5 nejlepších USB bitcoinových těžařů 2021 – Recenze a průvodce nákupem

1. ASIC Bitcoin Miner USB 2. Gekkoscience Compac USB 3. Avalon Nano 3
ASIC Bitcoin Miner USB USB klíčenka gekko Avalon nano 3
ZKONTROLUJTE CENU! ZKONTROLUJTE CENU! ZKONTROLUJTE CENU!

usbBitcoiny se generují pomocí procesu zvaného těžba. Pokud váš počítač dostane složitý matematický problém k vyřešení, cílem je 64místné číslo. Pokud váš horník dokáže vyřešit tento problém s algoritmem, gratulujeme; nyní jste hrdým vlastníkem nového bloku a budete odměněni bitcoiny.

Síť automaticky upravuje obtížnost těžby tak, aby se bitcoiny vytvářely zhruba každých 10 minut. Důvodem, proč tomu říkají těžba, je to, že v systému existuje určitý počet bitcoinů, které lze kdy vytěžit. Celkově lze v systému vytvořit pouze 21 milionů bitcoinů. Vykopáváte to ze systému jako drahé kovy z nějakého matematického dolu.

Uživatelé bitcoinů jsou propojeni prostřednictvím sítě a společně vytvářejí síť, která zpracovává a kontroluje všechny bitcoinové transakce ve veřejné knize nazývané blockchain, čímž eliminuje potřebu centrální banky, protože všichni uživatelé společně jsou banka. Tím se snižuje samotná potřeba banky.

Proto začalo vytváření GPU, ale jak bitcoin začal růst v popularitě, začalo se do sítě zapisovat více uživatelů, což způsobilo potíže při získávání bitcoinů. Což vedlo k vynálezu čipů ASIC, což je zkratka pro Application-Specific Integrated Circuit, kde je navržen speciálně pro rozbití nebo řešení algoritmu bitcoinu, kterým je algoritmus SHA-256. V zásadě tedy tyto čipy nelze použít pro nic jiného, ​​například pro hry atd., Ale jsou vyrobeny tak, aby byly použity k řešení algoritmu energeticky nejúčinnějším způsobem..

Proto začalo vytváření GPU, ale jak bitcoin začal růst v popularitě, začalo se do sítě zapisovat více uživatelů, což způsobilo potíže při získávání bitcoinů. Což vedlo k vynálezu čipů ASIC, což je zkratka pro Application-Specific Integrated Circuit, kde je navržen speciálně pro rozbití nebo řešení algoritmu bitcoinu, kterým je algoritmus SHA-256. V zásadě tedy tyto čipy nelze použít pro nic jiného, ​​například pro hry atd., Ale jsou vyrobeny tak, aby byly použity k řešení algoritmu energeticky nejúčinnějším způsobem..

Ziskovost těžby USB bitcoinů v roce 2021

Většina výše uvedených těžařů USB není k dispozici, je to proto, že těžba bitcoinů USB utichla v ziskovosti kvůli několika faktorům. USB těžaři vám usnadnili začátek těžby bitcoinů, ale kvůli rostoucí adopci, půlení bitcoinů a dalším faktorům ziskovost zemřela.

Pokud to s těžbou myslíte opravdu vážně a chcete ji dělat dlouhodobě, musíte zvážit hardware pro těžbu bitcoinů ASIC

Top 5 nejlepších USB bitcoinových těžařů 2021

1. ASIC Bitcoin Miner USB

ASIC Bitcoin Miner USBSapphire Block Erupters byli vůbec první horníci, kteří byli vytvořeni. Uvolněním síly hašovací síly 330 Mh / s by uživatel nebyl schopen získat nic menšího než 0,01 $ / měsíc, což by nestačilo k dosažení ziskovosti.

Vztah k ASIC bitcoin miner USB, generuje výkon 25 gigahash / sekundu, což je dnes; téměř nic, ale ne tolik kvůli nárůstu obtížnosti získávání bitcoinů. Zařízení bude potřebovat aktivní chlazení, protože se zahřívá kvůli zpracování, tj. 80 stupňů na chladiči. Jak to tedy funguje??

 • Nejprve vložíte zařízení do počítače, stáhnete ovladače a stáhnete těžební software, který je CG minor.
 • Informujte software dávkovým souborem na BTC adrese, kam má odeslat platbu a provést sólo nebo pool těžbu a nastavení frekvence, ve které ji můžete spustit v závislosti na frekvenci, kterou získáte více hash rate s vyšším výkonem spotřeba nebo nižší hash rate s nízkou spotřebou energie.
 • Pak budete připraveni těžit.

ZKONTROLUJTE CENU V AMAZONU!

2. USB klíčenka Gekkoscience Compac

USB klíčenka gekkoHorníci GekkoScience jsou o něco lepší než Sapphire Block Erupters. O hmotnosti přibližně 0,8 unce s energetickou účinností 0,33 W / Gh; jeho těžební kapacita je 9,5 Gh / s. Při výdělku 0,15 $ měsíčně získá uživatel ročně více než dolar. Je to tiché zařízení s jediným USB portem.

Při použití tohoto hardwaru může pracovat až 15 GH / s, kde se jeho výkon může zvýšit, pokud by měl být přetaktován. Vyrobená elektřina bude trvat asi 3 watty, což je méně než LED žárovka, proto stojí centy nebo dokonce nižší za měsíc, takže je prakticky zdarma a navíc existuje šance, že lze dosáhnout zisku, tj. Dolar plus 10 centů / měsíc. Jak to tedy funguje ?:

 • Připojte zařízení k počítači a spusťte software
 • Před spuštěním si stáhněte CG Minor, který je k dispozici online.
 • Po stažení přejděte na slushpool.com
 • Vytvořte uživatelské jméno a vlastní ID pracovníka
 • Otevřete software, změňte soubor .DAT konkrétně na adresu rozbředlého sněhu s ID uživatele a sub-uživatelem, což je jméno pracovníka
 • Jakmile skončíte, nastavte frekvenci, tj. 140–150 stupňů je standardní frekvence, nebo pokud je příliš vysoká, snižte teplotu. Záleží na chladném prostředí, na kterém pracujete, a tím jej přetaktujete
 • Spusťte software a připojte USB.
 • Zaregistrujte se do fondu těžby a změňte nastavení na svůj vlastní fond
 • Zahajte těžbu.

ZKONTROLUJTE CENU V AMAZONU!

3. Avalon Nano 3

Avalon nano 3Jelikož je minerem 3,6 GH / s, jeho specifika jsou nedostatečná k vydělávání vysokých zisků, ale spíše k vydělávání jen tak, aby pokryla náklady na síť.

Kroky jsou ve srovnání s ostatními zařízeními zmíněnými již poměrně jednoduché, protože USB je třeba pouze zapojit do počítače, ale jediným problémem by bylo vydělat dolar ročně. Lidé by nebyli dost trpěliví, aby každý den seděli a vydělali si dolar na rok.

Výhodou tohoto zařízení je, že není vyžadováno použití ventilátoru, což znamená, že by se nezahřívalo tolik jako zařízení ASIC nebo Gekko, ale na druhou stranu je jeho vydělávání časově náročné. Je však dobrým zvykem vydělávat bitcoiny, ale nelze jej použít více.

ZKONTROLUJTE CENU V AMAZONU!

4. Bitmain Antrouter R1 Wifi Solo Bitcoin Miner

Bitmain Antrouter R1 Wifi Solo Bitcoin MinerToto zařízení opravdu nemůžeme srovnávat s horníkem, ale je mu podobné. Jedna výhoda by byla nízká cena a nízký GH / s rychlostí 5,5 GH / s, byl by schopen generovat zisk více než dolar za rok. To je užitečnější ve srovnání s Avalon Nano 3.

Výhodou je, že funguje jako bezdrátový směrovač, takže můžete provádět těžbu a zároveň poskytovat internet pro všechna vaše zařízení. Síť nebude blokovat pokrytí pro jiná zařízení, proto poskytuje dostupnost a nevytváří nepříjemnosti.

Toto zařízení může těžit pouze pomocí bitcoinového skriptu, což znamená, že soutěžíte s těžebními fondy, které mají mnohem větší nastavení. Pokud to s těžbou bitcoinů myslíte vážně, nemůžete si dovolit, aby těžař pracoval pod 2 TH / s. Proto je Bitmain Antrouter R1 ideální pro ty, kteří to s těžbou myslí trochu vážněji.

ZKONTROLUJTE CENU V AMAZONU!

5. 21 Bitcoinový počítač

21 bitcoinový počítač21 bitcoinový počítač není považován za bitcoinového horníka, ale připojuje se k vašemu počítači přes USB. Z hlediska kurzu $ / hash to není moc dobrá volba.

Využití této možnosti není tak populární jako takové, protože bitcoiny byly ziskové pouze v prvních letech, než se v průběhu let zvýšila konkurence. Vhodnější je investice do tvrdého hardwaru nebo nákup bitcoinů.

Za prvé, ve skutečnosti pochybuji, že tento stroj vrátí investice vynaložené na počáteční náklady a provozní výdaje. Zadruhé, nejde o odpověď, do které hledáme investice, abychom vydělali velké peníze, ale spíše vyděláváme dost jen na podporu sítě, ale o to více je to zajímavý koncept. Pro ty uživatele, kteří nemají dostatečné znalosti o používání a nastavení, jsou k dispozici jasné výukové programy, které se učí, aby uživatelé věděli, jak používat zařízení, zejména těm uživatelům, kteří nemají s kódováním žádné zkušenosti.

ZKONTROLUJTE CENU V AMAZONU!

Závěr

Při porozumění každému zařízení a jeho výhodám a nevýhodám navrhuji, aby doporučeným zařízením nebo nejlepším bitcoinovým minerem USB, který se má použít, byl bitcoinový miner Gekkoscience Compac USB stick, protože tato zařízení jsou pro horníky USB stick rychlá. Stejně jako v případě, 20 GH / s (s laděním) rychle. Na jejich fórech můžete získat spoustu podpory a mají dokonce několik příkladů nastavení, se kterými mohou pracovat. Přiměřená cena ve srovnání s inflací z jiných zdrojů. Jiná zařízení se zdají být svým způsobem užitečná, ale obecně je rozhodující zařízení, které pracuje s nižšími náklady, snadno se nastavuje a přináší dobrý výstup..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me