Kripto karalių likimo istorijos

Ar galėtumėte būti naujausias šifravimo karalius?

Technologijų pažanga, nuolat besikeičiantis socialinės žiniasklaidos pobūdis ir šiuolaikinis pasaulis atnešė naujų ir novatoriškų būdų žmonėms užsidirbti. Sąžininga sakyti, kad internetas atvėrė daugybę galimybių, kurių per dešimtmečius nebūtų buvę. Pavyzdžiui, kriptovaliuta ir „blockchain“ pastaraisiais metais išaugo ir šiuo metu klesti.

Kriptovaliuta yra prieinama daugybėje platformų, o „blockchain“ yra technologija, per kurią ja keičiamasi saugių skaitmeninių operacijų forma. Tai iš tikrųjų alternatyvi valiutos rūšis ir praktiškai keičiama į pinigus. „Bitcoin“ yra viena iš labiausiai žinomų kriptovaliutos rūšių, o tokio tipo skaitmeninės operacijos buvo naudojamos gana keletą metų.

2017 m. „Bitcoin“ išpopuliarėjo dėl to, kad Japonija ir Pietų Korėja perėmė „blockchain“ technologiją, o dabar kasdien įvyksta milijonai operacijų.

Kriptovaliuta yra nepastovus ir rizikingas investicijų pasirinkimas, tačiau daugelis mano, kad rizika yra verta dėl Bitcoin sėkmės. Asmenų, kurie įsivedė valiutą anksti, sėkmė neabejotinai pritraukė investuotojų dėmesį visame pasaulyje, o „Trading Education“ norėjome išsamiau pažvelgti į tai.

Nors kriptovaliuta sulaukė sėkmės, svarbu nepamiršti, kad ne visi praturtėja. Kashyap Vyas, „įdomioje inžinerijoje“, sudarė sąrašą investuotojų, kuriems pasisekė pasipelnyti dėl kriptovaliutos.

Jums taip pat gali patikti: Kriptovaliutos didėjimas: ar mums vis dar reikia bankų?

Kingsley Advani – ankstyvasis Bitcoin vartotojas

Kingsley Advani kripto karalius

Dar 2012 m. Vienas iš Advani draugų supažindino jį su „Bitcoin“, kuris tuo metu buvo naudojamas kaip mokėjimas nusikalstamame pasaulyje. Nors jis turėjo neteisėtų konotacijų, „Advani“ pamatė didesnį vaizdą ir galimybes, kurias pasiūlė „Bitcoin“, ir pradėjo kartu rinkti pinigus, kad galėtų investuoti.

Advani dirbo duomenų mokslininku ir nusprendė ištuštinti visas iki to laiko uždirbtas santaupas. Jis investavo 34 000 USD ir prisiėmė didžiulę riziką, riziką, kurią, jo manymu, dabar verta vertinti.

24 metų Advani yra kriptografinis milijonierius, nes Bitcoin vertė padvigubėjo nuo jo pradinės investicijos. Dabar Advani perduoda savo išmintį ir aistrą kriptovaliutai kaip patarėjui, keliaudamas po pasaulį, kad parodytų žmonėms galimybes investuoti į Bitcoin.

Peteris Saddingtonas – įkūrė kriptovaliutos socialinį tinklą

Peterio Saddingtono kripto karalius

Kaip „VinWiki“ CTO Petras taip pat valdo socialinį tinklą „TheBitcoin.pub“. Floridos valstijoje studijavęs informatiką, Saddingtonas įgijo tris švietimo, teologijos ir konsultavimo magistro laipsnius.

Apie augantį „Bitcoin“ populiarumą Petras sužinojo dėl „Ars Technica“ leidinio, kuris informavo apie didžiulį kriptografijos vertės kritimą. Jis susidomėjo šia technologija ir nusprendė atlikti keletą išsamių tyrimų apie Bitcoin.

Atlikęs savo tyrimą, Petras nusprendė įsigyti daugiau nei 100 bitkoinų po 2,52 USD, o po Bitcoin bumo jis uždirbo nemažą pinigų sumą. Jis bene garsiausias tuo, kad išgrynino 45 bitkoinus ir įsigijo sau „Lamborghini Huracan“.

Peržiūrėkite šį straipsnį: „The Ultimate Bitcoin Guide“: Kas yra „Bitcoin“?

Erikas Finmanas – vienas jauniausių kripto karalių

Eriko Finmano kripto karalius

Vokietijos paauglys Erikas Finmanas buvo patekęs į savo išsilavinimo etapą, kai jam atsibodo mokykla ir jis nenorėjo tęsti. Būtent tai paskatino jį lažintis su mama ir tėčiu, sutikdamas, kad jei jis taps milijonieriumi nesulaukęs 18 metų, tada neis į universitetą. Jis nusprendė panaudoti 1000 eurų, kuriuos jam padovanojo iš močiutės, ir investavo į Bitcoin.

Erikas pastebėjo netikėtą investicijų grąžą, o jo grynoji vertė žymiai padidėjo. Gavęs iš savo investicijų pelną, jis įkūrė „peer-to-peer“ korepetitorių paslaugą ir pardavė tai už 300 Bitcoins. Paauglys yra vienas iš jauniausių visų laikų Bitcoin milijonierių ir TIME buvo paskelbtas įtakingiausia paaugle 2014 m.

Jo ateities planuose yra naujų įmonių steigimas ir jis yra įsitikinęs kriptovaliutų egzistavimu kurį laiką.

Kristofferis Kochas – kriptografijos karalius, kuriam sekasi rimtai

Kristofferio Kocho kripto karalius

Kocho investicijos į „Bitcoin“ pavertė jį kriptografine legenda ir suteikė žmonėms pasitikėjimo išbandyti savo laimę investuojant. Kristofferis su kriptografijos pasauliu susidūrė rašydamas disertaciją šifravimo tema.

Norvegas investavo 150 Kronerių, tai yra maždaug 27 USD, o 2008 m. Mainais gavo 5 000 Bitcoins. Jis neskyrė daug dėmesio savo investicijoms, kol žiniasklaidos pranešimai pradėjo rodyti decentralizuotos valiutos istorijas. Ant šios pusės jis ieškojo savo užšifruotų piniginių privačių raktų ir atrado, kad laukia 886 000 USD.

Žmonės taip pat skaitė: Satoshi Nakamoto: ką mes apie jį žinome?

Eddy Zillanas – „Crypto King“ pavertė tūkstančius milijonais

Eddy Zillan kripto karalius

Daugelis žmonių svajoja tapti milijonieriumi dar nesulaukę 18 metų, o anksčiau tai dažniausiai buvo tik daugumos žmonių svajonė. Greitas pirmyn į šiandieną ir kriptovaliutų įvedimas, kuris kai kuriems asmenims leido sukaupti turtus.

Eddy Zillanas sugebėjo paversti savo santaupas absoliučiu turtu, pirmą kartą investuodamas 100 USD. Greita grąža paskatino investuoti dar didesnę sumą.

Šiuo metu jis investavo visas savo 12 000 USD santaupas ir pinigai jam pradėjo kauptis. Jis pradėjo tyrinėti skirtingus Bitcoin prekybos sluoksnius, taip pat eksperimentavo su Altcoin. Pranešama, kad jis sukaupė daugiau nei milijono dolerių vertės kriptografinį turtą, o dabar jis pataria kitiems, kaip jie gali praturtėti prekiaudami kriptografija.

Olaf-Carlson Wee – pirmasis „Coinbase“ darbuotojas

Olafo Carlsono Wee kripto karalius

Pirmasis „Coinbase“ darbuotojas pastebimai padidino kriptovaliutą. Pirmoji jo investicija į „Bitcoin“ nepavyko, kai ji nukrito nuo 16 iki 2 USD, tačiau jis vis tiek palaikė įsitikinimą, kad kriptografija pavyks.

Jis išsiuntė savo gyvenimo aprašymą į „Coinbase“ ir buvo įdarbintas įmonėje. Dėl ten praleisto laiko jis įgijo įžvalgų apie kriptovaliutų pasaulį.

Kai Bitcoin pradėjo sklisti, jis turėjo pakankamai investicijų, kad taptų milijonieriumi, ir įkūrė „Polychain Capital“. Jo turtas per kelis mėnesius padidėjo nuo 4 iki 200 mln.

Taip pat žiūrėkite: Viskas, ką turėtumėte žinoti prieš investuodami į kriptovaliutą

Chrisas Larsenas – žinomas kaip turtingiausias kripto karalius

Chriso Larseno kripto karalius

Pasak „Forbes“, „Ripple“ įkūrėjas Chrisas Larsenas yra turtingiausias investuotojas į kriptovaliutas. MBA turėtojas iš Stanfordo ir patyręs Silicio slėnio operatorius savo verslą valdo 61 mlrd. XRP visame pasaulyje..

Jo kripto grynoji vertė 2018 m. Vasario mėn. Buvo beveik 8 milijardai dolerių, ir prieš pradėdamas „Ripple“, jis dalyvavo kitose sėkmingose ​​įmonėse.

Jis buvo įtrauktas į turtingiausią kripto karalių planetoje ir sukaupė 59 milijardus dolerių.

Brianas Armstrongas – įkūrė bendrovę „Coinbase“

Briano Armstrongo monetų bazės įkūrėjas

Armstrongas įkūrė savo įmonę, kuri 2012 m. Tapo žinoma kaip pirmaujanti kriptovaliutų platforma Jungtinėse Valstijose. Nuo to laiko jam pavyko kriptovaliutų rinkose, nors ir įveikti akmeninę pradžią..

„Coinbase“ klientų bazė tapo įvairi ir turtinga, o praėjusiais metais „Coinbase“ surinko 100 milijonų dolerių, o tai įvertino 1,6 milijardo dolerių. 2017 m. „Coinbase“ uždirbo 1 milijardą dolerių pajamų ir manoma, kad jo vertė yra apie 1 milijardą dolerių.

Nepraleiskite: 8 klausimai, į kuriuos turite atsakyti prieš investuodami

Brockas Pierce’as – „Bitcoin Foundation“ narys

Brocko Pierce'o bitkoino pagrindas

„Blockchain Capital“ įkūrėjas ir vadovaujantis partneris Pierce’as matė savo populiarumą kaip novatorišką skaitmeninės valiutos rinkos veidą.

Pietų Kalifornijos universiteto absolventas yra rizikos kapitalistas, turintis verslo interesų skaitmeninėmis valiutomis, skelbimų technologijomis ir žaidimais.

37 metų vyras 2014 m. Buvo išrinktas „Bitcoin Foundation“ nariu, o šiandien savo įmonėms surinko daugiau nei 200 mln. USD ir buvo daugiau nei 30 įsigijimų priešakyje..

Manoma, kad šių metų sausio mėnesį jo grynoji vertė buvo apie milijardą dolerių.

„Changpeng Zhao“ – priklauso didžiausia šifravimo birža

Changpeng Zhao binance

Daugiakalbės kriptovaliutų platformos „Binance“ generalinis direktorius Changpengas Zhao liepą surinko 15 mln. USD, kad verslas būtų sėkmingas. „Binance“ anksčiau nebuvo.

„Binance“, žinoma kaip didžiausia pasaulyje šifravimo birža, turinti 6 milijonus vartotojų, sugeba apdoroti 1,4 milijono operacijų per sekundę. Prieš praleidęs laiką „Binance“, Zhao pasirinko persikelti iš Japonijos į Kanadą 80-aisiais ir padalino laiką tarp Tokijo ir Niujorko, baigęs kompiuterių mokslų studijas.

Dirbdamas įvairiuose kriptovaliutų versluose, jis apsisprendė įkurti savo įmonę, o „Binance“ dabar yra viena greičiausiai augančių kriptovaliutų verslų pasaulyje..

Toliau: nustok praktikuoti blogus prekybos įpročius!

Jei jums patiko skaityti šį „Trading Education“ straipsnį, pateikite jam patinka ir pasidalykite su kitais, kurie, jūsų manymu, taip pat gali dominti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me