Recenze Bitfinex: Populární burza kryptoměn

Pro ty, kteří posledních pár let nežijí pod skálou, nejsou bitcoiny žádné nejnovější zprávy. Začalo to již v roce 2009, a přestože v uplynulých letech trochu zemřelo, v letech 2016–2017 se mu podařilo povstat silněji než kdy dříve. V té době se lidé téměř vzdali kryptoměny a pár vyvolených, kteří do ní stále investovali peníze, čekali se zdrceným dechem, aby ceny mírně vzrostly, aby mohly do určité míry minimalizovat své ztráty.

Šokující je, že to, co se stalo potom, jednoduše otočilo hru na hlavu. Hodnota bitcoinu vzrostla, a to ohromně. To, co původně začalo jako pouhý experiment, nyní dominovalo na finančních trzích po celém světě. Všichni lidé, kteří dříve toužili po nějaké formě odškodnění ze svých ztrát, se nyní necítili o nic méně než chudí, kteří najednou zasáhli zlato.

Takový byl čistý dosah bitcoinů, který nejen USA nebo jiné západní národy, ale celý svět vypadal, že se snaží oběma rukama investovat své peníze.

Úspěch bitcoinů dále vedl k zcela novému a dříve ignorovanému výklenku kryptoměn. Nyní, když byl svět svědkem super senzačního úspěchu bitcoinů, byli připraveni věřit, že altcoiny mohou přinést podobné výnosy.

Ve skutečnosti se kryptoměny samy o sobě ukázaly jako zlaté doly schopné dostatečně chrlit průmyslová odvětví, jako je těžba kryptoměn a další. Jedním z odvětví je nákup kryptoměny. Jak rostl zájem o bitcoiny, rostl i počet burz. Zatímco většina z nich byla (a stále je) dobře míněná a jednoduše chtěla lidem pomoci získat přístup ke kryptoměnám, stále existují nějaké podvodné burzy.

Abychom se zachránili před takovými nástrahami a běžnými chybami, přinášíme vám komplexní přehled jedné z nejlepších bitcoinových burz na trhu právě teď, Bitfinex. Pokračovali jsme a shromáždili všechny informace, které jsme mohli, a zároveň si všimli výhod a nevýhod služby jako celku. Než začnete hledat platformu pro výměnu kryptoměn pro své podnikání v oblasti kryptoměn, doporučujeme vám přečíst si tuto recenzi Bitfinex, abyste mohli učinit mnohem informovanější rozhodnutí.

Recenze Bitfinex

bitfinex-recenzeBitfinex sídlí mimo Hongkong. Je označován za jednu z nejrychlejších a nejbezpečnějších směnárenských služeb v bitcoinech a je oblíben miliony po celém světě pro své jednoduché rozhraní a skvělé služby zákazníkům. Specializuje se na obchodování a je docela skvělý v tom smyslu, že podporuje obchodování bitcoinů na základě amerického dolaru.

Kromě toho se také zabývá řadou dalších kryptoměn, včetně Ethereum a Monero. Taková rozmanitost, pokud jde o kryptoměny, které se zřídka vyskytují na burzovních platformách, a je jedním z důvodů, proč je Bitfinex tak skvělý. Pokud jde o obchodování s bitcoiny v amerických dolarech, s Bitfinexem pravděpodobně nebudete mít lepší služby než to, co získáte.

Bitfinex: objem

Pokud jde o objem obchodování, Bitfinex zcela dominuje všem jeho nejbližším konkurentům. Objem obchodu ve skutečnosti odkazuje na množství cenných papírů, které se údajně obchodovalo během stanoveného časového období na kapitálovém trhu. Jinými slovy, jedná se jednoduše o akcie obchodované za jednotku času, přičemž jednotkou času je obvykle jeden obchodní den. Jedním z hlavních faktů o Bitfinexu je, že v současné době má největší objem ze všech existujících směnárenských služeb bitcoinů.

To samo o sobě není žádný malý výkon, ale BItfinex to dokázal docela snadno. Ve skutečnosti tomu tak bylo, protože čínská banka (People’s Bank of China) provedla změnu, podle které byly všechny směnárenské služby bitcoinů nebo kryptoměn nuceny začít účtovat poplatky za obchodování od svých zákazníků.

Toto konkrétní rozhodnutí zase zcela eliminovalo odrazenou praxi obchodování s praním, která zahrnovala hlášení o uměle rozšířených nebo nadměrných objemech obchodování a bylo prováděno téměř všemi významnými čínskými směnárenskými službami. Vzhledem k tomu, že shromážděná data zahrnují pouze skutečné informace, které nelze předstírat, bitfinex je na prvním místě v žebříčku.

Pokud jde o podíl na trhu, nejbližším soupeřem společnosti Bitfinex je shodou okolností společnost Bitflyer se sídlem mimo Japonsko. Faktem, který zde stojí za zmínku, je, že Bitflyer účtuje od svých zákazníků nulové obchodní poplatky. To znamená, že objem obchodování nebo podíl na trhu vykázaný společností by ve skutečnosti mohl být nesprávným pojmenováním a skutečný podíl společnosti na trhu by mohl být výrazně nižší, než jaký je ve skutečnosti vykázán. Pokud je něco takového pravdivé, pak je tržní podíl Bitfinexu s největší pravděpodobností ještě vyšší, než se v současné době očekává.

Hacker Bitfinex

V srpnu 2016 společnost bohužel dostala velkou ránu. Asi 120 000 bitcoinů, které v té době činily zhruba 72 milionů USD, hackeři ukradli směnárně. Tato konkrétní událost se ukázala být osudnou nejen pro společnost, ale pro celý bitcoinový trh obecně, protože cena bitcoinu po nahlášení zprávy byla téměř až 25%.

Díky úžasnému řízení a vyrovnanému přístupu šéfů Bitfinexu však byla společnost zachráněna před bankrotem nebo úplným odstavením. Začali socializovat své ztráty. Celková ztráta byla rovnoměrně rozložena mezi uživatelské účty a žádné konkrétní uživatelské účty nebyly ovlivněny více než ostatní.

I když to u mnoha uživatelů vzbudilo obavy, společnost pokračovala v záznamu a uvedla, že každý dotčený uživatel bude společnosti včas plně kompenzován. Aby bylo možné dále potlačit jakékoli zklamání nebo neshody mezi uživateli, byly všem uživatelům vydány tokeny BFX, které se zhruba rovnají hodnotě ztrát, jimž každý uživatel čelí..

Bezpečnostní

I když je nemožné dokonale posoudit úroveň bezpečnostních opatření používaných směnárenskou službou, protože většina jejich protokolů je utajována, aby byla chráněna jejich data před hackery, lze ji zhruba odhadnout. Vzhledem k tomu, že Bitfinex byl v minulosti svědkem téměř kataklyzmatické události, pokud jde o výměnu zabezpečení, lze jen doufat, že se tentokrát poučili a výrazně posílili své bezpečnostní protokoly a brány firewall..

Zabezpečení vašich bitcoinů je však stejně problém s výměnou, jako je váš. Nemůžete jednoduše nechat vše na výměně a odpočívat klidně, protože musíte také přijmout některá drastická opatření, abyste udrželi bezpečnost a integritu svých mincí.

Než se zaregistrujete do směnárenské služby, vždy se podívejte na jejich pojišťovací, auditní a bezpečnostní postupy a rozhodněte se sami, zda by pro vás výměna byla vhodná, a zda jsou jejich bezpečnostní postupy zcela v pořádku. existuje také ustanovení, které skutečně rozděluje vaše aktiva na stejné objemy a investuje je do různých směnárenských služeb, aby se minimalizovaly vaše vlastní ztráty v případě, že dojde k nějaké nehodě.

Služby Bitfinex

Bitfinex v praxi půjčuje kryptoměny nebo americké dolary obchodníkům využívajícím pákový efekt. Důvod, proč to funguje tak skvěle, je to, že umožňuje uživatelům získávat úroky z veškerých zbývajících prostředků na platformě. Kromě pravidelných směnárenských služeb, s nimiž se platforma zabývá, existují také velké, ale soukromé obchody uspořádané službou jako součást. jejich OTC nebo přepážkovou službou.

To je obzvláště výhodné, pokud potřebujete převést velké množství mincí pod dohledem jiných obchodníků s kryptoměnami. Kromě svých webových stránek podporuje Bitfinex také vlastní mobilní aplikaci, která je ve skutečnosti skvělou platformou pro ty obchodníky, kteří jsou neustále v pohybu a musí dělat obchodní rozhodnutí na cestách. Mnoho funkcí se chlubí touto funkcí. Tato mobilní aplikace je dokonalá a funguje dobře pro obchodování nebo dokonce pro příjem důležitých aktualizací pro váš účet.

Je však třeba postupovat opatrně a vzhledem k potenciálně zranitelné povaze mobilních platforem doporučujeme nepoužívat ji k provádění obchodů s velkými objemy. Bitfinex se může pochlubit docela působivým obchodním rozhraním, což ocení zkušení obchodníci. Ve skutečnosti mají na obrazovce přehledně zobrazené grafy, které přesně znamenají pohled na trendy obchodování z ptačí perspektivy a jsou založeny na slavném grafickém webu Trading View. Rozhraní je také velmi citlivé a podrobné a lze jej přizpůsobit podle vlastních potřeb a pohodlí zákazníka.

Poplatky za bitfinex

BItfinex ve skutečnosti účtuje pěkný nominální poplatek, zvláště když ho porovnáte s některými dalšími obchodními platformami. Poplatek, který účtují, je zcela v souladu se standardy stanovenými pro velké burzy zaměřené na obchod a souhlasí s nimi.

Na burzách s malým objemem je poplatek účtovaný obchodníkům, kteří ve skutečnosti přijímají nabídku od jiného obchodníka, nebo odběratelům, jak se jim říká, pouze 0,2%, zatímco poplatek účtovaný těm, kteří obchodují v knize objednávek nebo rozšiřují nabízejí sami, je pouze 0,1%. Poplatek pro tvůrce byl dokonce zcela prominut pro ty uživatele, jejichž statistiky účtu ukazují celkový objem obchodu více než 7,5 milionu USD. To je samo o sobě docela skvělé schéma pro velké a časté obchodníky.

Potřeba výměnných platforem

To vše vedlo k vytvoření velkého množství služeb a výměn zajišťujících výhradně kryptoměny. Se vzestupem počtu uživatelů, kteří se rozhodli pro tyto měny new-age, byl podobný tah pociťován v potřebě efektivních a dobře fungujících platforem, které by průměrnému uživateli mohly pomoci využít sílu, která v nich spočívá.

Bitcoinu je nejpopulárnější věnována největší pozornost, a než jsme si to uvědomili, již existovalo velké množství služeb výměny bitcoinů online a jinak. Ostatní kryptoměny následovaly téměř okamžitě. V současné době máme alespoň tucet dobře míněných a kvalitních směnárenských služeb pro téměř každou další široce používanou kryptoměnu.

Platformy pro výměnu: Způsob, jakým fungují

Tyto výměnné platformy fungují docela přímočaře. Jednoduše umožňují uživateli buď obchodovat s kryptoměnami, které vlastní, nebo je koupit nebo prodat výměnou za hotovost. V případě, že máte zájem obchodovat své bitcoiny například za litecoiny, pak první věcí, kterou musíte udělat, je hledat platformu, která se zabývá oběma těmito typy kryptoměn.

Jakmile jednoho najdete, musíte se přihlásit na jeho web, vyhledat potenciálního kupce nebo prodejce a obchodovat s kryptoměnou, kterou vlastníte, s tou, kterou skutečně chcete. Podobně v případě, že máte zájem o prodej svých bitcoinů, musíte přejít na web a vyhledat potenciální kupce, kteří vás následně kontaktují v případě, že vás vaše nabídka zaujala.

Po několika komunikačních výměnách mezi vámi a kupujícím a se souhlasem obou stran, výměna konečně proběhne. Celý proces je vysoce plynulý a zcela transparentní. Skvělé je, že nemusíte ani dlouho čekat, až transakce proběhne, většinou k tomu dojde okamžitě, bez čekacích dob.

Burzovní platformy: Vybírejte moudře

Avšak kdekoli je dobré, tam je také hromada špatných. I když se to všechno pro průměrného kupce kryptoměny zdá velmi slibné a skvělé, je zde jedna skrytá nevýhoda. V současné době je na webu k dispozici tolik skvělých výměnných platforem, že je uživatel poprvé zmatený a nepřijme správné rozhodnutí.

Výběr služby směnárny kryptoměn není jen o volbě toho nejlepšího podle tržních standardů. Spíše jde o volbu toho nejlepšího podle vašich vlastních potřeb. Uživatel může mít tendenci se ponořit do nesprávného rozhodnutí jednoduše proto, že nebyl dostatečně informován a ocitl se ztracen v moři možností, které má k dispozici. Co když se burza, pro kterou se rozhodnete, nezabývá typem kryptoměny, o kterou máte zájem? Co když si burza, pro kterou se rozhodnete, účtuje transakční poplatek, který přesně nespadá do vašeho stanoveného rozpočtu?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me