Breadwallet Review 2021: Nejbezpečnější mobilní krypto peněženka?

Najít bezpečnou peněženku pro uložení vaší kryptoměny může být docela fuška. Jak určíte peněženku, která bude bezpečná pro vaše prostředky? Tyto otázky a další probíhají v myslích uživatelů peněženky kryptoměny. Tato recenze Breadwallet vám však ulehčí úkol a pomůže vám vybrat si, jakou peněženku použít při držení vaší kryptoměny. 

Co je to Breadwallet?

Základ Breadwallet stojí na tématu finanční svobody. Peněženka má dokonce svou vlastní nativní minci, Bread (BRD) posílit jeho bod svobody. Sídlo společnosti Breadwallet se nachází ve švýcarském Curychu. Peněženka je také postavena tak, aby zajistila soukromí jejích uživatelů. V podstatě je Breadwallet bitcoinová peněženka, která vám umožňuje převést vaše bitcoiny na ETH, BCH a určité tokeny ERC20.

přezkoumání breadwallet

Aplikace bitcoinové peněženky, kterou založili Aaron Voisine a Adam Traidman v roce 2015, v současné době funguje ve více než 160 zemích a má většinu svých zákazníků v Severní Americe. Protože iOS má další stav zabezpečení, Breadwallet byl původně vytvořen pro uživatele iOS. Nyní má peněženka verzi pro Android. Vaše prostředky jsou zabezpečeny od třetích stran, protože máte úplnou kontrolu nad jejich bitcoinovými transakcemi.

Jedním z důvodů, proč si zakladatelé zvolili platformu iOS, je ochrana uživatelů před krádeží, protože neexistuje žádný server, který by mohli hacknout. Tato recenze peněženky Bread odhalí jedinečné bezpečnostní funkce peněženky, které svým uživatelům poskytují kontrolu nad jejich prostředky. Peněženka také používá ověření zjednodušené platby (SPV), které vám umožní připojit se přímo k bitcoinové síti. SPV vám také umožňuje rychlé připojení k bitcoinové síti pomocí mobilního telefonu. 

Mince podporované na Breadwallet

Breadwallet je v podstatě bitcoinová peněženka. Bread však podporuje ethereum, bitcoinové hotovosti, skutečné USD (stabilní mince ERC-20) a všechny mince ERC-20.

chlebník peněženky

Poplatky za Breadwallet 

Poplatky za transakce v peněžence nejsou pevné a někdy se počítají na základě transakčních aktivit, ke kterým v peněžence dochází. Při odesílání coinů na Breadwallet jste povinni zaplatit síťový poplatek. Uživatelům, jejichž účty odesílají a přijímají obrovské množství BTC, budou obvykle účtovány nižší poplatky. Na druhou stranu, nákup mincí přes Breadwallet vyžaduje při použití kreditní karty 5% poplatek.

Rovněž vám vznikají bankovní poplatky za nákup mincí na chlebu pomocí jedné z následujících fiat měn USD, EUR, dánské koruny, CAD a GBP. Chléb je horká peněženka a za využití peněženky nemusíte platit žádný poplatek. Stažení je zdarma a v peněžence si můžete koupit bitcoiny, etherea a DAI. 

Je Breadwallet snadné používat?

 Atraktivní a snadno pochopitelné uživatelské rozhraní v peněžence umožňuje uživatelům snadnou navigaci v peněžence. Ne všechny peněženky však dokáží vytvořit peněženku, v níž je snadné se orientovat. Breadwallet je na druhou stranu snadno použitelný. Peněženku lze snadno nastavit zejména pro začátečníky, protože většina jejích jedinečných funkcí je na domovské stránce. Uživatelské rozhraní postrádá složité grafy, které by začátečníkovi bylo obtížné pochopit. Cena bitcoinu je přístupná na burzách a uživatelé si mohou zkontrolovat zůstatky a další funkce na domovské stránce. Peněženka je tak jednoduchá, že prostředky lze převádět pomocí QR kódu. 

Následující kroky popisují, jak můžete začít používat Breadwallet

 • Stáhněte si aplikaci z Apple Store do svého iPhone.
 • Nastavte si záložní klíč a PIN kód, zapište si je. 
 • Vaše peněženka je nastavena. Nyní můžete generovat kódy QR a adresy.
 • Nyní můžete odesílat a přijímat bitcoiny, vaše Breadwallet je nastavena 

uživatelské rozhraní breadwallet

Recenze Breadwallet: Ochrana osobních údajů 

Breadwallet má způsob, jak udržet data svých uživatelů v bezpečí. Společnost Bread se snaží maximalizovat spokojenost uživatelů, a proto peněženka zajišťuje osobní informace svých zákazníků. Z této recenze peněženky Bread jste si možná už nyní uvědomili, že peněženka nesdílí informace uživatelů se svými servery ani se servery třetích stran. Uživatelé jsou z aplikace připojeni přímo k bitcoinové síti. Uživatelé mají plnou kontrolu nad svými prostředky. Na rozdíl od jiných peněženek také nemusíte poskytovat žádné dokumenty, jako je identifikace. Díky tomu je snadné rychle otevřít peněženku s aplikací Bread, zejména pokud máte k dispozici nouzové prostředky. 

Je Breadwallet bezpečný?

Naše kontrola Breadwallet by nebyla úplná, pokud bychom nevyhodnotili bezpečnost peněženky. Koneckonců, to je celý smysl dobré peněženky, že?

Vzhledem k tomu, že Bread je peněženka, která není opatrovníkem, jste jediný, kdo má přístup k vašemu soukromému klíči. Přestože peněženka nevyužívá dvoufaktorové ověřování, zajišťuje váš účet pomocí špendlíku. Peněženku lze obnovit počáteční frází, pokud uživatel zapomene svůj pin.

Neexistuje žádná počítačová ani mobilní verze Breadwallet. je to přísně mobilní peněženka, a proto uživatelé přidali ochranu před malwarem a krádeží. Peněženka je chráněna následujícími standardy

 • Peněženka je zabezpečena hardwarovým šifrováním AES a podpisy kódu. 
 • Další vrstvou zabezpečení je dotykové ID a šestimístná integrace peněženky integrované jako zabezpečení. 
 • Použití zjednodušeného ověřování plateb (SPV) k zajištění toho, aby transakce probíhaly bez zásahů třetích stran. 
 • Díky všem těmto bezpečnostním funkcím je Breadwallet bezpečný a snadno použitelný.

Pros Breadwallet

 • Uživatelé mají kontrolu nad svými prostředky kvůli decentralizované povaze peněženky.
 • Obnova dat je snadná a jednoduchá díky funkci obnovy počáteční fráze.
 • Transakce jsou prováděny transparentně mezi uživatelem a bitcoinovou peněženkou bez potřeby třetí strany.
 • Díky funkci jednoduchého ověření platby je jedinečný.
 • Jelikož jsou jeho operace decentralizované, je zde omezené zpoždění transakcí, protože Breadwallet umožňuje uživatelům provádět transakce vyššími rychlostmi.
 • Peněženka slouží jako zabezpečené úložiště s digitálním zabezpečením, PIN kódy, ověřováním a soukromými zámky.  
 • Zjednodušené uživatelské rozhraní, které umožňuje uživatelům přístup ke všem jeho funkcím na domovské stránce

Nevýhody Breadwallet

 • V peněžence chybí funkce multi-sig. Tato funkce zajišťuje, že uživatel má kontrolu nad všemi transakcemi, které probíhají v peněžence.
 • Poplatky za jeho peněženku mohou být vysoké, zejména pokud jsou transakční poplatky

Alternativy Breadwallet

Uživatelé najdou Breadwallet ke stažení na Google Play a Apple Store. Jejich webové stránky také obsahují více informací o tom, jak začít. Pokud však hledáte alternativu k Breadwallet, možná se budete muset obrátit na jeho rivaly.

Některé alternativy Breadwallet zahrnují;

 • Bitpay
 • Coinbase
 • Bitstamp

Tyto peněženky nejsou jen alternativami, ale spolehlivými konkurenty Breadwallet, protože jejich každoročně generovaný příjem může svědčit o jejich konkurenceschopnosti. 

Breadwallet Review: Závěr

Tato recenze Breadwallet odhaluje některé složité detaily peněženky. Uživatelé iOS by tuto peněženku považovali za vhodnou. protože je nyní k dispozici pro uživatele Androidu, je to také skvělá volba pro platformu. Společnost Bread nadále posiluje svou peněženku prostřednictvím partnerství. Například má podporu japonské skupiny finančních služeb SBI Holdings. 

Pokud hledáte peněženku s kryptoměnou, která je otevřená, uživatelsky přívětivá a bezpečná, pak by mohla být právě tato peněženka. Pro ostřílené obchodníky však Breadwallet nemusí být dostatečně propracovaný. Stejně tak můžete zvážit skladování za studena pro uložení velkého množství krypt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me