Hvězdná cenová předpověď 2021-2025 | XLM $ 5 možných?

Jelikož je to teprve začátek roku 2021, je také ideální čas udělat nějaké projekce. Dnes vám tedy představujeme hvězdné lumeny predikce ceny.

Když se podíváme přesně na trh s kryptoměnami, jedním z faktorů, které se k nám okamžitě objeví, je dojem, že trh s kryptoměnami vůbec nedělá špatně, ale spíše je docela působivý.

Dvě zjevná fakta, která potvrzují tuto představu, jsou: Zaprvé, všechny kryptoměny v seznamu první desítky (podle tržní hodnoty) stoupají, s výjimkou XRP, jehož hodnota se snižuje, protože je zasažena žalobou SEC, a druhou je výkonnost bitcoin, který za poslední tři týdny zaznamenal růst zhruba o 60%.

Obecné tržní prostředí a výkon bitcoinů jsou vždy nejdůležitějšími faktory při provádění analýzy jakéhokoli altcoinu včetně Stellar. Než ale skočíme do cenové analýzy Stellaru, nejprve prozkoumejme, o co v tomto altcoinu jde.

Co je Stellar?

Hvězdný je síť s otevřeným zdrojovým kódem, což v podstatě znamená, že každý uživatel Steller může přistupovat k jeho systémům a ovlivňovat fungování. Přijímá všechny druhy peněz, nemá žádná privilegia a podporuje lidi při vytváření, odesílání a obchodování se všemi druhy měn.

Steller stejně jako všechny ostatní slavné kryptoměny běží přes decentralizovanou síť postavenou na blockchainu, který udržuje síť synchronizovanou. Stellar Blockchain zvyšuje efektivitu sítě, snižuje náklady, šetří čas a také umožňuje síti adekvátně provádět přeshraniční transakce. I když je ve své podstatě velmi podobný bitcoinu a ethereu, je od nich zcela odlišný, protože zobrazuje své já v zásadě jako platbu a ne jako kryptoměnu.

Dříve fungoval na protokolu 13, ale 23. listopadu Stellar Development Fund upgradoval síť a nyní Stellar pracuje na protokolu 15, což je relativně vhodnější a efektivnější.

Stellar je také známý svým jedinečným konsensuálním protokolem, který je prvním svého druhu. Hvězdný konsenzuální protokol je první praktickou implementací FBA (Federated Byzantine Network) protokol idealizovaný profesorem Davidem Mazieresem v roce 2015.

Ještě jedna věc, díky které je Stellar mezi svými kolegy jedinečný, je jeho vize posílení a revoluce v kryptotrhu. finanční systém nájemného. Jinými slovy, je zde, aby podporoval stávající finanční systém, a nikoli aby jej zpochybňoval. V zásadě je navržen tak, aby překlenul mezery mezi různými finančními instituty. Jeho hlavním cílem je vytvořit synchronizované prostředí pro všechny druhy finančních sítí.

Stellar XLM Stručná historie

Jed McCaleb je mysl za inovací Stellar. je jedním z hlavních přispěvatelů na trh kryptoměn, trh, který dnes vidíme, mu dluží spoustu. Je také spoluzakladatelem Ripple a na druhou stranu je to stejný muž, který vynalezl nechvalně známou kryptoburzu Mt. Gox (který byl na jednom místě největší kryptoburzou na světě a držel více než 70% bitcoinů), který byl v dubnu 2014 prohlášen Úpadkem Tokijským okresním soudem.

Jed McCaleb spolupracoval s právnicí Joyce Kim a Stellar zahájil v roce 2014. Později Stellar uzavřel partnerství s generálním ředitelem Stripe Patrickem Collisonem a společně našli Hvězdný základ, nezisková organizace na podporu rozvoje a přijetí platební sítě Stellar Lumens. Stripe zpočátku také podporoval Stellar investováním 3 milionů dolarů do počátečního financování.

Stellar’s XLM na rozdíl od bitcoinu nebo ethereum nelze ani těžit, ani jej nelze udělit protokolem. Pevný počet hvězdných XLM byl vyroben, když byl poprvé uveden do provozu.

Zpočátku bylo vyrobeno 100 miliard XLM a jejich počet se plánoval každoročně zvyšovat o 1%, ale později komunita Stellar v říjnu 2019 hlasovala pro omezení nabídky XLM o 50%, v důsledku čehož nyní máme 50 miliard XLM, Z čehož 20 miliard obchoduje, nakupuje a využívá uživatelé Stellar a zbývajících 30 miliard drží Stellar Foundation na podporu a propagaci přijetí Stellar jako platební sítě.

  1. Cardano predikce cen na období 2021-2025 | Dosáhne ADA někdy 10 $?
  2. Predikce cen dogecoinů na období 2021–2025 | Může DOGE někdy zasáhnout $ 1?

Stellar (XLM) Historie cen všech dob

Po léta po svém uvedení Stellar nikdy nedosáhl žádných významných stop, ale v prosinci 2017. V prvním prosincovém týdnu překonal cenovou hladinu 0,10 USD. Poté v prvních dnech ledna 2018 překročil cenovou hladinu 0,50 USD a ve stejném týdnu , Stellar dosáhl historického maxima 0,93 $ (v tomto okamžiku také dosáhl vrcholu na BTC / XLM obchodní pár a dosáhl 6 300 satoshi – nejmenší jednotka BTC).

Nepodařilo se jí však udržet tuto cenovou hladinu dlouho, protože během příštích tří týdnů ztratila zhruba 70% své hodnoty, poté Stellar měsíce klopýtal na různé cenové hladiny a v polovině prosince 2018 se její cena snížila na méně než 0,10 USD cenová hladina a pokračovala na průměrné ceně zhruba 0,07 USD po celé měsíce až do konce listopadu 2020 a od té doby se Stellar obchodoval za průměrnou cenovou hladinu 0,15 USD.

Pokračující měsíc leden 2021 se pro Stellar ukazuje jako velmi lukrativní měsíc, protože jeho hodnota za posledních několik dní vzrostla zhruba o 60%, právě dnes Stellar také dosáhl dvouletého maxima 0,41 USD, toto nedávné zvýšení cen opět umístil Stellar do top 10 seznamu největších kryptoměn slov.

XLM nedávné zvýšení cen

Hvězdná předpověď cen

Hvězdná předpověď cen

Stellar je nyní 9. největší kryptoměnou na světě, jednou z nejvýkonnějších mincí mezi svými vrstevníky, a za poslední týden vzrostla o více než 160%, s tržním stropem ve výši 7 533 322 623 $.

Nyní se podívejme, jaké předpovědní agentury o tom předpovídaly?

Stellar Price Prediction by LongForecast

Prognostická agentura Long Forecast provedla nejkomplexnější předpověď ceny stellerů. Jejich předpovědi jsou ve srovnání se současnou situací na trhu nižší..

Stellar XLM predikce ceny na rok 2021

Podle projekcí dlouho očekávané agentury Stellar se bude obchodovat někde mezi 0,26 až 0,32 USD v dubnu 2021, během srpna 2021 se bude obchodovat kolem 0,35 až 0,45 USD a v prosinci 2021 se Stellar bude obchodovat někde mezi 0,45 až 0,50 USD.

Stellar XLM predikce cen na období 2022-2023

Předpovídají, že v roce 2022 zůstane hvězdný zůstat někde mezi 0,60 – 0,70 USD. Jeho hodnota se však během srpna 2022 trochu sníží, protože se Stellar mezitím obchoduje mezi 0,50 – 0,55 USD a na konci let nebude žádný významná změna jeho hodnoty a mince bude i nadále obchodovat mezi 0,60 – 0,70 USD. V prvním čtvrtletí roku 2023 se Stellar odhaduje na 0,72 až 0,80 USD a na konci roku bude oceněn někde mezi 1 až 1,50 USD.

Hvězdná cenová předpověď 2024-2025

Hvězdná (XLM) předpověď na 5 let, nyní forma, se zdá být drsná, protože kryptoři jsou nestálí a nemůžeme učinit žádné určité rozhodnutí o vůli reagovat v příštích minutách. Společnost XLM však měla vzlétnout do konce roku 2025. Cena bude zhruba 3 USD. To znamená, že aktuální cena vzrostla o více než 600 procent.

Stellar predikce cen Captianaltcoin

Ačkoli předpokládají krátkodobé zvýšení hodnoty Stelleru v průběhu roku 2021, protože naznačují, že se bude v průběhu roku obchodovat pod 0,50 USD.

Podle projekcí, které vytvořili, může být Altcoin Stellar určitě věcí, vzhledem ke stabilnímu tržnímu prostředí, které může způsobit, že během příštích 5 let pravděpodobně překročí cenovou hladinu 5 $..

Hvězdná předpověď cen na rok 2025 od Coinswitch

Podle Coinswitch se Stellar bude v roce 2021 obchodovat kolem 0,77 USD a do roku 2025 určitě dosáhne 5 USD.

Hvězdná předpověď cen na rok 2025 od Kryptoměna

Cryptogroud navrhuje Stellar, aby do roku 2025 dosáhl zhruba 0,74 USD. Tým RippleCoinNews s touto cenovou predikcí nesouhlasí.

Hvězdná cenová předpověď 2021

Hvězdná cenová předpověď 2021

Naše Stellar (XLM) predikce cen

Po zvážení všech faktorů spojených s cenovou variací Stellar děláme o XLM následující předpovědi:

V průběhu roku 2021 se jeho hodnota udrží poněkud mezi 0,30 – 0,50 USD, v roce 2022 může jít vzhůru nohama a předpokládá se, že se bude obchodovat mezi 0,45 – 0,65 USD, přičemž při dalším růstu bude pravděpodobně překračovat 1 USD a lze s ním obchodovat v rozmezí 1 – 1,40 USD v roce 2023.

V průběhu roku 2024 bude Stellar pokračovat ve své cestě k $ 2 a mezitím zůstane někde mezi $ 1,45 – $ 1,70 a pokud vše půjde hladce a skepticismus trhu vůči kryptoměně se bude nadále vyčerpávat, nakonec překročí hodnotu $ 2 protože končí rok 2025.

Závěr

Stellar se svým obrovským potenciálem může jít rychle za sebou. Vzhledem k trhu zůstává prostředí stabilní a bitcoiny nadále fungují hladce, což rozhodně ovlivňuje všechny rostoucí altcoiny. Kromě toho, pokud bude Stellar pokračovat v práci správným směrem, není nepravděpodobné, že se stane jednou z pěti nejlepších mincí na digitálním trhu a dosáhne 5 $ dříve, než se očekávalo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me