Recenze AvalonMiner 741 – Vše, co potřebujete vědět

Kryptoměny nejsou nové. Prošli úspěchem bitcoinu a od té doby jsou trendy. I když to začalo jednoduchým procesem investování a poté čekáním, až vaše investice přinese ovoce, v dnešní době si můžete zahrát s mnohem více možnostmi.

Objevilo se tolik různých cest a pevně se etablovalo na trhu s kryptoměnou, že se zdá, že s nimi nyní polovina populace světa žongluje a vydělává na tomto procesu docela značné zisky. Nika, která byla vytvořena, není o nic méně zisková než jakýkoli jiný přední obchodní podnik a je dnes jedním z nejrychlejších způsobů vydělávání peněz.

Pokud si však myslíte, že je to všechno o investicích, nemůžete se mýlit. Dny, kdy byla investice do kryptoměn jediným způsobem, jak se pustit do vašich oblíbených altcoinů, jsou pryč, dnes máte další fantastickou možnost.

Mluvíme samozřejmě o těžbě kryptoměny, nově se objevující nové formě obchodování s kryptoměnou, která vám umožňuje těžit bitcoiny sami, přičemž je výhradně zodpovědný za vaše zisky a výdaje, které nakonec vyděláte.

Zde v tomto článku vám představujeme recenzi AvalonMiner 741, která je jedním z nejpopulárnějších a nedávno spuštěných horníků, kteří se dostali na trh. Tuto část hardwaru podrobně analyzujeme, přičemž se dobře podíváme na jeho specifikace a jedinečné funkce spolu s výhodami a nevýhodami, které přináší..

Recenze AvalonMiner 741

Recenze AvalonMiner 741Canaan je jedním z mnoha výrobců bitcoinů a kryptoměn na trhu. Společnost v průběhu let vykázala rychlý růst a dokázala vydělat značné zisky a vyřídit některé fantastické stroje.

Jejich zákazníci zůstávají do značné míry spokojeni a jako společnost s dobrou pověstí si můžete být jisti, že vaše peníze půjdou do správných rukou, pokud se rozhodnete investovat do některého z jejich produktů.

Nejnovější model z Canaanu, Avalon 741, je uváděn jako zásadní vylepšení oproti jejich dřívějšímu a stejně úspěšnému modelu Avalon 721. Zatímco Avalon 721 měl slušnou hashovací rychlost, 741 šel o krok vpřed a vylepšil tuto hodnotu.

První pohled & Lodní doprava

Jednou z mnoha věcí, které odlišují horníka od ostatních, je způsob, jakým se dostane k zákazníkovi. To samozřejmě ve skutečnosti do značné míry závisí na místě, odkud se produkt rozhodnete koupit, ale hodně záleží také na skutečném stroji.

Pokud jde o Avalon 741, přichází v slušném balení a uvnitř vlastní krabice, která jej dále chrání před případnými nehodami nebo poškozeními při přepravě. To vše zajišťuje, že i když je jízda během přepravy drsná a hrbolatá, skutečná jednotka zůstane uvnitř bezpečná a hardware nebude poškozen žádnými škrábanci nebo uvolněnými částmi.

Pokud jde o příslušenství, s nímž je dodáváno, obdržíte propojovací kabel nezbytný pro navázání spojení mezi minerem a vaším systémem, spolu s USB klíčem s jednotkou. Existuje však malá nepříjemnost, protože Canaan nedodává ovladač spolu s Avalonem 741. Ovladač se ve skutečnosti prodává samostatně..

Nyní, z mnoha věcí, které se používají jako hodnocení výkonu těžaře kryptoměn, je jednou z nejdůležitějších to, zda má těžař efektivní chladicí systém. Faktem je, že tito horníci často potřebují hodně zvedat těžké věci. Jsou zodpovědní za procházení blockchainu a ověřování transakcí a v tomto procesu za vás dokonce vyloví kryptoměny.

Všechny tyto procesy si přirozeně vybírají svou daň na stroji a mají tendenci se zahřívat, proto jsou na těchto zařízeních instalovány speciální chladicí systémy, které je během provozu ochlazují. Tyto systémy se skládají ze základního ventilátoru, jednoho nebo dvou a několika strukturálních úprav, které udržují teplo mimo.

Pokud jde o Avalon 741, je dodáván s krytem připojeným k ventilátoru jednotky, jehož účelem je usměrňovat a lépe směrovat vzduch ze zadní části jednotky. To je vlastně vítaná změna oproti obvyklým standardním ventilátorům, které jsou instalovány na jiných těžebních soupravách.

Takové standardní ventilátory byly jednoduše přišroubovány na obě strany horníka, ale systém implementovaný v Avalonu 741 se mohl ukázat jako mnohem efektivnější při chlazení jednotky a rychlejší rychlostí. Chcete-li se navíc zbavit přebytečného tepla, máte speciální chladič, který se snaží zbavit veškerého tepla jeho shromažďováním na jednom místě. Naleznete tento chladič, který má přirozenou konturu a je instalován na přední mřížce na horní straně desek plošných spojů.

Nastavení a použití

Stejně jako u každého nového zařízení je jedním z faktorů, díky nimž je kupující nejobávanější, obecné nastavení a snadné použití. Pokud má zařízení tendenci být příliš komplikované na provoz, je pravděpodobné, že na trhu nebude velké, zatímco u zařízení s relativně jednodušší obsluhou a vysokou snadností použití bude obecně snazší získat si jméno..

Pokud jde o Avalon 741, naštěstí je nastavení tak jednoduché, jak je jen možné. Chcete-li zahájit provozování těžby a těžby bitcoinů, stačí si stáhnout firmware zařízení a vypálit obraz na správnou kartu micro SD nebo SD. Jakmile to uděláte, zbývá jen jednoduše připojit ovladač k USB donglu, který jsme zmínili dříve, a připojit kabely k vašemu zařízení Avalon 741.

Zapněte hlavní vypínač na ovladači i na zařízení. Pak máte flexibilitu, abyste mohli použít jakýkoli vyhledávací nástroj IP, který si přejete, abyste našli IP adresu. Doporučujeme používat AngryIP, ale můžete použít libovolnou službu, která vám nejlépe vyhovuje. Poté je vše hladké plachtění, protože pak máte velmi známý a přátelský software Canaan, který vás provede zbývající částí cesty.

Pokud jde o rozhraní horníka, je to docela přehledné a celkem snadno rozpoznatelné a pochopitelné. Uživatelé Avalonu to okamžitě rozpoznají, a i když ne, toto grafické rozhraní na vás rychle naroste.

Chcete-li zadat informace o svém bazénu, to znamená v případě, že jste součástí těžebního fondu a dáváte přednost tomu, abyste své těžební aktivity udržovali ve skupinové atmosféře, musíte nejprve vstoupit na záložku konfigurace, kterou docela snadno najdete. Po zadání podrobností jednoduše klikněte na tlačítko Uložit a zjistíte, že vaše zařízení ožilo a začalo těžit.    

Podrobnější informace a pokročilé funkce najdete na kartě Upřesnit. Zde získáte konfiguraci otevřených panelů WRT. Pokud nevíte, o co jde, a nemáte tušení, co s nimi dělat, je nejlepší tuto možnost jednoduše nechat tak, jak je, a nedělat si s ní sebemenší způsob..

Takže na závěr, Canaan vám poskytl docela dobře navržené, robustní a nekomplikované uživatelské rozhraní, s nímž může rozumět každý, a zároveň je natolik jemné, že se nedá nazvat nedostatkem funkcí.

Airform Cooling Technology

Avalon 741 je ve své podstatě jednoduše upgradem na Avalon 721. Přirozeně se neočekávalo, že by se příliš houpal z původních funkcí přijatých Avalonem 721. Zdá se však, že 741 je úplně na jiné cestě. Podařilo se mu vytvořit na trhu jedinečný prostor a rychle stoupá v žebříčcích popularity.

Zatímco Avalon 721 používal sadu 72 čipů, Avalon 741 je dodáván s výkonnou a údernou sadou 88 čipů. Obrovské zvýšení počtu použitých čipů by však mohlo mít také skrytou nevýhodu. Faktem je, že více čipů potřebuje proporcionálně více chlazení.

Proto se předpokládalo, že model 741 vyžaduje robustnější a výkonnější chladicí mechanismy, které by spotřebovaly velké množství energie. Ale jednotce se docela dobře podařilo najít způsob, jak to obejít. Chladicí mechanismus implementovaný v novém modelu je z nové technologie Airform. Podle této implementace zajišťuje plynulý design jednotky, aby vzduch proudil skrz jednotku.

Směrovaný vzduch ve skutečnosti nabývá mnohem větší velikosti, pokud jde o oblasti náchylné k topení rychleji než ostatní. To zajišťuje mnohem plynulejší a lepší systém rozptylování tepla. Pokud jde o desku plošných spojů, na obou jejích stranách jsou namontovány chladiče a také kryt účinně tryská vzduch nad nimi.

Podle nového designu chlazení byly chladiče navrženy tak, aby byly v přírodě zúžené. Začínají úzce na vstupu a pokračují v rozšiřování, když se pohybujeme směrem k čipům namontovaným na desce. Kromě toho byla žebra navržena s drážkami, aby se rozšířila povrchová plocha tak, aby se teplo dostávalo na větší plochu, ze které se má odvádět..

Přední část byla také upravena tak, aby byla mnohem otevřenější, což účinně umožňuje větším objemům vzduchu vstoupit do systému a cestovat vysokou rychlostí, než vyjde ze zadní strany jednotky. Podle skutečného ventilátoru 741 je o něco hlasitější než u 721, i když ne o moc. Při 56 dB ze vzdálenosti 4 ft je stále dostatečně měkký, aby fungoval ve vašem domě, i když bychom přesně nedoporučovali uspořádání obývacího pokoje.

Stabilita

Nyní, když mluvíme o stabilitě jednotky, jedná se opět o docela žádoucí upgrade z 721. Všichni těžaři kryptoměny jsou preferováni jako stabilní. Jelikož mají tendenci provádět mnoho náročných operací, je třeba zajistit, aby jejich systémy zůstaly stabilní a fungovaly hladce bez škytání.

Provedli jsme několik testů na 741 a zjistili jsme, že průměrná jednotka se pohybuje mezi hashovacími rychlostmi 7,7 až 7,8 TH / s. Tyto testy jsme provedli s těžebními fondy BTC.com a Kano. Výsledek, který jsme obdrželi, nebyl příliš překvapivý vzhledem k dobré pověsti společnosti AvalonMiners na trhu.

Model 741, stejně jako u většiny ostatních modelů před ním, je docela pevný, pokud jde o stabilitu. Pokud jste seriózní horník a máte tendenci provozovat nejen jednoho, ale mnoho horníků najednou, skutečně provozujete hornickou farmu.

Nyní se pro takové těžaře ukáže Avalon 741 jako nádherný stroj, protože ve skutečnosti nabízí možnost spojit dohromady pět nebo dokonce více než Avalon 741 na jednom ovladači. Zatímco příležitostní horníci to možná nepoznají, ale ve skutečnosti se jedná o docela pozoruhodnou vlastnost, díky níž bude správa hornických farem pro průměrného tvrdého horníka opravdu pohodlná a snadná.

Nyní si prosím povšimněte, že i když není možné spojit dohromady horníky z různých modelů, například Avalon 721 s Avalonem 741, ale řetězení horníků stejného modelu funguje také skvěle.

Během testovací fáze vykazoval Avalon 741 některé pozoruhodné vlastnosti, jako je spotřeba energie 1050 wattů a ventilátor při 5400 otáčkách za minutu, což bylo dost na to, aby jednotka fungovala docela hladce a udržovala ji v chladu.

Avalon 741 je skvělý v tom smyslu, že je velký na výkon a také dokáže neodchylovat se od specifikovaného skutečného výstupu. Zvládne teploty prostředí, jako je 78 F, celkem hladce a běží naprosto bez škytavek nebo problémů.

S úžasnou kvalitou sestavení a pracovním výstupem, který je stejně fantastický, se u Avalonu 741 nemůžete pokazit. Vydrží také déle a je prokázáno, že je hodným doplňkem většiny datových center nebo systémů domácí těžby.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me