Consensus 2019 – klíčová oznámení

V prostoru kryptoměny se koná největší konferenční týden v tomto roce s dlouhodobými sponkami Shoda, Éterický a nový příchozí Magic Crypto Conference. Protože každá konference má významná oznámení, bude tento článek shrnovat, co bylo dosud oznámeno a jaký to může mít dopad na budoucnost bitcoinů a dalších kryptoměn

eBay přijímá kryptoměny

Aktualizace: eBay popřel, že by na svých stránkách přijímali kryptoměny. Oficiální komentáře uvedeny že dochází k nedorozumění a eBay nepřijímá kryptoměny ani není kryptoměna součástí jejich strategie. Ve skutečnosti jsou „virtuální měny a kryptoměny“ podle pravidel pro výpis eBay zakázány. Na otázku ohledně konsensuálních fotografií eBay tvrdí, že se jedná o „nedorozumění“, protože se na eBay prodává těžební zařízení..

„Kryptoměna není přijímána jako forma platby na platformě eBay, ani není součástí naší platební strategie,“

Oficiální odpověď eBay na Cryptonews.com

Reklamní prostor z místa konání Consensus ukazuje, že eBay přináší kryptoměny 179 milionům aktivních kupujících. Čekáme, až uslyšíme oficiální podrobnosti potvrzení o tom, jak a které kryptoměny budou na eBay použity. Přijetí na přední straně eBay by znamenalo velkou výhodu pro prodejce, kteří musí platit až 4,4% + pevný poplatek při přijetí přes PayPal.

@ boxmining To jsem poslal z konsensu. Může to být zajímavá hra pic.twitter.com/00ivTy9tTl

– Sugartits McCrypto (@SugartitsCrypto) 13. května 2019

Celá jídla a další významní maloobchodníci nyní přijímají bitcoiny

Spotřebitelští obchodníci přijímající kryptoměny je konečně tady!

Velké maloobchodní řetězce – Whole Foods (vlastněné společností Amazon), Nordstrom a Gamestop nyní přijímají bitcoiny a tři další typy digitálních peněz. Tato integrace se provádí prostřednictvím Síť Flexa s pomocí Gemini.

BAKKT stanoví datum července pro bitcoinové futures kontrakty

BAKKT se připravuje na testování přijatelnosti uživatelů

Očekává se, že futures kontrakty BAKKT na bitcoiny budou zahájeny v červenci. Nové aktualizace od BAKKT popisují fázi testování uživatelů pro bitcoinové futures, která zahrnuje jejich vlastní řešení úschovy. BAKKT byl od svého oznámení velmi očekáván ICE (Intercontinental Exchange), a je považována za jednu z hlavních metod pro získávání kryptoměn pro institucionální investory.

Microsoft používá bitcoin pro identitu

Microsoft spouští první nástroj decentralizované identity přímo na blockchainu bitcoinů. Tento nástroj, který se v současné době nazývá Ion, umožňuje různým společnostem přijímat univerzální přihlášení bez ohrožení uživatelských dat. To představuje první významný vývoj společnosti Microsoft v tomto prostoru (předchozí vývoj se primárně zaměřil na propagaci cloudové služby Microsoftu Azure).

Existují systémy, které máme v Microsoftu a které vám dávají oprávnění v podnikovém kontextu, produkt s názvem Active Directory, o kterém si myslíme, že musí být schopen rozpoznat i tyto DID.

Rhodes, Nadace digitální identity

Údržba Binance (obchodování, vklad a pozastavení výběru)

Binance projde plánovanou údržbou systému 15. května, aby se zlepšilo zabezpečení systému (něco, co bylo drasticky vylepšeno po hacknutí Binance). Mnoho lidí očekává, že to ovlivní cenu různých altcoinů kvůli velikosti a vliv burzy Binance.

Binance provede plánovaný upgrade systému od 2019/05/15 03:00 AM (UTC). Upgrade bude trvat přibližně 6-8 hodin.

Oznámení Binance

Společnost Samsung uvede funkce kryptoměny na cenově dostupné telefony Galaxy

Začátkem tohoto roku společnost Samsung přidala do svých telefonů Flagship S10 zabezpečení na úrovni hardwarové peněženky (spolu s podporou peněženky Enjin), které stojí drahé řady 1000 USD. Samsung je nyní toto vynaloží na rozpočtové telefony a vystaví úložiště Samsung Blockchain Keystore uživatelům, kteří si více uvědomují rozpočet.

„Budeme snižovat bariéry nových zkušeností postupným rozšiřováním počtu modelů Galaxy, které podporují blockchainové funkce. Rovněž rozšíříme naše cílové země poskytující služby po Koreji, Spojených státech a Kanadě. “

Chae Won-cheol, vrchní ředitel

SEC se dívá na nabídky počáteční výměny

To by nemělo nikoho překvapovat – SEC nyní hledá legálnost nabídek počáteční výměny (IEO). Prodej tokenů byl v loňském roce umístěn pod mikroskop, protože mohou existovat bezpečnostní prvky, které vyžadují registraci u SEC. IEO jsou zásadní prodeje tokenů prodávané na centralizované burze s přístupem k tisícům potenciálních kupců.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me