RAMP DEFI: Jak odemkne hodnotu vsazených aktiv?

RAMP DeFi usiluje o otevření více možností zemědělského výnosu pro uživatele, kteří již vsadili své tokeny na platformy jiné než ERC20, a tím jim umožňuje maximalizovat své pozice s využitím pákového efektu. Vklad je praxe blokování finančních prostředků buď v inteligentních kontraktech, nebo nákupem tokenů z platforem decentralizovaného financování (DeFi) za účelem pozdějšího výdělku. To však také znamená, že vložené prostředky nelze použít k jakýmkoli účelům, které uživatelé chtějí, pokud nejsou ochotni se svých pozic vzdát. RAMP DeFi si klade za cíl to změnit a umožnit uživatelům i nadále pružně využívat svou likviditu, i když je jejich kapitál uzamčen v sázce.

Pozadí

Výbušný úspěch ekosystému DeFi, který překonal hodnotu 13 miliard dolarů na trhu, umožnil rozkvět několika projektů v reakci na jeho rostoucí požadavky. Problém však stále existuje, pokud jde o pohodlí, dostupnost a flexibilitu.

Lawrence Lim, spoluzakladatel RAMP DeFi, vedl vytvoření ekosystému, který se snaží tyto problémy vyřešit. S ohledem na obavy z prostoru DeFi byla RAMP konceptualizována tak, aby poskytla uživatelům příležitost maximalizovat hodnotu jejich vsazených aktiv s optimalizovanou flexibilitou.

Od této chvíle má RAMP potenciál uvolnit aktiva vsazená do prostoru DeFi ve výši 22 miliard dolarů. Jeho skromným cílem je však do konce roku 2021 dosáhnout alespoň 1 miliardy USD v celkové hodnotě odemčené (TVU). TVU odkazuje na vsazená aktiva, která se RAMP snaží otevřít pro potenciálně větší pákový efekt.

Podívejte se na náš rozhovor s Lawrencem Limem níže:

Odemknutí hodnoty při každém rozhovoru s blockchainem s Lawrencem Limem

Co je RAMP DeFi?

RAMP je rampová platforma likvidity napříč řetězci zaměřená na poskytování účastníkům tokenů jiných než ERC20 příležitost využít tato aktiva nad blockchainem Ethereum. To se děje prostřednictvím stablecoinu RAMP, rUSD, který funguje jako brána mezi platformami, které nejsou ERC20, a řetězcem Ethereum. Uživatelé navíc mohou také vložit své tokeny ERC20 do fondů likvidity RAMP na mincovnu eUSD.

Držitelé rUSD i eUSD mají přístup k finančním službám RAMP, jako jsou půjčky, půjčky a směny mezi rUSD a eUSD. Tato rampa zapnutí / vypnutí umožňuje uživatelům vytěžit maximum z vložených aktiv, i když jsou uzamčeni na platformách jiných než ERC20.

Jeho první soukromý prodej zatím dokázal získat více než 1 milion dolarů. Mezi investory soukromého prodeje patří Alameda Research, Blockwater Capital, IOST, ParaFi Capital, Ruby Capital, Signum Capital a Arrington XRP Capital..

Ekosystém RAMP

Ekosystém RAMPEkosystém RAMP

rMint a rStake

Toto je platforma, kde lze žetony, které nejsou ERC20, kolateralizovat na mincovnu rUSD. Zajištění určená pro rStake jsou agregována různými uzly na partnerských blockchainech jiných než ERC20. Za to také vydělávají odměny.

eMind a eFarm

eMint umožňuje vkladem stablecoinů ERC20 vytvořit eUSD, token, který představuje hodnotu částky vložené uživateli. Uložená částka se převádí do eFarm, aby se uživatelům vytvořily příležitosti pro zemědělské výnosy.

rFinance

Služby půjčování a půjčování platformy poskytuje společnost rFinance. Držitelé rUSD a eUSD si mohou navzájem volně půjčovat a půjčovat. Věštci navíc pomáhají udržovat nastavení úrokových sazeb na spravedlivé úrovni pomocí vzorců, které se točí kolem ukazatelů poptávky a nabídky a relativity trhu.

rPool

RAMP má svůj vlastní fond likvidity, který umožňuje uživatelům vytvářet hodnotu pro svá aktiva, pojištění kolaterálu, provádění likvidace a křížové swapy. rPool získává hodnotu ze sázkových odměn, výnosných zemědělských odměn a výnosů z poplatků, které jsou později distribuovány držitelům RAMP tokenů.

V případě, že rUSD trpí havárií, je nejprve použit rPool k podpoře jeho hodnoty. Pokud hodnota zajištěné pozice uživatele klesne pod povolený poměr zajištění nastavený v konkrétních parametrech, jejich pozice se zlikvidují na rPool.

rSwap

Uživatelé si mohou vyměnit stablecoiny ERC20 za jakýkoli jiný token, který není ERC20, za předpokladu, že tyto tokeny jsou součástí blockchainových partnerů RAMP. Dělají to tím, že usnadňují výměnu stablecoinů ERC20 s kryptoměnami uloženými v rPool. Konverzní poměr je stanoven cenovými věštci.

RAMP Token

RAMP je nativní nástrojový token používaný k napájení celé hodnoty ekosystému a k vyrovnání blahobytu všech účastníků sítě. Ve veřejném prodeji RAMP DeFi bude účastníkům prodáno 10 milionů žetonů RAMP. Datum tohoto veřejného prodeje ještě není oznámeno. Po prodeji má být RAMP uvedena na Uniswap.

RAMP je poháněn ekosystémem složeným z různých projektů DeFi, který také umožňuje jeho nárůst hodnoty napříč řetězci. Části jeho ekosystému jsou navrženy tak, aby reagovaly na každou transakční interakci mezi uživateli a blockchainem.

Veřejný prodej tokenů RAMP

Datum veřejného prodeje tokenu RAMP ještě nebylo oznámeno. Zkontrolujte jejich oficiální telegram pro nejnovější zprávy.

rUSD Stablecoin: Co to je??

rUSD je stabilnícoin RAMP podporovaný tokeny, které nejsou ERC20, určené k interakci se stabilcoiny ERC20, jako jsou USDC, USDT a TUSD. Těžba rUSD sleduje kolateralizační poměr podobný MakerDAO, aby bylo zajištěno, že jsou plně zajištěny.

Minimální poměr zajištění je 200%. Například token non-ERC20 v hodnotě 200 $ lze použít k razbě rUSD v hodnotě 100 $.

Likvidační poměr začíná na 120%. Pokud je spuštěna likvidace, zajištěné tokeny jsou poté prodány rPool. Poté budou tyto tokeny použity k odkoupení rUSD vyraženého uživatelem, jehož pozice je likvidována.

Výhody držení rUSD a eUSD na RAMP

Pro držitele rUSD:

 • Využijte hodnotu z tokenů jiných než ERC20 vsazených do jiných blockchainů, aniž byste se vzdali svých stávajících pozic.
 • Získejte přístup k příležitostem ERC20, jako je zemědělství nebo obchodování s výnosem, aniž byste museli vkládat více svých aktiv.
 • Získejte odměnu za sázení, i když mají vyražený rUSD.
 • Udržujte potenciální výnosy ze stávajících pozic a zajištěných portfolií.
 • Žetony farmářské RAMP po kolateralizaci jejich kryptoměn na ražbu rUSD.

Držitelé eUSD se mohou těšit:

 • Úrokové poplatky z půjčování jejich aktiv.
 • Podílejte se na několika fondech výnosů na farmě.
 • Příležitost získat výnosy z farmy z jiných projektů DeFi ve spolupráci s RAMP.
 • Farmujte RAMP tokeny poskytováním aktiv do fondu likvidity RAMP.

Výhody RAMP DeFi

RAMP nabízí některé jedinečné výhody oproti jiným platformám DeFi napříč řetězci.

rUSD má jasný účel

Tým RAMP uznal, že zahájení adopce stabilníhocoin není snadný úkol. Například Makerdao trvalo podstatně dlouho, než dosáhlo širokého přijetí DAI na trhu.

Z tohoto důvodu vydali stabilnícoin rUSD se základním nástrojem jako most stability hodnoty.

rUSD nevyžaduje žádný poplatek za stabilitu

Placení poplatků za stabilitu je mezi protokoly DeFi běžné, protože pomáhá při tlumení obrovských tržních vrhů. A byli jsme svědky toho, že poplatky šly velmi vysoko, zejména během medvědího trhu.

Naštěstí platformě RAMP DeFI nevzniká poplatek za stabilitu při těžbě rUSD. To umožňuje uživatelům přistupovat k RAMP s menším třením a ušetřit více.

V případě nehody Flash má zavedeny nepředvídané události

Bleskový krach je nepravděpodobný, pokud hodnota aktiv ve velmi krátkém časovém období významně poklesne, což má za následek nedostatečné zajištění rUSD. V takovém případě RAMP použije univerzální fond likvidity jako pojištění kolaterálu pro stablecoin.

Vrstva integrace Rapid Scaling

Jako most k izolovaným blockchainům se hodnota sítě RAMP zvyšuje s každým přidaným novým řetězcem. Z tohoto důvodu byl ekosystém RAMP zpřístupněn různým vývojářům z různých blockchainových nadací, aby podpořil jeho přijetí.

To umožňuje nadacím snadno integrovat své nativní stablecoiny do ekosystému RAMP, což by mělo za následek rychlý růst RAMP.

Závěr

Účelem DeFi je uvolnit potenciál blockchainu a síly peněz ve prospěch komunity a jejích uživatelů. RAMP je slibný vývoj v tomto konkrétním aspektu.

Jeho funkce otevírá možnosti vzájemné interakce tokenů ERC20 a jiných než ERC20 a poskytuje uživatelům novou příležitost vydělat z aktiv, která vkládají do protokolů DeFi. Nejen, že přiláká existující účastníky na platformu, ale také rozšiřuje kanály, kde mohou uživatelé kryptoměn pěstovat výnosy.

Série Decentralizované finance (DeFi): výukové programy, průvodci a další

S obsahem pro začátečníky i pokročilejší uživatele si prohlédněte naši sérii YouTube DeFi obsahující návody na ZÁKLADNÍ NÁSTROJE, které potřebujete pro obchodování v prostoru DeFi, např. MetaMask a Uniswap. Stejně jako hluboký ponor do populárních témat DeFi, jako jsou Reef.finance ($ REEF) a Polkadot ($ DOT)

Série DeFi na tomto webu také pokrývá témata, která na YouTube nebyla prozkoumána. Úvod o tom, co je DeFi, najdete v přehledu Decentralized Finance (DeFi): Průvodce trendem HOTTEST v kryptoměně

Výukové programy a návody pro ESSENTIAL DEFI TOOLS:

 • Průvodce MetaMask: Jak založit účet? PLUS tipy a hacky pro pokročilé uživatele
 • Uniswap recenze a tutoriál: Průvodce pro začátečníky a pokročilé tipy a triky
 • Průvodce a recenze séra DEX
 • Vysvětlení SushiSwap ($ SUSHI)
 • Výměna 1 palce, Mooniswap a Chi GasToken: Konečný přehled a průvodce

Podrobnější informace o dalších konkrétních projektech DeFi najdete v našich průvodcích tokeny DeFi. Tady je několik našich nejoblíbenějších průvodců:

 • AAVE (PŮJČKA $)
 • Recenze Ampleforth ($ AMPL): Základní průvodce tímto protokolem DeFi
 • Průvodce ChainLink ($ LINK): Klíčový článek v prostoru DeFi
 • Cream Finance ($ CREAM): Co to je?
 • Průvodce Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): Revoluční poskytovatel likvidity v řetězci
 • Lineární finance ($ LINA): Budoucnost platforem syntetických burz?
 • Polkadot ($ DOT): Vše, co potřebujete vědět o miláčkovi DeFi v Číně
 • RAMP DeFi: Jak odemkne hodnotu vsazených aktiv?
 • Reef Finance ($ REEF): Platforma All-In-One Defi
 • Solana ($ SOL) vysvětlil
 • Graf ($ GRT) – další úroveň decentralizovaných aplikací
 • Trustswap ($ SWAP) vysvětleno – nová generace transakcí DeFi
 • Touha po sloučení ekosystému DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – úvěrová platforma pro půjčky DeFi

Další videa a články brzy přijdou jako součást naší série DeFi, nezapomeňte se tedy PŘIHLÁSIT k naší Youtube kanál a (prozatím) ZDARMA týdenní zpravodaj takže můžete být upozorněni, jakmile vyjdou!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me