Telegram Open Network se zpožděním, ochotný vrátit peníze investorům GRAM

Telegram, jedna z předních světových aplikací pro zasílání zpráv, byl nucen odložit odhalení Telegram Open Network (TON) a vydání tokenu GRAM. Otevřená síť Telegramu byla jedním z nejžhavějších projektů roku 2018 a ve 3 fázích získala investice ve výši 1,7 miliardy dolarů. Mnozí považovali sítě telegramů za způsob, jak přivést více mas do decentralizovaného ekosystému, jak to měla aplikace pro zasílání zpráv 400 milionů aktivních uživatelů měsíčně. Token $ GRAM měl být integrován přímo do aplikace Telegram spolu s podporou inteligentních kontraktů. Kromě toho společnost TON nabídla také funkce inteligentních kontraktů – umožňující Decentralized Finance (DeFi) a další aplikace. Síť měla být původně vydána 30. dubna, ale ruská společnost vydala dopis jejich investorům (v ruštině) 29. dubna s tím, že to bude muset být odloženo nejpozději další rok.

Tato zpráva je zklamáním pro mnoho investorů, kteří očekávali, že TON bude soupeřit s projekty, jako je Facebook Libra (také se zpožděním). Tyto projekty přímo soutěží s digitálními měnami centrální banky, které získávají na síle spuštěním čínského DCEP. Ačkoli mnozí mohli změnu data vydání připsat současné pandemii koronavirů, která srazila svět na kolena, je ve skutečnosti regulační obavy.

Právní problémy s americkou komisí pro cenné papíry (SEC)

SEC zastavil digitální nabídku otevřené sítě telegramů v roce 2019

V dopise bylo uvedeno, že k rozhodnutí došlo „ve světle nedávného rozhodnutí okresního soudu v USA“. Případ, na který odkazují, je rozhodnutí amerického soudu z minulého měsíce, že společnost nemohla pokračovat v žádných blockchainových projektech nebo vydávat tokeny, dokud nevyřeší svůj spor s Americká komise pro cenné papíry (SEC). 

Loni v říjnu SEC žalovala Telegram za porušení jeho zákonů a prodej jeho gramu žetony nelegálně. Komise byla na Telegram upozorněna poté, co vydělali 1,7 miliardy dolarů z jejich počáteční nabídky mincí (ICO) ze svého Gram tokenu. Tento předprodej nebyl povolen SEC a byl v rozporu se zákonem o cenných papírech. 

Tento problém SEC je něco, čeho se Telegram těžko setřese. Byli nuceni odložit svůj blockchain TON dříve, od října 2019 do dubna 2020. Nyní byli nuceni odložit ještě více. 

Finanční problémy

Život generálního ředitele Telegramu a zakladatele VKontakte Pavla Durova - InsiderPavel Durov, generální ředitel společnosti Telegram Inc.

Pokaždé, když je síť zpožděna, Telegram a generální ředitel, Pavel Durov, také přicházejí o peníze. Nejnovější zpoždění je opravdu zasáhlo. Podle dopisu investorům obdrží ti, kteří se přidali k projektu, 72% svých peněz zpět. Těm, kteří počkají do dubna 2021, se však vrátí 110% jejich počáteční investice. 

To, jak se peníze nebo Gramovy tokeny vracejí investorům, je však trochu ve vzduchu. Dopis se zaměřil na uklidnění investorů, kteří učinili svá rozhodnutí minulý pátek, a uvedl: „Pokračujeme v diskusích s příslušnými úřady v souvislosti s TON a vydáváním tokenů původním kupujícím.“

Dopis pokračoval: „Pokud získáme příslušná oprávnění před 30. dubnem 2021, kupující, kteří se rozhodli pro půjčku, budou mít další možnost získat gramy nebo potenciálně jinou kryptoměnu za stejných podmínek, jaké jsou uvedeny v jejich původních kupních smlouvách (k v rozsahu povoleném platnými regulačními omezeními). “

Ať tak či onak, toto vytvoření blockchainu a kryptoměny musí být pro Durova nákladným počinem, zvláště nyní se vracejí finanční prostředky investorům. Generální ředitel Telegramu v dopise uvedl, že bude splácet dluh vzniklý prostřednictvím vlastního kapitálu. 

„Se 400 miliony uživatelů měsíčně a organickým růstem 1,5 milionu registrací každý den je Telegram nejstahovanější aplikací sociálních médií ve 27 zemích … Na základě ocenění služeb zasílání zpráv v obdobných fázích jejich růstu věříme, že Telegram vlastní kapitál hodnota alespoň několikrát překročí celkovou částku jejího potenciálního dluhu vyplývající z této nabídky, “

Pavel Durov

Služby vracení falešných telegramů

Služba Fake Telegram Refunds Service je ve vyhledávání Google na prvním místě

Po oznámení vrácení peněz GRAM se objevilo několik podvodů nabízejících falešné „vrácení peněz za telegramy“. Tyto služby obvykle požadují, aby oběti zaplatily předem s příslibem vrácení větší částky. Jedná se o typické podvody s kryptoměnou, které okamžitě utíkají z prostředků oběti.

Kdy bude spuštěna Telegram Open Network

Podle nejnovějšího informačního bulletinu pro investory bude nejstarším datem spuštění TON rok 2021. TON utrpěl různá zpoždění kvůli regulačním problémům, jako je nevyřízené šetření americké Komise pro cenné papíry (SEC)..

Je refundace za GRAM

Pro legitimní kupce GRAMu je 110% vrácení peněz pro investory (neameričtí) a 72% vrácení peněz pro americké investory. Uvědomte si služby vracení peněz za falešné telegramy, které od vás vyžadují platbu peněz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me