Recenze Antminer D3 – stojí za to cena?

Pokud existuje jeden předmět konverzace, který se dnes zdá být všude, pak jsou to kryptoměny. Od investorů po širokou veřejnost a média o nich téměř nikdo nepřestane mluvit. Je to také z dobrého důvodu, protože kryptoměnám se podařilo přinést revoluci ve finančním sektoru.

Jejich vliv a dominance se neomezují pouze na jednu zemi, ale šíří se téměř po celém světě. Od západních zemí, jako jsou Spojené státy americké, Kanada, Velká Británie a podobně, až po východní země, jako je Japonsko, Indie, Rusko a mnoho dalších, jsou bitcoiny doslova všude.

Dokonce i těch několik z těch, kteří nikdy neinvestovali do svého života ani jeden cent, v současné době plánují a přemýšlejí o systémech točících se kolem kryptoměn, do nichž mají investovat. To vše je přímým důsledkem skutečnosti, že je známo, že tyto měny přinášejí báječné výnosy , téměř zanedbatelné ztráty a obrovský potenciál vydělat obrovské zisky.

Nyní se téměř zdá těžké uvěřit, že to všechno začalo, když bitcoin debutoval úžasně v roce 2009. Od té doby doména kryptoměn propukla v otevřeném ohni, aby kdokoli mohl těžit z výhod.

Jednou z těchto kryptoměn je nyní Dash. Ačkoli je Dash o něco méně známý než velmi populární bitcoin, Dash, pokud je důkladně prostudován a dobře prozkoumán před zahájením investice, se může ve skutečnosti ukázat jako docela výnosný, ještě více než bitcoin.

Ve skutečnosti se stará o pár trhlin v bitcoinové zbroji a posiluje ji vlastní speciální značkou funkcí. Je rychlý, bezpečný a nabízí hodnou alternativu k bitcoinu, což z něj činí dobrého kandidáta na další velkou věc, do které se bude investovat.

Ale pokud plánujete utratit své peníze za nákup Dash coinů, představíme vám lepší alternativu. Co kdybyste mohli získat Dash coiny, aniž byste za ně utratili nějaké peníze? Pro nezasvěcené je to možné pomocí těžby.

Těžba kryptoměn je proces ověřování bloků na krypto blockchainu, takže jsou přidávány a ověřovány nové transakce. Umožňuje kryptoměnám zůstat decentralizovaným a zároveň umožňuje těžařům vydělat si pár mincí pro sebe. Funguje to tak, že každý horník musí vyřešit nějaké matematické problémy a algoritmy komplikací a komukoli se podaří dostat se k řešení za co nejkratší dobu, je oceněno několika mincemi.

Svým způsobem tedy můžete získat mince pro sebe, aniž byste utráceli skutečné peníze. Jediné místo, kde budete muset utratit peníze, bude na slušné těžební plošině, která zvládne vaše těžební operace a umožní vám snadno hromadit dobré bohatství kryptoměn pro sebe.

Jediným háčkem je, že ani tyto stroje nejsou levné, pokud jde o jejich cenu, ani nejsou ekonomické, pokud jde o jejich náklady na údržbu, protože nakonec vysávají spoustu elektrické energie.

Ze všech těchto důvodů je nejlepší zůstat opatrný a dobře naplánovat, než si koupíte horníka pro sebe, abyste si nevybrali model, který přináší větší ztráty než zisky. Abychom vám nedělali takové chyby, tento článek poskytuje komplexní přehled jednoho úžasného horníka pro Dash, Antminer D3.

Recenze Antminer D3

Hash Rate

Antminer-D3-recenzeHash rate označuje počet problémů, které horník dokáže vyřešit za jednu sekundu. Je zřejmé, že čím vyšší je hashovací rychlost horníka, tím lepší bude jeho výkon. Pokud jde o Antminer D3, ve skutečnosti nabízí docela slušnou hashovací rychlost 15 GH / s.

Spotřeba energie

Jedním z aspektů těžařů, který často vede k tomu, že spousta zájemců o nákupy nakonec upustí, je spotřeba energie. Těžba není totálně výnosný podnik a během cesty se určitě stane několik ztrát. Je však všechno dobré, pokud váš čistý výsledek zůstane poněkud na pozitivní straně. Co se týče záporů, jedním velkým faktorem, který řídí vaše ztráty, je nadměrná potřeba energie u těchto těžařů.

Jelikož provádějí hodně těžkého břemene a provádějí některé docela velké úkoly, jako je ověřování transakcí na blockchainu a řešení složitých matematických algoritmů, je přirozené, že hledají více síly. Tato potřeba se však často stává problémem uživatelů, protože s vyšší spotřebou energie přicházejí i vyšší účty za energii.

Pozitivní však je, že inovace již jsou zavedeny a stále probíhá další výzkum zaměřený na vývoj lepších a energeticky účinnějších těžařů, kteří mohou ve skutečnosti minimalizovat náklady na energii a maximalizovat ziskovost.

Pokud jde o Antminer D3, spotřebovává celkem 1200 W, což je na stupnici hodnocení výkonu celkem mírné.

ZAČNĚME S ANTMINEREM D3

Zdroj napájení

Zatímco někteří horníci přicházejí s vestavěným napájecím zdrojem, jiní nejsou tak vybaveni a vyžadují, aby si uživatel jeden koupil samostatně. Bohužel D3 patří do druhé kategorie, což znamená, že než začnete pracovat, musíte hledat slušný napájecí zdroj schopný dostatečně napájet zařízení.

Kde koupit

Jediným problémem horníků je, že nejsou tak snadno dostupní. Zatímco některé z nejoblíbenějších najdete na Amazonu, eBay nebo jiných podobných platformách elektronického obchodování, méně známé se hledají o něco těžší. Pokud však selžou vše ostatní, můžete je vždy koupit na oficiálních stránkách výrobce, což je v tomto případě Bitmain.

Jednoduše se přihlaste na webovou stránku Bitmain a najdete sekci nákupu, kde můžete snadno vyhledat požadovaný miner, například D3, a přejít na stránku pokladny. Pokud jde o platební proces, můžete za nákup platit prostřednictvím bitcoinů, litecoinů nebo dokonce bankovním převodem.

Antminer D3 je navíc k dispozici také na eBay, což z něj činí jedno ze snadno přístupných zařízení.

O výrobci

Bitmain je pravděpodobně nejdůvěryhodnější a nejoblíbenější společnost na výrobu kryptoměn na trhu. Je o nich známo, že jsou pilní, zaměřují se na zákazníka a dbají na kvalitu svých produktů. Již mají celou řadu modelů těžebních plošin, nejen pro bitcoiny nebo DASH, ale také řadu kryptoměn, díky nimž je jejich dosah na trhu možná nejširší a nejvlivnější.

Stejně jako každá jiná velká značka však ani Bitmain nepřichází bez spravedlivého podílu komplikací a tajemství. Docela nedávno se značka dostala do velkého ohně pro přidávání tajných zadních vrátek do svých produktů. Pokud jde o pochopení toho, co jsou zadní dveře, musíte mít trochu technického know-how. Jednoduše řečeno, tato zadní vrátka byla nainstalována do firmwaru hardwarových zařízení společnosti Bitmain, například Antminer. Nyní to umožnilo společnosti skutečně provádět odbavení u nějaké centrální služby každých deset minut.

Každé z přihlášení se přenáší nebo odesílá prostřednictvím důvěrných informací, jako je sériové číslo Antmineru, IP adresa a MAC adresa. Přesné využití všech těchto údajů nyní zcela závisí na uvážení společnosti, ale mohli by je použít ke křížové kontrole prodejních informací od zákazníků a dokonce i záznamů o dodání. To vše vážně ohrožuje vlastní soukromí zákazníka a mělo to být provedeno s náležitým svolením zákazníka.

Pokud jde o související rizika, neexistují žádné prokázané záznamy o jakémkoli škodlivém úmyslu ze strany společnosti, ale přesto byste si měli být vědomi, pokud máte v úmyslu produkt koupit.

Záruka

Ačkoli mají horníci obecně dobrý život, vždy se ocení dobrá záruční doba. Pokud jde o Antminer D3, nabízí se vám slušná záruční doba 180 dní, během níž můžete produkt zcela zdarma vyměnit nebo opravit v případě, že se strojem vyskytne nějaký problém nebo pokud náhodně přestane fungovat.

Těžební zařízení

Pokud u těžařů kryptoměn často dochází k jedné závažné komplikaci, pak je to velmi rychlé zahřívání. Stejně jako každé jiné zařízení, které provádí těžké zvedání, pokud jde o procesy, které zpracovává, jsou i tito horníci náchylní k vysokým teplotám a přehřátí.

Dokonce ani naše vlastní důvěryhodné smartphony a notebooky tento problém nezbavují, protože dokonce mají tendenci se náhodně zahřívat při dlouhodobém připojení ke zdroji napájení nebo při dlouhodobém a intenzivním používání. Naštěstí horníci také přicházejí s řešením.

K mineru jsou připevněny speciálně určené ventilátory, jejichž jediným účelem je udržovat teplotu zařízení pod kontrolou a zajistit, aby zůstala v předepsaných mezích. Pokud teplota nějak dokáže příliš vyskočit, energie spotřebovaná fanoušky se automaticky zvýší, čímž se rychleji roztočí a v důsledku toho zrychlí a zlepší chlazení.

Nevýhodou je právě tento důvod, proč horníci často vedou ke zhoršení účtů za energii a energii.

Cena

Jak to může být úplná kontrola, pokud vám neřekneme, kolik vlastně nakonec utratíte za vybavení? Nyní existuje několik faktorů, které přispívají k ceně konkrétního produktu. Mezi ty primární patří dostupnost, poptávka a celkový výkon produktu. Pokud si něco vede mimořádně dobře, je jen přirozené, že poptávka po položce vzroste a v důsledku toho ceny určitě vzrostou.

Pokud jde o Antminer D3, zprávy nejsou tak dobré. Za 2699 $ je D3 jedním z nejdražších těžařů na trhu. Je ve skutečnosti téměř stejně drahý jako nejvýkonnější bitcoinový těžař na trhu a snadno převyšuje cenu mnoha dalších dostupných slušných výkonů. Docela pravděpodobnou příčinou tohoto vysokého čísla je to, že Dash coiny se opakovaně ukázaly jako extrémně ziskové a efektivní, ještě víc než spousta dalších kryptoměn, včetně bitcoinů.

Možná právě proto je vysoká cena prostředkem k ospravedlnění nadměrných zisků, které získáte z obchodování v Dash.

Nyní, když jsme prošli vyčerpávajícím a docela komplexním přehledem horníka, kterým je Antminer D3, představujeme vám několik lahůdek a informací o tom, proč je Dash měnou budoucnosti a proč je třeba ji brát vážně.

Zrození Dash

Jedním velkým problémem bitcoinu jsou související časy potvrzení transakce. Řekněme, že své bitcoiny nakonec utratíte za nějaký produkt nebo možná nějakou jinou kryptoměnu. Jak dlouho to bude trvat, než vaši transakci ověří prodejce a váš zakoupený produkt vám bude odeslán?

Ve skutečnosti neexistuje jednoznačná odpověď. Může trvat docela dlouho, než prodejce uzná skutečnost, že bitcoiny, které jste odeslali, byly řádně přijaty, a dokud se tak nestane, nejste v žádném případě povinni obdržet produkt, který jste si koupili. Je zřejmé, že existují specifické zákony a předpisy pro udržování a regulaci toho všeho, ale faktem zůstává, že bitcoinové transakce začínají pomalu.

Nyní Evan Duffield, hlavní nadšenec kryptoměny, tento problém rozpoznal a okamžitě pocítil potřebu lepší a mnohem rychlejší kryptoměny, která se poučí z chyb bitcoinů a co nejlépe je napraví. A tak 18. ledna 2014 Evan pokračoval v tvorbě Dash, který byl formálně nazýván Xcoin, který byl později změněn na DarkCoin, a nakonec se stal Dash, což je sloučení slov Digital Cash.

Dash byl vytvořen s jediným cílem – být mnohem efektivnějším řešením běžných problémů, kterým čelí kryptoměny, než bitcoin. Aktivně se zaměřovala na klíčové problémy, kterým čelí, a pokračovala v jejich nápravě od svého vzniku. Navíc, stejně jako bitcoiny, bude na světě vždy jen omezená nabídka mincí Dash. Podle statistik je v současné době na trhu asi 7,85 milionu mincí Dash a celkový limit byl stanoven na 18 milionů.

ZAČNĚME S ANTMINEREM D3

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me