Recenze Crypto Superstar: Je to podvod nebo legitimní?

Co je to Crypto Superstar? 

Crypto Superstar je nezávislý obchodní systém vytvořený pro použití obchodování na volatilním trhu kryptoměny. Pracuje na vynikajícím algoritmu, který přesně ví, co se děje na trhu. Tento algoritmus to dělá hledáním výnosných obchodních signálů a hodnocením globálních zpráv. Funguje poměrně efektivně a je schopen zadávat obchody během několika sekund. Algoritmus je ovlivněn vzorky velkých dat a na základě těchto dat vyhledává logické a ziskové obchody. Dokáže to během několika sekund, což vám může trvat několik dní nebo týdnů. Kvůli nestálé povaze trhu s kryptoměnami potřebují noví uživatelé nástroj, který jim pomůže těžit z jejich investic.

Proč byste měli věřit krypto superstar?

Víme, že můžete mít pochybnosti o obchodních systémech kvůli pověstem online. Proto jsme tuto technologii důkladně otestovali a zjistili jsme, že je lepší než její konkurence. Crypto Superstar není podvodný obchodní systém ani podvod. Obchodní systém zavedl opatření, která vám zajistí jeho transparentnost. 

Zde je několik z nich: 

  • Regulovaní makléři: Crypto Superstar využívá regulované a licencované makléře, kteří pomáhají spravovat váš účet a zajistit, aby byl regulován. 
  • Demo obchodování: Crypto Superstar vám umožňuje v podstatě „vyzkoušet před zakoupením“. Můžete přistupovat k demo účtu, který je v podstatě replikou živého obchodního účtu a umisťovat obchody na základě minulých údajů. Pokud nejste spokojeni s demo účtem, můžete se odhlásit z obchodování s Crypto Superstar. 
  • Služby zákazníkům: Přístup k zákaznickému servisu je rychlý a snadný. Oddělení je otevřeno 24 hodin denně, pět dní v týdnu. Zákaznický servis můžete kontaktovat prostřednictvím živého chatu, e-mailu a telefonicky. Nedoporučujeme však používat e-mail, protože korespondence je u e-mailů obecně pomalá. 

Krátký průvodce k otevření účtu u Crypto Superstar

S Crypto Superstar se nemusíte starat o zdlouhavý proces otevírání účtu. Provedeme vás kroky v průvodci níže a uvidíte, jak rychlé a snadné je začít obchodovat. 

  • Zaregistrujte si svůj účet 

Registrace je docela jednoduchá. Vše, co musíte udělat, je mít připravené základní informace, abyste mohli vyplnit níže uvedený formulář. Jakmile to uděláte, ozve se vám vyhrazený správce účtu. 

  • Financujte svůj nový účet 

Crypto Superstar vyžaduje, aby všichni noví uživatelé financovali své účty složením vkladu 250 EUR. Tento vklad je ve skutečnosti vaší první kapitálovou investicí. To znamená, že se nemusíte starat o zajištění vkladu a připravenost svého investičního kapitálu. 

  • Zahajte demo obchodování 

Jakmile svůj účet financujete, získáte přístup k funkci demo obchodování. To znamená, že můžete obchodovat na replice funkce živého účtu, aniž byste potřebovali nějaké prostředky. Vaše obchody budou umístěny na historických datech. Umožní vám získat zkušenosti a dovednosti k dosažení většího úspěchu na trhu kryptoměn. 

  • Aktivujte živé obchodování 

Jakmile dokončíte svůj demoobchodní experiment, můžete pokračovat a aktivovat svůj živý účet. Váš správce účtu vám poradí, jak správně nastavit, abyste minimalizovali riziko ztráty na platformě. To může zahrnovat nastavení limitu stop-loss a rozhodnutí, kdy budete otevírat a zavírat obchodní relace. 

Odhad zisku dosaženého uživateli 

Náš tým si stanovil za úkol zjistit, kolik, respektive odhadnout, kolik uživatelé vydělávali při obchodování s Crypto Superstar. Zpočátku se zdálo, že Crypto Superstar je příliš dobrá na to, aby to byla pravda, a mnoho našich čtenářů mělo platné otázky, na které jsme chtěli odpovědět. S potěšením oznamujeme, že Crypto Superstar je ve skutečnosti legitimní obchodní aplikace která má schopnost pomáhat novým a zkušeným uživatelům generovat příjmy z volatilního trhu s kryptoměnami. 

Jak to víme?? 

Naše hodnocení ukázalo, že mnoho aktivních uživatelů Crypto Superstar je se svými výdělky spokojeno. Jsme si docela jisti, že pokud vyhledáváte online, najdete také mnoho pozitivních ohlasů. V závislosti na tom, kolik investujete a jaká nastavení jste na svém účtu provedli, můžete vydělat až 800 EUR nebo více. To není zaručeno, protože trh s kryptoměnami je velmi nestabilní a existují určitá rizika, nicméně použití zkušené obchodní aplikace, jako je Crypto Superstar, vám poskytne větší šanci na úspěch. 

Crypto Superstar není jedinou technologií svého druhu na trhu. Možná jste slyšeli o bitcoinové superhvězdě, bitcoinové revoluci a bitcoinovém kódu. Tvrdí se však, že Crypto Superstar je mnohem lepší než tyto ostatní technologie.

Další zabezpečení na Crypto Superstar

Museli jsme prozkoumat, jak bezpečná je Crypto Superstar. Nemůžeme podporovat obchodní technologii, kde může dojít k úniku vašich údajů nebo napadení vašeho účtu. Našli jsme několik zajímavých výsledků. Náš test odhalil, že Crypto Superstar je chráněn certifikátem SSL. To znamená, že vaše osobní údaje a informace o účtu jsou chráněny šifrováním. Jakmile se rozhodnete pokračovat v živém obchodování, budete moci nakonfigurovat nastavení pomocí svého správce účtu. 

Mezi další bezpečnostní opatření patří: 

  • Nastavení limitu stop-loss: toto je důležité nastavení, které nesmíte zanedbávat, protože vám nabídne možnost zabránit obchodnímu systému využívat všechny prostředky na vašem účtu. To znamená, že je možné obchodovat s částí vašeho celkového kapitálu, například pomocí 250 EUR k obchodování, když máte na účtu až 900 EUR.
  • Nastavení měnových párů: Je důležité nastavit své měnové páry. To vám umožní vybrat nejziskovější měnové páry online. To lze provést také automaticky, v závislosti na vašich preferencích.
  • Otevírací & Uzavření obchodů: Algoritmus Crypto Superstar běží 24 hodin. Proto je důležité, abyste se rozhodli, kdy budete otevírat a zavírat své obchody, protože algoritmus je vždy funkční. 

Celebrity zapojené do krypto projektů

Osobnost Krypto projekty
Richard Branson Richard Branson údajně investoval do BitPay 30 milionů dolarů.
Mel B. oznámila, že bude přijímat bitcoinové platby za svůj nový singl.
Ashton Kutcher Ashton Kutcher byl zastáncem bitcoinů a investoval do blockchainu sportovního sázení, Unikrn
William Shatner Zapojeno do společnosti Solar Alliance, společnosti se sídlem ve Vancouveru, která provozuje farmu na těžbu bitcoinů na solární energii
Mike Tyson V roce 2015 zahájil Tyson v Las Vegas vlastní řadu bitcoinových bankomatů.
50 Cent Prodáno album pro kryptoměnu s názvem: držet ho a zapomenout na něj
Gwyneth Paltrow Připojil se ke spuštění bitcoinové peněženky Abra jako poradce během epizody série Apple Planet of the Apps.
Snoop Dogg V roce 2017 byl Snoop Dogg darován 1 500 SparkleCOINů od společnosti v hodnotě přibližně 55 500 $ jako dar na jeho fotbalový program pro mládež.
Dennis Coles Dennis Coles, oznámil svou investici do světa kryptoměn jako spoluzakladatel společnosti Cream Capital, firmy zaměřené na vybudování blockchainové sítě ATM, aby usnadnil používání mincí jako Ethereum a bitcoin
Jamie Foxx Jamie Foxx vyskočil na vlak kryptoměny, když začal propagovat tokenový prodej Cobinhood, bezplatné burzy pro obchodování s kryptoměnami
Richard Sherman Richard Sherman na Facebooku oznámil, že jeho oficiální internetový obchod začne přijímat platby bitcoinem a nazval jej „měnou budoucnosti“.
Johnny Depp Na podzim roku 2018 se herec stal partnerem startupu TaTaTu blockchain, který se zabývá tvorbou filmů.
Luis Suarez Luis Suarez nyní také chce vydělat peníze předpovědí, kdo vyhraje zápas. Uruguayská fotbalová hvězda pozvala 25 milionů svých následovníků na Instagram, aby se k němu připojili při přihlášení k platformě Stox na trhu s predikcemi na bázi Ethereum a při předpovídání pro US Open
Lothar Matthaus Lothar Matthaus nastoupil jako fotbalový velvyslanec, protože, jak uvedl, decentralizací vyhledávání talentů TokenStars má velký potenciál zajistit, že v nejbližší budoucnosti uvidíme nové maradony a ronaldos.
Gianluca Zambrotta Zaměřuje se na koučování fotbalového klubu v Číně a v krypto světě jako fotbalový velvyslanec TokenStars.
Redfoo Je to kodér, který pracuje na projektu Ethereum! Je velmi zapojen do blockchainu a věnoval několik osobních věcí pro vánoční charitativní aukci TokenStars.
Roger Ver V současné době se podílí na mnoha projektech, jako jsou Bitcoin Cash, bitcoin.com, Ripple, Bitpay, Kraken, Coinsetter. Roger věnoval své tričko Crypto Charity Auction of TokenStars.
Tommy Haas Je tenisovým velvyslancem TokenStars.

Crypto Superstar je efektivní

Náš tým zjistil, že Crypto Superstar je vynikající obchodní systém. Má všechny funkce, které pomáhají novým uživatelům, s malými až žádnými zkušenostmi, prospívat na trhu kryptoměn. Jako každá investice, i zde existuje určité riziko, ale toto lze snadno minimalizovat konfigurací nastavení na živém účtu. Transparentnost Crypto Superstar na nás udělala velký dojem a můžeme vás ujistit, že tento obchodní systém byl vytvořen s ohledem na uživatele. 

Časté dotazy

Mohu použít Crypto Superstar na mobilních a stolních počítačích?

Ano. Crypto Superstar je přístupný na jakémkoli stolním nebo mobilním zařízení. Nemá mobilní aplikaci, ale k platformě máte přístup prostřednictvím mobilního prohlížeče. Stojí za zmínku, že software je mnohem jednodušší používat na ploše.

Mohu obchodovat s aktivy pomocí pákového efektu?

Ano. Uvádí se, že Crypto Superstar uzavřela partnerství s makléři, kteří umožňují obchodování s kryptoměnami pomocí pákového efektu. Obchodovat můžete s pákou až 1: 1000. 

Mohu otevřít dlouhé a krátké pozice?

Ano, můžete otevírat dlouhé i krátké pozice prostřednictvím Crypto Superstar díky síti makléřů, se kterými je platforma spojena.

Jaké jsou platební metody a limity výběru / vkladu?

Minimální výše vkladu na Crypto Superstar je 250 €. Dostupné způsoby platby jsou různé a zahrnují Visa, Mastercard, bankovní převod, Skrill a Neteller. 

Jsou s tím spojeny nějaké náklady a poplatky?

Ne, jak tvrdí její webová stránka, Crypto Superstar neúčtuje žádné poplatky ani provize.

Jak mohu vybrat své peníze?

Uvádí se, že proces výběru vyžaduje, abyste vyplnili žádost, budete požádáni o zadání bankovních údajů a vaše zisky budou převedeny na váš daný účet. Neexistují žádná omezení a můžete požádat o výplaty každý den.

Jaký je proces registrace a ověření?

Proces registrace je jednoduchý a trvá několik minut. Musíte uvést základní podrobnosti, jako je vaše jméno, kontaktní číslo, e-mail a nastavit alfanumerické heslo. Po odeslání všech vašich údajů bude váš účet během několika minut ověřen.  

Jaký je jejich zákaznický servis?

Web můžete kontaktovat pouze prostřednictvím kontaktního formuláře. Jakmile jste zaregistrováni

Glosář podmínek kryptoměny

Období Definice
Fiat Fiat se tradičně označuje jako papírové peníze, které nemají žádnou skutečnou hodnotu, ale jejichž hodnotu v zásadě určuje tvůrce, ve většině případů by to byla vláda.
Bitcoin Bitcoin je údajně nejpopulárnější kryptoměnou na světě. Bitcoin běží na bitcoinovém blockchainu a je decentralizovanou měnou, která funguje nezávisle na centrálních bankách a autoritách
Ethereum Ethereum je stejně jako bitcoin decentralizovaná kryptoměna. Zde mohou investoři převádět a směňovat hodnotu.
Litecoin Litecoin je také kryptoměna a blockchain zrcadlící bitcoin.
Výměna Kryptoburza je v podstatě online platforma, kde kryptoměnoví investoři směňují různé kryptoměny za jiné kryptoměny.
Těžba bitcoinů K těžbě bitcoinů dochází, když jsou bitcoinové transakce ověřeny a potvrzeny před přidáním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peněženka Krypto peněženka je softwarový program, který ukládá soukromé a veřejné klíče investorů. Umožňuje také uživatelům převádět, přijímat, utrácet, ukládat a kontrolovat své zůstatky.
Cirkulační napájení Jedná se o množství dané kryptoměny nebo tokenů, které jsou veřejně dostupné a cirkulují na trhu mezi kupujícími a prodávajícími.
Tržní kapitalizace Tržní kapitalizace označuje tržní hodnotu všech kryptoměn dostupných na trhu za den.
Altcoiny Bitcoin byl první a nejúspěšnější ze všech kryptoměn. Všechny ostatní mince jsou seskupeny do kategorie altcoinů.
Blokovat Průzkumníka Online nástroj pro zkoumání a analýzu blockchainu kryptoměny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet bloků připojených v blockchainu.
Blokovat odměnu Pobídka poskytnutá bitcoinovému horníkovi, který úspěšně vypočítal hash (ověření) v bloku.
Spojování řetězů Převod jedné kryptoměny do druhé. To vyžaduje, aby byla transakce podána ve dvou samostatných blockchainech.
Konsorcium Blockchain Soukromý a provozovaný blockchain.
Kryptografie Proces šifrování a dešifrování informací.
Decentralizovaná autonomní organizace Týká se organizací, které jsou spíše provozovány počítačovými programy nebo softwarem než lidským vstupem. V tomto ohledu neexistuje žádný ústřední orgán.
Žeton Tokeny jsou silně spojeny s ICO a jsou často postaveny na již existujícím standardu zavedených blockchainů „smart contract“, jako je Ethereum.
ICO To je zkratka pro Initial Coin Offering a odkazuje se na přelomovou novou metodu pro získávání financování projektů.
Vidlička Z hlediska kryptoměny je fork událostí, kdy se stávající kryptoměna rozdělí na dvě varianty kódu.
Peněženka Peněženka s kryptoměnou je primárním způsobem, jak mají vlastníci kryptoměn přístup k jejich mincím.
Skladování teplé a studené To se týká místa, kde je hostována konkrétní peněženka. Hot storage označuje peněženku, která je přístupná z internetového připojení, kde cold storage označuje hostování vaší peněženky offline na samostatném hardwaru..
Úschova Podmínkou úschovy je finanční ujednání, kdy třetí strana drží a reguluje platby finančních prostředků požadovaných pro dvě strany zapojené do dané transakce.
Chytrá smlouva Ethereum blockchain umožňuje nasazení kódu na něj ve formě chytré smlouvy. Tato smlouva je v podstatě soubor matematických pravidel, která určují, jak transakce fungují
Proof-of-Work (PoW) Aby transakce mohly být potvrzeny a přidány do hlavní knihy Blockchain, existují různé přístupy, které byly vyvinuty k dokončení tohoto procesu.
Proof-of-stake (PoS) V kryptoměnách založených na PoS je tvůrce dalšího bloku vybrán pomocí různých kombinací náhodného výběru a bohatství nebo věku.
Doklad o důležitosti (POI) Jedná se o styl důkazu propagovaný coinem NEM jako třetí alternativa k PoW a PoS.
TA Zkratka pro technickou analýzu nebo analýzu hodnot mincí na základě historických cenových pohybů a sofistikovaných ukazatelů.
Uzel počítač, který je připojen k síti konkrétní kryptoměny.
Hornictví Těžba je proces ověřování nových transakcí v distribuované knize kryptoměn.
Měsíční výstřel To se týká kryptoměny střílející dramaticky vzhůru.
Medvědí a býčí trhy Býčí trh se týká rostoucích cen a optimistického sentimentu, který podporuje nákup. Medvědí trhy jsou považovány za opak býčích trhů s klesajícími cenovými trendy a pesimistickým sentimentem, který podporuje prodej
Velryba Odkazuje na někoho, kdo drží velké množství kryptoměny
HODL Odkazuje na pasivní investiční strategii ignorování turbulencí na trhu a čekání na dlouhodobé výnosy.
Hard Fork Týká se typu vidlice, která vytváří trvalou změnu standardního protokolu digitální měny
Dlouhá / dlouhá poloha Odkazuje na uzavření sázky, že určité aktivum nakonec zvýší hodnotu.
Soukromý klíč Informace, která je prezentována jako řetězec písmen a čísel, které může investor použít pro přístup ke své digitální měně
Veřejný klíč Adresa, na kterou může investor získat svou digitální měnu pomocí kombinace písmen a čísel.
Rekt Nastane, když investor přijde na trhu kryptoměn o velké sumy peněz
Zkrat / zkrat Nastane, když investor zaujme krátkou pozici – vytvoří sázku, že hodnota aktiva nebo měny poklesne
Těžební pobídka Horníci dostanou odměnu za potvrzení transakcí a jejich těžbu do bloků
Začátečník Odkazuje na nové investory na trhu kryptoměn.
DApp Odkazuje na decentralizovanou aplikaci.

Jiné kryptoobchodní systémy

Crypto Trader Bitcoinová mezera Bitcoin Superstar Bitcoin Rush
Vývoj bitcoinů Bitcoinový okruh Bitcoinový zisk Bitcoinový kód

Zřeknutí se odpovědnosti: Obsah na této stránce by neměl být považován za finanční poradenství. Je to pouze pro informační účely. Nikdy neinvestujte to, co si nemůžete dovolit ztratit. Před jakýmkoli finančním rozhodnutím vždy co nejvíce prozkoumejte a konzultujte s certifikovaným finančním poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me