Recenze GunBot 2021 – podvod nebo skutečná dohoda?

Kryptoměny dominují na trzích po celém světě. Bez ohledu na to, o jakou službu máte zájem, zjistíte, že ji lze zakoupit prostřednictvím kryptoměn nebo konkrétně bitcoinu. I když se jim podařilo udržet stabilní sledování celého světa, stále existuje několik nesrovnalostí, které je třeba odstranit, a v této recenzi GunBot plánujeme další rozšiřování stejných. 

Lidé si například stále nejsou jisti, který je nejlepší způsob, jak získat kryptoměny pro sebe. I když se to nemusí zdát tak velkým problémem, stane se problémem, když vezmete v úvahu skutečnost, že různé zdroje přicházejí s různými souvisejícími vlastními náklady.

Aby bylo vše jasnější, je zřejmý fakt, že pokud se rozhodnete koupit své kryptoměny od směnárenské služby, pak na základě zvolené burzy můžete nakonec utratit více, než kolik je ve skutečnosti požadováno pro nákup.

Podobně, pokud se rozhodnete vydělávat kryptoměny na základě jejich těžby vlastním tempem, můžete si nakonec vybrat špatného horníka a utrpět značné ztráty. Při nákupu nebo prodeji kryptoměn je tedy nutné zachovávat opatrnost.

A i kdybyste měli úspěšně koupit dávku kryptoměn, jak ve skutečnosti pokračujete v udržování a rozšiřování svého podílu. Milovníci kryptoměny a finanční odborníci vám snadno řeknou, že zatímco nákup kryptoměny je jen předběžný krok, skutečná výzva začíná, když si přejete rozšířit své zdroje.

Toho lze ve skutečnosti dosáhnout pouze obchodováním s kryptoměnami. A pokud a dokud nebudete mít významné znalosti o kryptotrhu, mohli byste přijít o značné množství zdrojů, pokud nejste opatrní.

Inteligentní automatizovaný kryptoměnový algoritmus

V takovém scénáři je zcela zřejmé, že skutečně potřebujete někoho nebo službu, která vás může účinně vést, pokud jde o online obchodování s kryptoměnami. Trh s kryptoměnou je velmi volatilní arénou s častými výkyvy, z nichž některé jsou velmi závažné.

Začínající obchodník, který nebyl dobře obeznámen se scénářem, by mohl potenciálně spadnout do kterékoli z těchto výkyvů a nakonec přijít o velkou část svých zdrojů. Chcete-li se zachránit před takovým osudem, existují některé docela skvělé služby, které vám mohou účinně výrazně snížit zátěž.

Tyto služby pracují výhradně na tom, aby vám pomohly plně využít váš potenciál úplným řízením obchodního aspektu vašich operací. Jedna z těchto služeb se jmenuje GunBot, což je jednoduše inteligentní program pro roboty, který byl výhradně naprogramován tak, aby spravoval vaše obchody a zpracovával veškerý nákup a prodej. Ve skutečnosti byl nazýván jedním z nejlepších robotů pro obchodování s bitcoiny!

V této recenzi Gunbot se snažíme dekódovat provoz a fungování GunBot a ujistit se, že čtenáře seznámíme s tím, co stojí, a jak by se mohlo ukázat, že je herním měničem pro vaše podnikání v oblasti kryptoměny. Nejprve zacházíme do podrobností o tom, co to ve skutečnosti je a jak to funguje.

Dále uvádíme seznam cenových plánů softwaru a stabilní srovnání výhod a nevýhod služby. Jelikož je toho tolik k pokrytí, ponořme se přímo dovnitř.

Co je GunBot?

GunBot je automatický a zdokonalený software pro obchodování s kryptoměnami a počítačový algoritmus, který je navržen tak, aby vám pomohl ve vašich obchodních transakcích s kryptoměnou. Robot pracuje na obchodní burze Poloniex a dalších podobně populárních burzách kryptoměn. Vytvořil vývojář Gunthar De Niro a první verze programu byla spuštěna již v prosinci 2016.

Gunbot recenzeMezi primární cíle robota patří nákup a prodej kryptoměn na určené platformě a směnárenské služby. Funguje to tak, že za vás inteligentně rozhodujete a vždy nakupujete, když jsou ceny nízké, a prodáváte, když jsou ceny zase zpět. Tímto způsobem robot neustále zvyšuje zisk vašeho účtu a zapojuje se do konkurenčního obchodování, aniž by musel dělat cokoli.

Zatímco někteří z našich čtenářů se mohou dohadovat o tom, že podobný přístup k obchodování může být použit i v případě ručního obchodování. I když to může být částečně pravda a může to chvíli fungovat, využití robota má některé docela jasné výhody, které v ručním obchodování snadno nenajdete. Hlavním z nich je skutečnost, že GunBot opravdu neodpočívá a pokračuje v hrabání zisků 24/7, něco, co pro člověka není možné.

Kompletní seznam směnárenských služeb, které GunBot dobře zná a funguje ve spolupráci s nimi, zní asi takto: Poloniex, Binance, Bittrex, Binfinex, Kraken a Cryptopia. Musíte si však uvědomit, že Cryptopia je podporována pouze pro verze softwaru 4.0 nebo vyšší.

Dalším aspektem robota, který je nastaven na zjednodušení vašeho obchodování s kryptoměnou, je ten, který není výslovně vyžadován, aby byl uživateli znám, a přesto vám musí být informován, je skutečnost, že robot funguje na určitých testované obchodní strategie.

Tvůrci těchto strategií vybrali ručně, a přestože si je můžete přečíst, pokud si přejete, je nejlepší nechat je samotnému botovi. Nyní si prosím všimněte, že všechny tyto strategie byly konkrétně zvoleny tak, abyste náhodou dosáhli maximální návratnosti svých investic.

Tyto optimalizují váš obchodní algoritmus do té míry, že stojíte, že ztratíte minimum a získáte maximum bez ohledu na případ. názvy několika z těchto strategií, které jsou účinně zabudovány do algoritmu samotného robota, jsou Gain, Bollinger Bands, Step Gain, 1000Trades, Ping Pong a Supergun.

Zatímco nyní všechny tyto strategie fungují se stejným cílem a přinášejí víceméně stejné výsledky, ale pokud byste se měli řídit slovy samotného tvůrce, je strategie Gunthar De Niro, strategie Bollinger Bands nebo BB nejoptimálnější šarže.

Další bod, který stojí za zmínku, že při obchodování nemusíte výhradně dodržovat jedinou strategii. Spíše máte dokonce svobodu kombinovat a kombinovat podle svého pohodlí, zvláště když pracujete na burzách Poloniex, Kraken nebo Bittrex.

Můžete například nakupovat své měny pomocí strategie PingPong a později je prodat se ziskem, kdykoli je ten správný čas.

ZAČNĚTE S GUNBOTEM

Ceny GunBotů

Cenové plány společnosti GunBot byly pečlivě vytvořeny, aby zajistily, že uživatel získá za své peníze maximální hodnotu a bude mít ze svých investic značné výnosy. Cenové plány jsou tři a všechny tři mají podobné vlastnosti.

Všechny tyto platby budou mít jednorázovou povahu, to znamená, že jakmile zaplatíte dohodnutou částku, získáte doživotní předplatné GunBotu a můžete jej libovolně používat. Zadruhé, všechny tři z těchto platebních plánů dávají uživateli flexibilitu při spouštění neomezených párů. Nyní, i když se jednalo o podobnosti v plánech, budou určitě existovat i rozdíly.

Jediným rozdílem mezi těmito třemi, kromě skutečných nákladů, je samozřejmě skutečnost, že nabízejí zákazníkovi svobodu působit na jednom, dvou nebo třech různých trzích nebo směnárenských službách. Zatímco levný platební plán s cenou 0,1 BTC umožňuje uživateli provozovat svého robota pouze na jednom trhu nebo směnárně, ty s cenou 0,2 a 0,3 BTC umožňují uživateli provozovat svého robota na jakémkoli dvou nebo třech trzích.

Nyní je zcela na uživateli, aby se rozhodl, jaký plán mu nejlépe vyhovuje, a efektivně si vybral ten, který dokonale odpovídá jeho požadavkům. Při práci s GunBotem však musíte znát jeden důležitý aspekt.

Představte si scénář, kdy si každý obchodník s kryptoměnou objedná GunBota pro sebe a účinně nechal všechny své obchodní operace spočívat na ramenech GunBotu. I když to může zpočátku fungovat, nakonec, protože téměř všichni zákazníci směnárny začnou provozovat GunBot, situace se může rychle vrátit zpět na první místo.

Koneckonců, k čemu je privilegium, když k němu má přístup každý? Brzy začneme zažívat situaci, kdy GunBot, i když fungují stejně dobře jako dříve, přestal být stejně efektivní jednoduše proto, že konkuruje sám sobě. To efektivně ruší výhody nákupu robota.

Nemusíte se však vůbec bát. Je tomu tak proto, že i tvůrci GunBotu pro toto efektivně přišli s řešením. Gunthar brzy plánuje vydat novou a aktualizovanou verzi GunBot, která se bude jmenovat GunBot Black Edition.

Nyní bude GunBot obsahovat nový a zcela aktualizovaný algoritmus, který efektivně převyšuje algoritmus, který již zavedla stávající verze. Obchodníci, kteří zjistí, že jejich stávající GunBot se neukázal být tak efektivní, jak by si přáli, se tak mohou vždy rozhodnout pro aktualizovanou Black Edition a zvýšit své šance na úspěch obchodování s kryptoměnou. Je také zajímavé poznamenat, že toto brzy vydané Black Edition of the GunBot mohou získat pouze ti uživatelé, kteří již mají stávající verzi v držení.

Profesionálové & Nevýhody

Tuto recenzi GunBot nelze dokončit bez uvedení některých hlavních výhod a nevýhod služby. Zatímco software GunBot je automatizovaný algoritmus, který má dělat veškerou práci za vás a zajistit, abyste při obchodování s kryptoměnou nečelili žádným ztrátám, je zde však jeden problém, o kterém musíte vědět.

I když je pravda, že tento robot má za úkol postarat se o všechny vaše povinnosti obchodníka, bylo by stále lepší a bezpečnější, abyste neustále kontrolovali jeho činnosti a ujistili se, že funguje podle požadovaných očekávání. Pravidelná hodnocení a hodnocení jsou v zásadě zcela nezbytná a nezbytná.

A právě z tohoto důvodu je také důležité, aby uživatel provozující GunBot musel mít určité základní znalosti a zkušenosti s obchodováním s kryptoměnami. Pokud ne, vystavujete se riziku ztráty kryptoměn a nevíte, co s tím dělat.

Bot také přichází s několika docela rozsáhlými softwarovými i hardwarovými požadavky. Než se tedy pustíte do nákupu pro sebe, může být nejlepší zkontrolovat tyto požadavky a zajistit, aby váš systém všechny splňoval.

Nejdůležitější a nejdůležitější je, abyste si software skutečně stáhli z jejich webových stránek, poté budete muset spustit nebo svůj osobní počítač. Pokud si to nepřejete, budete také vyzváni k možnosti zakoupení samostatného virtuálního privátního serveru buď od jednoho z jejich doporučených dodavatelů, nebo jednoduše od toho, kterému důvěřujete.

Software, který si stáhnete z webu, bude snadno a efektivně fungovat na všech druzích operačních systémů, jmenovitě Mac, Linux nebo Windows, za předpokladu, že si stáhnete jeho správnou verzi..

Mezi další hardwarové požadavky patří 4jádrové minimum a 4 gigabajty RAM, aby program běžel hladce. Pokud váš systém nesouhlasí s výše uvedenými specifikacemi, můžete při spuštění robota narazit na znatelná zpoždění a čelit obtížím při provozu.

Navíc, i když GunBot dělá většinu práce sám, jakmile nainstalujete software a jste připraveni jej nasadit na platformě pro výměnu, musíte si jej před spuštěním nakonfigurovat sami. A konfigurací máme na mysli rozhodování o tom, které strategie použít a na kterých algoritmech účinně provozovat robota. Proto je trochu informací o těchto různých strategiích a informací o pozadí nutností, pokud si plánujete koupit GunBot pro sebe.

ZAČNĚTE S GUNBOTEM

Závěr

GunBot je skvělá technologie, která vám díky jedinečné implementaci a úžasně dobře naprogramovanému softwaru jistě usnadní vaše obchodní podnikání. Bude však fungovat nejlépe, pouze pokud mu dáte požadované prostředí a základní počáteční podmínky, abyste skutečně provedli pozitivní změnu, a to se nestane, pokud se nenaučíte, jak dělat inteligentní rozhodnutí, která jsou ve vašem nejlepším zájmu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me