Paxful Review – náš čestný názor

“Poskytnout pracujícím lidem jednoduchou, spravedlivou a bezpečnou platformu pro obchodování s hodnotou jejich práce.” Naše největší problémy se často točí kolem peněz, jejich vydělávání a převozu. Jsme odhodláni uvolnit sílu lidí budováním globální logistické platformy peer to peer budoucnosti. Paxful je PayPal Uber a Wall Street lidí. “

Stejně jako v minulosti byly přezkoumány Changelly a CEX.IO, budeme se také podrobně věnovat výměně Paxful, kde budeme zkoumat různé sekce a oblasti, kde by to pro vás jako uživatele mohlo být důležité a jak můžete investovat vaše drahé komodity správným způsobem v této Paxful recenzi.

ZAČNĚME S PAXFUL

Pozadí Paxful

paxful reviewSpolečnost se sídlem v USA byla v průběhu roku 2015 založena skupinou vývojářů, kteří se snažili zahájit a vytvořit trh typu peer-to-peer, který obchodníkům (kupujícím a prodávajícím) umožní komunikaci po připojení různých obchodních příležitostí. Tým pracující pro Paxful záměr vygeneroval a podpořil jednoduchou, spravedlivou a bezpečnou platformu, která uživatelům umožní provádět hodnotu obchodu.

Stránka funguje jako celosvětová platforma pro logistické platby peer-to-peer a pomáhá bitcoinovým obchodům ekvivalentně tomu, jak Ebay podporuje obchodování s denním zbožím. Web funguje jako rozhodce nebo prostředník mezi stranami, které to zajímá, a vytváří prostor pro jeho uživatele, aby mohli efektivně komunikovat nebo komunikovat..

Zdá se, že Paxful je dobře známou volbou, jak povolit obchod s bitcoiny, protože web poskytuje uživatelsky přívětivý zážitek a také nabízí několik polí různých platebních metod, které se nacházejí nebo zpřístupňují online. Různé možnosti platby zahrnují bankovní převod, kreditní nebo debetní kartu, PayPal, MoneyGram a Skrill.

Ze stejných důvodů, spolu s těmito metodami, je uživatelům umožněno rozhodovat se a rozhodovat se pro nákupy využíváním výhod velkého množství dárkových karet, jako jsou Amazon a iTunes. Všechny tyto možnosti umožňují Paxful být vhodným místem pro obchodování (nákup a prodej bitcoinů) s více transakcemi.

Jak to funguje?

Aby uživatelé mohli začít používat Paxful, mohou kontaktovat web a snadno vybrat libovolné množství bitcoinů, které by si přáli koupit, spolu s místní měnou, částka bitcoinu se poté zobrazí na obrazovce po zadání předchozích kroků.

Po vytvoření účtu dále; uživatelé jsou oprávněni vyhledávat dostupné prodejce bitcoinů online. Hledejte kategorie, které jsou běžným a otevřeným kompromisem různých typů měn spolu s různými způsoby platby.

Poté mohou uživatelé vyhledávat všechny objednávky, které jsou provedeny, a otevírat; bude přístupná celá řada dodavatelů. Nejpřijatelnějšího dodavatele lze proto oslovit zobrazením různých akceptovaných platebních metod, minimálních a maximálních částek objednávky a ceny. Uživatelé mohou také vyřídit hodnocení zpětné vazby od prodejce a historii účtu, aby mohli uspokojit svou vhodnost.

Když uživatel hledá a hledá vhodného prodejce, pravděpodobně zahájí obchod výběrem možnosti „Koupit“. Poté je povinné rozhodnout o částce, kterou by uživatel chtěl koupit, a tím ji dokončit. To povede k otevření služby úschovy a možnosti chatu, která způsobí, že uživatel bude komunikovat přímo s prodejcem a později bude podrobně diskutovat o obchodu.

Jakmile je obchod vyřešen a uživatel uzavře příslušnou platbu, může kliknout na „Označit jako vyplacené“ a podržet pro převod bitcoinů do peněženky Paxful příslušného uživatele. Když je toho dosaženo, mohou uživatelé poté využívat bitcoiny jakýmkoli možným způsobem.

Uživatelům, kteří jsou návštěvníky webu a nevytvořili si účet, se poté zobrazí alternativní nebo jiná metoda nákupu mincí. Po výběru měny a určité částky, kterou by se rozhodli koupit, mohou návštěvníci postupovat podle pokynů, které jsou uvedeny, aby bylo možné nákup vygenerovat úplně a úspěšně.

Bitcoiny zakoupené prostřednictvím Paxful jsou docela snadné. Kromě toho web poskytuje svým uživatelům širokou škálu způsobů platby, kromě toho neúčtuje žádné poplatky jako takové přímo od kupujícího, když se u nich nakupuje bitcoin. Na druhou stranu bude uživateli účtován poplatek, o kterém bude zvlášť rozhodnuto a vybráno prodejcem. Tento poplatek může nesmírně záviset v závislosti na použitém způsobu platby. Velmi drahé poplatky mohou být také výsledkem platby dárkovou kartou

Obchodníkům zobrazeným na webu je uložen poplatek 1%, přičemž je zde také minutový „poplatek za těžbu“, který má zaplatit prodejce, když je bitcoin odeslán z jedné konkrétní adresy na jinou. Ve srovnání s Localbitcoiny; Paxful spravuje trh typu peer-to-peer a také využívá řadu klíčových funkcí, při nichž se zkouší a zaručuje vysoká úroveň použitelnosti.

Proč Paxful?

 • Žádné poplatky obchodníka: Obchodníci platí 0% z veškerého prodeje. Podíl cenových sazeb je převzat od prodejců.
 • Obrovský nový trh:  Získejte vstup k 2,5 miliardě nešťastníků, kteří nemají přístup k finančním službám na světě.
 • Žádné zpětné platby: Prodejci chrání obchodníky před jakýmkoli rizikem.
 • Bezpečné a důvěryhodné: Použijte zabezpečený token k ochraně uživatelů před kybernetickými útoky.
 • Radikální podpora: Zákaznická podpora je k dispozici v celém rozsahu a pomáhá uživatelům denně.

Profesionálové

 • Snadnost použití
 • Široká škála platebních možností
 • Dobře zavedené hodnocení
 • Více možností, jak se rozhodnout

Nevýhody

 • Je třeba dávat pozor a brát ohled na kybernetické útoky a jakékoli další problémy
 • Zdá se, že zákaznická podpora je pomalejší, než se káže
 • Vysoké poplatky účtované webem

Klíčové vlastnosti

Paxful umožňuje kupujícím a prodejcům iniciovat transakce prostřednictvím fenomenální řady platebních metod. Tyto zahrnují:

 • Vklady v hotovosti
 • Kreditní a debetní karty
 • Dárkové karty
 • MoneyGram
 • Národní bankovní převod
 • PayPal
 • západní unie

Stránka také integruje řadu funkcí, které jsou navrženy tak, aby napomáhaly a zajišťovaly bezpečnější obchodování:

 • Bezpečnost fondů – Paxful generuje peněženky, které rezervují prostředky, jakmile se uživatel zaregistruje pro účet. Tato peněženka funguje efektivním způsobem, aby bylo možné ukládat a převádět finanční prostředky na webu. Servery Paxful jsou monitorovány a udržovány ve vztahu ke specifikacím bankovnictví, které jsou z hlediska bezpečnosti na vrcholu.
 • 2 Ověřování faktorů – za účelem zajištění bezpečnosti; peněženky budou potřebovat složitá hesla a dvoufaktorové ověřování. Registrace 2FA pomáhá chránit peněženky uživatelů a podporuje další vrstvu ochrany před kybernetickými útoky, zejména hackery.
 • Podmíněná služba – Vzhledem k tomu, že uživatelé na webu obchodují, jsou všechny prostředky spojeny do úschovy, dokud strany z obou stran nepotvrdí, zda jsou všechny části transakce. To se interpretuje jako metoda ochrany obchodníků a umožnění plynulejšího toku transakcí.
 • Hodnocení reputace – Na základě činností jsou všichni obchodníci navíc seřazeni; hodnocení zpětné vazby, historie obchodování jsou zpřístupněny a zobrazeny veřejnosti.
 • Zákazník Podpěra, podpora – Systém podpory Paxful funguje jako srozumitelné vodítko, při kterém má tým podpory obvykle rychlou dobu odezvy. Uživatelé mají možnost kontaktovat tým podpory prostřednictvím různých možností, jako jsou přímé zprávy, e-maily, telefon a sociální média.

Je třeba poznamenat, že Paxful zůstává nízkonákladovou volbou kvůli nízkým poplatkům za provizi. I když ve vztahu k Localbitcoinům účtují dodavatelé na webu více bitcoinů ve srovnání se známějšími centralizovanými burzami obecně.

Na tržištích typu peer-to-peer se prodejci často rozhodnou dosáhnout zisku mírným zvýšením prodejních cen. Dodavatelé obvykle postupují kupředu směrem k riziku prodeje bitcoinů různým uživatelům, kteří se kvůli tomuto výsledku mohou pokusit zahájit zpětné zúčtování (prostřednictvím kreditní / debetní karty nebo PayPal); ceny jsou na platformě zvýšeny mnohem výše, takže je sníženo riziko.

Věci, které je třeba zvážit

Paxful funguje jako decentralizovaná bitcoinová burza a je nezbytné, aby všichni uživatelé integrovali konkrétní bezpečnostní opatření a postupy, když jsou na webu, aby si vytvořili zážitek z obchodování bez bolesti. Web vytvořil a vyvinul dobré hodnocení jako čestné místo pro obchodování (nákup a prodej) bitcoinů; široká škála možností vypořádání, které jsou k dispozici na Paxfulu, však také láká k velkému množství podvodníků, kteří se zaměřují na podvádění obchodníků, kteří pracují profesionálně. Výsledkem je především:

Stručně sledujte profil dodavatele a ověřte, zda jsou pro jednání přijatelné. Kdykoli je to možné, vždy hledejte prodejce s dobře pokládaným a oficiálním účtem spolu s vysokým hodnocením pozitivní zpětné vazby. Vytvořené účty by měly být zkušené déle než rok s minimálním hodnocením alespoň 98%.

Komunikujte prodejce a vyzvěte k výměně prostřednictvím platformy. Je povinné nevyjednávat a uzavírat externí obchody s prodejci, protože to zneplatňuje službu úschovy a vytváří možnost podvodů. Je také třeba poznamenat, že se budete držet připojení přes schránku zpráv Paxful a nebudete posílat zprávy prostřednictvím e-mailu, mobilu nebo SMS.

Nezapomeňte co nejvíce popsat požadavky a zdůrazněte jakékoli problémy, které by mohly být nalezeny. Ceny se obvykle budou lišit podle různých způsobů platby, které si uživatel zvolí, a mohou také velmi záviset, takže nezapomeňte potvrdit přijatelnou nabídku.

Rozhodněte se o platební metodě, která poskytuje dobrou úroveň ochrany. Dárkové karty zakoupené za hotovost jsou podvodníky zvýhodňovány, protože je obtížné je sledovat. Pokud uživatel narazí na jakýkoli problém po použití kreditní nebo debetní karty, PayPalu nebo dokonce bankovního převodu, bude mít další vrstvu zabezpečení.

Spojení se zákaznickou podporou a využití fóra, pokud se vyskytnou nějaké problémy, nebo máte dotazy týkající se výběrových řízení. I když se může zdát, že celý proces je docela přímý a jednoduchý, je vždy pravděpodobné, že se uživatelé těmto problémům potýkají. Proto je vhodné využít dostupné zdroje.

Veřejné Paxful Recenze & Názory

Paxful je jednou z nekomplikovaných metod k dosažení bitcoinů a web zajišťuje, že transakce typu buy-sell-trade je dostupná a přístupná komukoli s počítačem. Pro uživatele na Paxful neexistuje nic jako omezení v nákupu a prodeji mincí, protože uživatelé mají úplnou svobodu rozhodovat o množství ověření totožnosti, které mohou použít během obchodů. Vrhá více světla na Paxful, uživatelé mohou provádět různé nákupy prostřednictvím obrovské škály platebních možností, které jsou v současné době k dispozici.

Velká část atraktivních informací o webu je způsobena skutečností, že umožňuje velkou flexibilitu ohledně plateb. Když však uživatel web používá, je důležité si uvědomit, že na webu jsou korupční a falešní kupující a prodávající, jejichž hlavní agendou je podvodné obchodování s legitimními obchodníky.

To je hlavní nevýhoda při používání webu a hlavní tým za Paxful zajišťuje rozsáhlou zákaznickou podporu, navíc tým vynakládá úsilí na sekci fóra a zdrojů, která zajišťuje, aby uživatelé byli informováni a aktualizováni o všem, co se na webu děje.

Pro uživatele, kteří chtějí obchodovat s bitcoiny při používání platebních služeb, jako jsou PayPal, MoneyGram a Skrill, je Paxful postranní volbou. Aby uživatelé mohli využívat větší flexibilitu platebních metod, měli by být také připraveni platit nad rámec cen na trhu, protože prodejci se rozhodují ukládat více za bitcoiny srovnatelně s jinými burzami hlavního proudu.

Závěr

Paxful je dobře hodnocená metoda pro obchodování s bitcoiny pro jednotlivce a stále si zachovává univerzální možnost pro mnoho uživatelů v bitcoinové komunitě. Tato stránka poskytuje nákupní příležitosti pro uživatele, kteří obecně nemají to štěstí, že si koupí bitcoin.

Ve výsledku je to doporučená volba pro nové i zkušenější obchodníky. Navzdory tomu by uživatelé Paxful měli být schopni pochopit a zajistit použití všech zdrojů nezbytných k ověření dodavatelů a pracovat způsobem, který zajistí ochranu a bezpečnost za všech okolností.

ZAČNĚME S PAXFUL

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me