Recenze Nebeus: Přemostění kryptoměny k hotovosti snadným a bezpečným způsobem

V následujícím přehledu Nebeus se podíváme nezaujatě na platformu pro půjčování kryptoměn a uvidíme, jak se hromadí ve srovnání s některými velkými chlapci, jako je crypto.com nebo Celcius Network. Při výběru platformy pro půjčování kryptoměn, na které můžete vsadit své bitcoiny nebo etherum, se podrobně podíváme na všechny důležité položky; KYC, roční výnosy, zabezpečení a mnoho dalšího … Takže s tím jsme řekli, pojďme do toho!

Recenze Nebeus

Jak svět zahájil nové desetiletí, digitální měny se pomalu stávají penězi budoucnosti. Popularita kryptoměny však stále roste rychleji, než kdy dříve. Několik služeb vám umožňuje platit prostřednictvím různých typů kryptoměn a nárůst DeFi představil stovky nových investičních příležitostí v krypto prostoru.

Rychle vpřed do dneška a můžete dokonce provádět jednoduché úkoly, jako je rezervace hotelů za bitcoiny.

Dalším krokem po vytvoření každodenního nástroje pro krypto je nabídka tradičních bankovních služeb, jako jsou půjčky a spořicí účty. Po celém světě existují stovky milionů nebankovek, což pravděpodobně vysvětluje (alespoň částečně) explozi DeFi v posledních letech.

Platformy jako Nebeus umožňují svým uživatelům ve více než 100 zemích přijímat skutečné hotovostní půjčky kryté kryptoměnou. Zatímco dříve byla schopnost člověka zajistit si půjčku založena na několika faktorech, jako je její kreditní skóre, tvrdá aktiva atd. … k půjčce může nyní získat přístup prakticky kdokoli, pokud má dostatek konkrétní kryptoměny, kterou může poskytnout jako kolaterál.

Podívejme se tedy blíže na tuto novou platformu pro půjčování kryptoměn, abychom zjistili, co nabízí!

Takže co je Nebeus?

Nebeus byl založen v roce 2014 a je plnohodnotnou platformou pro kryptoměnu, která byla založena pro uživatele kryptoměn a od té doby se rozrostla.

Je známo, že společnost nabízí širokou škálu služeb souvisejících s kryptoměnou, jako je úložiště úschoven, krypto peněženka, spořicí účty, půjčky založené na kryptoměnách a schopnost pohodlně a rychle obchodovat s kryptoměnou.

Jaké služby nabízí Nebeus?

Stručně řečeno, Nebeus poskytuje tři hlavní typy služeb:

Bitcoinové půjčky typu peer-to-peer

Recenze Nebeus - bitcoinové půjčky

Nebeus poskytuje peer-to-peer Bitcoinové půjčky aniž byste museli projít jakýmkoli schvalovacím procesem.

Pokud si nepřejete držet svou kryptoměnu ve standardní peněžence, může vám Nebeus pomoci převést ji na hotovost. Společnost používá vaši kryptoměnu jako kolaterál a poskytuje vám následnou částku hotovosti uloženou na váš bankovní účet. Nejlepší aspekt je, že nepožadujete ani kontrolu kreditu – jednoduše dostanete fiat peníze.

Typy úvěrů Nebeus

Všechny půjčky jsou poskytovány peer-to-peer. To znamená, že jiná strana nabídla hotovost, kterou obdržíte, aniž by banka hrála prostředníka. Jedinou nevýhodou je samozřejmě to, že proces může nějakou dobu trvat a není okamžitý.

Podobně jako u jakékoli půjčky se může nezaplacení vašeho dluhu ukázat jako nepříznivé. Pokud nejste schopni provést včasnou platbu, můžete nakonec přijít o veškerou svou kryptoměnu.

Navíc získáte pouze poloviční peněžní hodnotu svých bitcoinů; Chcete-li získat hotovostní půjčku ve výši 3 000 USD, musíte vložit bitcoinový vklad ve výši 1 500 USD.

Pokud však můžete provádět včasné platby a dodržovat podmínky, je to skvělá půjčka pro lidi, kteří potřebují odložit svou kryptoměnu.

Krypto peněženka

Jak název napovídá, krypto peněženka je prostor, kde můžete uchovávat veškerou svou kryptoměnu v bezpečném a zabezpečeném trezoru. Umožňuje vám také odpovídajícím způsobem investovat.

S pomocí toho krypto peněženka, můžete převádět kryptoměnu mezi ostatní uživatele Nebeus zdarma.

I když chcete převést kryptoměnu na externí účty, můžete tak učinit s nízkými poplatky; všechny tyto funkce můžete bezpečně provádět v uzavřených prostorách vašeho domova.

Kromě toho jsou všechny vaše kryptoměny uloženy na chladných (offline) účtech, což je chrání před hackery. 

 

Spořící účet

Podle zpravodajských zpráv začaly banky zavádět záporné úrokové sazby.

To znamená, že místo přijímání peněz jako úroků za vklad hotovosti budete muset zaplatit peníze bance za uložení vašich prostředků.

Spolu s vyšší mírou inflace očekávanou v budoucnu kvůli ekonomickým škodám COVID-19 se celková hodnota vašich úspor může ještě dále snížit.

V boji s tímto konkrétním problémem nabízí Nebeus svůj spořicí účet pro kryptoměny. Tento spořící účet vám poskytuje roční úrokovou sazbu 8,25% přímo na váš účet (v EUR) každý měsíc. Prostředky lze okamžitě sloučit nebo vybrat.

Najdete dvě spořicí platformy, které si můžete vybrat, na základě času, kdy byste nechali účet otevřený, a množství kryptoměny.

Spořicí účet vám umožní vydělat další pasivní příjem při držení kryptoměny.

Kryptoburza

Toto je nejpodstatnější funkce Nebeusu – nákup a prodej kryptoměny. S kryptoměnou lze obchodovat prostřednictvím směnárny Nebeus.

Jak již bylo zmíněno dříve, můžete své peníze převést na krypto nebo změnit jeden typ kryptoměny na jiný. Nebeus vám také umožňuje koupit kryptoměnu prostřednictvím debetní / kreditní karty nebo použít bankovní převod, což vám umožňuje mnoho způsobů investování do kryptoměny.

Zatímco bankovní vklady lze provádět zdarma, vklady na debetní / kreditní karty budou vyžadovat malý poplatek.

Navíc můžete své peníze převést také přímo z účtu Nebeus na svůj bankovní účet.

Jak se zaregistrujete v Nebeu?

Registrace v Nebeus je extrémně jednoduchá a přímá. Vše, co musíte udělat, je přidat své jméno a e-mailovou adresu, státní příslušnost a heslo; to je ono! Proces ověřování je však trochu složitý. Váš účet je třeba ověřit pomocí SMS – musíte vyplnit formulář, připojit jakýkoli účet za služby a váš účet Nebeus je připraven!

Jak probíhá proces žádosti o půjčku??

Žádost o půjčku je velmi snadná. Vše, co musíte udělat, je postupovat podle níže uvedených kroků:

  • Vydejte se na platformu Nebeus; zde klepněte na „Vydat půjčku“.
  • Klepněte na tlačítko „Vytvořit žádost o půjčku“ a poté na „Žádost o půjčku“.
  • Jakmile budete hotovi, stačí vyplnit formulář.

Pomohlo by, kdybyste si pamatovali, že všechny podmínky se zobrazí i potenciálním věřitelům. Proto musíte vyplnit co nejvíce informací, aby vás věřitelé lépe poznali o vašich finančních podmínkách. Celkově to jen zvýší vaše šance na získání půjčky.

Závěr hodnocení Nebeus

Nebeus je jednou z nejnovějších krypto-platforem, které jsou snadno srozumitelné a snadno použitelné, což z něj činí ideální místo pro začátečníky i profesionály. Stránka má několik skvělých funkcí, jako jsou spořicí účty atd. Většina uživatelů má však tendenci používat Nebeus k zajištění půjček, a to díky rychlé a jednoduché metodě. Nebeus je určitě web, který funguje jako kouzlo, doporučená platforma, pokud obchodujete s kryptoměnou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me