Sužinokite, kodėl „Ethereum“ ir „Ripple“ sprogs 2021 m
2020 metai kriptovaliutoms buvo teigiami. Kripto erdvė pastaruosius porą metų nuolat augo nuo 2018 m. Bėdų. Valiutų, tokių kaip „Ethereum“ ir „Ripple“, kainos pakilo per visus 2020 metus. Per pastaruosius vienerius metus tiek kriptovaliutų, tiek mažmeninės ir institucinės palūkanos labai išaugo. Investuotojai trokšta, kad bulių bėgimas būtų tęsiamas ir 2021 m. Kas paskatins jų augimą 2021 m?
Pirmiausia pažvelkime į „Ethereum“
Kodėl „Ethereum“ sprogs 2021 m?
„Ethereum“ yra viena iš seniausių kriptovaliutų. Pagal rinkos dalį ir populiarumą ji yra antra pagal dydį kriptovaliuta, nusileidžianti tik Bitcoin. „Ethereum“ platforma naudoja išmaniąsias sutartis, kad vartotojai galėtų atlikti visiškai saugias operacijas. „Ethereum“ gimtoji valiuta „Ether“ nėra ribojama, todėl „Ethereum“ yra žymiai didesnė nei bendraamžių. Tačiau ekspertai mano, kad du pagrindiniai veiksniai lems „Ethereum“ augimą. Tai yra netrukus pasirodysiantis „Ethereum 2.0“ ir „Decentralizuotas finansavimas“.
Kas yra „Ethereum 2.0“? „Ethereum 2.0“ paleidimas laikomas reikšmingiausiu įvykiu nuo „Bitcoin“. „Ethereum 2.0“ spręs ilgalaikius klausimus, su kuriais susiduria „Ethereum“, konkrečiai – mastelio ir saugumo problemas.
Taigi, kas yra „Ethereum 2.0“? Taip pat žinomi kaip „Serenity“ arba „Eth2“, jie padės spręsti „Ethereum“ tinklo mastelį, greitį ir efektyvumą. Atnaujinimas taip pat leis platformai apdoroti daugiau operacijų, pašalinant tinklo kliūtis.
„Ethereum 2.0“ pamatys, kad „Ethereum“ pereis nuo darbo įrodymo sutarimo mechanizmo prie „bendro sutarimo įrodymo“. Įrodžius, kad kasyba bus nutraukta, padidės efektyvumas ir brangios ASIC bus pasenusios. Darbo įrodymo sistemoje kalnakasiai konkuruoja tarpusavyje, naudodami skaičiavimo galią, kad išspręstų sudėtingas matematines problemas ir patvirtintų sandorius. Kai problema bus išspręsta ir operacija patvirtinta, ji bus įtraukta į blokų grandinę ir saugoma kartu su kitomis operacijomis, sudarančiomis blokų grandinę.
Kalnakasiai apdovanojami už pastangas, gaunamas eterio pavidalu, kai sandoriai pridedami prie „blockchain“. Šio požiūrio problema yra ta, kad jis yra daug energijos reikalaujantis ir reikalaujantis didžiulių skaičiavimo galių, todėl kasyba sutelkta kelių žmonių rankose..
Paketo įrodymas veikia skirtingai. Kalnakasių vietoje tikrintojai užima dalį savo šifravimo, kad įgytų teisę patikrinti sandorius „blockchain“. Patvirtintojai siūlo bloką, atsižvelgdami į savo šifravimą ir laiką, kurį jie turėjo. Kiti tikrintojai turi patvirtinti, kad matė bloką, po kurio blokas pridedamas prie blokų grandinės. Kai blokas įtraukiamas į blokų grandinę, patvirtintojas apdovanojamas Eterio forma.
„Ethereum 2.0“ taip pat matys „Ethereum“ mastelio problemas. Atnaujinant žadama apdoroti iki 100000 operacijų per sekundę įgyvendinant skaidymą.
Decentralizuoti finansai (DeFi) taip pat pasirengę valdyti „Ethereum“ augimą per 2021 m. „DeFi“ padeda žmonėms imti paskolas, įnešti pinigus į sąskaitas ir prekiauti finansiniais produktais, be tarpininkų ir jokių dokumentų. „Ethereum“ yra platforma, ant kurios pastatytas „DeFi“. „Ethereum“ naudoja išmaniąsias sutartis, kurios yra programos, veikiančios decentralizuotoje blokų grandinėje.
„DeFi“ ant „Ethereum“ priklauso nuo „Ethereum“ mastelio. „DeFi“ projektai sudaro didelę „Ethereum“ ekosistemos dalį. „DeFi“ augo neįtikėtinai, o augimas yra susipynęs su „Ethereum“ plėtra.
„Ethereum“ ir „DeFi“ augimas gali pakeisti pinigų panaudojimo būdą. „EthFi“ „DeFi“ gali pakeisti finansų pasaulio veikimą.
Skaityti daugiau: „Ethereum VS.“ Ripple: kuris iš jų turėtų būti jūsų portfelyje?
Ripple’o augimo perspektyvos
Kodėl Ripple sprogs 2021 m?
„Ripple“ yra kriptovaliutų platforma ir valiuta. „Ripple“ protokolas sukurtas tam, kad būtų galima atlikti greitas ir pigias operacijas. „Ripple“ užmezgė daugybę partnerystės ryšių su kai kuriomis iš didžiausių kompanijų pasaulyje. Šios partnerystės atitinka „Ripple“ pastangas siekti, kad jos gimtoji valiuta, XRP, būtų įprasta. Nuo metų pradžios „Ripple“ užmezgė kelias partnerystes.
„Ripple“ jau yra pageidaujama platforma, kai kalbama apie tarpvalstybinius sandorius. XRP galima vadinti tiltine valiuta. Tai neskiria tradicinių „fiat“ valiutų ar kitų kriptovaliutų. Tai leidžia labai lengvai iškeisti vieną valiutą į kitą.
„Ripple“ jau yra prieinama daugiau nei 40 šalių ir yra susieta su daugiau nei 200 finansų įstaigų. „Ripple“ leido bankams pasiūlyti mokėjimus naujose rinkose, kurios anksčiau buvo sunkiai pasiekiamos. Finansų įstaigos turi daug paskatų susieti su „Ripple“. Tai suteikia jiems naują pajamų šaltinį, suteikiant jiems galimybę patekti į naujas rinkas. Sandorių išlaidos yra mažesnės ir joms taikomi mažiau likvidumo reikalavimai.
„Ripple“ neseniai paskelbė apie ryšį su Ciuricho ETH, Ryersono universitetu ir Instituto Tecnologico Autonomo de Mexico (IATM). Platforma taip pat dirba kartu su Ciuricho universitetu kurdama pirmąjį pasaulyje tarpdisciplininį tyrimų centrą „DeFi“ ekosistemoje.
„XRP“ taip pat yra pasirengusi pamatyti sparčiai augantį dėka labai laukiamo oro srauto, numatyto gruodžio 12 d. Valiutos keitimas „Coinbase“ paskolino savo paramą oro uostui, o vartotojai, turintys XRP, gauna kibirkščių žetonus iš biržų. Dauguma ekspertų prognozuoja, kad „Ripple“ ir „XRP“ 2021 m.
„eToro“ – įsigykite „Ethereum“ ir „Ripple“ su 0% komisiniu
„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.
Virtuali valiuta yra nepastovi. Jūsų kapitalui gresia pavojus.