Investice do těchto 5 akcií by vás nyní mohla stát milionářem

Chcete být milionářským důchodcem? Investujte do těchto 5 akcií a proměňte své sny v realitu

Říkají velký sen, ale jak zní bohatý sen? Pokud sníte o zbohatnutí, neexistuje lepší tvůrce bohatství než akciový trh. Akciový trh je vysoce výnosný a může být pro každého hračkou, pokud věnujete dostatek času a vypočítáte přiměřené úspory.

Investice na akciovém trhu je nejlepší volbou pro pasivní příjem. Investice do pěti akcií, o kterých zde budeme diskutovat, bude mít dlouhou cestu v zabezpečení vaší budoucnosti.

S efektivní úsporou, dobrou strategií a dostatečným časem může být kdokoli milionářem pouhou investicí do celkového akciového trhu. Je to skutečně proveditelná volba pro každého, kdo má trpělivost a dobrou dávku úspor jako řízení rizik. Malý tip, jak podpořit růst vašeho portfolia, je zvážit některé z těchto rychle rostoucích společností, které se pohybují rychlým tempem a budou v tom pokračovat i v nadcházející budoucnosti.

Než skočíte do rozjetého vlaku: Faktory, které je třeba vzít v úvahu

Ačkoli akciový trh je nejjednodušší a nejúčinnější způsob, jak shromáždit bohatý příjem, je třeba vzít v úvahu několik faktorů, které zajistí úplný úspěch. Není to jen hra hádání, ale vyžaduje podrobný průzkum a výpočty.

3 faktory, které je třeba zvážit před investováním na akciovém trhu:

Investiční čas FramE

Načasování vaší investice je zásadním faktorem, který je třeba vzít v úvahu. Čím delší je vaše investiční období, tím větší bude vaše hnízdo. Proto je vždy lepší začít investovat brzy, dokonce i ve svých 20 letech, což z vás v budoucnu udělá milionáře.

Výše investice

Před výběrem nejlepší akcie, do které chcete investovat, záleží také na výši částky, do které jste ochotni investovat. Proto se rozhodněte, kolik jste připraveni investovat, a nikdy nezapomeňte ponechat dobrou částku kapitálu jako úspory nebo plán řízení rizik.

Míra růstu investic

Tato míra růstu je faktor, nad kterým nemáte žádnou kontrolu, ale je dobré si uvědomit jeho nestálou povahu. Pokud vaše peníze porostou pouze o 1% nebo 2%, nezáleží na tom, kolik jste investovali a jak dlouho jste šetřili.

Cesta k tomuto statusu milionáře je stále velmi dlouhá. V průběhu mnoha desetiletí měl akciový trh průměrný roční zisk téměř 10%, což je relativně dobrá střela. To se ale může, ale nemusí lišit během vašeho investičního období.

5 nejlepších akcií by vás mohlo stát milionářským důchodcem

Zde je 5 nejlepších akcií, které poměrně vykázaly stabilní a rychlejší klip a zdá se, že budou v blízké budoucnosti připraveny na růst.

1. Amazon.com

Amazon, parní válec elektronického obchodování, po dlouhou dobu skutečně rostl rychlým tempem. Nedávno 26,3% představovalo 20leté roční tempo růstu ceny akcií, což je dost daleko na to, aby se z jedné investice ve výši 10 000 USD stal 1 milion dolarů. Obvykle, když společnosti rostou stále větší a větší, je pro ně obtížné rychle se rozvíjet na akciovém trhu. Během posledních několika let se obchodní cena Amazonu pohybovala od 1 600 do 3 000 dolarů, což je skutečně obdivuhodný faktor.

Pandemický rok byl pro Amazon skutečně plodným rokem. Společnost hořela a její čisté tržby ve třetím čtvrtletí vzrostly o 37% oproti předchozímu roku, což bylo 96 miliard USD.

Cloudová výpočetní platforma Amazon Web Series (AWS) je v dnešní době jednou z jejích největších dojnic. Třetí čtvrtletí vykázalo růst o 29% na 11,6 miliard dolarů a pyšní se 33% podílem na trhu ve svém odvětví.

Očekávání průměrného ročního zisku 25% nebo dokonce více v příštích několika desetiletích není proveditelná možnost, ale investice do Amazonu má své výhody. To dává více důvody očekávat růst trhajícího trhu pro investory v nadcházející budoucnosti, což z něj činí jednu z nejlepších akcií, do kterých se investuje, aby bylo možné předvídat budoucnost milionářského důchodce.

2. Activision Blizzard

Pokud vás zajímá odvětví videoher, Activision Blizzard bude pro vás známé jméno. Má průměrnou roční míru růstu 25,2% za posledních 20 let a 21,8% za posledních deset let.

Activision Blizzard je známý jako velmoc odvětví videoher. Jedním z hlavních důvodů jejich rostoucího úspěchu není nikdo jiný než návykové hráče.

Jejich produkty jsou velmi návykové a lidé, kteří jsou posedlí videohrami, na ně nikdy nezachrání. Aktivních uživatelů bylo téměř 390 milionů měsíčně s čistými příjmy až 52% meziročně. Pozitivní je, že Activision Blizzard je skutečně slibným trhem pro investory, aby si zajistili svou milionářskou budoucnost. Podle Grandview Research se očekává, že mezi lety 2020 a 2027 poroste ročně o téměř 13%.

3. Rychle

S příchodem digitální transformace a globálním vypínáním v důsledku globální pandemie se online cloudové platformy každý měsíc zvyšují..

Platforma zajišťující rychlejší tok obsahu bezpečně ke koncovým uživatelům rychle vykázala stabilní nárůst. Ať už jde o celkový počet zákazníků nebo průměrné výdaje na podnikového zákazníka. Platforma se jen dramaticky rozšiřuje. Seznam temp expanze na základě dolaru společnosti je ve třetím čtvrtletí 147%, což z něj činí slibný akciový trh, na který se budou investoři spolehnout delší dobu.

4. PayPal

S průměrnou roční mírou růstu 37,1% je PayPal další plodnou půdou pro ziskové investice. Její tržní hodnota byla v poslední době 241 miliard dolarů, což téměř odpovídá tržní hodnotě velkých zbraní na trhu, jako jsou Netflix, Coca-Cola atd., Ve svém třetím čtvrtletí společnost provedla přibližně 4 miliardy transakcí v hodnotě 247 miliard dolarů. Přestože je PayPal na trhu Finetech pozdě, obsluhuje přibližně 361 milionů uživatelů po celém světě, což je skutečně obrovské množství. Vlastní také společnost Venmo, která je dnes nejrychleji rostoucím mobilním platebním systémem na trhu. Díky tomu je PayPal ideální základnou pro investice do zajištění milionářské budoucnosti.

5. NetFlix

S tržní hodnotou 219,8 miliard dolarů je Netflix a bude jednou z nejvýnosnějších akcií na dlouhé vzdálenosti. Spolu se zvýšením cen má Netflix přibližně 860 000 nových předplatitelů po USA a Kanadě.

Rok 2020 skončil jasnou notou pro Netflix s téměř 203,7 miliony předplatitelů po celém světě. Pandemie a domácí chovatelé vytvořili pro Netflix výjimečně výnosný trh a těší se na ziskový rok 2021 s několika originálními vydáními Netflixu. Skutečně se jedná o bohatý trh, do kterého se investuje, aby se sen vašeho milionářského důchodce stal skutečností.

Závěrem

Těchto pět výše zmíněných akcií rychle roste a nadále si udrží růst po delší dobu. Skutečně stojí za to přidat je do svého seznamu sledovaných investic, abyste na ně dávali pozor a nikdy neztratili správnou příležitost investovat. Pokud je vaší budoucí silnou stránkou být milionářským důchodcem, pečlivě sledujte podíl na akciovém trhu a zajistěte, aby investoval ve správných zásobách, které vám vyhovují.

eToro – nakupujte akcie s 0% provizí

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Přečtěte si více o akciích:

Jakých 15 nejlepších akcií exploduje v roce 2021?

7 britských dividendových akcií k nákupu, které nabízejí atraktivní tok příjmů

Jakých 10 nejlepších britských akcií je třeba zvážit pro rok 2021?

Jakých 7 nejlepších nabídek akcií do roku 2021?

Top 7 provádějících telekomunikační akcie k nákupu v roce 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me