Kaip investuoti į kriptovaliutą 2021 m

Sužinokite, kaip investuoti į kriptovaliutų rinką 2021 m

Kriptovaliuta buvo viena įdomiausių pastarųjų metų investavimo galimybių, o po 2020 m. Viskas gali tapti dar įdomesnė, kai tradicinės finansų įstaigos siūlo „DeFi“ paramą.

Dar viena svarbi kriptografijos raida 2020 m. Buvo internetinių mokėjimų platformos „Paypal“ pradžia remti „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“ ir „Bitcoin Cash“ pirkimus ir išleidimą – suteikdama daugiau nei 350 milijonų vartotojų galimybę naudotis kriptovaliuta realiems sandoriams. Tai reiškia, kad kriptovaliuta ir toliau atsitraukia nuo savo „socialiai sukonstruotos“ vertės ir veržiasi kaip teisėta ir funkcionali prekybos priemonė.

Neišvengiamai šie pokyčiai paskatino atnaujinti susidomėjimą investavimu į kriptovaliutą. Tiesą sakant, kriptovaliutų investicijos niekada nebuvo tokios paklausios – kaip 2020 m. buvo atidarytas rekordinis skaičius kriptografinių piniginių. Atsižvelgus į tai, ateinantys 12 mėnesių gali būti labai pelningi nuovokiems kriptografijos investuotojams.

Tačiau, jei jūs dar nesinaudojote kriptovaliutų investicijomis ar apskritai finansinėmis investicijomis, galite patirti nuostolį nuo ko pradėti. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą, kaip investuoti į kriptovaliutą 2021 m., Kuris jums pasakys viską, ką turite žinoti, kad galėtumėte pradėti kurti savo portfelį.

Turinys

Trumpa kriptovaliutos istorija

Kodėl verta investuoti į kriptovaliutą 2021 m?

Investavimo kriptovaliuta strategijos

Raskite geriausias kriptovaliutas investuoti 2021 m

Kaip investuoti į kriptovaliutą 2021 m

Kur nusipirkti kriptovaliutą

Kaip nusipirkti kriptovaliutą

Kriptovaliutų piniginės

Kriptovaliutų investicijų valdymas

Išvada

DUK apie kriptovaliutų investicijas

Trumpa kriptovaliutos istorija

Nebent jūs gyvenote po uola, jūs tikriausiai jau žinote kriptovaliutą tam tikru laipsniu. Tačiau prieš pažvelgus į tai, kaip investuoti į kriptovaliutas 2021 m., Svarbu žinoti, kodėl skaitmeniniai finansai tapo tokia aktualia investuotojų tema.

„Blockchain“ pirmą kartą atkreipė pasaulio dėmesį 2008 m., Kai Satoshi Nakamoto paskelbė savo legendomis apipintą baltąją knygą, nustatančią pirmosios didžiausios pasaulyje kriptovaliutos modelį: „Bitcoin“. Žinoma, technologija nebuvo sukurta per naktį, o Nakamoto darbas iš tikrųjų buvo dešimtmečių plėtros kulminacija. Tačiau norint sužinoti apie investicijas į kriptovaliutas, 2008 m. Yra geras atspirties taškas.

Tada „Bitcoin“ atsirado 2009 m., Kai kilo žiniasklaidos spekuliacijų, kad tai greitai taps tradicinių sandorių norma. BTC galbūt per ateinančius porą metų realiai neįstojo pakeisti „fiat“ valiutos, ir daugelis biržų vis dar nenoriai pradėjo rodyti skaitmeninę valiutą, tačiau ankstyvas investavimas į kriptovaliutas pasirodė esąs labai protingas sprendimas iki 2013 m. laiko BTC pakilo iki 1242 USD.

Kai daugybė technikos savininkų, mažai žinančių apie investicijas, staiga uždirbo turtą iš BTC, neilgai trukus visas pasaulis pasivijo ir iki 2017 m. „Bitcoin“ viršijo 10 000 USD už žetoną. Investavimas į kriptovaliutą dabar buvo nusistovėjęs portfelio pasirinkimas net aršiausiems tradicionalistams.

Greitai į priekį iki 2020 m. Pabaigos, o kriptovaliutų rinka dabar vertinga daugiau nei 1 trln. USD, vertinant bendrą monetų vertę – įrodymas, kad investavimas į kriptovaliutą gali būti labai protingas sprendimas.

Kodėl verta investuoti į kriptovaliutą 2021 m?

Po to, kai 2020 m. Užklupusi COVID-19 pandemija visame pasaulyje buvo labai sutrikdyta, dauguma ekonomikų parodė tam tikrą atsparumą, o ankstyvi požymiai parodė, kad atšaukus apribojimus jos greitai pradeda atsigauti..

Ekonomikos atsigavimas yra didžiulė galimybė investuotojams, ir daugelis jų laukia sėkmingų 2021 m. vis daugiau investuotojų ir finansų įstaigų atkreipė dėmesį į skaitmeninę valiutą.

Nors kadaise tai buvo laikoma chaotiška rinka, kuri iš tikrųjų domino tik dienos prekybininkus, kriptovaliutų investicijos dabar vertinamos kaip daug perspektyvesnė investavimo strategija, o daugelis aukšto lygio investuotojų į savo portfelį įtraukia bent vieną skaitmeninę valiutą – kuri tęsis artimiausiais mėnesiais.

Žinoma, kriptovaliutų rinka išlieka labai nenuspėjama, tačiau jei esate pasirengęs prisiimti nedidelę riziką ir ieškote besivystančios rinkos, į kurią investuoti, dabar gali būti pats tinkamiausias laikas pradėti investuoti į kriptovaliutą.

Investavimo kriptovaliuta strategijos

Jei esate naujokas kriptovaliutų investicijų rinkoje, tuomet galbūt jau girdėjote apie ją įvairių dalykų, pavyzdžiui, kiek tai gali būti nenuspėjama ir kaip pradedantieji investuotojai dažnai praranda pinigus – abu dalykai, žinoma, yra visiškai teisingi. Tačiau tai pasakytina ir apie daugelį kitų finansinių priemonių.

Tačiau investicijos gali būti labai pelningos. Tačiau norint pradėti kuo stipresnę poziciją, yra keletas pagrindinių strategijų, kurias pradedantieji investuotojai gali taikyti mokydamiesi, kaip 2021 m. Investuoti į kriptovaliutą..

1. Pirk ir pamiršk

Pramonėje žinomas kaip HODLing, jūs galite investuoti į kriptovaliutą taip pat, kaip ir į akcijas ir akcijas – paprasčiausiai nustatykite žetoną, kuris, jūsų manymu, ilgainiui padidės, ir investuokite.

To nauda turėtų būti gana akivaizdi. Kaip jau minėjome aukščiau, „Bitcoin“ pirmosiomis dienomis pradėjo prekiauti už mažiau nei dolerį žetono, tačiau vieno Bitcoin rašymo metu verta daugiau nei 36 000 USD. Taigi, kaip matote, investavimas į kriptovaliutą suteikia didelę grąžą, jei esate pasirengęs žaisti ilgą žaidimą.

HODLing skiriasi nuo prekybos tuo, kad jūs iš tikrųjų įsigysite pagrindinį turtą. Kitaip tariant, jums priklauso kriptovaliuta, į kurią investuojate, o ne prekiaujate išvestine priemone.

2. Vidurkis

Vidurkis yra nusistovėjusi investavimo technika, kuri nėra ypatinga kriptovaliutai. Tačiau dėl greitai besikeičiančių kriptografinių rinkų ji labai tinka naujiems investuotojams.

Vidurkis apima kapitalo padalijimą į kelias atskiras investicijas į tikslinį turtą. Iš tikrųjų tai yra būdas sušvelninti kainų nepastovumą laikui bėgant. Pirkimai atliekami reguliariais intervalais, neatsižvelgiant į kainų pokyčius.

Vidutiniškumo pranašumas yra tas, kad sumažėja tikimybė, kad investuosite netinkamu laiku – tai beveik neįmanoma tiksliai numatyti kriptografinių medžiagų rinkoje. Vidurkis taip pat reiškia, kad jūs laikotės nustatyto plano ir sumažinate emocinį investavimo komponentą, kuris yra labai svarbus tiems, kurie nauji kriptografijos rinkoje.

Žinoma, pats reikšmingiausias vidurkinimo trūkumas yra tas, kad turto kaina laikui bėgant linksta pakilti, o tai reiškia, kad jūs investuodami vienkartinę sumą anksčiau siekiate didesnio pelno. Tačiau idėja yra sušvelninti riziką.

3. Įvairinimas

Bet kuris patyręs prekybininkas žino, kad diversifikavimas yra raktas į sėkmingą portfelį. Trumpai tariant, diversifikacija reiškia investicinio kapitalo paskirstymą keliems turtui. Tai galima pasiekti kriptovaliutų rinkoje ir be jos.

Pavyzdžiui, CNBC finansų rašytoja Darla Mercado pataria investuotojams skirti tik 1% viso savo investicinio kapitalo Bitcoin, taip pritraukiant rinką ir kartu sumažinant riziką naudojant konservatyvesnes investicijas kitur. Panašiai ir technologijų investuotojas, svarstantis Durianą, skaitmeninėse rinkose investavo mažiau nei 15% turimo kapitalo.

Kiek jūsų kapitalo skirsite kriptovaliutų investicijoms, žinoma, priklausys nuo to, kiek rizikos esate pasirengę prisiimti. Taip pat verta paminėti, kad galite įvairinti kriptografijos sektorių. Pavyzdžiui, BTC yra daug stabilesnė investicija nei „Tellor“, tačiau pastarasis turi daug augimo galimybių. Taigi, galite įtraukti abi monetas į savo investavimo strategiją, subalansuodami palyginti rizikingą TRB ir „saugų statymą“, kuris yra BTC.

Į kurią kriptovaliutą investuoti 2021 m?

Neišvengiamai vienas iš pirmųjų klausimų, užduodamų mokantis investuoti į kriptovaliutą 2021 m., Yra tai, į kurį ženklą investuoti?

1. Bitcoinas

Negalima nuo to atsitraukti, Bitcoin yra neabejotinai didžiausia kriptovaliuta rinkoje. Nuo pat savo veiklos pradžios 2009 m. BTC nuolat užėmė aukščiausią vietą rinkos kapitalizacijos atžvilgiu, o rašymo metu vienas „Bitcoin“ žetonas yra vertas įspūdingų 36 000 USD. Net jei esate visiškai naujas investavimas į kriptovaliutas, greičiausiai žinote apie „Bitcoin“.

Kaip investavimo galimybė, BTC yra neabejotinai pirmasis kvietimas investuoti į kriptovaliutą. Daugybė pramonės ekspertų 2021 m. Prognozavo didelių „Bitcoin“ dalykų, įskaitant „Citibank“ analitiką Tomą Fitzpatricką, kuris mano, kad ateinančiais mėnesiais BTC viršys 300 000 USD. Kaip toks, „Bitcoin“ yra geras pasirinkimas jūsų pirmajai kriptovaliutų investicijai.

2. Ethereum

Šalia „Bitcoin“ dar viena kriptovaliuta, sukėlusi didelį investuotojų dėmesį, yra „Ethereum“. Rašymo metu rinkos kapitalizacija artėjo prie 70 milijardų JAV dolerių, ETH jau kurį laiką laiko antrą vietą už BTC.

Žiūrint iš techninės pusės, „Ethereum“ blokų grandinė gali padaryti tai, ko negali „Bitcoin“. Pavyzdžiui, nors „Bitcoin“ yra tiesiog skaitmeninė mokėjimo sistema, „Ethereum“ ekosistema leidžia kurti išmaniąsias sutartis ir programas, sukurtas naudojant savo programavimo kalbą, taip pat talpinti savo gimtąją kriptovaliutą „Ether“..

Žvelgiant į 2021 m., „LongForecast“ atlikta techninė analizė Ethereum turėtų augti daugiau nei 200% ateinančiais mėnesiais, o tai tikrai daro „Ethereum“ investiciją, kurią verta apsvarstyti.

3. Litecoinas

Kita gerai žinoma kriptovaliuta, kuri pagal rinkos kapitalizaciją nuolat patenka į dešimtuką, yra „Litecoin“. Dažnai apibūdinami kaip sidabras ir „Bitcoin“ auksas, jie iš tikrųjų yra labai panašūs, tačiau „Litecoin“ pagerino mastelį ir spartesnį blokų kūrimo laiką.

LTC 2021 m. Pradėjo prekiauti virš 140 USD ir populiaria kriptografijos svetaine „Coinswitch“ siūlė, kad altcoinas galėtų siekti 600 USD pabaigos – tai prilygtų maždaug 300% augimui. Natūralu, kad tai daro „Litecoin“ labai patrauklia investavimo galimybe. Tačiau, kaip visada, kriptografinių kainų prognozės turėtų būti vertinamos atsargiai, o altcoinai turėtų būti diversifikuoto portfelio, o ne atskiros investicijos dalis..

4. „Bitcoin Cash“

Trijų aukščiau aprašytų kriptovaliutų turėtų pakakti, kad kiekvienas pradedantysis investuotojas galėtų pradėti kurti savo portfelį. Tačiau, jei jau ketinate žengti dar daugiau žingsnių į skaitmeninės valiutos pasaulį, verta apsvarstyti ir „Bitcoin Cash“.

„Bitcoin Cash“ yra pradinės kriptovaliutos atšaka, susiformavusi tada, kai „Bitcoin“ blokų grandinė patyrė sunkią šakę 2017 m. Rugpjūčio mėn. Nors teisinga sakyti, kad „Bitcoin Cash“ dar niekada nepriartėjo prie konkuruojančio „Bitcoin“, ji įsitvirtino kaip viena iš populiariausių rinkoje ir nuo pat savo veiklos pradžios retai pateko į dešimtuką pagal rinkos viršutinę ribą.

Kalbant apie investavimą į kriptovaliutą, „Bitcoin Cash“ per visą 2020 m. Matė mažėjančias kainas ir daugelis pramonės atstovų mano, kad tai lemia reikšmingas atsigavimas 2021 m. Tačiau pradedantieji investuotojai turėtų kreiptis atsargiai: BCH neturi savo pirmtako stabilumo ir yra tikrai rizikingesnė investicija.

5. Raibuliavimas

Kitas ženklas, apie kurį tikrai verta žinoti, yra XRP, paprastai žinomas kaip „Ripple“. „Ripple“ patyrė tam tikrą nelaimę 2020 m. Pabaigoje, kai JAV vertybinių popierių ir biržos komisija nusprendė, kad XRP klasifikuojama kaip prekybinis turtas, o ne valiuta.

Jei ketinate investuoti į kriptovaliutą, XRP neišvengiamai suteikia galimybę – nors ir rizikingesnę. SEC nutarimas parodė, kad 2020 m. Gruodžio mėn. Altkoino kaina sumažėjo maždaug 50%. Dabar kripto pasaulio akys krypsta į „Ripple“, norėdami sužinoti, ar raktas gali atkurti.

„Ripple“ stiprybė yra ta, kad ji orientuota į greitų, nebrangių sandorių palengvinimą bankams ir finansų įstaigoms, norintiems atlikti tarpbankinius ir tarpvalstybinius pervedimus. Taigi, vis dar yra daug galimybių XRP ir, atsižvelgiant į tai, kad kainos dabar yra palyginti mažos, 2021 m..

Kaip investuoti į kriptovaliutą 2021 m

Jei rimtai domitės investicijomis į kriptovaliutas, tuo geriau atliksite daugiau tyrimų, prieš atlikdami lėšų skyrimą. Tačiau, jei jau pasirinkote žetonus, kurie, jūsų manymu, bus geri per ateinančius mėnesius ar metus, kitas žingsnis yra tai, kaip iš tikrųjų investuoti į kriptovaliutą 2021 m..

Kur nusipirkti kriptovaliutą

Pirmasis žingsnis investuojant į kriptovaliutą yra sužinoti, kur iš tikrųjų galite nusipirkti žetonų. Rinkoje yra daugybė platformų ir yra keli veiksniai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis tinkamą paslaugų teikėją. Apsvarstykite šiuos dalykus:

  • Nesvarbu, ar planuojate laikyti kriptovaliutą
  • Ar jus domina dienos prekyba?
  • Ar investuosite į kitą turtą?
  • Kiek žinote apie investavimą?
  • Ar jums sekasi sudėtinga metrika ir informacijos srautai?

Tai yra tik keli svarbūs veiksniai, kuriuos reikia pasverti renkantis platformą, su kuria investuosite kriptovaliuta. Pavyzdžiui, jei jus domina dienos prekyba, jums reikės biržos, leidžiančios pirkti ir parduoti išvestines finansines priemones. Arba, jei esate pradedantysis investuotojas, galbūt norėsite ieškoti platformos, kurioje būtų daug švietimo išteklių.

Vienas iš geriausių tiek naujų, tiek labiau patyrusių investuotojų brokerių yra „eToro“. Platforma turi paprastą įsitraukimo procesą ir daug informacijos apie tai, kaip investuoti į kriptovaliutą. Jūs taip pat turėsite galimybę pažinti sąsają su praktikos sąskaita – investuodami į fiktyvias investicijas nerizikuodami kapitalu.

Kaip nusipirkti kriptovaliutą

Kai sukursite prekybos sąskaitą, galėsite pradėti daryti operacijas. Paprastai kriptovaliutos keitykloje bus diagrama, nurodanti dabartinę konkretaus turto kainą. Taip pat galėsite pamatyti, kaip kaina juda per nurodytą laikotarpį, o tai gali dar labiau parodyti jūsų investavimo strategiją.

Dauguma platformų yra skirtos kasdieniam vartotojui ir dažniausiai apima tik daugiau nei spustelėjus parinktį „pirkti“. Tada turėtumėte galimybę nurodyti norimo įsigyti žetono sumą, nurodytą žetono verte arba lygiaverte jūsų pasirinkta valiuta.

Tarkime, kad norite investuoti į „Bitcoin“. Štai kaip procesas gali atrodyti:

  1. Atidarykite prekybos sąskaitą pas pasirinktą brokerį
  2. Jei reikia, perveskite lėšas į savo prekybos sąskaitą
  3. Pasirinkite variantą pirkti BTC
  4. Įveskite norimą įsigyti sumą
  5. Patvirtinkite operaciją

Kriptovaliutų piniginės

Vienas iš dalykų, kuris dažnai atrodo painus mokantis investuoti į kriptovaliutą, yra tas, kur jūs saugote savo žetonus.

Įsigijus kriptovaliutą, ji turi būti saugoma – kaip ir bet kuri kita valiuta. Kiekvienas, kuris rimtai nori investuoti į kriptovaliutą, turės susikurti kriptografinę piniginę. Tai iš tikrųjų yra tik priemonė kriptografiniams raktams saugoti – ilgos skaičių eilutės, žyminčios jūsų žetonų paskirstymą.

Yra keletas piniginių tipų, įskaitant aparatinės, stalinių ir žiniatinklio pinigines. Paprastai aparatinės piniginės yra saugiausia forma, tačiau aukojama tam tikru patogumu, o siųsti ir gauti kriptovaliutą nėra taip paprasta, kaip su piniginėmis, kurios yra nuolat prijungtos prie interneto.

Galite rasti keityklą, kurią pasirinkote naudoti, kaip kriptografinę piniginę kaip standartą, tačiau jei investuojate į kriptovaliutą ilgą laiką, patartina jas sukurti atsarginėje piniginėje..

Kriptovaliutų investicijų valdymas

Mokymasis prekiauti kriptovaliuta yra nuolatinis procesas – rinka vis dar yra kūdikystės stadijoje ir joje kur kas daugiau svyravimų nei labiau nusistovėjusiuose finansiniuose indeksuose. Investavę svarbu nuolat sekti pokyčius kriptografiniame pasaulyje ir atitinkamai reaguoti.

Vienas pagrindinių dalykų, kurį reikia žinoti, yra reguliavimas. Dauguma valstybių ir jurisdikcijų vis dar susiduria su skaitmeninėmis valiutomis ir, kaip jau pastebėjome byloje Ripple / SEC, teisės aktų pakeitimai gali turėti reikšmingą poveikį kriptovaliutos kainai. Be reguliavimo, daugelis kriptovaliutų patiria šakutes – tai gali tiesiogiai paveikti jūsų valdas.

Žinoma, jei laikotės strategijos, turėtumėte sugebėti pašalinti bendrą rinkos nepastovumą, tačiau svarbu neatsilikti nuo kriptografinio pasaulio pokyčių, kad įsitikintumėte, jog nesuprantate reikšmingų pokyčių..

Išvada

Kiekvienas, rimtai besimokantis, kaip investuoti į kriptovaliutą 2021 m., Turi būti pasirengęs atlikti išsamius tyrimus. Suprasti skirtingų kriptovaliutų skirtumus dažnai yra labai svarbu norint suprasti, ar jie turi investavimo galimybių.

Skaitmeninės rinkos suteikia fantastišką galimybę tiek ilgalaikiams investuotojams, tiek dienos prekybininkams, tačiau svarbu nepamiršti, kad investicijos į kriptovaliutas skiriasi nuo tradicinių finansų rinkų, o pradedantieji investuotojai turėtų nepamiršti, kad jie rizikuoja.

Tačiau turint protingą strategiją ir atlikus daug kruopščių tyrimų, investavimas į kriptovaliutą gali suteikti didžiulę grąžą, o rinka tik stiprėja, nes vis daugiau vartotojų ir institucijų priima skaitmeninės valiutos koncepciją.

Ar Bitcoin galėtų 2021 m. Pasiekti 100 tūkst. USD kainą

7 kriptovaliutų prognozės 2021 m., Su kuriomis visi sutiktų

Kokios yra geriausios kriptovaliutos prekybai 2021 m?

„Bitcoin“ kainų prognozavimo prognozė: kiek Bitcoin bus verta 2021 m. Ir vėliau?

„eToro“ – geriausia kriptovaliutų platforma

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.

Virtuali valiuta yra nepastovi. Jūsų kapitalui gresia pavojus.

DUK apie kriptovaliutų investicijas

Kur galėčiau sužinoti, kaip investuoti į kriptovaliutą 2021 m?

Sužinokite, kaip investuoti į kriptovaliutą 2021 m., Yra nuolatinis procesas, tačiau geriausia pradėti nuo to, kai perskaitote keletą vadovų ir patarimų iš patikimos platformos. „Trading Education“ siūlo įvairius vadovus, pradedant nuo to, kaip pasirinkti kriptovaliutos piniginę, iki kurios kriptovaliutos, tikėtina, bus geros investicijos ateinančiais metais..

Ar dabar geras laikas investuoti į kriptovaliutą?

COVID pandemija sukėlė daugelio pasaulio šalių ekonomikos nuosmukį. Kriptovaliutos iš tikrųjų parodė stebėtiną atsparumą, daugelis jų jau atsigavo iki 2020 m. Vasaros. Keliaudami į 2021 m., Investicijos į kriptovaliutas sukėlė didelį susidomėjimą, nes daugelis analitikų prognozuoja reikšmingą pagrindinių žetonų kainų padidėjimą..

Kaip pirkti kriptovaliutą?

Sužinokite, kaip investuoti į kriptovaliutą 2021 m., Mokomės, kur ir kaip iš tikrųjų pirkti skaitmeninę valiutą. Lengviausias būdas pradėti yra atidarius sąskaitą pas mažmeninės prekybos brokerį, pvz., „EToro“, kuris leis jums veikti ir veikti per kelias minutes, taip pat suteiks prieigą prie daugybės švietimo šaltinių..

Į kokias kriptovaliutas turėčiau investuoti?

Kai suprasite, kaip investuoti į kriptovaliutą 2021 m., Turėsite pasirinkti, kuriuos žetonus norite pridėti prie savo portfelio. Tyrimai yra svarbiausi ir vienas iš geriausių būdų pradedantiesiems investuotojams rinktis protingus pasirinkimus yra patikrinti patikimas geriausių kriptovaliutų, į kurias reikia investuoti, analizę, nes jos sujungs kelis informacijos srautus, kad pateiktų realų vaizdą apie tai, ko galima tikėtis per mėnesius. priekyje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me