Průvodce spuštěním tokenů finančních toků

Lup. Naživu je populární platforma pro zábavu dospělých s více než 10 milionů uživatelů po celém světě s ročním příjmem přes 12 000 000 USD (zdroj). Společnost SWAG byla průkopníkem v asijském zábavním průmyslu pro dospělé a nabídla streamování i videa za sledování pro více než 10 000 producentů obsahu. V čele týmu je Sam Liu a měl původ na Tchaj-wanu. V současné době společnost SWAG zřídila kanceláře v Montrealu odpovědné za rozšíření operací do Severní Ameriky a do celého světa. Společnost SWAG přihlásila přední světové talenty, jako je Eva Elfie, k produkci obsahu pro tuto platformu.

Společnost Swag nabízí decentralizovaný token správy komunity – SWAG – pro pokračování expanze a přechod na Decentralizovaná autonomní organizace (DAO). Celkově společnost SWAG vydává celkem 540 milionů tokenů, aby dosáhla decentralizované správy.

Swag Governance Tokens

Platforma SWAG Live

Společnost SWAG se rozhodla, že místo centralizovaného rozšiřování komunity s malým počtem účastníků se rozhodne přijmout komunitní správu. Klíčem je umožnit více účastníkům jejich ekosystému, což umožňuje rychlejší iteraci produktu a lepší design produktu zahrnutím zpětné vazby komunity a tvorby designu. Klíčem je využít moc komunity a decentralizace posunout růst společnosti SWAG na další úroveň. V mnoha ohledech je nabídka tokenů společnosti SWAG experimentem, protože průmysl dospělých byl tradičně szahalený tajemstvím – s velkými hráči, kteří dělají většinu rozhodnutí a berou většinu zisku.

Každý token SWAG má nárok na jeden hlas ve správě komunity. Voliči správy budou odměněni prostřednictvím „Squirt pool“, kteří mají hodnotné odměny (viz níže).

Informace o tokenu:

Počáteční nabídková cena: 0,10 USD za SWAG

Celková nabídka SWAG: 625 000 000 tokenů SWAG.

Aby bylo zaručeno řízení komunity SWAG, tým uvedl následující

  • Tým nebude soukromě koordinovat žádná rozhodnutí
  • Tým se nebude aktivně podílet na řízení DAO
  • Tým nebude platit za údržbu DAO a správa DAO nebude týmem najímána.

Nabídka tokenů SWAG – první swapová událost

Swag nabídne žetony prostřednictvím „První swapová událost”(FSE) vydržel Krém. Finance (můžeš přečtěte si náš pohled na KRÉM zde). Akce FSE se bude konat 14. října 2020 ve 14:00 (UTC), s počáteční cenou 0,10 $ za SWAG. Cream nabízí možnost vyměnit žetony prostřednictvím své decentralizované komponenty pro výměnu. FSE bude začínat s každým tokenem SWAG prostřednictvím dvou fondů 50/50:

SWAG / USDC (500 000/50 000)

SWAG / CREAM (ekvivalent 500 000/50 000 USDC)

K výměně SWAG na FSE budou účastníci potřebovat $ USDC i $ CREAM spolu s $ ETH (za plynové poplatky). Tým lidem připomíná, že po odeslání transakce může potvrzení trvat 1-2 minuty. CreamSwap také běží na mechanismu AMM (Automated Market Maker). Proto je možné, že se ceny SWAG mohou změnit, dokud transakce čeká na potvrzení. Pokud k tomu však dojde, transakce jednoduše selže, ale vaše tokeny nebudou ztraceny.

Po ukončení FSE budou účastníci také moci vydělat další žetony SWAG prostřednictvím události farmářského výnosu na CREAM. Uživatelé budou moci poskytnout likviditu obchodním párům SWAG, čímž se zvětší velikost fondů likvidity pro SWAG. Krémové fondy likvidity fungují stejně jako Balancer, takže čím více likvidity se přidá, tím stabilnější bude obchodní pár. Chcete-li se dozvědět více o fondech likvidity a o tom, jak fungují, podívejte se na náš článek o Balancer a Liquidity Pools.

Aby mohli odměnit poskytovatele komunitní likvidity, ti, kteří poskytují likviditu páru SWAG / USDC a SWAG / CREAM, budou moci vložit své likviditní žetony (CRPT) za další odměny SWAG. Celkově bylo na výnosové zemědělství přiděleno 1 015 000 SWAG. Tato událost je navržena tak, aby komunitě umožňovala další obchodování s tokeny likvidity.

Jak se účastnit první swapové události výměnou SWAG

Chcete-li se zúčastnit, budete muset pokračovat Cream Finance. Tam si můžete vybrat tokeny ERC-20 (buď $ CREAM nebo $ USDC), které chcete zaměnit za SWAG, nezapomeňte vybrat $ SWAG ve spodním řádku. Poté odemkněte a vyměňte své tokeny ERC 20 kliknutím na „Odemknout“ a poté na „Zaměnit“.

Pool odměn SWAG

Společnost SWAG bude mít funkce farmářství. K dispozici budou 2 odměny: $ SWAG / $ CREAM a $ SWAG / $ USDC. Držitelé SWAG, kteří se chtějí připojit k těmto fondům odměn, musí poskytnout své žetony, známé jako likvidita. Účelem je zvýšit hloubku obchodování párů, snížit pravděpodobnost cenového skluzu a udržet stabilitu tokenů SWAG. Na oplátku mohou hotely SWAG těžit z pasivního výdělku prostřednictvím swapových poplatků.

Jak přidat likviditu do fondů odměn SWAG

Přejít na Cream Finance Pools a vyberte obchodní pár (tj. buď $ SWAG / $ CREAM a $ SWAG / $ USDC). Odemkněte oprávnění k přenosu tokenů ERC-20 kliknutím na ikonu zámku pro oba tokeny. Klikněte na „přidat likviditu“ – poté získáte CRPT tokeny.

Poté přejděte na Krémové finanční odměny strana. Tam zvolte Pool odměn (tj. Buď $ SWAG / $ CREAM a $ SWAG / $ USDC). Kliknutím na „Povolit“ odemknete oprávnění k přenosu CRPT. Poté klikněte na „Vklad“ a vložte své žetony.

Získávání odměn je snadné, jednoduše klikněte na stránce „Odměny“ na postranní liště.

SQUIRT a odměny pro účastníky DAO

Komunita SWAG je odměňována ve formě „SQUIRTS“ (ano, tak to vlastně pojmenovávají). SQUIRTS jsou odměnou pro držitele tokenů SWAG, kteří se podílejí na správě komunity tím, že přispívají svým časem k diskusi o důležitých otázkách, výzkumu a diskusi o důležitých obchodních záležitostech, které pomáhají rozšiřovat platformu. Aby se držitelé SWAG mohli připojit ke SQUIRTS, mohou debatovat o konkrétním návrhu správy a poté vsadit své tokeny SWAG k hlasování.

Stříkačky mohou být odměnami ve formě stablecoinů, žetonů SWAG nebo jiných žetonů a jsou navrženy tak, aby byly odměňovány poměrným způsobem všem voličům ve SWAG DAO. Odměny se dělí podle zadaných hlasů – 1 token je 1 hlas. To drasticky zlepší správu SWAG a účast komunity, protože uživatelé jsou za účast v DAO odměněni.

SQUIRT 2 probíhá a skončí 30. října 2020 v 10:59 (UTC). Upozorňujeme, že vaše tokeny budou uzamčeny po dobu 7 dnů od vašeho hlasování. Bude celkem 4 SQUIRTS v listopadu 2020, s celkovou částkou 1 milion USDC, která bude rozdělena takto:

Listopad 2020 SQUIRTSListopad 2020 SQUIRTS

SQUIRT 3: 30. října – 6. listopadu: 300 000 USDC

SQUIRT 4: 6. listopadu – 13. listopadu: 200 000 USDC

SQUIRT 5: 13. listopadu – 20. listopadu 300 000 USDC

SQUIRT 6: 20. listopadu – 27. listopadu 200 000 USDC

Jak vsadit SWAG, aby se připojil k SQUIRTS

Přejít na hlasovací stránku. Tam vložte své SWAG žetony kliknutím na „Vkladový žeton“. Zaregistrujte se, abyste hlasovali pro návrh kliknutím na „Zaregistrovat k hlasování“ a „Pro“ nebo „Proti“ v závislosti na vaší oblibě. Poté můžete vyzvednout SQUIRT odměny kliknutím na „Sbírat“.

Výměnný fond SWAG na Uniswap

Držitelé tokenů SWAG si mohou vyměnit své tokeny prostřednictvím fondu SWAG / USDC a získat tokeny Uniswap LP (UNI-V2). Tým také vytvořil nový fond odměn pro poskytovatele likvidity Uniswap, kteří mohou vložit své LP tokeny do fondu odměn.

Mezi 22. a 28. říjnem 2020 bude jako počáteční pobídka pro poskytovatele likvidity k dispozici distribuce odměn LP Token. Odměny budou uděleny v každém bloku s 25 000 SWAG k dispozici denně, celkem 175 000 SWAG za vsazené tokeny SWAG / USDC Uniswap LP. Pamatujte však, že u vsazených LP tokenů bude 3denní zámek.

Jako vedlejší poznámku naše komunita zjistila, že mezi CREAM a Uniswap existuje cenová diskrepance. Uživatelé, kteří chtějí prodat svůj SWAG, mohou chtít zkontrolovat a porovnat ceny na těchto dvou platformách!

Projekt: Odměny za doporučení – doporučte přítele a získejte SWAG

Z 14. října 2020 od 12:00 do 14. listopadu do 12:00 (UTC + 8) SWAG bude mít svůj program doporučení. Celkem bude vydáno 50 000 SWAG jako odměna pro ty, kteří pomáhají propagovat a rozšiřovat komunitu SWAG.

Chcete-li se zúčastnit, přejděte na jejich webovou stránku akce: https://referrals.swag.finance/ a vyplňte jejich kontrolní seznam odměn za doporučení. Tento kontrolní seznam zahrnuje úkoly, jako je sledování jejich Twitteru, sváru a telegramu a následné vyplnění formuláře na webu. Poté budete moci získat kód pozvánky, který pošlete svým přátelům.

Vyplněním kontrolního seznamu Odměny za doporučení získáte 1 vstup. Pokud tedy pošlete doporučení příteli, dostanete vy i váš přítel jeden záznam. Pokud například odkážete na 5 přátel, získáte celkem 6 záznamů. V 18:00 dne 14. listopadu 2020 (UTC + 8), tým vylosuje 1 000 výherců, kteří jako odměnu obdrží 50 SWAG. Na více položek neexistují žádná omezení, takže můžete doporučit více přátel, abyste zvýšili své šance na výhru více SWAG!

SWAG NFT

Společnost SWAG bude dělat nezastupitelné tokeny (NFT), byla to jen otázka času. Trh NFT je obrovskou příležitostí pro začínající umělce a zjevně nyní i desítky tisíc SWAGGERů (tj. Tvůrců obsahu SWAG).

SWAG NFT budou brzy k dispozici na Otevřené moře– tržiště NFT a funkce nejlepších SWAGGERů na platformě SWAG. Budou to NFT s omezenou edicí, které budou také připojeny k různým událostem a odměnám SWAG.

SWAG NFT. Již brzy. #LUP #SWAGFinance # NFT pic.twitter.com/Cxb7LDd5oQ

– SWAG.Finance (@swag_finance) 17. října 2020

Plán SWAG: Co přijde dál?

Odměna fondů

Tým SWAG zaznamenal, že mnoho držitelů tokenů SWAG, kteří se účastnili fondů odměn, se nemohlo účastnit hlasovacích zasedání SQUIRTS. Proto bude SWAG v budoucnu pořádat méně akcí odměn, které by vedly ke snížení účasti na SQUIRTS.

SWAG diamantová kapka

SWAG.Live je jednou z předních platforem prémiového obsahu pro dospělé v Asii a mnoho držitelů $ SWAG má také účty na SWAG.Live. Za účelem odměnění těchto držitelů proto od listopadu 2020 společnost SWAG finance vybuduje systém, který by detekoval částku $ SWAG v peněženkách registrovaných členů SWAG.Live. Financování SWAG by poté odkapávalo SWAG Diamonds, které lze sbírat a používat na SWAG..

Čas distribuce diamantů: 16:00 každé pondělí (UTC +8).

Poměr diamantů: 1 SWAG. Živý diamant za každých 50 $ SWAG ve vaší peněžence (to zahrnuje všechny žetony vsazené do fondů SQUIRT)

Způsob distribuce: Diamanty SWAG.Live budou odeslány přímo na váš účet SWAG.Live.

Omezení: K jednomu účtu SWAG.Live lze vázat pouze jednu adresu Etherea.

Jak se zaregistrovat na diamantový odkapávač SWAG

Spojte svou peněženku a SWAG.Live ID:

  1. Jít do diamanty. lup. finance a připojte svou peněženku Ethereum.
  2. Zadejte své SWAG.Live ID a klikněte na „Podepsat a svázat“. Vaše ID SWAG.Live najdete na webu SWAG.Live v části „Já“.
  3. Po dokončení procesu vazby budou každý týden zaslány diamanty SWAG.Live na váš účet SWAG.Live.

VIP skupina

Držitelé s více než 200 $ SWAG se mohou připojit ke skupině VIP Discord. Kromě přístupu k tomuto exkluzivnějšímu diskusnímu kanálu s ostatními držiteli SWAG tým SWAG.Live také souhlasil s poskytnutím řady výhod, jako je například přístup do zákulisí přístupu k SWAG.Live proces vytváření obsahu, omezený přístup k SWAG krátký filmy a dárkové předměty SWAG.

Vyměňte výpisy za $ SWAG

Společnost SWAG je v současné době uvedena na Uniswap a Hotbit. Obchodování začne na Bitmartu od 20:00 dne 6. listopadu 2020 (HKT).

Tým zmínil ve své nejnovější článek že jejich střednědobou strategií je maximalizovat počet potenciálních kupců SWAG a jsou v diskusích s následujícími burzami, aby uvedli své tokeny: Binance, Upbit, Bitflyer, Bitthumb, Huobi, Bitkub, Probit, Kucoin a ZG.

Zde naleznete naše tipy na nejlepší burzy kryptoměn.

Závěr

SWAG silně přijímá decentralizaci a decentralizovaná správa umožňuje účast v budoucím směru jejich platformy pro dospělé. SWAG je již ziskový podnik s ročním příjmem přes 12 000 000 USD (zdroj) a rostoucí publikum více než 10 milionů uživatelů. Tato decentralizovaná autonomní organizace (DAO) je navržena tak, aby posunula SWAG na další úroveň, což podpoří budoucí vývoj a globální expanzi.

Zdroje:

Swag Live (pouze 18+): https://app.swag.live/

Swag Finance Medium: https://medium.com/@swag.finance

Pokrytí Asia Crypto Today: https://www.asiacryptotoday.com/swagfinance/

Pokrytí blokového tempa: https://www.blocktempo.com/adult-streaming-platform-swag-finance-will-issue-swag/

SQUIRTS, Pool odměn & Návod na účast na FSE: https://medium.com/@swag.finance/squirt-voting-rewards-pool-fse-participation-walkthrough-1dad83cb4348

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me