Kdo přijímá bitcoiny? – CELÝ seznam společností, které přijímají bitcoiny

Kdokoli, kdo je alespoň vzdáleně obeznámen s nejnovějším dění po celém světě, nemůže uniknout vzteku, kterým se bitcoiny staly. Jsou téměř všude, od našich místních trhů po velké bankovní instituce a další. Účinně se rozšířily do celého světa a podařilo se jim dobýt finanční trhy v masivním měřítku.

To, co jsme viděli v posledních několika letech, není nic menšího než nadvláda a skutečnost, že se tento jev zdánlivě zdaleka nezpomaluje, je ještě hrozivější. Přestože nástup bitcoinů byl významnou událostí pro finanční odborníky a investory na plný úvazek, podařilo se mu získat také mnoho dalších lidí.

Od správy budování a rozmnožování řady průmyslových odvětví, jako je nyní mamutí odvětví kryptoměn, až po efektivní vstup do seznamu přijatelných plateb prakticky každého velkého dealera, je úžasné zaznamenat vše, čeho bitcoin dosáhl v tak krátkém čase.

společnosti přijímající bitcoinyKdyž mluvíme o přijatelných platbách, skutečně by vás překvapilo, kdybyste věděli, kolik obchodníků je nyní připraveno obchodovat s bitcoiny. Téměř každý další produkt lze zakoupit za bitcoiny, navíc je můžete dokonce vyměnit za jiné kryptoměny. Když se o tom dříve hovořilo jako o jedné centrální měně budoucnosti, lidé, kteří to řekli, si nedělali legraci.

Nyní jako nejpoužívanější kryptoměna, bitcoiny jistě mají dobrý podíl na online a offline tržišti. A jako nakupující a spotřebitel vám nebude na škodu poznat všechny možné prodejny, obchody nebo společnosti, které vaše bitcoiny s radostí přijmou jako platební metodu.

Z tohoto přesného důvodu se v tomto článku snažíme prozkoumat všechny takové prodejny a značky. Snažíme se vám poskytnout všechny informace, které můžeme, kde můžete utrácet své těžce vydělané bitcoiny, a také poskytnout informace o marketingových strategiích, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Kdo přijímá bitcoiny

Jídlo

KFC Kanada přijímá bitcoiny, takže v případě, že máte hlad po kuřecím masu a nemáte náladu platit hotovostí, nebo vám prostě dochází, můžete své bitcoiny použít.

Subway, sendvičová prodejna ráda přijme bitcoiny, a tak poskytuje skvělé řešení, když máte málo peněz, ale rozhodně potřebujete sendvič.

Pembury Tavern, která je slavnou londýnskou hospůdkou, přijímá bitcoiny, stejně jako Old Fitzroy a The Pink Cow, které jsou hospodou v australském Sydney a večeří v japonském Tokiu..

Na druhou stranu PizzaforCoins.com je služba, která vám umožňuje objednat si pizzu online. Obě tyto služby slouží k platbám v bitcoinech.

Whole Foods, jak název napovídá, je obchod zabývající se biopotravinami, zatímco BitcoinCoffee.com je online portál navržený tak, aby uživatelé mohli snadno objednávat a upravovat své kávy. Obě tyto služby využívají k přijímání plateb bitcoiny.

Kromě toho je tu Helen’s Pizza, slavná prodejna pizzy v Jersey City, kde můžete snadno získat jediný kousek pizzy až za 0,00339 bitcoinu.

Curryupnow.com, což je v podstatě sada dvanácti restaurací rozmístěných po celé oblasti San Francisco Bay Area, chce přijímat bitcoiny.

Cestovat & Rezervační služby

Virgin Galactic je jakousi přikrývkou nebo mateřskou společností, která zahrnuje společnosti Virgin Mobile a Virgin Airline. Virgin Galactic je nyní také jednou z organizací přijímajících platby bitcoinem, díky nimž jsou vaše telefonní účty a cestovní náklady mnohem jednodušší a pohodlnější.

CheapAir.com a Expedia.com, což jsou webové stránky s rezervací cestování, vám také umožní provádět platby v bitcoinech, díky čemuž budou vaše letecké cesty a ubytování mnohem jednodušší než dříve.

Bitcoin.travel na tomto seznamu nepřekvapuje, protože samotný název prozrazuje spiknutí. Je to v podstatě cestovní web, který vám umožní rezervovat ubytování, bary nebo dokonce kosmetické salony kdekoli na světě.

Třída Limousine, která se specializuje na služby pick and drop na letišti v Newarku, vám umožní používat bitcoiny k rezervaci.

LOT Polish Airlines je letecká společnost se sídlem mimo Polsko, zatímco Movietickets.com je zjevně online platforma pro pohodlné a rychlé rezervace letenek. Oba přijímají bitcoinové platby.

One Shot Hotels je oblíbený řetězec hotelů ve Španělsku, zatímco Coupa Café je docela hojně navštěvovaná kavárna v Palo Alto. Obě tato místa přijímají platby bitcoinem.

Elektronický obchod

Už jste někdy slyšeli o overstock.com? Je to vlastně skvělá služba jedinečné odrůdy. V podstatě prodává produkty s velkými vstupenkami, které obvykle najdete za opravdu drahé ceny za mnohem dostupnější a levnější ceny. Jediným důvodem, proč to dokážou, je to, že mají tendenci věci přeplňovat. Nyní, pokud si potřebujete koupit některý z jejich přeplněných produktů, jednoduše použijte své bitcoiny.

Gyft je online portál, který vám umožní nakupovat dárky pro vaše blízké. A nejlepší na tom je, že přijímají bitcoiny, což znamená, že už nemusíte utrácet velké částky v hotovosti, abyste obdarovali své blízké. Newegg.com je také online portál, který vám umožní nakupovat elektronické přístroje a vybavení. Tato webová stránka také umožní provádět platby bitcoinem.

Fancy.com, na druhé straně, je online portál pro všechny módní věci a pro objevování nových a úžasných věcí, které si zaslouží nákup. Tato úžasná služba snadno přijme vaše bitcoiny jako platbu.

i-Pmart je online maloobchod, který se zabývá elektronickými součástmi a součástmi mobilních telefonů. Tato malajská služba přijímá bitcoiny.

Shopjoy je online maloobchod se sídlem v Austrálii, který se zabývá novými dárky, zatímco Lv.net je společnost poskytující internetové služby založená na LA. Oba tyto nástroje snadno přijímají bitcoiny jako platbu.

Rakutan, což je v podstatě japonská verze Amazonu a je obřím elektronického obchodu, také přijímá bitcoiny.

Webové stránky / knihy & Časopisy

Pokud jste uživatelem společnosti Microsoft, máme pro vás několik opravdu dobrých zpráv. Technologický gigant, který založil Bill Gates, s radostí přijímá platby bitcoinem na jejich platformách obchodů Xbox a Windows. Například pokud máte zájem získat přístup k placené aplikaci, můžete snadno zaplatit požadovanou částku v bitcoinech.

Playboy, jedna z nejpopulárnějších společností pro zábavu dospělých na světě, také přijímá platby bitcoinem. Takže v případě, že vám brzy dojde předplatné časopisu, můžete jej kdykoli obnovit pomocí bitcoinů.

Reddit, který se prezentuje jako web pro mikroblogování, stejně jako Twitter, ale s mnohem více zaměřeným a specializovaným sledováním, také přijímá platby v bitcoinech v případě, že má uživatel zájem o přístup k prémiovým funkcím na webu.

Wikipedia je velmi populární a téměř každý ji také zná. Věděli jste ale, že online encyklopedie snadno přijme bitcoiny, pokud řeknete, že k nim chcete jakýmkoli způsobem přispět nebo se chcete zaregistrovat ke službě?

Alza, což je český online prodejce spolu s internetovým archivem, který, jak název napovídá, je dokumentační společností pro internet, přijímá také bitcoiny jako platbu.

4Chan.org, což je mikroblogovací web podobný Redditu, snadno přijme bitcoiny, aby získal přístup k jejich prémiovým funkcím, zatímco EZTV, poskytovatel online televizních pořadů využívajících torrenty, udělá totéž.

Pokud jde o online služby, The Pirate Bay, což je služba stahování torrentů, a Zynga, což je online herní platforma, také přijímají platby v bitcoinech.

Lumfile je souborový server založený zcela na cloudu a lze jej použít ke snadnému ukládání a údržbě souborů.

SEOclerks.com, který, jak název napovídá, vám umožní snadno vytvořit sledovanost vašeho webu zvýšením hodnocení SEO, také přijímá bitcoinové platby.

Bloomberg.com, který kvůli své velké popularitě téměř nepotřebuje představovat, je online noviny spolu s HumbleBundle.com, což je indický herní web, který přijímá platby bitcoinem.

Další herní weby BigFishGames.com, které hostí hry téměř pro všechny platformy, jako jsou Android, Windows a dokonce i Mac, spolu s Suntimes.com, což je další online novinový portál založený mimo Chicago, také přijímá platby bitcoinem.

ExpressVPN.com, který, jak to samé naznačuje, je online služba VPN, která poskytuje vysokou rychlost a zajišťuje virtuální privátní sítě pro uživatele, kteří si chtějí zachovat svou anonymitu na internetu.

Grooveshark, Braintree a MIT Groove Store, které jsou službou streamování hudby na internetu, platebním procesorem a studentským knihkupectvím založeným na MIT, také přijímají platby bitcoinem.

Chodit s někým

Seznamovací služba OkCupid spolu s registrací doménových společností Namecheap také snadno přijme vaše bitcoiny jako platbu, když chcete platit za prémiový účet nebo koupit web na internetu, resp..

Dream Lover, který je náhodou online vztahem a seznamovací službou, také nebude mít problémy s přijetím bitcoinů jako platby.

Badoo, online seznamovací portál, který je skvělý pro vytváření vztahů, a T-Mobile Polsko, což je polská služba zaměřená na mobilní služby, jako jsou dobíjení mobilních telefonů nebo dobíjení, také přijímá platby prováděné pomocí bitcoinů.

Ostatní

Pokud se chystáme do dalších místních prodejen, máme tu Grass Hill Alpacas, což je místní farma v Haydenville a Jeffersons Store, což je docela slavný obchod s oblečením v Bergenfieldu, který také přijímá platby bitcoinem.

Mint.com, společnost poskytující finanční služby, vám umožní snadno zpracovat všechny vaše bankovní účty tím, že je všechny uloží na jednom místě. Tímto způsobem můžete lépe sledovat své prostředky a nastavovat rozpočty.

San Jose Earthquakes, které na rozdíl od všeobecného přesvědčení není platformou pro financování zemětřesení, ale spíše názvem, který přijal profesionální fotbalový klub v San Jose a Kalifornii, spolu s Crowdtilt.com, což je skvělý způsob, jak spojit prostředky se svými přáteli nebo člen rodiny na dovolenou nebo jakýkoli jiný velký podnik, také přijímá přijímá bitcoinové platby.

Etsy Vendors se shodou okolností jmenuje v docela slavném obchodě se šperky a uměleckými sbírkami a v muzeu Coastal Bend ve Victoria v Texasu také přijímá platby bitcoinem.

Dish Network, jak název napovídá, je služba přímého satelitního vysílání a Libertarian Party je prostě politická strana Spojených států. Oba přijímají platby v bitcoinech, stejně tak Yacht-base.com, která v zásadě poskytuje charterové služby pro jachty a má sídlo mimo Chorvatsko.

Kromě výše zmíněných máte Euro Pacific, CEX, Straub Auto Repairs, PSP Mollie a Intuit, které aktuálně přijímají bitcoiny.

SimplePay, knihkupectví SFU, State Republican Party, mspinc.com, shopify.com a Naughty America jsou jen některé z dalších online a offline maloobchodních služeb, které snadno přijmou vaše bitcoiny jako způsob platby.

Název Lionsgate Films snadno poznáte. Koneckonců, toto je samotné filmové studio, které je zodpovědné za klenoty jako The Hunger Games Trilogy a The Day After Tomorrow. Budete rádi, že toto studio se zabývá také bitcoiny.

Stripe je společnost se sídlem v San Francisku, která se zabývá platebními a finančními službami, zatímco WebJet je náhodou online portál zaměřený na cesty a zájezdy. Obě tyto služby přijímají platby bitcoinem, stejně tak Green Man Gaming spolu s Save the Children a NCR Silver.

Bitcoiny jsou tu, aby zůstaly. Uplynulo ani ne více než deset let od jejich příchodu a necelých pět let od jejich oživení a už ovládli svět velkolepým způsobem. Už nás neomezuje nutkání nosit skutečnou hotovost nebo dokonce naše kreditní nebo debetní karty, protože tolik našich maloobchodních prodejen, značek a prodejen nyní šťastně přijímá platby bitcoinem. Seznam neustále roste každým dnem mílovými kroky, protože stále více a více obchodníků začíná rozpoznávat sílu a dosah kryptoměny. Brzy, pokud tyto trendy budou i nadále fungovat tak, jak jsou, budeme svědky budoucnosti, kdy bude každá jednotlivá komodita, o kterou bychom jako spotřebitelé mohli mít zájem, k dispozici pro nákup prostřednictvím bitcoinů. A pokud se má věřit odborníkům v oboru, ten den tu bude dříve, než si myslíte.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me