Predikce cen PancakeSwap (CAKE) pro roky 2021, 2023 a 2025

Decentralizované finance, nebo lépe známé jako „DeFi“, nadále zvyšují pokrok v zajišťování spravedlivého, přístupného, ​​spravedlivého a transparentního přístupu k penězům pro všechny a bezpochyby patří PancakeSwap mezi nejzajímavější projekty, které z tohoto prostoru vycházejí.

Představeno teprve koncem loňského roku, PancakeSwap je rodící se decentralizovaná burza kryptoměn (DEX) postavená na blockchainu Binance Smart Chain a rychle se stala jednou z nejpopulárnějších decentralizovaných aplikací (dAPP) na BSC. Jeho stále se rozvíjející stát nicméně znamenal, že naše predikce cen CAKE přišla s několika docela zajímavými prognózami.

Jeho jedinečná ekonomika pomáhá vyřezávat PancakeSwap své vlastní místo v sektoru DeFi tím, že poskytuje uživatelům schopnost obchodovat s chytrým algoritmem automatizovaného tvůrce trhu (AMM), spolu s expanzivním digitálním a decentralizovaným ekosystémem, který umožňuje lépe vytvářet a získávat hodnotu z různých rozsah kryptoměn.

Celkově PancakeSwap ukazuje slib. Tato mladá platforma však vstupuje na velmi přeplněný trh naplněný dalšími, známějšími blockchainy. Pokračujte v čtení, abyste se dozvěděli více o naší predikci ceny CAKE a proč byste měli být opatrně optimističtí.

Predikce ceny PancakeSwap

PancakeSwap Historická analýza cen

Jako poměrně nový token dosud PancakeSwap nedrží ICO pro svou rodnou měnu CAKE. Stojí však za zmínku, že byly vytvořeny další tokeny pro použití na decentralizované burze PancakeSwap, jako například FLIP a SIRUP. Prozatím zůstaneme u CAKE, ale můžete se dozvědět více o rozdílech níže. Je to v současné době nezralý trh také znamenal, že historická data o jeho ceně jsou minimální.

Nejstarší údaje o obchodování pro CAKE, které shromáždil CoinMarketCap, byly 29. září 2020. Nedlouho poté, co začalo obchodování, dosáhla CAKE 12. října 2020 maxima historického maxima 1,170000 $. Poté se CAKE propadl na historické minimum 0,198 000 $ 3. listopadu 2020 – méně než měsíc poté, co vykázala svá historická maxima.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

CAKE se v době psaní (20. ledna 2021) obchodoval za 0,728056 USD, což je ztráta 2,86% při 24hodinovém obchodování. Pro srovnání by tato cena vedla ke ztrátě 38,00% ve srovnání s historickým maximem a úctyhodným ziskem 267,70% ze svého historického minima.

PancakeSwap historicky obchoduje poměrně volatilním způsobem – což se očekává od nově spuštěné kryptoměny – takže při nákupu na tomto trhu stojí za to být opatrný.

CAKE dostal celkový limit zásob na 150 908 916 CAKE, přičemž v oběhu koluje 97 042 544 žetonů CAKE. Vzhledem k jeho ceně by to ocenilo tržní kapitalizaci CAKE na 70 652 427 $, což by z ní bylo 266. nejcennější kryptoměna.

token palačinekPancakeSwap (Dort)

Hodnocení: 52$ 11,53 Cena (BTC) Ƀ 0,000 22 800$ 1,52 BVolume$ 201,68 M24h Změna 4,81% Celková nabídka 0,00 Dort

PancakeSwap (CAKE) Předpovědi prognózy budoucí ceny

Ačkoli existuje stále více decentralizovaných kryptoměnových burz, s ještě více na cestě, PancakeSwap je jedinečný, protože je postaven na inteligentním řetězci Binance.

Připojení k expanzivní síti Binance je velkou výhodou, protože PancakeSwap může využívat svou univerzálnost vysokorychlostních transakcí, škálovatelnosti a nízkých transakčních poplatků. Jak však již bylo zmíněno, PancakeSwap je stále velmi mladým projektem, jenž je mimo dělohu. Naše predikce ceny CAKE jako taková ukazuje, že byste měli být velmi opatrní ohledně vašeho přístupu.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 0,734 $ 0,82%
1 týden 0,787 USD 8,10%
1 měsíc 0,680 $ -6,60%
6 měsíců 0,607 $ -16,56%
1 rok 0,468 $ -35,72%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
2022 0,468 $ -35,72%
2023 0,279 $ -61,68%
2024 0,094 $ -87,06%
2025 0,068 $ -90,56%

Predikce cen PancakeSwap na rok 2021

I když potřebujete jen velmi krátký pohled na naše grafy, abyste zjistili, že se předpokládá, že CAKE bude mít medvědí budoucnost, je třeba mít na paměti, že naše predikce ceny CAKE je schopna agregovat pouze algoritmické modely založené na technických faktorech. Kromě toho neexistuje mnoho technických údajů, na nichž by bylo možné najít silný základ.

Klíčovým faktorem, který stojí za organickým růstem, jsou dobré základy a platforma PancakeSwap určitě nabízí mnoho příslibů, že nabídne více pro budoucí účastníky DeFi, takže tato čísla neberte jen za nominální hodnotu.

Predikce cen PancakeSwap na rok 2023

PancakeSwap, ačkoli s již expanzivní decentralizovanou finanční platformou, míří vysoko s ambiciózním plánem implementovat ještě více služeb, aby lépe využil svou kryptoměnu CAKE, což potenciálně ještě více zvýší její hodnotu.

Je to bezprostřední pozornost kontroverze ohledně procesu auditu PancakeSwap, zdánlivě odhalující potenciálně škodlivé nedostatky v jeho inteligentních kontraktech. Obavy, jako jsou tyto, je třeba řešit, aby společnost PancakeSwap sledovala nadějnější budoucnost ve spojení s růstem sebevědomější a nadšené uživatelské základny.

Predikce cen PancakeSwap na rok 2025.

Není pochyb o tom, že je to vidět daleko do budoucnosti, ale teď jsme už mohli pro PancakeSwap zažít scénář break-it-or-make-it. Není pochyb o tom, že decentralizované finance (DeFi) budou budoucností mas pro přístup k finančním službám.

Jde o to, kdy by ta budoucnost mohla dříve či později přijít, a zda by v ní mohly mít místo platformy jako PancakeSwap. Jejich cíle jsou velmi ambiciózní, ale bude vyžadovat značné úsilí od společnosti PancakeSwap, aby si vytvořila pevný základ v již tak vysoce konkurenčním prostoru.

Je PancakeSwap dobrá investice?

Naše predikce ceny CAKE ukázala velmi medvědí sentiment pro svou nativní kryptoměnu CAKE na základě dostupných technických údajů. Studie základního aspektu však navrhuje v následujících měsících a letech růžovější vyhlídky.

Smíšený příjem nám umožnil dospět k závěru, že CAKE společnosti PancakeSwap je zajímavým tokenem, do kterého je třeba zvážit investice, pokud máte zájem o to, abyste se v rámci neuvěřitelně rozmanitého ekosystému DeFi stali prvními, kteří díky svým slibům a potenciálu podporují nové projekty..

Pamatujte, že hlavní kryptoměny jako Bitcoin a Ethereum byly v jednom okamžiku na podobných pozicích jako dnes CAKE. Ale i pro zkušené investory je dobré být mimořádně obezřetní, protože víte, že stále zralý stav PancakeSwap znamená, že je to budoucnost a dlouhodobá udržitelnost ještě není zcela udržitelná.

Existuje také obava, že jiné hlavní platformy s větší expozicí a zkušenostmi v decentralizovaném prostoru tržiště, jako například Uniswap a jeho stejně všestranný ekosystém by mohl přinést silnou konkurenci novým účastníkům, jako je PancakeSwap.

Lidé z PancakeSwap jsou již zaneprázdněni plánováním svých cílů dopředu. V současné době je největším USP jeho jedinečný model automatizovaného tvůrce trhu (AMM), který si může vyměňovat širokou škálu standardních tokenů BEP-20 poháněných Binance pomocí specializovaného cenového algoritmu PancakeSwap.

Uživatelé by také mohli snadno vydělat odměny tím, že se stanou poskytovatelem likvidity a rozšíří používání tokenů CAKE napříč platformou sázení, výnosové farmářství, loterijní služba, integrované tržiště NFT a dokonce i jedinečně vytvořená platforma pro spuštění tokenu Initial Farm Offering pro napájení dalších kryptoměn BEP-20.

Tato synergie mezi PancakeSwap’s CAKE a zbytkem Binance Smart Chain se bude nadále rozšiřovat, podle plánu PancakeSwap. Další spuštění počáteční nabídky zemědělských produktů (IFO) je naplánováno na získání finančních prostředků pro nové projekty založené na CAKE.

Kromě toho existuje záměr vytvořit půjčovací a výpůjční službu, obchodování s marží s dalšími tokeny využívajícími BSC, rozšíření jejich tržiště NFT o tokenizaci digitálních aktiv pomocí CAKE za účelem dosažení hodnoty v reálném světě, sázení na dobu určitou a dokonce i binární opce.

Jak koupit PancakeSwap (CAKE)?

Jako zcela nová kryptoměna jsou možnosti tržiště pro nákup žetonů CAKE prozatím velmi omezené. Protože je PancakeSwap postaven na blockchainu BSC, přirozeně má své tokeny CAKE uvedené na burze Binance Exchange s obchodním párem pro BNB i BUSD. PancakeSwap nabízí CAKE s několika standardními obchodními páry BEP-20.

Mezi burzy třetích stran patří Hotbit, BKEX a Bithumb. Vždy můžete použít web, jako je CoinMarketCap, nebo CoinGecko najít komplexnější seznam, kdykoli se rozšíří do nových burz.

Více informací o PancakeSwap.

PancakeSwap je decentralizovaná burza (DEX) postavená na inteligentním řetězci Binance. Hlavní službou platformy je automatizovaný tvůrce trhu (AMM), který pomocí inteligentních kontraktů vytváří pár obchodování s kryptoměnami – v podstatě trh – aniž by k obchodování potřeboval další protistranu, jako je tomu u typické burzy objednávek.

Díky AMM jsou cenové algoritmy schopny vytvořit potřebné obchodní páry pro výměnu bez důvěryhodných způsobů pomocí tokenů vyčleněných v rezervách likvidity. V podstatě místo obchodování s jinou osobou obchodujete s likvidním fondem.

Jako obchodník to znamená, že jste schopni obchodovat za spravedlivou cenu, aniž byste museli odpovídat ceně stanovené v knize objednávek na milost a nemilost jiného obchodníka. To je velkým problémem pro obchodování párů s nízkým objemem, protože spekulanti jsou schopni využít jeho volatility.

Jako investor byste se mohli snadno stát tvůrcem trhu nebo poskytovatelem likvidity (LP) na PancakeSwap. Vložením vybraných žetonů do fondů likvidity na burze budete odměněni žetony.

Existují 3 typy tokenů, které byly vytvořeny PancakeSwap a používají se pro různé funkce na burze. Žetony FLIP získávají poskytovatelé likvidity (LP) za vkládání vybraných žetonů do fondů likvidity napříč potřebnou burzou nebo za napájení obchodů.

Žetony CAKE – ohnisko této predikce ceny CAKE – se získávají jako odměna za vsazování žetonů FLIP a je také hlavní měnou transakce pro další služby na burze. Žetony SYRUP se získávají vsazením CAKE do bazénu SYRUP, kde mohou držitelé vydělat 25% z každé blokové odměny CAKE a umožnit jim přístup k novým žetonům spuštěným na BSC.

Závěr

Stará doktrína rizika versus odměna stále platí s naší predikcí ceny CAKE – do PancakeSwap byste měli investovat pouze to, co jste ochotni ztratit, ale se stejně zdravou dávkou optimismu.

Přestože PancakeSwap skočil na vysoce konkurenční trh, přináší do sektoru DeFi něco radostného a zajímavého, s decentralizovanou burzou postavenou na příslibu vysokorychlostní, rozsáhlé a nízké ceny struktury inteligentního řetězce Binance, na rozdíl od svých konkurentů, které byly postaveny na jiných blockchainových sítích, jako je Ethereum.

Úspěch PancakeSwap proto hodně závisí na Binance a je založen na naději na větší synergii mezi nimi a propojení s širším decentralizovaným ekosystémem prostřednictvím kompatibility napříč řetězci. Všechno má svůj začátek a proti velké části blockchainového prostoru se v celé jeho historii projevovala podobná skepse, zejména během nástupu DeFi. PancakeSwap se v ničem neliší od DeFi, a to i před bouřlivým soupeřením, je to jeden zajímavý projekt, který by mohl mít smysl, abyste se na něj horlivě podívali.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me