1. Monetų bazė | 2. „BitPanda“ | 3. „BitSquare“ |
![]() |
![]() |
![]() |
PRADĖTI! | PRADĖTI! | PRADĖTI! |
Pirmiausia supraskime SEPA prasmę. SEPA arba „bendra mokėjimų eurais erdvė“ yra pervedimo į Europoje esančius bankus būdas. Kai SWIFT perdavimo metu vartotojai neranda savo šalies, SEPA yra alternatyvus metodas, orientuotas į ES regioną.
Contents
- 1 SEPA patogumas priimant mainus
- 2 Ką reikia žinoti apie SEPA pervedimą
- 3 Kaip galite atlikti SEPA pinigų pervedimą naudodami „Bitcoin“
- 4 22 geriausi būdai pirkti Bitcoin su SEPA 2021
- 4.1 1. Monetų bazė
- 4.2 2. „BitPanda“
- 4.3 3. „BitSquare“
- 4.4 4. „BitStamp“
- 4.5 5. Bitcoin.de
- 4.6 6. Krakenas
- 4.7 7. „LocalBitcoins“
- 4.8 8. Monetų grindys
- 4.9 9. LakeBTC
- 4.10 10. Paymium
- 4.11 11. Safello
- 4.12 12. Gatecoinas
- 4.13 13. Monetų galybė
- 4.14 14. „Anycoin Direct“
- 4.15 15. Bity
- 4.16 16. Kubitai – vartai į Bitcoin
- 4.17 17. „itBit“ BTC birža
- 4.18 18. ANXPRO Bitcoin mainai
- 4.19 19. „HappyCoins“
- 4.20 20. GDAX
- 4.21 21. „CoinCorner“
- 4.22 22. CEX.IO
- 5 Išvada
SEPA patogumas priimant mainus
SEPA pervedimą dažniausiai renkasi Europos šalių gyventojai, o 2015 m. Liepos mėn. Jį sudaro 28 Europos Sąjungos valstybės narės.
Valdyba siekia pakeisti tarpvalstybinių mokėjimų neefektyvumą ir integruoti susiskaidžiusias mokėjimų eurais rinkas į vidaus rinkas. Klientai gali atlikti mokėjimus ir gauti atlyginimus naudodamiesi SEPA, jei tik jie turi banko sąskaitą euro zonoje. Euro zonos regione galima atsiskaityti be grynųjų, naudojant vieną mokėjimo priemonių rinkinį. Siekdama sumažinti kapitalo fondų perkėlimo Europos regione išlaidas, kurios sudaro beveik 2% viso BVP, SEPA įdiegė efektyvius standartus, finansines struktūras ir priemones, kad sudarytų sąlygas pardavimo ekonomikai..
Nurodytos kelios SEPA pervedimo schemos:
SEPA kredito pervedimas: Tai leidžia pervesti lėšas iš vienos banko sąskaitos į kitą ES regione. Mokėjimas bus įskaitytas į gavėjo sąskaitą per dieną nuo deponavimo, jei klientas atliks mokėjimus per nurodytą laiką.
Momentinis SEPA kredito pervedimas: Tai suteikia greitą ir greitą mokėjimo gavėjų kreditavimą greičiau nei per kelias sekundes.
SEPA tiesioginis debetas: Tiesioginis debetas siūlo dvi atskiras schemas, ty „Core SDD“ ir „B2B SDD“. Pagrindinis SDD yra skirtas klientams ir jiems įgyvendinti reikalingi visi SEPA pervedimą siūlantys bankai. B2B SDD pirmiausia skirtas verslo vartotojams ir reikalauja, kad kreditorius ir skolininkas dokumentus bankui pateiktų. Dalyvavimas šioje schemoje yra neprivalomas.
Ką reikia žinoti apie SEPA pervedimą
Banko identifikavimo kodai (BIC) ir tarptautinis banko sąskaitos numeris (IBAN) bus įvesti visoje SEPA zonoje.
Minėti kodai bus reikalingi, kai jums reikės siųsti ar gauti pinigus per SEPA. Savo IBAN ir BIC kodus galite rasti susisiekę su vietiniu banku arba patikrinę banko išrašą.
Kaip galite atlikti SEPA pinigų pervedimą naudodami „Bitcoin“
Gaukite „Bitcoin“ piniginę: Norint pervesti pinigus į ir iš banko sąskaitų, reikia susikurti „Bitcoin“ piniginę. Yra įvairių variantų, tokių kaip „Bitcoin Core“, grybiena ir kt.
Pirkite Bitcoin: Dėl visų akivaizdžių priežasčių, norėdami atlikti pavedimus, turite nusipirkti „Bitcoin“. Galite įsigyti „Bitcoin“ vietine valiuta, BTC yra visiškai skaitmeninis ir patogus naudoti.
Įveskite išsamią pervedimo informaciją: Įveskite reikiamą sąskaitos informaciją ir sumą, kurią norite pervesti, kaip ir bet kuriame kitame internetinio banko mokėjime.
Mokėti: „Bitcoin“ ekvivalentas turi būti sumokėtas už nedidelį aptarnavimo mokestį.
Pervesti pinigai: Gavę sumą, per vieną darbo dieną atliksite SEPA banko pavedimą. Po sėkmingo perkėlimo bus išsiųstas patvirtinimo el. Laiškas jūsų pranešimui.
22 geriausi būdai pirkti Bitcoin su SEPA 2021
1. Monetų bazė
„Bitcoin“ birža „Coinbase“ leidžia žmonėms pirkti ir parduoti „Bitcoin“ už nedidelius pinigus. Jis taip pat veikia kaip „Bitcoin“ mainų ir piniginės teikėjas. 2012 m. Briano Armstrongo ir Fredo Ershamo įkurta „Coinbase“ būstinė yra San Franciske, Kalifornijoje, ir teikia paslaugas klientams iš daugiau nei 33 skirtingų šalių. Ši sąmata padaro juos didžiausiu „Bitcoin“ brokeriu pasaulyje.
„Global Digital Asset Exchange“ (GDAX) yra seserų birža ir veikia taip pat, kaip „Coinbase“. Joje registruojami visi ne tik „Bitcoin“ prekybos, bet ir kitų kriptovaliutų, tokių kaip „Litecoin“ ir „Ethereum“, sandoriai. „GDAX“ pranašumas yra tas, kad jis leidžia vartotojams atlikti kelis sandorius nereikalaujant atlikti banko pavedimo už kiekvieną sandorį, o tai užima daug laiko ir prideda vėlavimą. Pinigų pervedimo galimybės apima kredito, debeto korteles ir SEPA pervedimą.
Kaip įnešti pinigus į „Coinbase“
„Coinbase“ reikalauja, kad prie „Coinbase“ piniginės pridėtumėte banko sąskaitą arba kredito / debeto kortelės duomenis, kad galėtumėte atlikti operacijas su didesniais limitais. Parduodant „Bitcoin“, prireiks 2–4 dienų, kol pinigai bus įnešti į jūsų sąskaitą. Jei perkate didesnį limitą, pvz., 100 USD / operacija, 2500 USD per savaitę, svetainė patikrina operacijas beveik 4 dienas, todėl nepanikuokite, jei piniginėje nematote pinigų iš karto. Tačiau atliekant apatines ribines operacijas, „Bitcoin“ iškart atsiranda jūsų piniginėje.
Saugumas
Neseniai įtraukta funkcija yra „Coinbase Vault“, leidžianti bendrinti paskyrą su 2-3 vartotojais. Visoms operacijoms reikės visų naudotojų patvirtinimo, todėl, norint užkirsti kelią beprecedentėms sukčiavimams, jie turi 48 valandų uždelsimą kaip papildomą apsaugą. Norėdami visiškai valdyti, taip pat yra daugialypė piniginė, turinti tris raktus, kuriuos vartotojas ir „Coinbase“ bendrai naudoja, įskaitant 1 vartotojui, 1 „Coinbase“ ir trečiąjį bendrą raktą. Taigi net jei svetainė neveikia, vartotojas turi galimybę pasirinkti 2 iš 3 raktų, kad galėtų išsigryninti pinigus.
Argumentai “už”
- Paprasta naudoti
- Puikiai tinka pradedantiesiems
- Keli mokėjimo metodai
Minusai
- Privatumo stoka
- Aukšto limito pirkimai užima daug laiko
- Galutinės Bitcoin kontrolės nebuvimas
(Naudokitės mūsų nuoroda ir nusipirkite 100 USD ar daugiau vertės „Bitcoin“ ir gaukite 10 USD vertės „Bitcoin“ nemokamai!)
2. „BitPanda“
JK ir ES regionų gyventojams „BitPanda“ siūlo puikias paslaugas Bitcoin mainams. „BitPanda“ siūlo įvairias mokėjimo galimybes, tokias kaip:
- SEPA
- Išpirkti čekį
- NETELLERIS
- Kreditinės / debetinės kortelės
Kredito / debeto kortelės yra dažniausiai naudojamas mokėjimo būdas. Kiekviena operacija atliekama eurais ir kartu yra mokami keli operacijų mokesčiai, kurie yra šiek tiek didesni kreditinėse kortelėse nei taikant bet kurį kitą mokėjimo būdą. Trūksta skaidrumo, nes paslauga neparodo tikslaus privalomų sumokėti mokesčių procento, o klientai gali tikėtis sumokėti apie 5% mokesčių už kiekvieną operaciją. „Bitcoin“ pirkimas yra lengvas procesas, kai vartotojas gali pasirinkti „Bitcoin“ ir tris kitas kriptovaliutas, būtent „Ethereum“, „Dash“ ir „Litecoin“. „Bitpanda“ paskyros saugai naudoja 2FA. „BitPanda“ įkūrėjai apribojo savo prieigą tik ES, o paslauga nepasiekiama JAV, visų pirma todėl, kad suprato, kad trūksta Europos gyventojų mainų platformų..
Argumentai “už”
- Gera mokėjimo galimybės įvairovė
- Draugiškas pradedantiesiems
- Prieinama visose ES valstybėse
- Maži mokesčiai už operacijas kreditine kortele
Minusai
- Nėra visame pasaulyje
- Trūksta skaidrumo
3. „BitSquare“
„BitSquare“ yra decentralizuota birža, siūlanti tradicinį „peer-to-peer“ perdavimo metodą, kai vartotojai gali saugiai parduoti „Bitcoin“ kriptovaliutoms ir kitoms valiutoms, neįtraukdami tarpininko. Programinė įranga nėra pralaidi DOS atakoms, todėl vartotojams tai yra saugi platforma keistis pinigais, nebijant sukčiavimo ar kitų panašių grėsmių. Kadangi jis yra decentralizuotas, jis yra daug privatesnis, o „BitSquare“ reikalauja tik atskleisti informaciją asmeniui, su kuriuo prekiaujate, taip pat visiškai neįmanoma atsekti. Be to, visi per tinklą siunčiami duomenys yra šifruojami.
Kaip tai veikia?
„BitSquare“ nesaugo jokių jūsų lėšų, bet suteikia jums skaitmeninę piniginę, saugomą vietoje jūsų kompiuteryje. Norėdami parduoti „Bitcoin“, pardavėjas į savo „BitSquare“ piniginę įrašo parduodamo Bitcoin kiekį ir viešai paskelbia savo pasiūlymą. Jei įvyktų apgaulės atvejis, iš abiejų pusių reikia nedidelio 0,1 BTC užstato. „BitSquare“ naudoja 2 iš 3 kelių parašų piniginę, įskaitant pirkėją, pardavėją ir trečiąją šalį. Pirkėjas gali sumokėti per įprastą sąskaitą arba per SEPA pavedimą. Jei pardavėjas gavo mokėjimą, mainai automatiškai patvirtins pirkėjui sandorį.
Jei pardavėjas negauna mokėjimo arba praneša apie sukčiavimo atvejį, arbitras ar tarpininkas paims įrodymus iš abiejų šalių ir nuodugniai patikrinęs pasirašys sandorį asmeniui, kurio pareiškime patikimiausias. Tarpininkas nėra svetainės darbuotojas, jis yra dažnas pirkėjas ir yra atsitiktinai pasirinktas tokiems atvejams. Jie turi patys sumokėti didelę sumą, kad paskatintų dirbti etiškai, ir yra priversti išspręsti problemas, kurios gali kilti tarp pirkėjo ir pardavėjo..
Argumentai už:
- Saugios prekybos galimybės ir puikus saugumas
- Visiškai decentralizuota sistema
- 2 iš 3 multisig funkcija
Minusai:
- Sąmoningumo trūkumas ir prastas pasiekiamumas
- Nepakankama rinkodara
- Neaktyvus vystymasis
4. „BitStamp“
Nuo įkūrimo 2011 m. „BitStamp“ buvo seniausia ir labiausiai gerbiama „Bitcoin“ mainų platforma visame pasaulyje. Geriausiai rekomenduojama tiems, kurie turi patirties keisdami kriptovaliutas, jie žada vartotojams ekonomišką metodą prekiauti skaitmeniniais pinigais už dideles sumas. Liuksemburge įsteigtas „Bitstamp“ yra ypač populiarus Europoje dėl gerai žinomos ir patikimos paslaugos. Tai stipri Europos bazė ir veiksminga „blockchain“ integracija padarė juos jėga, į kurią reikia atsižvelgti kriptovaliutų pramonėje..
Nepaisant jų ankstyvos pradžios šioje srityje, jų svetainė yra labai techninė ir gali būti šiek tiek sudėtinga pradedantiesiems.
Mokesčiai ir mokėjimai
Indėliai gali būti atliekami banko pavedimais, SEPA, kreditinėmis kortelėmis ir netgi tarptautiniu pinigų pervedimu. „BitStamp“ ima nominalų mokestį už kiekvieną pervedimą, prekybą ar atsiėmimą ir yra gana pigi ir prieinama, palyginti su kitomis agentūromis. 0,05 proc. Indėlio mokestis atrodo nepaprastai pigus, palyginti su kitomis biržomis, kuriose vartotojai ima iki 4 proc. Prekybos mokesčiai priklauso tik nuo prekybos sumos. Didžiausi prekybos mokesčiai yra 0,25% ir yra praktiškai nereikšminga suma.
Saugumas
„BitStamp“ didžiąją dalį lėšų laiko šaltoje saugykloje, o tai reiškia, kad jų negalima nulaužti, nes ji saugoma neprisijungus.
Bendra nuomonė
Jei bandysite greitai atlikti „Google“ paiešką „BitStamp“, galbūt bus perskaitytos kelios antraštės „Suktybė ar ne“ tai greičiausiai yra konkuruojančių ir pirmaujančių organizacijų atveju, nes žmonės visada skeptiškai vertina kriptovaliutų keitimą. Bet atidžiau peržiūrėjus, visa ši mintis greitai atmetama, nes „BitStamp“ labai gerbia klientai visame pasaulyje ir turi didžiulę sekėjų bazę.
Argumentai “už”
- Gera reputacija
- Padorus paplitimas visoje pramonėje, kuris papildo jos teisėtumą
- Lengva naudoti ir greitai
Minusai
- Pirmą kartą vartotojams sunku suvokti
- Jei prekiaujate mažesnėmis apimtimis, taikomas 8% mokestis
- Žinoma, kad palaiko tik BTC / FIAT prekybą.
5. Bitcoin.de
„The.de“ plėtinys rodo, kad ši paslauga yra įsikūrusi Vokietijoje ir tai nėra tradicinė birža, tokia kaip „Bitstamp“ ir „Bitfinex“, bet jungia pirkėjus ir pardavėjus atviroje platformoje, panašioje į „eBay“. Naudodamiesi „Bitcoin.de“, vartotojai gali prekiauti „Bitcoin“ (BTC), „Bitcoin cash“ (BCH) ir „Ethereum“ (ETH). Jie yra prieinami visoje Europoje ir vienintelė palaikoma valiuta yra euras. Indėliai gali būti atliekami naudojant SEPA pervedimą, kuriam taikomas 1% prekybos mokestis, o greitosios prekybos sistemoje – 0,8% prekybos mokestis. Dėl jų partnerystės su „Fidor Bank“ Bitcoin.de sulaukė nemažai populiarumo ir patikimumo ir griežtai laikosi visų vokiečių taisyklių.
Argumentai “už”
- Paprasta naudoti sąsaja
- Naudojant sąlyginio deponavimo paslaugą, tai yra saugus pasirinkimas
- Draugiškas pradedantiesiems
Minusai
- Indėlių mokėjimo būdų trūkumas
6. Krakenas
Įkurta 2011 m. Ir įsikūrusi ne San Franciske, „Kraken“ yra laikoma viena didžiausių monetų biržų pasaulyje pagal vidutinę JAV ir Kanados dolerių, taip pat Didžiosios Britanijos svaro ir Japonijos jenų apyvartą. Indėlių ir pinigų išėmimo būdai apima banko pavedimą ir kriptovaliutą. „Kraken“ turi platų FIAT ir kriptovaliutos asortimentą, kurį dauguma žmonių gali nusipirkti tiesiogiai naudodami USD arba EUR. Tai leidžia išvengti rūpesčių pirmiausia nusipirkti BTC, o tada naudoti antrinį mainą konvertuoti į kitas monetas. Pinigų atsiėmimas yra gana paprastas procesas, kurio nominalus mokestis yra 0,19%.
Kaip ir dauguma kitų mainų, „Kraken“ taip pat naudoja 2 faktorių autentifikavimą (2-FA).
„Kraken“ skirsto savo vartotojus į skirtingas pakopas, kurios sprendžia kiekvieno vartotojo indėlio ir operacijos duomenis. „Kraken“ yra labai rekomenduojamas dėl patogios sąsajos su oficialia „iOS“ programa. „Android“ programa egzistuoja, tačiau ji yra neoficiali.
Argumentai “už”
- Maži mokesčiai
- Geras likvidumas EUR rinkose
- Aukštas saugumas
- Labai maži gamintojo mokesčiai
Minusai
- Silpnas „Android“ platformos palaikymas
- Ilgas patikrinimo procesas.
7. „LocalBitcoins“
„LocalBitcoins“ yra tinkamiausias prekiautojams susitikti, taip pat keistis „Bitcoins“. Labai ieškoma funkcija yra keletas galimų mokėjimo būdų, tokių kaip grynasis pristatymas, „Paypal“, „Wire exchange“, „Western Union“ ir pan. „LocalBitcoins“ iš pardavėjų ima tik 1% komisinį mokestį.
Norėdami užtikrinti saugią prekybą, „LocalBitcoins“ naudojo keletą būdų, tokių kaip:
Depozitinė paslauga – Kai pardavėjas patvirtina sėkmingą mainą, grynieji pinigai, kurie yra laikomi administruojant Vietinės Bitcoin depozitinės paslaugos paslaugą, išleidžiami.
2-FA – Dviejų veiksnių autentifikavimas, siunčiantis papildomą PIN kodą, išsiųstą mobiliajam vartotojui kiekvieno prisijungimo metu, siekiant išvengti įsilaužimo.
Saugus prisijungimas – Jei vartotojas prisijungia naudodamas kitą žiniatinklio naršyklę, būtina patvirtinti el. Pašto adresą.
Argumentai “už”
- Pirkimus galima atlikti greitai pervedant grynuosius pinigus
- Įvairios mokėjimo formos
Minusai
- Prasta vartotojo patirtis
- Palaikoma parama
8. Monetų grindys
JK prekybininkai gali tiesiogiai prekiauti naudodamiesi „Coinfloor“ mainų platforma su labai prieinamais prekybos mokesčiais ir mėgautis „Coinfloors“ brokerių rinka, kuri savo vardu perduoda prekybą trokštantiems klientams pagal tarpininkavimo mokestį. Nors tai sutaupo naudotojų problemų mokant pinigus užsienyje ir tarptautinius pavedimus, manoma, kad tarpininko mokestis yra 6%, o tai yra didžiulė suma.
Jie naudoja saugią „Bitcoin“ saugyklą, vadinamą „Coinfloor Vault“.
Argumentai “už”
- Tarpininkavimo paslauga
- Aukščiausio prioriteto GBP valiuta keičiama tik rinkoje
Minusai
- Didelė minimali keitimo suma
- Priima tik GBP pervedimą
9. LakeBTC
Įkurta 2013 m., „LakeBTC“ aptarnavo daugiau nei 162 šalyse, o per pastaruosius 5 metus naudotojo kredencialai sudarė 10 milijonų sąskaitų. Jie priima keletą mokėjimo būdų, tokių kaip „Neteller“, pavedimas, „Paypal“ ir kt. Azijoje, Europoje, Australijoje yra dauguma vartotojų. „LakeBTC“ naudoja 2FA patvirtinimo procesą ir taip pat įtraukė teksto pranešimų patvirtinimo funkciją.
Argumentai “už”
- Galima įsigyti daugelyje šalių
- Siūlo daugybę mokėjimo galimybių
Minusai
- Dviprasmiška mokesčių politika
- Netinkamas vartotojo palaikymas
10. Paymium
Kaip ir „Bitcoin“ biržos, „Paymium“ siūlo vartotojams pirkti ir parduoti „Bitcoin“, kartu suteikdamas saugią piniginę. „Paymium“, įkurta 2011 m. Ir įsikūrusi Paryžiuje, Prancūzijoje, buvo skirta tik įsitraukti į Europos rinką. Jie prekiauja tik „Bitcoin“ su 0,59% užsakymo sumos prekybos mokesčiu. Jie kaip saugumo priemones naudoja 2FA autentifikavimą, šaltąjį saugojimą ir SSL duomenų šifravimo sertifikatą.
Argumentai “už”
- Priima kreditines korteles
- Geros prekybos galimybės
Minusai
- Prekiauja tik Bitcoin
- Nereguliuojami mainai
11. Safello
Kita JK įsikūrusi mainų paslauga „Safello“ taip pat yra finansų įstaiga. Jie naudojasi keliais mokėjimo būdais, tokiais kaip – SEPA, „Swish“, „iDEAL“, „SWISH“, visų pirma Europos gyventojams.
Argumentai “už”
- Patogi vartotojo sąsaja
- Galima įsigyti 32 šalyse
- Keli mokėjimo būdai
Minusai
- Būtina patvirtinti asmens tapatybę – trūksta privatumo
- Greitai patikrinami tik SWISH mokėjimai
12. Gatecoinas
Jie yra Honkonge įsikūrę mainai ir daugiausia skirti pietryčių Azijos gyventojams. Jie turi labai nominalų kriptovaliutų prekybos mokestį, kuris yra ne didesnis kaip 0,35%, o FIAT prekybos mokestis padidėja iki 20%. Jie taip pat naudoja 2FA, internetinę ir neprisijungus naudojamą saugyklą, el. Pašto patvirtinimą kaip saugumo priemones. Banko pavedimus galima atlikti HKD, EUR ir USD valiutomis.
Argumentai “už”
- Jie yra registruoti kaip pinigų paslaugų operatoriai, kurie suteikia papildomą apsaugą nuo prarastų lėšų
- Jie naudoja kelių sig funkcijų
- Vartotojai gali prekiauti Bitcoin ir Ethereum
Minusai
- Vartotojams nerekomenduojama laikyti lėšų biržoje
13. Monetų galybė
Austrijoje įsikūrusioje biržoje vartotojai gali įsigyti „Bitcoin“ per „SOFORT“ ir „SEPA“ pervedimus Austrijos prekybininkams. Kuriant paskyrą reikia patvirtinti asmens tapatybę ir patvirtinti adresą. Jie siūlo bankomatų ir internetinės bankininkystės galimybes.
Argumentai “už”
- Taikomi dideli apribojimai
- Greitas perdavimas BTC
Minusai
- Galima įsigyti tik Austrijoje
- Norint pasikeisti, reikia patvirtinti asmens tapatybę
14. „Anycoin Direct“
„Anycoin Direct“ yra dar viena Europos birža, vykdanti „Bitcoin“ prekybą įvairiais pirkimo būdais, pavyzdžiui, SEPA pervedimu EUR operacijoms. Norint įsigyti „Bitcoin“, būtina patikrinti. Tam tikri apribojimai yra pagrįsti registruotomis dienomis, kurios auga atsižvelgiant į sąskaitos patvarumą.
Argumentai “už”
- Palaikomi keli altcoinai
- Apribojimai pagal dienas nuo paskyros suaktyvinimo
Minusai
- Mokesčių skaidrumo trūkumas
- Reikia išsamaus patikrinimo
PRADĖKITE SU TIESIOGINIU ANKOKINU
15. Bity
Įsikūrę iš Šveicarijos, jie siūlo internetinę prekybą kaip „Bitcoin“ bankomatų mašinų paslaugą. Nors SEPA pervedimams reikalingas asmens tapatybės patvirtinimas, norint užtikrinti privatumą, reikia pasinaudoti perkant BTC per bankomatą. Jų tarnyba priima pavedimą ir banko pavedimą, taip pat „SOFORT“. Patvirtinimas suteikia 1 000 EUR dienos limitą.
Argumentai “už”
- Siūlo privatų bankomatą
- Patikrinus mobilųjį telefoną, lengva įsigyti bitkoinų
Minusai
- Mokesčiai yra paslėpti BTC
- Būtina patikrinti daugumą pervedimų
16. Kubitai – vartai į Bitcoin
Jie yra Didžiosios Britanijos brokeris, kurio specializacija yra prekyba Bitcoin su įvairiausiomis pripažintomis valiutomis. Sandoriai per SEPA dažniausiai yra nemokami, išskyrus prekybininkui taikomą nominalų 0,9% prekybos mokestį. Pirkimo apribojimai priklauso nuo prekybininko vietos ir patvirtinimo proceso naudojant el. Paštą, telefoną ir asmens tapatybės dokumentą.
Argumentai “už”
- Maži prekybos mokesčiai
- Platus mokėjimo galimybių spektras
- Priimamos kelios valiutos
Minusai
- Nepasiekiama JAV piliečiams
17. „itBit“ BTC birža
JAV įsikūrusi mainų platforma neseniai pridėjo SEPA perkėlimo metodus klientams, gyvenantiems ne JAV. Taikant ribotus pirkimo metodus, banko pavedimu mokestis nepridedamas ir tikimasi, kad bus nominalus 0,2% sandorio mokestis. Klientams iš Europos reikalingas teisėtas asmens tapatybės patvirtinimas.
Argumentai “už”
- Maži tik 2% sandorių mokesčiai
- Galimi milžiniški BTC kiekiai
Minusai
- Svetainėje nėra patogios vartotojo sąsajos
18. ANXPRO Bitcoin mainai
Dar viena Bitcoin birža, įsikūrusi ne Honkonge, ANXPRO veikia keliose šalyse, įskaitant Europą. Siekiama pervesti SEPA už 0,5% mokestį. Prekybininkas privalo pateikti patvirtinimą, kad galėtų nusipirkti Bitcoin iš brokerio.
Argumentai “už”
- Didelis BTC likvidumas USD ir EUR
- Mažas sandorio mokestis
Minusai
- Imamas papildomas 0,3–0,6% gamintojo ir gavėjo mokestis
19. „HappyCoins“
„HappyCoins“ rūpinasi Europos gyventojais, įtraukdama SEPA pervedimą už 8,5% mokestį. Prekybininkams gali būti tinkami apribojimai pirkti BTC, atsižvelgiant į pateiktą patikrinimą. Jie siūlo keletą momentinių mokėjimo būdų, tokių kaip „SOFORT“, „iDEAL“, „Interac“ ir „myBank“.
Argumentai “už”
- Retkarčiais į „laimingą valandą“ įskaičiuoti 0% mokesčiai
- Labai paprasta naudoti sąsaja
- Patikimi ir privatūs mainai
Minusai
- Mokesčių neaiškumas
- SEPA pervedimai gali užtrukti iki 3 darbo dienų
20. GDAX
GDAX yra viena didžiausių mainų agentūrų JAV. Prisijungę prie „Coinbase“, jie siūlo įvairius atsiskaitymo būdus tiek Europos, tiek Amerikos klientams. SEPA pervedimas galimas už labai mažą 0,25% mokestį, kuris, priklausomai nuo prekybos apimties, gali dar sumažėti iki 0,1%.
Argumentai “už”
- Maži mokesčiai, palyginti su keliomis kitomis biržomis
- Prisijungimas prie „Coinbase“ suteikia papildomo saugumo
Minusai
- Sunki vartotojo sąsaja
21. „CoinCorner“
Kita JK įsikūrusi birža „CoinCorner“ siūlo įvairius mokėjimo būdus, tokius kaip SEPA, kreditinė / debetinė kortelė ir „Neteller“. Operacijų mokesčiai yra 1%, o atliekant SEPA pervedimus reikia atlikti pilną patikrinimą.
Argumentai “už”
- Populiarūs ir patikimi mainai
- Geras klientų aptarnavimas
- Taikoma daugybė pirkimo būdų
Minusai
- 5% mokestis už pirkimą kreditinėmis kortelėmis
- Reikia patvirtinti asmens tapatybę
- Jų mobiliosios piniginės pasirinkimas nėra idealus Bitcoin saugojimui
22. CEX.IO
2014 m. CEX.IO pridėjo SEPA pervedimą savo klientams iš JAV. Siūlomi dideli apribojimai, kad būtų baigtas visas patikrinimo procesas. BTC pirkimas turi 0,2% mokestį ir 0,5 EUR už BTC atsiėmimą. Minimalus pirkimas yra 200 EUR.
Argumentai “už”
- Mažos prekybos išlaidos
- BTC prieinamumas ir palaikymas visose SEPA šalyse
Minusai
- Reikia išsamaus patikrinimo
Išvada
Ir jūs turite tai, 22 geriausius būdus nusipirkti bitino su SEPA pervedimu. Mes labai tikimės, kad šis vadovas šiek tiek nušvietė temą ir manote, kad dabar galite priimti išsilavinusį sprendimą. Sėkmės!