15+ nejlepších bitcoinových faucetů 2021: Okamžité výplaty – nejvyšší výplaty

S rozmachem popularity bitcoinů mnoho tradičních investorů začalo investovat své nekryté peníze do kryptoměny, ale je to velmi riskantní. A co když nemáte peníze, do kterých byste investovali? Nebo pokud jste začátečník a nechcete riskovat své peníze.

Víte, že stále můžete vydělávat BTC bez investic prostřednictvím bitcoinových faucetů?

V této příručce vám povím o tom, co je bitcoinový faucet, jak vyděláváte bitcoiny z faucetu, jaké jsou nejlépe platící bitcoinové faucety, jaké krypto faucety stojí za to, ale nejprve začněte tím, co je bitcoinový faucet?

Podívejte se na Nejlepší peněženky ERC20 pro ukládání tokenů Airdrop

Bitcoinové faucety?

Bitcoinové faucety jsou obvykle webové stránky nebo mobilní aplikace, které vám umožňují vydělávat bitcoiny zdarma nebo různé kryptoměny výměnou za provádění jednoduchých úkolů. Mezi tyto úkoly patří řešení captcha, hraní her, prohlížení reklamy, vyplňování průzkumu, instalace aplikace atd.

V roce 2010 vytvořil první bitcoinový faucet Gavin Andresen, aby rozrostl bitcoinovou komunitu rozdáváním bitcoinů zdarma. Faucety jsou skvělý způsob, jak vydělat bitcoiny zdarma (satoshi) pouhými několika kliknutími denně.

Tato metoda je také bez rizika, protože nemusíte investovat žádné peníze. Jedinou nevýhodou je, že výplaty jsou docela nízké. Přečtěte si také: Kupte si mince Ripple (XRP) v roce 2021 krok za krokem

Vydělávejte bitcoiny z faucetu?

Výdělek bitcoinů z faucetu je velmi jednoduchý a zahrnuje tyto jednoduché kroky.

Krok 1:  Prvním krokem je získání bitcoinové peněženky, kde budete ukládat všechny své mince. U bitcoinových faucetů bych doporučil peněženku Coinbase nebo Blockchain.com, protože jsou mnohem jednodušší a použitelné pro začátečníky nebo Zaregistrujte se do peněženky s mikroplatbami, která je speciálně vytvořena pro faucety. CoinPot můžete použít k zajištění svých příjmů v bezpečí.

Krok 2:  Jakmile máte peněženku, dalším krokem je vytvoření účtu na faucetu. Abychom mohli vydělat hezké množství satoshi (nejmenší jednotka bitcoinu), musíme si vytvořit účet na více faucetech.

Krok 3:   Nyní se k těmto faucetům přihlaste denně a získejte odměny vyplněním jednoduché captcha. Obvykle je třeba tyto captcha dokončit po malém časovém intervalu. Tento interval může být u některých webů 5 mincoven, 30 mincoven nebo dokonce 1 hodina.

Toto video můžete sledovat a dozvědět se více podrobností jak fungují bitcoinové faucety.

Co je to mikro peněženka?

Mikro peněženka je peněženka s více měnami, která nevyžaduje žádný transakční poplatek za převod mincí. Díky tomu můžete okamžitě převést své malé výdělky z faucetů a eliminovat tak riziko podvodů. V současné době existují dvě mikropeněženky na faucety, Coinpot. Musíte pouze připojit svůj faucetový účet k podporované peněžence CoinPot. Faucety podporující tyto peněženky nabízejí okamžité výplaty.

V těchto peněženkách můžete ukládat různé kryptoměny, jako je kryptoměna vydělaná z litecoinového faucetu, ethereum faucetu, doge faucetu atd..

I když existuje mnoho nejlepších bitcoinových faucetů, které tyto peněženky nepodporují, je dobrým zvykem používat pouze faucety podporované těmito dvěma peněženkami, protože jsou bezpečnější a spolehlivější, aby vaše výdělky byly v bezpečí.

Nejlépe platící bitcoinové faucety

Nyní víte, co je bitcoinový faucet, jak vydělávat na faucetu. Je čas zjistit, jaké jsou nejlépe platící bitcoinové a krypto faucety. Po několika měsících testování a čtení uživatelských recenzí jsem přišel s bitcoinovým faucetovým seznamem, kde můžete investovat svůj čas.

1- Coinpayu.com

Když vytvoříme seznam nejlépe platících bitcoinových faucetů, které dnes fungují, nemůžeme zapomenout zahrnout název Coinpayu, protože je to jeden z nejlepších bitcoinových faucetů, které jsou dnes k dispozici a které vám umožní vydělat bitcoin zdarma.

Coinpayu je v podstatě bezplatná platforma odměn, kde můžete vydělávat bitcoiny prohlížením reklam nebo nabízením. Prohlížením reklam na Coinpayu můžete vydělat až 10 000 satoshi.

PŘEČTĚTE si 5 tipů pro denní obchodování s kryptoměnami

Tento bitcoinový faucet vám také dává příležitost vydělat bitcoiny prostřednictvím svého přidruženého programu. Pozváním nových uživatelů můžete získat pasivní příjem bitcoinů.

2 – Cointiply

Když mluvíme o nejlépe platících bitcoinových faucetech, pak je tu další slavné jméno Cointiply, které by mělo být považováno za jedno z nich, protože na jeho platformě nové generace můžete denně vyhrát až tisíce satoshi. Co musíte udělat, abyste získali coiny zdarma, je splnění některých zadaných úkolů a různých dalších interaktivních aktivit a další bitcoiny zdarma budete mít ve svém držení. Doposud zaplatil svým členům více než 450 000 USD.

Dává vám různé způsoby, jak vydělat tisíce bitcoinů, například dokončováním nabídek, instalací her, stahováním aplikací, přijímáním průzkumů, krátkým prohlížením webových stránek, hraním zábavných her a hraním multiplikátoru, který znásobí vaše mince až 61x.

Cointiply vám také dává jedinečnou příležitost vydělat 25% provize prostřednictvím svého programu doporučení a také provizi 10% za výdělky z vaší nabídky. Navíc, když vaše mince dosáhnou 35 000, získáte 5% úrok také ze zůstatku mincí. Prostřednictvím jeho věrnostního bonusového programu můžete každý den zvýšit svůj věrnostní bonus na 100%.

3 – Bitcoinové mimozemšťané

Bitcoin Aliens je jedinečný bitcoinový faucet, který je více nakloněn hraní her a ve srovnání s jinými bitcoinové faucety funguje trochu jinak. Je v tomto odvětví k dispozici od roku 2014 a od roku svého založení poskytly hry Bitcoin Aliens více než 1090 BTC (7+ milionů USD) svým více než 2,5 milionu uživatelů.

Tento bitcoinový faucet má různé herní mobilní aplikace, pomocí kterých získáváte mince zdarma. Jednoduše si musíte stáhnout a nainstalovat hry Bitcoin Aliens z vašeho Apple Store nebo Google Play Store a poté hrát hry. Při hraní hry můžete vydělat satoshi. S bitcoinovými mimozemšťany můžete vydělat kolem 4300 satoshi za hodinu.

4 – FreeBitco.in

Bylo by nespravedlivé nezmínit zde faucet FreeBitcoin, protože je také velkým jménem zahrnutým do seznamu nejlépe platících bitcoinových faucetů roku 2020. FreeBitcoin vám nabízí hraní her a shromažďování co nejvíce bitcoinů zdarma, jak můžete.

FreeBitcoin nabízí jednoduché hry, které můžete hrát každou hodinu a každou hodinu můžete vydělat až 200 $ v bitcoinech zdarma. Abyste získali více coinů, vytvořila jednoduchou hru HI-LO pomocí matematiky a kryptografie. Zahráním této jednoduché hry můžete snadno znásobit své coiny. Prostřednictvím soutěže o doporučení můžete každý měsíc vydělat až 10 900 USD v BTC.

Navíc můžete vydělat dobrý roční úrok až 4,08%, kdykoli vložíte své bitcoiny do své peněženky FreeBitcoins. Můžete také vyhrát velké ceny z týdenní loterie a 50% provize za doporučení.

5- BTCKlikne

BTCClicks je považován za nejuznávanější, nejúspěšnější a nejzásadnější bitcoinový faucet v tomto odvětví. V oboru působí od roku 2013 a získala si důvěru lidí. Sledováním videoreklam a prováděním několika dalších činností můžete vydělat spoustu satoshi.

Výdělek bitcoinů zdarma je na této platformě velmi snadný. Můžete vydělat až 0,00028 mBTC za kliknutí nebo za sledovanou reklamu. Nejen to, ale také vám nabízí vysokou provizi za doporučení / přidružení v rozmezí od 40% do 80%. Pokud chcete spolehlivý a legitimní bitcoinový faucet, pak BTCKlikne je pro vás ta správná volba.

6- AdBTC.top

Pokud chcete snadno a rychle vydělat a hromadit bitcoiny zdarma, měli byste vyzkoušet web AdBTC. Umožňuje vám získat bitcoiny zdarma prohlížením webových stránek. Každé kliknutí, které uděláte, vám může získat pěkných 200 satoshi.

Stejně jako ostatní bitcoinové faucety má také přidružený nebo doporučující program. Tento přidružený program nabízený webem je pro vás připraven, abyste mohli vydělat dobrou provizi v rozmezí od 5% do 10%. V AdBTC je možné získat kolem 1 000 satoshi denně.

PŘEČTĚTE si, že Bexplus nabízí 100x pákové kryptoobchodování & 100% bonus za vklad

Okamžitá výplata bitcoinového faucetu

7- BitFun

Ti, kteří mají velkou vášeň pro hraní her a rádi hrají hry, pak je bitcoinový web Bitcoin faucet ideální pro ně, protože je jedním z nejlépe a nejlépe platících bitcoinových faucetů. Můžete hrát hry a bavit se a přitom si můžete vydělat spoustu bitcoinů zdarma.

Jeden může získat bitcoiny zdarma hraním her, prohlížením zábavných nabídek a házením kostkami. Velké peníze můžete vydělávat vyplňováním průzkumů, nabídek a dalších bezplatných propagačních akcí. Tak jako BitFun je integrován s CoinPot, proto všechny vaše výdělky jdou přímo na váš účet CoinPot. Minimální částka pro výběr je 10 000 satoshi a lze ji provést kdykoli.

Přečtěte si také: Top 5 nejlepších peněženek na etherea v roce 2021

8- Bonusový bitcoin

Bonus Bitcoin je nejlepší okamžitá výplata bitcoinového faucetu, která je zcela zdarma a vyplácí až 5 000 satoshi každých 15 minut. Jeho popularita postupem času rostla. Ze všech bitcoinových faucetů jsou okamžité výplaty bonusových bitcoinů poměrně vysoké.

Bonusový bitcoin také vám dává příležitost získat 50% provizi jednoduše tím, že pozvete své přátele a kolegy a požádáte je, aby se zaregistrovali pomocí vašeho odkazu doporučení. Na faucetu Bonus Bitcoin získáte všechny své platby prostřednictvím účtu CoinPot, protože je také integrován do CoinPot.

9- Moon Bitcoin

Moon Bitcoin je nejznámější bitcoinový faucet z celého seznamu okamžitých výplat bitcoinového faucetu do roku 2020. Jedná se o bezplatný bitcoinový faucet s rozdílem a je v tomto odvětví velmi dobře známý díky svým vysokým a konzistentním výplatám.

Zatímco jiné faucety vám umožňují nárokovat mince zdarma jednou za hodinu nebo jednou denně, tento jedinečný bitcoinový faucet vám dává příležitost rozhodnout, jak často chcete reklamovat. Můžete tvrdit, jak často chcete nebo jak málo chcete. Moon Bitcoin má pro vás několik bonusových programů, jako je denní věrnostní bonus, nabídkový bonus a tajemné bonusové programy, pomocí kterých můžete získat výhody a vydělat až 500%.

10- Allcoins.pw

Další bezplatný a populární bitcoinový faucet dostupný na trhu je Allcoins.pw. Pomůže vám vydělat si nějaké kryptoměny při hraní kryptoměn a mnoha dalších věcech. Tento web je opravdu pěkný pro ty, kteří rádi používají krypto.

Allcoins.pw také vám dává příležitost vyměnit své kryptoměny za jiné měny. Kromě toho získáte možnost dvou různých metod výběru, kterými jsou FaucetHub a Regular Wallet.

Populární krypto faucety

Zde jsou některé z dalších populárních krypto faucetů roku 2020, které byste měli vědět.

11- Moon Dogecoin

Moon Dogecoin je bezplatný dogecoinový faucet s takovým rozdílem, jako je Moon Bitcoin, který vám umožňuje získávat mince a nárokovat tak často, jak se vám líbí.

12- Litecoin Moon

Jedná se o slavný litecoinový faucet, který je zcela zdarma a umožňuje vám vydělat tolik mincí zdarma, kolik chcete.

13- CoinFaucet

Byl založen a oficiálně spuštěn v říjnu 2017. Ripple zdarma získáte každou hodinu hraním velmi jednoduché hry a všechny mince zdarma, které vyděláte na tomto faucetu, vám budou vypláceny v Ripple (XRP)..

14- Moon Cash

Další populární, jedinečný a odlišný krypto faucet pro výdělek bitcoinových hotovostních mincí zdarma je Moon Cash. Tento krypto faucet ctí své uživatele.

15- Zdarma litecoinový faucet

Je to zcela bezplatný krypto faucet, který každou hodinu distribuuje kryptoměnu litecoinů směnným kurzem v době oběhu a umožňuje uživatelům vydělávat litecoiny zdarma každých 5 minut.

16- Moon Dash

To vám umožní získat spoustu mincí zdarma během několika minut a také používá CoinPot pro okamžitou výplatu vašich výdělků.

Závěr

Každý chce vydělat nějaké satoshi nebo bitcoiny zdarma a bitcoinový faucet je nejlepší způsob, jak to udělat. Ve své recenzi jsem pro vaše jasné pochopení sdílel všechny související podrobnosti o bitcoinovém faucetu. Uvedl jsem také seznam nejznámějších, nejlépe a nejlépe platících bitcoinových faucetů v tomto odvětví. Můžete si vybrat jeden ze zvýrazněných bitcoinových a krypto faucetů a můžete získávat mince zdarma.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me