Nejlepší způsoby nákupu bitcoinů pomocí Peněženky Google 2021

1. LocalBitcoins 2. Paxful
Logo LocalBitcoins.com paxful
ZAČÍT! ZAČÍT!

Pokud jste fanouškem kryptoměn, je pravděpodobné, že vždy přemýšlíte, odkud je můžete koupit. Je zřejmé, že si nemůžeme stěžovat na nedostatek možností pro nás, protože v současné době existují doslova stovky kanálů pro kryptoměnu, zejména nákupy bitcoinů. Můžete si je koupit na burzách, z bitcoinových peněženek a ještě mnohem více.

Dokonce máte různé možnosti, pokud jde o platby za vaše mince. Například zatímco někteří lidé upřednostňují platit skutečné peníze výměnou za své mince, někteří jednoduše vyměňují jiné formy kryptoměny, které vlastní, za tu, kterou chtějí. Můžete dokonce použít své kreditní nebo debetní karty nebo platit přímo ze svých bankovních účtů.

Stále nejste spokojeni? K zaplacení svých bitcoinů můžete dokonce použít kteroukoli ze svých dárkových karet od hlavních online nebo offline prodejců. Jak je to pro rozmanitost a pohodlí? Bitcoiny se skutečně podařilo dobýt trhy takovým způsobem, jaký se dosud nepodařilo téměř žádné jiné komoditě. Celá tato kampaň zaměřená na kryptoměnu se mění nejen ve finančním průmyslu, ale i ve světě jako takovém. Byla nám představena měna, která by se v blízké budoucnosti mohla potenciálně stát jednou z centrálních měn světa.

Peněženky Google: Google zahrnuje bitcoiny?

Opravdu jste někdy přemýšleli, co by se stalo, kdybyste spojili dva z největších bláznů, které svět narazil? Výsledky by samozřejmě byly fantastické. A přesně to se stalo, když se technologický gigant rozhodl vstoupit do hry s kryptoměnou. Nyní můžete pomocí svých peněženek Google nakupovat bitcoiny. Díky bujné popularitě domény kryptoměn a stále rostoucímu vlivu Google na svět si můžete být jisti, že v tomto procesu získáte hodně. Je třeba poznamenat, že zatímco Google výslovně nepopíral ani nepřijal bitcoinové platby na své platformě, aktivně však vstupuje do arény plateb peer-to-peer, a tak se stává, že bitcoin je již velkou součástí těchto plateb.

Nyní je zde pro vaši úvahu několik rad, co byste měli hledat na burze, která vám umožní nakupovat bitcoiny, protože o tom budeme diskutovat dále.

Výměny kryptoměny: Essentials

Výměny jsou v zásadě platformy, kde si řada kupujících a prodávajících vytváří své vlastní osobní účty, a od té doby web řídí všechny druhy obchodů, které se mezi nimi odehrávají. Pokud jste například prodejcem bitcoinů, pak se po vytvoření účtu na webu automaticky připojíte k obrovskému seznamu kupujících, kteří si budou moci zobrazit podrobnosti o vašem prodeji a dále vás budou moci kontaktovat v případě, že mají zájem. Poté je povinností prodejce reagovat na nabídku, která jim nejlépe vyhovuje, a pokračovat v transakci. Podobně pro kupující okamžitě získáte přístup k tolika různým prodejcům a jejich vlastním nabídkám prodeje. Jako kupující si můžete vybrat libovolného prodejce, který vám bude nejlépe vyhovovat, a poté pokračovat v platbě, abyste získali přístup ke svým zakoupeným bitcoinům.

Problém však spočívá ve skutečnosti, že na trhu existuje jen tolik různých burz, že se pro průměrného kupujícího stává docela úkolem. Možná nevíte, pro kterou službu se rozhodnout, jednoduše proto, že jste je všechny nezažili. Zatímco jeden z nich může nabídnout druh poplatků, který hledáte, jiný vás může v případě sporů zlákat správným druhem zákaznické podpory. Ale vaše zodpovědnost spočívá ve výběru toho, který odpovídá všem těmto parametrům a dosahuje vynikající kvality v dobrém rozsahu těchto parametrů.

Potřebujete směnárenskou službu, která vám dává nejnižší poplatky, protože téměř všechny tyto služby mají tendenci účtovat za své služby transakční poplatek. Rozsah tohoto poplatku se může u jednotlivých služeb lišit, ale obecně se pohybuje kolem 0-5% z celkové částky transakce.

Dále už nechcete uvíznout na burze, která svým zákazníkům zcela upustí, jakmile se zaregistrují. Nezapomeňte se tedy zaregistrovat do služby, která hostí výjimečnou zákaznickou podporu. Je to proto, že když pracujete s kryptoměnami, bude na cestě několik problémů, než plně pochopíte proces. Abyste se v takových problémech dokázali vypořádat, budete muset mít za sebou dobře vybavený a vyškolený tým zákaznické podpory.

Pokud však existuje jedna věc, na kterou si opravdu musíme dávat pozor, zejména proto, že mluvíme o kryptoměnách, pak je to bezpečnost. Ať se vám to líbí nebo ne, kryptoměny mají tendenci mít vyšší šanci na digitální odcizení. Hackeři se zbavili některých skutečně důmyslných metod, pomocí kterých mohou někdy proniknout i do těch nejbezpečnějších výměn. Pokud službě důvěřujete natolik, že do ní můžete vložit své bitcoiny, přečtěte si předem trochu jejich bezpečnostních protokolů, abyste věděli, do čeho jde. Nikdy nedůvěřujte webovým stránkám, které v minulosti utrpěly narušení bezpečnosti nebo které nenasazují adekvátní bezpečnostní opatření.

Nakonec se ujistěte, že burza, na kterou se přihlašujete, má možnost platby odpovídající Peněženkám Google. I když ne všechny burzy, se kterými se setkáte, budou hostovat tuto platební metodu, ty dobré určitě budou, a ty jsou ty, které musíte hledat.

Ale nedělejte si starosti, možná se budete cítit trochu ohromeni, když se podíváte na všechny tyto požadavky, a proto jsme zde, abychom vám pomohli. Šli jsme dopředu a zúžili jsme vyhledávání na dva z nejlepších tipů ze šarže a nyní si snadno vyberete, který z těch dvou vám bude nejlépe vyhovovat.

Nejlepší 2 nejlepší způsoby nákupu BTC pomocí Peněženky Google

1. LocalBitcoins

Logo LocalBitcoins.comJako tržiště samo o sobě a menší výměna je LocalBitcoins jedním z nejlepších způsobů, jak je dnes průměrný kupující k dispozici, pokud jde o nákupy kryptoměny. Zde je třeba klást zvláštní důraz na jejich úžasné služby, pokud jde o nákup bitcoinů pomocí Peněženky Google. Společnost LocalBitcoins, která byla založena v roce 2012, je jedinečná v tom smyslu, že je extrémně soukromá, což znamená, že při provádění transakcí na platformě nebudete muset sdílet mnoho svých podrobností..

Popularita LocalBitcoins je docela evidentní ve skutečnosti, že v několika zemích je tato výměna jediným kanálem pro nákup bitcoinů. Díky flexibilitě používání různých platebních metod, z nichž jedna je náhodou Peněženka Google, se s touto nemůžete pokazit. Burza také neomezuje počet mincí, které můžete najednou koupit nebo prodat. Další funkcí, kterou získáte při registraci na LocalBitcoins, je jejich osobní hotovostní obchodní zařízení. Tyto obchody jsou docela dobře organizované a obvykle probíhají rychle a bez jakýchkoli potíží.

Jediným problémem, o kterém si můžeme u této služby založené na Finsku myslet, je skutečnost, že si účtují něco navíc, když se platby provádějí v hotovosti, a že rychlost transakce není vždy až po značku, protože vždy záleží na druhu platební metodu, kterou jste se rozhodli použít.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY!

2. Paxful

paxfulDalší výměna, o které budeme hovořit, je Paxful. Tato platforma pro výměnu bitcoinů typu peer-to-peer je skvělá v tom smyslu, že nejen přijímá peněženku Google jako formu platby, ale také rozšiřuje podporu asi 300 způsobů platby, a to také po celém světě. To jsou některé docela úžasné specifikace pro burzu kryptoměn.

Společnost Paxful se sídlem v Delaware ve Spojených státech, podobně jako LocalBitcoins, nepožaduje ID, pokud jde o provádění transakcí. Služba je zcela soukromá a nikdy nedošlo k ohrožení podrobností zákazníka. Díky rychlým a jednoduchým transakcím, které jsou dokončeny docela pohodlně a rychle, je na Paxful skvělé to, že za kupující na platformě neúčtuje absolutně žádný poplatek. Předchozí záznamy jasně ukázaly, že zakoupené bitcoiny se objevují v krypto peněžence kupujícího téměř okamžitě poté, co proběhne platba.

Služba je navíc aktivní téměř po celém světě a její důvěryhodnost ještě zvyšuje reputaci, kterou si společnost za ta léta dokázala vybudovat. Pokud stále nejste přesvědčeni, můžete se jednoduše přihlásit na jejich webové stránky a zkontrolovat jména a podrobnosti vlastníků. Všechny tyto informace byly vědomě udržovány transparentní, aby se upevnila důvěra zákazníka ve výměnu.

ZAČNĚME S PAXFUL!

Závěr

To jsou všechny informace, které potřebujete vědět, abyste mohli učinit informované rozhodnutí o požadované kryptoměně. Postupujte podle našich pokynů a vždy hledejte vlastnosti, které jsme popsali výše, a jsme si stoprocentně jisti, že se nepokazíte. Nezapomeňte však, že i když Peněženka Google je jednoduše z mnoha metod, ze kterých si můžete vybrat, určitě je to ta, která svítí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me