Coinone Review 2021: Nejlepší korejská krypto burza?

V této recenzi Coinone budeme analyzovat nejdůležitější prvky slavné jihokorejské burzy, jako jsou; zabezpečení, uživatelské rozhraní, možnosti financování a další…

S tím jsme řekli, skočme přímo do toho!

Co je Coinone?

Coinone exchange je jihokorejská burza kryptoměn registrovaná v Soulu jako Coinone Inc. s posláním vybudovat v blockchainovém prostoru velmi transparentní ekosystém, který kryptoměny zoufale potřebují, aby se jim dařilo.

coinone recenze

Burza coinonů má více než padesát ověřených i neověřených trhů, které se obchodují hlavně proti KRW (vyhrála Korejská republika) a BTC (bitcoin) s celkovým tržním stropem 7 070 BTC a 53 055 569 amerických dolarů podle coinmarketcap. Má průměrný 24hodinový objem obchodování 2 060 019 BTC, s měsíčním výnosem přes 20 miliard wonů a přes 600 000 registrovaných uživatelů.

Coinone založil v únoru 2014 Myunghun Kevin Cha, jeden z nejslavnějších a nejoceňovanějších bílých hackerů v Jižní Koreji. Podle zakladatelů a vedení burzy Coinone je cílem Coinone vést nový svět financí prostřednictvím technologie blockchain tím, že bude působit jako médium, jehož prostřednictvím se blockchain přenese na svět.

Burza Coinone je jednou z předních kryptoměn v Jižní Koreji, v současné době je to zejména třetí největší burza kryptoměn v Koreji a poskytuje služby klientům v různých kategoriích, které zahrnují oblasti bitcoinů, kryptoměn, FinTech, plateb, Finanční služby, zákaznický servis a internet. Jedná se o blockchain a služby související s kryptoměnou, které slouží jako centrum pro zahraniční převody a také hlavně jako centrum pro výměnu kryptoměn.

Burza Coinone a krypto peněženka je postavena pro místní použití a je výslovně určena pro uživatele blockchainů a kryptoměn, obchodníky a uživatele se sídlem v jihokorejském regionu. Není určeno pro mezinárodní uživatele.

V rámci své mise přinést blockchain na svět však Coinone založil Coinone Indonésii, aby pomohl rozšířit své operace přes asijské hranice i mimo ni. I když 18. září 2018 ukončila svoji výměnu na Maltě, její jihokorejské a indonéské burzy nadále zůstávají aktivní. Domovskou stránku společnosti Coinone Indonesia lze navštívit tady.

coinone recenze indonésie

Coinone také získala dceřinou společnost – IFunFactory, 4. září 2018. IFunFactory je přední společnost v oblasti herních serverových technologií, která poskytuje engine herního serveru a platformu pro ovládání her.

Společnost Coinone Inc. také spustila svoji první zámořskou remitenci a platební službu založenou na blockchainu – Cross v prosinci 2018, remitenční aplikace, která využívá produkt xCurrent společnosti Ripple k usnadnění rychlých přeshraničních plateb.

coinone partnerství kříž

Více o Coinone …

Burza Coinone je jihokorejská platforma pro obchodování s kryptoměnami, kde se s podporovanými digitálními aktivy obchoduje hlavně proti KRW a poté proti BTC.

Jeho hlavní zaměření je na jihokorejský trh kryptoměnového průmyslu, ale neexistují žádná přísná omezení ohledně jeho používání mezinárodními uživateli / obchodníky. Má kolem padesáti různých měn obchodování a ty, které nemají mnoho měnových párů nabízených k obchodování v důsledku svých přísných procedur výpisu jako součást svých opatření, aby se zabránilo podvodným projektům dostat se na seznam a zase chránit své klientské prostředky.

coinone recenze výměna

Kromě svých přísných požadavků na kótování má Coinone také svůj vlastní výbor pro hodnocení zápisů, který je řízen přímo generálním ředitelem a který se zavazuje přísně auditovat všechny výpisy pomocí čtyř různých kategorií, než budou uvedeny na burze..

Mince podporované coinonem:

Mince podporované a obchodování na Coinone zahrnují Bitcoin, Ethereum, Ripples, Bitcoin Cash ABC, EOS, BSV, Vanta, Luna, Litecoin, Cosmos, TRON, Qtum a další.

Coinone peněženka poskytuje peněženkové vybavení a služby umožňující klientské vklady, skladování a obchodování s jejich požadovanými mincemi, které jsou uvedeny na burze.

Uživatelské rozhraní Coinone:

Coinone má vynikající UI / UX, které umožňuje rychlé a bezpečné obchodování pro jejich klienty. Má také nástroj Prochart, který obchodníci používají k hloubkové analýze měn během svých obchodních jednání.

Metody financování účtu Coinone:

Hlavní metodou financování směny Coinone jsou krypto depozita, ale také přijímá fiatové vklady prostřednictvím bankovních převodů v KRW. Nepřijímá však vklady prostřednictvím plateb kreditními a debetními kartami a také jako kryptoburza místního trhu není americkým investorům povoleno používat Coinone.

V rychle se rozvíjejícím blockchainovém a krypto průmyslu v Jižní Koreji je Coinone jednou z průkopnických společností, je první na seznamu jak Ethereum, tak IOTA, a také první kryptoburza za účelem založení Research Center, které vydává necenzurované a hloubkové analýzy a zprávy o kryptoměně s cílem pomoci zajistit transparentnost a stabilitu na trhu.

Coinone má jako výměnu také velmi silnou a aktivní zákaznickou podporu a služby reakce, která pomáhá s technickými potížemi a dalšími problémy, se kterými se setkávají její registrovaní uživatelé.

Poplatky za směnu coinonů:

Coinone má paušální obchodní poplatek ve výši 0,10% pro tvůrce i příjemce v každé obchodní transakci, což je ve srovnání výrazně nižší než celkový průměr v oboru 0,25%. Má také poplatek za obchodování ve výši 0,03% za všechny své mince, které byly uvedeny na trh později než 21. března 2019, což je příjemnou pobídkou pro obchody s nedávno uvedenými mincemi.

coinone poplatky za výběr

Coinone nemá žádné poplatky za vklad, ale má poplatek za výběr 0,0015 BTC za 1 výběr BTC. To je vysoké ve srovnání s jinými burzami, ale je to přijatelné vzhledem k nízkým obchodním poplatkům, které, jak se zdá, vyvažují jejich celkovou strukturu poplatků. Má poplatek za výběr 0,01 ETH za 1 ethereum a 0,0005 BCH za 1 bitcoinovou hotovost ABC.

Coinone Security & Partneři

Tato recenze Coinone by nebyla úplná, aniž bychom se podívali na její bezpečnostní prvky.

Podle Observatoř Mozilla, Bezpečnostní skóre společnosti Coinone je hodnoceno na D +, což je přijatelné ve srovnání s průměrnou poptávkou po zabezpečení na kryptoměnových burzách.

Coinone má ochranu aktiv klientů jako svou nejvyšší prioritu a také se věnuje poskytování nejbezpečnějšího investičního prostředí pro své klienty. Má silné bezpečnostní protokoly, které implementují ověřitelná opatření, zahrnují použití systému dvoufaktorového ověřování, peněženek s více podpisy a ověření ID k zajištění bezpečnosti jejich klientských účtů a prostředků.

Coinone je aktivní a aktivní od roku 2014 a Coinone Indonesia od srpna 2018 a doposud nebyly vzneseny ani zaznamenány žádné závady ani problémy týkající se jeho bezpečnosti v přístupu k finančním prostředkům a účtům klientů.

Coinone Partnerství s Certik & Xangle

Ve snaze vylepšit své bezpečnostní funkce navázala společnost Coinone partnerství s Certik a Xangle. Xangle (především společnost poskytující informace) bude spolupracovat se společností Coinone na poskytování ochrany kryptoinvestorům a na zvýšení transparentnosti projektů.

Certik je naproti tomu společnost poskytující audity v oblasti kybernetické bezpečnosti, která bude poskytovat informace o auditu, které budou sloužit jako pomůcka proti problémům s využíváním zabezpečení kódu, jakož i při kontrole projektů na úrovni kódu, plus další služby kybernetické bezpečnosti u projektů uvedených na seznamu nebo být uvedeny na Coinone.

Coinone Partnerství s Temco

Ve snaze rozšířit své operace, přijetí a také příjmy spolupracuje Coinone s dalšími společnostmi zabývajícími se kryptoměnou a FinTech.

Jedním z příkladů je Temco, které pomáhá přivést obchody Temco k jejich retailovým investorům, a společnost Ripple, která umožňuje platby ve své globální aplikaci pro zahraniční platby a platební služby založené na blockchainu, Cross. Moneygram také spolupracuje s trojicí společností Ripple a Coinone.

Coinonové alternativy

Tato recenze Coinone také zkoumá různé klíčové alternativy k Coinone.

Mezi jeho lokálními alternativami je největším konkurentem Bithumb, následovaný Korbit, Coinreal, Gopax a Upbit.

V globálním kryptoprůmyslu alternativy společnosti Coinone zahrnují Dex-trade, OceanEx, Braziliex, Coinbe a BirakeNetwork.

Shrnutí recenze Coinone

Coinone v globálním krypto světě je jednou z nejrychleji rostoucích špičkových burz a je velkou silou, se kterou je třeba počítat v jihokorejském krypto průmyslu.

Díky skvělému UI / UX, vynikajícím bezpečnostním opatřením a několika mincím obchodovaným na jeho burze zůstává Coinone jednou vysoce doporučenou burzou pro uživatele kryptoměn a obchodníky v Jižní Koreji a v asijských hranicích.

Chcete-li začít, vše, co uživatel musí udělat, je jednoduše přejít na stránku Coinone Korea domovská stránka a zaregistrujte se na burze pomocí osobního e-mailu a silného hesla, potvrďte e-mail a telefonní číslo a poté dokončete ověření ID.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me