Recenze BitMix: Jak ji používat – Kompletní průvodce [2020]

V dnešním modernizovaném světě převzala digitální technologie vše a díky tomu se stále více lidí stává pro uživatele kryptoměny. Je však třeba mít na paměti, že vzhledem k tomu, že se kryptoměna stává trendem, je třeba zaručit také její bezpečnost. Všude převládají hackerské a podvodné aktivity, jako je krádež, vydírání atd. Z důvodu ochrany našich krypto peněženek potřebujeme služby směšování bitcoinů. Směšovač bitcoinů pomáhá nám udržet anonymitu našich aktiv. Tyto bitcoinové mixéry „míchají“ vaše coiny a vracejí uživatelům jinou sadu mincí než ty původní, aby zajistily správné zamíchání a anonymitu.

Co je služba míchání bitcoinů

Služba míchání bitcoinů je služba, která pomáhá uživatelům zůstat v anonymitě, a tudíž v bezpečí přerušením spojení mezi starými a novými peněženkami zamícháním jejich mincí.

Jako každá jiná technologie není bitcoin tak bezpečný, jak to uživatelé očekávají, protože bitcoinové aktivity jsou zaznamenávány veřejně a lze k nim snadno přistupovat prostřednictvím blockchainu. Hackeři mohou sledovat odesílatele a příjemce tokenů přenesených do sítě propojením peněženky s kryptoměnou a vaším jménem, ​​což vás také může dostat do nebezpečí, protože tito hackeři mohou používat krypto pro nebezpečné zločiny pod vaším jménem.

Proč bych měl používat službu míchání bitcoinů?

Většina lidí věří, že bitcoiny jsou bezpečné a oprávněné, pokud nepřipojíte svou peněženku ke svým osobním údajům, a to se musí stát. I když jednou pošlete svou e-mailovou adresu do peněženky nebo jiné důležité informace, jste venku v moři a jste připraveni být chyceni mořem hackerů. Protože vaše peněženka může poskytnout stopu vaší identitě, může vám to způsobit potíže, protože vám mohou ublížit zločinci a být vyšetřováni donucovacími orgány..

Navíc, pokud se uživatel pokusí koupit kryptoměnu prostřednictvím bitcoinové burzy, která požaduje ověření KYC / AML, je třeba nahrát obrázek pro identitu, a tam se vaše osobní údaje veřejně projevují při nákupu z této burzy..

 Jak BitMix funguje?

BitMix slibuje, že skryje vaši identitu zamícháním a vyčištěním vašich mincí. Jeho použití je velmi snadné a funguje velmi organizovaně. Již má zálohu „smíšených mincí“, která se již používá. Musíte pouze vyplnit daný formulář a poté odeslat požadovanou částku na adresu uvedenou serverem.

PŘEČTĚTE si, jak používat Ripple (XRP) pro kryptové sázení | Průvodce pro začátečníky

Bitcoin Blender poté automaticky zamíchá vaše mince smícháním s kryptoměnou někoho jiného na centrálním účtu, aby uvolnil novou sadu mincí, které byly shromážděny z náhodných adres. Uživatelé dostávají stejné množství bitcoinů, které předtím poslali, po odečtení poplatku za službu, ale tentokrát se spoustou větší bezpečnosti.

Poskytuje vám také záruční list, který je digitálně podepsaným potvrzením, a zajišťuje, že tato adresa je autentická a generovaná serverem.

Tři hlavní kroky míchání vašich coinů jsou následující:

Krok 1: Vytvořte objednávku

Uživatel musí vyplnit množství mincí, které chce smíchat, a poté je odeslat do BitMixu. V případě, že obdržíte speciální kód, můžete jej také zadat a povolit funkci „randomizace“.

Krok 2: Odesílání mincí

Dále musí uživatel tyto mince poslat na adresu poskytnutou serverem.

Krok 3: Příjem čistých mincí

Nakonec musíte jen chvíli počkat a vaše nové a nahrazené anonymní mince se automaticky přenesou do vaší peněženky se záručním listem jako důkazem.

Pokud se rozhodnete pro partnerský program, můžete získat provizi za každého pozvaného uživatele. Podmínky pro partnerský program jsou uvedeny na obrázku.

Funkce BitMix.Biz

Bitcoin Mixer vám poskytuje spoustu výhod a je to doslova nejlepší volba pro jakýkoli druh kryptoměny, ať už je to bitcoin, ethereum nebo litecoin. Má mnoho výhod, například: 

 1. Vícejazyčná podpora:

Tento bitcoinový mixér je různorodý mixér s podporou všech druhů komunit, které patří k jakémukoli etniku. Podporuje všechny jazyky včetně angličtiny, Ruska, hindštiny, portugalštiny, čínštiny, korejštiny, indonéštiny, němčiny, holandštiny a polštiny.

 1. Podpora více kryptoměn

Mnoho bitcoinových stavítek podporuje pouze bitcoiny, ale v případě BitMix podporuje nejen bitcoiny, ale také právě zavedené ethereum, litecoin a Dash..

 1. Podpora pro Clearnet, Tor a NoJS

Rozšiřuje svou podporu na Clearnet, Tor, a NoJS bez verze JavaScriptu, což usnadňuje jeho používání.

 1. Minimální množství potřebné pro míchání

BitMix.Biz nevyžaduje, abyste měli velké částky kryptoměny, abyste mohli fungovat. Můžete jej použít, pokud máte pouhých 0,005 BTC \ LTC \ DASH.

 1. Služba okamžitého převodu

Prostřednictvím tohoto bitcoinového mixéru nemusíte čekat, až se mince přenesou, protože se převádějí okamžitě. Po transakci se uživateli také zašle potvrzení o záznamu.

 1. Plná anonymita

Nejlepší na tomto bitcoinovém mixéru je, že nevyžaduje, abyste poskytli všechny své osobní údaje. Vyžaduje minimální množství informací a také bude odebráno z vašeho záznamu po 72 hodinách nebo dokonce okamžitě, s požadavkem na stránce objednávky.

 1. Možnost nastavit vlastní poplatek

Bitcoin Mixer oklamal útočníky tím, že vám umožňuje nastavit si vlastní poplatek sami. Pokud hackeři znají poplatek za službu, je pro ně velmi výhodné analyzovat blockchain a sledovat transakce.

 1. Kód pro uzamčení vašich předchozích mincí

Po první transakci získáte speciální kód, který zajistí, že po použití nástroje BitMix nikdy nedostanete zpět žádné ze svých předchozích coinů, což vaši peněženku vysleduje.

 1. Podpora randomizované možnosti

Jedná se pouze o přidanou vrstvu zabezpečení, která vám pomůže přijímat minimálně 2 nebo více transakcí na každou výstupní adresu. To hackerům ztěžuje analýzu transakce, ale minimální částka potřebná k povolení této funkce je 0,1 BTC nebo 1 LTC.

 1. Flexibilní nastavení

S pomocí bitcoinového stavítka máte možnost zvolit ruční nebo automatické nastavení, abyste získali maximální užitek podle vašeho výběru.

 1. API a partneři pro vaše projekty

Můžete také získat podporu našich API pro vývoj vlastního mixéru a okamžité výplaty od každého pozvaného uživatele při každé transakci. Toto API můžete použít ke svým vlastním výhodám, abyste svým zákazníkům poskytli vyměněné coiny.

 1. Záruční list

BitMix.Biz skutečně rozumí bezpečnostním problémům, a protože by měl poskytovat úplnou anonymitu a zabezpečení, jak může nechat své služby s jakoukoli mezerou. V zájmu vedení záznamu a autentičnosti poskytuje svým zákazníkům po každé transakci digitálně podepsané potvrzení, které tvrdí, že konkrétní adresa byla vygenerována naším serverem.

PŘEČTĚTE si BestMixer.io je nejlepší bitcoinový mixer roku 2019

Závěr

Kryptoměnový trh je obrovský a existuje mnoho dalších možností, jak anonymně získat své mince, ale většina z nich má nevýhodu. BitMix je legitimní možnost, která nabízí úplnou anonymitu a na rozdíl od jiných mixérů nabízí vysokou likviditu, což je velmi důležité pro zajištění toho, aby mince na druhé straně byly zcela odděleny od peněženky a zůstaly anonymní.

Z tohoto důvodu je nejefektivnější způsob ochrany před hackery a vetřelci, aby byla zajištěna důvěrnost v dnešním světě, výměna mincí s anonymitou prostřednictvím mixéru bitcoinů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me