Peněženka Best Yearn Finance (YFI) v roce 2021 | Peněženky podporované YFI

Yearn Finance (YFI) je v podstatě token ERC20, který je založen na technologii blockchainu Ethereum. Hlavním zaměřením zakladatele YFI coin bylo narušení online struktury DeFi po jejím spuštění se YFI stala nejpopulárnější na krypto trhu. Jak víme, síť blockchainové technologie se šíří ve všech koutech světa a je také použitelná pro každé oddělení související s rozvojem lidských zdrojů. Dochází k zrodu blockchainových aktiv nebo digitálních aktiv, která se mají použít v blockchainové síti.

V tomto článku Ripple coin News Team objeví nejlepší peněženky Yearn Finance (YFI). Vzhledem k tomu, že YFI je postaven na protokolu ERC20 společnosti Ethereums, můžete k ukládání svých Yearn Finance (YFI) použít jakoukoli peněženku, která podporuje tokeny Ethereum ERC-20..

Nejlepší peněžní YFI hardwarové peněženky

K ukládání tokenů YFI existují různé hardwarové peněženky, které zajišťují nejlepší zabezpečení vašich aktiv a poskytují komplexní seznam funkcí. Níže jsou uvedeny nejlepší hardwarové peněženky pro YFI na trhu.

1. Ledger Nano S (doporučeno)

Ledger Nano S je jednou z nejlevnějších hardwarových peněženek za rozumnou cenu. Je také komunitou nejvíce recenzovanou a doporučenou hardwarovou peněženkou.

Pokud jde o zabezpečení majetku, Ledger Nano S je nejlepší ze všech. Dodává se v šesti různých barvách a podporuje více jazyků. Společnost nabízí odměny za vklad kryptoměn do peněženky Ledger.

2. Ledger Nano X

Ledger Nano X přichází s výjimečnými funkcemi a je považován za aktualizovanější ve funkcích než Ledger Nano S. Například se připojuje k mobilní aplikaci Ledger Live přes možnost Bluetooth.

Peněženka Ledger je v zásadě jednou z nejlepších hardwarových peněženek. Je navržen pro ukládání kryptoměn s masivními bezpečnostními funkcemi. Obchodníci s kryptoměnami a investoři vášnivě používají peněženky hlavní knihy pro svou kryptoměnu, kterou také chválili.

Design je velmi okouzlující a atraktivní pro použití. Možnost obnovení seed karet a dostupnost kabelu USB-C činí Ledger Nano X atraktivní v krypto komunitě.

můžete také zkontrolovat naše nejlepší Loopring peněženky 2021 Seznam

3. KeepKey

KeepKey je další známá hardwarová peněženka kromě Ledger a Trezor. To je nejlepší pro Yearna. Finanční tokeny a podporuje širokou škálu mincí.

KeepKey spouští nativní podporu tokenů ERC-20!

Obalový design je skvělý a uživatelé si mohou vychutnat výjimečný zážitek tím, že jej použijí k uložení svých aktiv. Podporuje nejen token YFI, ale také více podporovanou hardwarovou peněženku. Ze všech významných hardwarových peněženek na trhu, KeepKey je levnější a má všechny výjimečné vlastnosti.

4. Trezor

Trezor není v krypto světě novinkou, ale má zaznamenanou historii a je na něm závislá spousta lidí. Nejúžasnější věcí na Trezoru je, že podporuje všechny tokeny ERC-20 včetně YFI s plným šifrováním.

PŘEČTĚTE si nové rakety s deFi mincemi o 1350% v průběhu několika týdnů

Má dva produkty, konkrétně Trezor Model T a Trezor One, které podporují různé kryptoměny spolu s bezpečností online. Je to levnější než jiné peněženky. Trezor je velmi snadný a snadno použitelný zejména pro začátečníky.

Má jedinečnou funkci, kterou můžete snadno získat zpět, pokud jste ztratili zařízení. Trezor je díky tomu velmi bezpečná a transparentní platforma, uživatelé mohou snadno sledovat své aktivity, peněženka podporuje tisíce mincí.

Aktivuje se po připojení k počítačovému zařízení. Při aktivaci hardwarové peněženky jste povinni nastavit 12místný obnovovací kód, který se používá k obnovení prostředků v případě ztráty. Mezi další vybavení patří PIN kód, OLED obrazovka a možnost přístupového hesla.

  1. Predikce ceny litecoinů na období 2021–2025
  2. Hvězdná předpověď ceny na období 2021–2025 XLM $ 5 možných?
  3. Chainlink Price Foreiction 2021-2025 Will LINK Reach 100 $?

Nejlepší peněženky YFI

Chcete-li si užít bezplatné peněženky s výjimečnými funkcemi, následuje seznam bezplatných peněženek pro vaše aktiva ERC-20.

5. MyEtherWallet

MyEtherWallet je blockchainová peněženka na bázi etherea, která je nejlépe známá pro ukládání etheru a všech tokenů ERC-20 s plně šifrovaným zabezpečením. Jedná se o webovou peněženku, která vám umožní získat přímý přístup k blockchainu Ethereum. Tato peněženka zdarma je zahrnuta v našem seznamu doporučených peněženek pro ERC-20.

Společnost MEW si získala důvěru krypto komunity a je známá tím, že nabízí další vrstvy zabezpečení pro vaše digitální aktiva. Dynamické uživatelské rozhraní je velmi snadné sledovat a lze snadno provádět transakce a převádět tokeny výměnou. Je také pozoruhodné, že peněženka je kompatibilní s hardwarovými peněženkami, jako je Ledger Nano S. S MyEtherWallet můžete provádět offline transakce podle pokynů poskytnutých společností. Tato možnost se však doporučuje spíše profesionálům než začátečníkům.

6. MetaMask

MetaMask je bezplatná webová peněženka, která funguje jako rozšíření pro různé prohlížeče, jako jsou Chrome, Opera, Brave a Firefox. Je to populární bezplatná webová peněženka pro Ethereum, protože vám také poskytuje přímý přístup k blockchainu Ethereum. Všechny tokeny ražené na blockchainu ETH lze uložit na MetaMask.

Co je MetaMask?

Jedná se o peněženku HD, ke které lze přistupovat v každém prohlížeči pomocí klíče seed nastaveného v době vytvoření. Uživatelské rozhraní je integrováno a díky vícejazyčné podpoře je k dispozici celosvětové pokrytí. Hardwarová peněženka Trezor je kompatibilní s MetaMask a jeden může také přistupovat k podrobnostem účtu Trezor pomocí webové MetaMask.

7. Atomová peněženka

Atomic Wallet může zdarma používat nevázanou peněženku na kryptoměnu, která podporuje všechny tokeny ERC-20. Atomovou peněženku můžete vytvořit a otevřít prostřednictvím různých operačních systémů, jako jsou macOS, Windows, Linux, Android a iOS. Nejzajímavější a nejznámější funkcí jsou atomové swapy na části této peněženky, které vám umožňují vyměňovat kryptoměny. Možnost výměny zabudované do systému umožňuje převádět řadu kryptoměn pomocí platformy Atomic Wallet.

PŘEČTĚTE si Top 6 nejlepších peněženek Zcash do roku 2021

Atomová kryptoměna peněženka

Multi Platform

Atomová peněženka je k dispozici pro většinu operačních systémů, včetně Windows, macOS, Linux a Android. Aplikace pro iOS má být vydána v roce 2019.

Zabezpečení a anonymita

V Atomic máte plný přístup ke svým fondům pouze vy. Atomic Wallet využívá inteligenci na zařízení a ukládá všechny soukromé klíče do vašeho počítače nebo smartphonu. Vaše soukromí je dobře chráněno pomocí hesla, které jste nastavili, a 12slovné mnemotechnické zkratky.

Více měn

Kromě tokenu YFI podporuje Atomic více než 300 mincí a žetonů. Můžete je zabezpečit a spravovat, vyměňovat a nakupovat pomocí integrovaných služeb a dělat vše v jednom rozhraní, aniž byste museli chodit na externí webové stránky. Atomic vám navíc umožňuje přidat libovolný token ERC20 několika kliknutími a spravovat jej.

Nulové poplatky

Atomic je freeware, který vám generuje jedinečnou adresu peněženky.

Nejlepší peněženky pro rok pro Android (mobilní)

Existuje mnoho aplikací peněženky Yearn Finance, ale některé získávají popularitu v krypto světě díky svým pozoruhodným vlastnostem a špičkové technologii.

8. Důvěřujte peněžence

Důvěřujte peněžence podporuje ethereum a všechny tokeny ERC20 ražené z blockchainu ethereum. To bylo získáno Binance zpět v červenci 2018 a další funkce spolu s celou řadou mincí přidány později. Bezpečnostní klíče uložené ve vašem zařízení vytvářejí silnou vrstvu zabezpečení proti útokům hackerů.

Jelikož je nyní oficiální peněženkou burzy Binance, lze snadno obchodovat, protože Důvěřujte peněžence je kompatibilní s Kyber Network a Binance DEX. Pokud jde o otázku anonymity, peněženka nikdy neodhalí vaše data, ale zůstane soukromá. Pro uživatele je k dispozici na Google Play a App Store.

9. Coinomi

Coinomi je jednou z nejstarších mobilních krypto peněženek na trhu, která vznikla v roce 2014. Podporuje více než 17,00 digitálních aktiv včetně všech tokenů YFI. Digitální coiny lze vyměňovat, zatímco jsou umístěny na rozhraní společnosti Coinomi, protože funguje s kryptoburzami, jako jsou Changelly a ShapeShift.

Díky přídavku zařízení SegWit jsou transakce mnohem lehčí, protože v blockchainové síti spotřebovávají méně místa. Zabezpečení je nejvyšší, protože soukromé klíče nemají přístup k serverům, spíše jsou uloženy v mobilním zařízení uživatele. Při každém otevření budete muset nastavit heslo, které je vyžadováno Coinomi. V případě ztráty zadáte do nové adresy frázi pro obnovení a výsledkem bude obnovení všech dat.

Závěr

Představil jsem vám podrobný popis různých peněženek, abyste mohli získat všechny důležité informace o ukládání vašeho Yearn. Financování tokenů YFI. Různí uživatelé potřebují peněženky v závislosti na jejich požadavcích, jako jsou mobilní, stolní a bezplatné peněženky.

Po kontrole jejich spolehlivosti a zabezpečení jsem uvedl peněženky. Některé peněženky jsou však v poskytování užitečných funkcí a zajištění prvotřídní bezpečnosti nápadnější než jiné. Doporučím vám, abyste si pořídili hardwarovou peněženku jako účetní knihu pro uložení vašich tokenů YFI.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me