Jak si vybrat nejlepší akcie k nákupu hned

V tomto neustále se vyvíjejícím konkurenčním prostředí je jedním z nejlepších způsobů, jak dosáhnout dobrých výnosů, investice do akcií. Pro investory, kteří chtějí mít pasivní příjem, jsou dividendové akcie vždy možností. Ve srovnání s jinými spořicími účty může dosáhnout výnosu 3% a vyšší sazby. Být investorem na akciovém trhu má své výhody i rizika. Výběr nejlepších akcií ke koupi je ve skutečnosti rozhodnutí kousání nehtů, které by mělo být podpořeno spolehlivými a důkladnými výzkumnými doporučeními.

Tipy pro výběr nejlepších akcií ke koupi hned teď

Ačkoli popularita fondů obchodovaných na burze (ETF) zmenšila jednotlivé kupce akcií a jejich trh, může být akciový trh stále úspěšným investičním projektem s dobrým průzkumem. Ať už je váš styl obchodování jakýkoli, ať už je to denní obchodování, nebo dokonce styly jako swingové obchodování, poziční obchodování nebo investování, pro výběr vašich akcií by mělo existovat konkrétní kritérium.

Zde je několik zlatých pravidel a tipů, jak vybrat nejlepší akcie na trhu.

Plán dlouhodobé investice

Bez ohledu na to, jaký je současný scénář, investiční plány by měly být vždy na dlouhou trať. Před investováním do konkrétní firmy analyzujte její historii kontrolou výplat dividend, peněžních toků a obchodních výkonů. Historie nemusí být spolehlivým měřítkem pro budoucí výkon, ale může vytvořit osnovu pro dobrý začátek.

Zachování kapitálu je nejvyšší prioritou

Investice do akcií a obchodování nejsou hazardní hrou. Spíše potřebuje konkrétní plán a výzkum. Při investování do akcií by měla mít nejvyšší prioritu ochrana kapitálu a minimalizace rizika. Nejlepší by bylo, kdybyste měli jasnou představu o tom, o kolik peněz si můžete dovolit přijít a jak dlouhodobě odpovídajícím způsobem vybírat akcie. Jedním z nejdůležitějších cílů je zůstat ve hře a uchovat si kapitál.

Plán řízení rizik

Určete míru rizika, kterou si můžete dovolit a žít s ním. Zaměřte se na zachování hlavních měst a vždy naštartujte minimalizací rizik. Jakmile se vaše dovednosti a zkušenosti v oboru postupně zvyšují, můžete zvážit rozšíření rizika na základě akcií, které vyberete k obchodování.

Nejlepší akcie, které si nyní můžete koupit na trhu

Jak celý svět předvídá, co "nový normální" platí pro nás, při výběru požadovaného akciového trhu je zásadní vzít v úvahu minulé trendy, současný trh a několik dalších faktorů. Zde jsou některé z nejlepších akcií, které se mohou pochlubit působivou relativní silou ve srovnání s ostatními, které mohou na tomto trhu dobře fungovat.

Sektor FMCG (rychle se pohybující spotřební zboží)

Britský americký tabák a Imperial Brands jsou nejlepší a rychle se rozvíjející firmy se spotřebním zbožím (FMCG), které jsou na prvním místě v seznamu nejlepších akcií, které si nyní můžete koupit. Jedná se o dvě kuřácké společnosti, které nabízejí výnos přes 7%, a to navzdory skutečnosti, že tabáková odvětví jsou u investorů v laskavosti. To je docela působivé a také lákavé místo, kde můžete těžit z výhod akciových investic.

Unilever Ltd., vládce společnosti FMCG zabývající se výrobou značkových a balených produktů je dalším vzkvétajícím skladem, které je třeba zvážit. Unilever má dividendový výnos blízký 3,5%, což je v této současné ekonomice s nízkými úrokovými sazbami velmi lákavé a lákavé. Jelikož se jedná o historicky drahou akci, náhlá narušení trhu mohou také nabídnout příležitosti k vyzvednutí akcií levněji než obvykle.

Dodavatel nealkoholických nápojů Britvic a společnost na výrobu alkoholických nápojů Diageo jsou dvě další společnosti FMCG, které lze zařadit do kategorie nejlepších akcií k nákupu titulu. S lákavým výnosem přes 3,5% a historií vzkvétajícího výkonu, Britvic má trh naplněný mnoha příležitostmi pro investory. Na druhé straně má Diageo poměrně nízký výnos, který se blíží 2,5%. Jejich historie růstu dividend je však na dobré úrovni, aby se z nich stala značná akcie na nákup.

Technologie

Technologie má ráda Facebook, Netflix, Google, a Jablko zpočátku ovládal tento sektor a stal se známými na akciovém trhu. Několik investorů vidělo v těchto začínajících podnicích určitý růstový potenciál a pro investory je to stále jedna z nejlepších možností.

Podle Netflix poslední zpráva o příjmech, Sklad Netflix byla dramaticky posílena a došlo k nárůstu její relativní síly, což je skutečně vlivný faktor.

Navzdory zavedení zvýšení cen, Netflix ve čtvrtém prosinci přidala 860 000 nových odběratelů v USA a Kanadě a společnost skončila v roce 2020 s jasnými 203,7 miliony odběratelů po celém světě, což z ní dělá ideální základnu pro investice na akciovém trhu. Řekl analytik Wells Fargo Steven Cahall jeho poznámka klientům, "Přešli jsme z historického medvěda na NFLX na býka nesoucího karty."

Technologický gigant Apple (AAPL) se v lednu 2021 stala první americkou společností s tržní kapitalizací přesahující 2,3 bilionu dolarů. I přes pandemii, která zaplavila celou zemi, se v letošním roce podařilo podílem výrobce iPhonů dosáhnout více než 50% skoku, což je ideální volbou pro investory, aby upřednostnili kapitál a současně vytvářet pasivní příjem.

Finance

Využitím výhod digitální transformace zvyšuje globální finanční odvětví svůj růst pomocí konkrétních služeb, jako je bankovnictví, investování a pojištění. Buď Intuice. Inc (INTU) se svým řešením umožňujícím bezproblémové a dostupné podání daní nebo Mastercard (MA) který využívá výhod rostoucí bezhotovostní společnosti. Tyto značky jsou dostatečně připraveny na to, aby udržovaly stabilní a nepřetržitý trh po celou dobu, dokonce i uprostřed chaosu.

Závěr: Boon And Bane

Po katastrofě pandemie se předpokládá oživení trhů a akcie vykazují pozitivní známky růstu, což z něj činí ideální čas pro investice na akciovém trhu. Rizika jsou předurčena k zapojení do investic na akciových trzích, ale i přes rizika jsou tyto zmíněné akcie jedny z nejlepších akcií, které nyní můžete koupit, abyste zvýšili svůj pasivní příjem pro letošní a nadcházející roky.

eToro – nakupujte akcie s 0% provizí

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Přečtěte si více:

Top 10 britských akcií k investování v roce 2021

Jak vybrat akcie: Kompletní průvodce pro nové investory

Jakých 8 nejlepších turistických nabídek si můžete koupit v roce 2021?

Do kterých 5 nejlepších dividendových akcií je třeba investovat do roku 2021?

Top 7 provádějících telekomunikační akcie k nákupu v roce 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me