v bitcoinu zaznamenat v žádné jiné kryptoměně. Cosmos má v úmyslu tento problém vyřešit připojením různých měn (nebo zón) prostřednictvím rozbočovače. Tyto transakce jsou poháněny vlastní nativní kryptoměnou, ATOM, která je ještě více než architektura Cosmos předmětem našeho zájmu.

I když je však Cosmos tak inovativní a slibná technologie, jak tvrdí její zakladatelé, dokazuje to, že ATOM je zisková investice. Zde se věci stávají složitějšími. ATOM je sázkovou mincí – je to něco, co umožňuje uživatelům Cosmosu podílet se na správě systému. Aby motivovali uživatele k utrácení ATOM v systému (místo toho, aby ho hromadili, jak to mají tendenci investoři), zakladatelé záměrně navrhli, aby mince byla inflační.

Není navržen tak, aby byl prostředkem směny nebo uchováváním hodnoty, i když může, pokud chceme, tyto úkoly také provádět. Pokud se chcete účastnit systému Cosmos jako validátor, může vám prospět investovat do této měny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me