Kterých 10 největších britských akcií exploduje v roce 2021?

Top 10 nejlepších britských akcií, které je třeba zvážit v roce 2021

Plánujete investovat do britských akcií v roce 2021? Jaké britské akcie byste měli investovat v roce 2021? Bude rok 2021 dobrým rokem pro investice na britském akciovém trhu? Které britské akcie budou nejlepší návratností investic v roce 2021? Podívejme se!

Všichni víme, že rok 2020 byl pro britský akciový trh docela hektickým rokem a mnozí z nás se obávají toho, co by mohl mít rok 2021.

Investice do roku 2021 jsme usnadnili pomocí našeho kompletního průvodce po 10 nejlepších britských akcích.

Ať už jste v investování nováčkem nebo jste zkušeným investorem, hledat a vybírat nejlepší britské akcie, do kterých chcete investovat, může být výzva, nebo se může zdát mnohem jednodušší, než si myslíte. Jde jen o to, abyste pochopili trh a znalosti jednotlivých akcií.

Rok 2020 byl přinejmenším náročným rokem, ale mnoho společností stále těží z takového období strádání, které ponechává mnoho britských akcií buď v silné pozici, protože v průběhu roku značně získaly a hledají pokračování dalšího pokračování, nebo tam je mnoho akcií, které sedí v dobré pozici, ale čekají na svůj čas připravený na ten správný čas.

Realisticky je ideální doba pro tyto akcie, které do této kategorie zapadají, jakmile se svět začne otevírat a fungovat v normálnějších dobách, což se nezdá být tak daleko optimistické.

Seznam 10 britských akcií, které mají explodovat v roce 2021:

Všechny tyto špičkové akcie a mnoho dalších můžete koupit na eToro a zaplatit 0% poplatky!

Jak si vybrat nejlepší britské akcie?

Výběr takových špičkových britských akcií může být snadný, stačí si vyhradit čas a své odhodlání hledat různé akcie na trhu.

Trvá to víc než pouhý pohled na minulou historii akcií, i když to vám pomůže ukázat, jak dobře a v poptávce je akcie. I když je více než pravděpodobné, uvidíte, že mnoho lidí kvůli pandemii koronavirů ustoupilo, protože menší poptávka ukazuje menší aktivitu, ale u těchto populací se stále podařilo změnit tvar a čekají na nadějné zprávy o normálnosti, které se vracejí světlo.

Navíc existují akcie, které si vedly velmi dobře a stále nabízejí velký růstový potenciál, aby explodovaly také po celý rok.

Při výběru těchto akcií je třeba vzít v úvahu různé faktory. Nejprve pohled na různá průmyslová odvětví vám poskytne dobrý a jasný obraz o tom, jak velký růst a poptávka je patrná v různých odvětvích. Například odvětví financí a technologií vždy byla solidní odvětví, i když v průběhu roku zaznamenala vzestupy a pády, stále mají obrovské vyhlídky na růst, jak se díváme dopředu po Covid-19.

Pak je čas podívat se na finanční prvky akcií, včetně pohledu na horní linii akcií, její výnosy, a zjistit, čeho za poslední dobu dosáhla. To vám dá jasný obraz o tom, jak je poptávka na akci, a také vám poskytne představu o tom, čeho je akcie potenciálně schopná, pokud jde o vyhlídky na růst.

Dalším faktorem, který je třeba vzít v úvahu, je pohled na budoucí vyhlídky společnosti z hlediska toho, čeho chtějí dosáhnout, a pokud investovaly za účelem růstu v dlouhodobém výhledu, spolu s pohledem na to, co analytici také uvedli u těchto akcií může být pro vás také prospěšné.

Vezměte si módního prodejce ASOS PLC (ASC), tato módní značka byla sama o sobě silným hráčem, což ve zprávě společnosti za Q3 2020 končící 31. prosince přineslo nárůst tržeb až o 23%. To je bez příjmů, z nichž bude značka nyní získávána prostřednictvím akvizice značek Arcadia Group, jako je Topshop. I proto se tato populace stává seznamem akcií, které bezpochyby dále explodují v roce 2021 a v mnoha dalších letech, i když bude s největší pravděpodobností jedním z nejdražších na nákup.

Dalším faktorem, který je třeba vzít v úvahu, je kapitalizace akciového trhu, která vám poskytne pochopení toho, kolik společnost stojí, což je definováno jako celková tržní hodnota nesplacených akcií. Spolu s pohledem na cenu akcie může také naznačit její potenciál. Mějte na paměti, že někdy tomu tak není vždy, a proto je rozumné udělat si vlastní průzkum.

Poté se můžete blíže podívat na metriky akcií, včetně poměru akcií P / E, P / B a ROE. To vše jsou dobré metriky, na které je třeba se dívat, když chcete zjistit, zda akcie sedí v dobré pozici. Všechny tyto metriky umožňují investorovi vyhodnotit, jak dobře si akcie vedou a kolik lze z této akcie získat, přičemž přebírá závazky z akcií, k nimž se proto ROE (poměr návratnosti kapitálu) stává dobrým metrika, která se použije k zobrazení návratnosti čistých aktiv.

Poté, co jsme uvedli všechny prvky, ve kterých se budeme zabývat tím, jak si vybrat nejvýkonnější akcie, je rozumné také myslet a dívat se dopředu, protože v rámci investování není nic jisté, že akcie zůstanou silné a dodají, což je místo, kde přichází další výzkum hrát si.

Proč si vybrat tyto nejlepší britské akcie a jak vypadají, že explodují v roce 2021?

Další otázkou, na kterou se podíváme, je důvod, proč si vybrat tyto 10 nejlepších britských akcií, do kterých chcete investovat, a jak vypadají, že explodují do roku 2021.

Jak uvidíte ze seznamu 10 největších britských akcií, které se chystají explodovat, všechny tyto akcie mají mnoho podobností, včetně toho, že každá z nich má svoji vlastní silnou historii výkonu až do posledních dnů, spolu se silnými možnostmi dlouhodobého růstového potenciálu výhled.

I když je zřejmé, že tyto zásoby jsou nastaveny napříč různými průmyslovými odvětvími, jedná se o všechna průmyslová odvětví, která mají růst nebo opět pokračovat, jak dokazují.

První odpovědí je potvrzení, že tyto zásoby explodují v roce 2021, a to především na tom, jak se svět blíží normálu. Akcie, jako je Rolls-Royce Holdings (RR.), Která se dostala na seznam, budou mít obrovský přínos v rámci leteckého sektoru a zjevněji, když se na silnici znovu objeví další automobily. Podobně s InterContinental Hotels Group (IHG), která s rokem 2020 měla velkou pozornost, protože cena akcií rostla, ale jak se přibližujeme, tato populace je určitě ta, která má předpoklady explodovat, protože jednotlivci spěchají, aby se dostali dobře zaslouženou dovolenou nebo malou přestávku v jednom z jejich mnoha hotelů po celém světě.

Tyto vybrané akcie nabízejí investorům velké vyhlídky na hodnotu. Dlouhodobý výhled těchto akcií vypadá jasně, protože v současné době jsou v dobré finanční situaci, i když vezmeme v úvahu, jak zničující byl rok 2020 u některých z těchto akcií, a vzhledem k tomu, jak se čas posouvá vpřed. Navíc, když se tyto akcie snaží získat vysoké výnosy, nyní vypadá jako právo hledat investice do těchto výbušných nejlepších britských akcií.

Pojďme se nyní podívat na nejlepší britské akcie, díky nimž má seznam 10 britských akcií explodovat do roku 2021.

1. Dunelm Group Plc (DNLM.L)

Ačkoli tato akcie má a nadále funguje, neznamená to, že tato akcie nemůže v budoucnu zastínit sama sebe. Jako velmi oblíbená volba pro britské maloobchodníky a zejména proto, že si v roce 2020 vedla dobře, což by mohlo být ovlivněno řadou faktorů, včetně nových majitelů domů, protože Dunelm je proslulý kvalitními výrobky za nižší cenu, například za Next PLC (NXT).

Britské akcie zaznamenaly meziroční nárůst prodejů o 23% na 719,4 milionu GBP, což je tlačeno nárůstem digitálních prodejů o 14,6%, které jako celkové digitální prodeje meziročně vzrostly o 111% kvůli pokračující pandemii.

A potěšující zprávy nekončí u vybavení domácnosti, protože vykazovaly 52% hrubé marže ve srovnání s H1 FY20 na 51,5%, poměr provozních nákladů a prodeje o 100 bps, silná pozice volného cash flow ve výši 98 milionů £ v ve srovnání s rokem 2020 na 63,9 milionu GBP.

I když by vás mohlo zajímat, že pokud je tato populace již prokázána, že již exploduje, proč vytvářet tento seznam. Předpokládáme však, že při pohledu do budoucna na tuto akcii budou její potenciální příjmy růst o 12,25% ročně, zatímco bude mít silnou finanční pozici, může přinést větší růst.

V posledních dnech se tato akcie ve skutečnosti hluboce ponořila kvůli tomu, že místopředseda prodal akcie v hodnotě 192 milionů GBP, což vede investory k otázce, proč obrovský vnitřní prodej akcií, přestože byla získána shoda „Hodnocení od 9 analytiků, kteří kryjí akcie.

Díky těmto novinkám je tento oblíbený britský maloobchod rozhodně ten, který může hledat dobré zisky kupředu. Což ponechává tuto akcii na sledování, zejména pokud se její cena akcií nadále dívá na snižování, protože dnes je na 13,12 GBP poté, co po nedávných titulcích zpráv vzrostla o 7%, což je v současné době nadhodnoceno nad reálnou hodnotou.

2. Whitbread PLC (WTB.L)

Whitbread PLC je britská restaurační společnost, která je známá pro svůj největší hotelový řetězec divize Premier Inn spolu s Beefeater, Table Table a Brewers Fayre.

Jak víme, rok 2020 byl svědkem toho, že odvětví pohostinství bude v průběhu roku obrovským hitem a všechna posezení jsou dnes zavřená pro stolování uvnitř a jsou k dispozici pouze pro doručovací služby. Ve světle rozšířené distribuce očkování se však tyto značky znovu otevírají. A když to udělají, vypadá to jako akcie, které budou explodovat, jak budou jednotlivci vítáni a opět ocení potěšení z restaurace.

Ve zprávě společnosti za Q3 FY21 bylo zřejmé, že hotelový řetězec této akcie Premier Inn udržel Whitbread v dobré pozici, a to navzdory účinkům pandemie Covid-19 a dokonce i archivaci zisků podílu na trhu ve Velké Británii, zatímco pokračovala v expanzi v rámci Německo.

Ve zprávě společnosti za 3. čtvrtletí, která končí své třináctitýdenní období 26. listopadu, společnost Whitbread Plc uvedla, že celkový prodej ubytování v Premier Inn UK vzrostl o 8,9 procenta před očekávání, což vedlo k růstu podílu na trhu o 11,4%. Navzdory celkovému poklesu celkového prodeje ubytování ve Velké Británii o 55,2% v důsledku pandemie jsou stále jasné pozitivní signály.

Značka zrychlila růst v Německu s potrubím 68 hotelů, které získaly 13 hotelů od společnosti Centro Group, zatímco britská populace udržovala své ruce pevné v odlivu hotovosti. Ponechat tuto zásobu v sezení je skvělá pozice pro dlouhodobý výhled.

Vzhledem k tomu, že společnost potvrdila krátkodobý výhled pro tuto akcii, je vzhledem k přísným omezením poněkud náročná, ale dlouhodobý výhled se dívá na to, aby tato akcie překonala předpovědi růstu výnosů pro tuto akcii o 105% ročně.

Akcie má aktuální cenu akcie 34,29 GBP, což je v současné době opět nadhodnocené, ale má pozitivní výhled, pokud jde o poměr PB 1,5. Další faktory, včetně poměru P / E akcie a ROE, vám nedají jasnou představu o této akci, samozřejmě kvůli dopadu Covid-19 na tuto akci.

Ale bez otázek, Whitbread PLC je britská populace, která se bude vznášet, jak budeme postupovat blíže k tomu, aby se svět znovu stal normálním. A i když se drží v rostoucí zdravé pozici, tato populace je určitě ta, která by se potenciálně mohla přidat do vaší sbírky, jak se rok vyvíjí.

3. Rolls-Royce Holdings PLC (RR.L)

Dobře, jednou z britských akcií, která byla za poslední rok nesmírně silně zasažena, je Rolls-Royce Holdings PLC (RR). Britská letecká a obranná společnost zaznamenala pokles ceny akcií za 12 měsíců o více než 62%.

Důvodem, proč tomu tak je u zásob RR, je Rolls-Royce, abychom jmenovali jeden klíčový prvek, druhým největším výrobcem leteckých motorů na světě. A samozřejmě, na pokračující smrtící chorobu, proti které svět v současné době bojuje, byl svědkem, jako nikdy předtím, cestovní ruch a letecký průmysl, který se ve srovnání s běžnou dobou pravděpodobně téměř zastaví..

To byla a je obrovská rána pro zásoby RR, ale britská společnost má stále ruce v jiných oblastech, včetně námořního pohonu a energetiky, jakož i výroby a výroby energetických systémů v různých jiných průmyslových odvětvích.

Akcie se dnes pohybují na hodnotě necelých 1,00 GBP, což je při porovnání s tržním průměrem výrazně podhodnoceno. Tato akcie drží 52týdenní rozmezí 0,90 na nejnižší a 711 na nejvyšší, což ukazuje, jak volatilní může být cena této akcie ve skutečnosti volatilní. Tato akcie má nicméně velký potenciál vedoucí vpřed.

Další možností pro tuto zásobu mohou být elektrické proudové motory, může to být další „velká věc“. Jelikož se zdá, že elektrická auta budou dominovat na silnici do roku 2040, bude to pro RR cesta. podívat se na novou generaci v letectví.

Možná nový finanční ředitel, společnost Deloitte Partner Kakoullis, může pomoci s uvedením kol do pohybu v této perspektivní třídě.

Rolls-Royce Holdings není jako nikdo jiný, jeho klasická britská výroba vyniká na mnoha cestách, a proto se přední společnosti jako Emirates Airlines a Air France rozhodly těžit z RR. vysoce výkonné motory, které nejsou levné.

Ačkoli tato populace může nějakou dobu trvat, než exploduje, i když ve skutečnosti bude více než pravděpodobné, že nevybuchne do roku 2021, začne v příštích letech nabývat na síle a v příštích letech bude brzy explodovat, proto byla tato populace zahrnuta do akcie, které si můžete potenciálně koupit, nebo abyste si tuto špičkovou britskou akci velmi pečlivě prohlédli.

4. InterContinental Hotels Group PLC (IHG.L)

Skupina pohostinství, která vlastní některé z předních světových hotelových značek, jako jsou InterContinental, Kimpton Hotels and Resorts, Crowne Plaza, Holiday Inn a mnoho dalších, se sídlem na různých kontinentech, hledá archivaci dobrých výdělků, jakmile bude mezinárodní cestování pokračovat jako tyto značky jsou silné mezi spotřebiteli po celém světě.

V posledních dnech si akcie nadále vytvářely vyhlídky na růst, protože podepsaly dohodu s Immohold Hospitality o rozšíření a růstu InterContinental Rabat v Maroku. Registrace do IMG navíc znamená rozšíření luxusního portfolia v klíčových oblastech po celém regionu Středního východu. Tento plánovaný plán se snaží otevřít své brány na začátku roku 2022, což je ideální doba pro provoz za předpokladu, že mezinárodní cestování se opět obnoví do běžných časů.

IHG rovněž potvrdila, že v současné době čeká na otevření 53 hotelů, které čekají na otevření během příštích tří až pěti let.

Na základě budoucích vyhlídek společnosti dostala akcie IHG prognózu tempa růstu výnosů 67% ročně, za předpokladu, že svět bude plně nebo více funkční.

Kromě této prognózy růstu vyjádřilo 18 analytiků Wall Street své předpovědi prognózy pro InterContinental Hotels Group, což vedlo k tomu, že akcie měly celkové hodnocení „Consensus“ Hold na základě výsledků 11 analytiků.

Akcie v současné době drží cenu akcie 50,74 GBP, která byla za poslední tři měsíce relativně stabilní a můžeme očekávat, že cena akcií této akcie se bude s postupujícím rokem dále zvyšovat. Spolu s držením 52týdenního rozmezí mezi 23,85 GBP na nejnižší a 51,46 GBP na nejvyšší.

Protože se tato akcie obchoduje s negativy po celý rok, při pohledu na akcie vám různé jiné metriky, včetně jejího ROE a poměru P / E, příliš nedovolí odejít.

Pohled na úspěchy této akcie v běžných dobách vám dá představu o tom, jak je tato akcie schopna růst, v rámci výroční zprávy společnosti za celý rok 2019 vzrostly tržby meziročně o téměř 7% na 4 627 milionů GBP s provozním ziskem o 8,2% 630 milionů £.

Tento britský hotelový řetězec má podporu, aby tato akcie explodovala, jak jsme vedli do roku, spolu s tím, že investoři byli v posledních měsících optimističtí. Věříme však, že IHG má rozhodující znaky toho, že se stane hitem v roce 2021.

IHG je také dividendová akcie, která má v současné době dividendový výnos 1,5%.

5. British American Tobacco PLC (BATS.L)

Jste-li o krok napřed, uvidíte, že tato silná britská tabáková společnost zveřejnila své předběžné výsledky ke dni 17. února 2021, které potvrdily, že tato populace „zrychluje transformaci“ navzdory účinkům, které Covid-19 uvalila na svět, vedl tuto zásobu k dodání.

Výnosy, provozní zisk a výnosy zaznamenaly nárůst, respektive upravený provozní zisk vzrostl o 4,8%, upravený zředěný zisk na akcii vzrostl o 5,5% a poslední provozní peněžní tok dosáhl 90% cíle a dosáhl konverze 103%.

Akcie také potvrdily růst dividendy o 2,5% na 215,6p na akcii.

Navzdory silným výzvám je nárůst tržeb o 3,3% oproti roku 2019 ve výši 25,7 miliard GBP pro společnost skvělým výsledkem. Kromě toho bylo u nespalitelných produktů započítáno 13,5 milionu celkových spotřebitelů, což je o 3 miliony více než na konci roku s cílem dosáhnout budoucího cíle společnosti dosáhnout 50 milionů během 9 let.

Společnosti, které získávaly plány, také těží, protože se rozšířily v USA o americkou společnost BME, která získává společnost Dryft.

Co se dívá do budoucna u této akcie?

Akcie oznámily, že jsou v současné době v předstihu před tím, kde by mělo být do roku 2022 dosaženo ročních úspor ve výši 1 miliardy GBP, rozvoj operačních schopností a investice do nových kategorií.

Akcie v současné době drží cenu akcií 26,27 GBP dnes s 52týdenním rozpětím mezi 23,82 GBP v nejnižší a 33,52 GBP v nejvyšší. Za tuto cenu je v současné době pod reálnou hodnotou, což je další silný důvod, proč nyní tuto akcii zvažovat, zatímco společnost drží poměr P / E těsně pod 10, což je dobré ve srovnání s průměrem trhu.

Tato akcie drží ziskovost, silná pozice přecházející do roku 2021, pokud jde o růst, spolu s prognózami nastavenými na růst, díky čemuž je tato akcie jednou ve vašem portfoliu.

6. AstraZeneca PLC (AZN.L)

Někteří mohou být překvapeni, když uvidí tuto pozoruhodnou a výkonnou biofarmaceutickou společnost, která se objeví na seznamu jako zásoba, která může explodovat do roku 2021, jak byste si mysleli, že rok 2020 by již byl toho svědkem, což je do jisté míry správné.

Ale i když se tato akcie díky pandemii Covid-19 propadla na nová maxima, stále má dostatek prostoru, aby mohla růst, když budeme postupovat ve světě Post Covid-19.

V roce 2020 vzrostly výdělky AZN o obrovských 140%, což bylo tlačeno silnou poptávkou po vakcíně, která by pomohla zabavit nebo předcházet tomuto smrtícímu viru, který je mezi námi. A nezastaví se tam, protože byla vytvořena předpověď predikce výdělku, aby tato akcie dále rostla o 22,50% ročně.

Nejen, že očkování proti Covid-19 je jedním z hlavních bodů na rtech většiny lidí, AstraZeneca PLC je také silná v rámci svého sektoru nových léčiv, který se ukázal jako tichá síla k dosažení velkého úspěchu pro přední přední společnost.

V nedávné výroční zprávě společnosti 2020 byly důkazy, které lze vidět v odvětví nové medicíny, protože celkový příjem vzrostl o 33% na 13 950 milionů USD. Pak se podívejme na to, jak to započítat do dalších zpráv společnosti, kde celkové tržby včetně tržeb z prodeje produktů a spolupráce vzrostly o 9% na 26 617 milionů dolarů, přičemž prodeje produktů vzrostly o 10% na 25 890 milionů dolarů.

Při pohledu na čistý peněžní tok této akcie z provozních činností to byl obrovský skok pro tuto akci, protože vzrostla o 62% a archivovala 4,8 milionu dolarů.

Z těchto výsledků je zřejmé, že tato populace může přinést a prognóza je nastavena tak, aby dosáhla více. Zatímco prognóza zisku byla stanovena, jak je uvedeno výše, prognózy zisku na akcii (EPS) byly také stanoveny na 4,75 až 5,00 USD, což je přibližně 20% růst oproti roku 2020.

Tato populace zasahuje všechny správné poznámky a je silnou populací k dosažení udržitelnosti, protože se snaží pracovat na udržitelných řešeních zdravotní péče mezi všemi způsoby léčby a zabavením nebo prevencí nových a dobře známých nemocí v okolí.

7. GlaxoSmithKline PLC (GSK.L)

Tato zářící farmaceutická společnost má po mnoho let silný britský podíl díky divizím vakcín a farmaceutik.

Nyní tato populace získává svou sílu na nových výšinách, protože po loňské fúzi značky s biotechnologickou společností Vir jsou společnosti připraveny společně řešit probíhající boj proti viru Covid-19 a dalším požadovaným vakcínám, aby pomohly léčit další nemoci, jako je chřipka, která byla na historickém minimu hlavně kvůli menší sociální interakci.

Příjmy vzrostly za pětileté období těsně pod 30% a předpokládá se jejich další růst o dalších 6,20% ročně.

Tento růst je pro značku dosažitelný, protože segment vakcín této značky dosáhl 7 miliard liber z hlediska tržeb v rámci zprávy společnosti za celý rok a čtvrté čtvrtletí. Ačkoli toto odvětví zaostává za svými farmaceutickými a spotřebitelskými segmenty, není pochyb o tom, že se stane jedním z lepších hráčů, jak budeme postupovat vpřed, zejména proto, že vakcíny jsou po celém světě vždy silné poptávky.

Předpovídáme, že cena akcií této akcie poroste s postupujícím časem bezpochyby na základě řady solidních faktorů, přičemž jednou z nich je silně zaměřená divize vakcín. Akcie v současné době drží cenu akcií 12,70 GBP s dobrým poměrem P / E 11,1 a poměrem PB 4,5, což při kombinaci těchto faktorů s vyhlídkami na růst akcií sedí na relativně dobrém místě.

Kromě těchto pozitiv GSK také vyplácí silnou a spolehlivou dividendu ve výši 6,2% a nabízí skvělý tok pasivních příjmů.

8. J Sainsbury PLC (SBRY)

Je pravda, že toto odvětví je považováno za bezpečnou sázku v tak náročných dobách, že je nezbytným prodejcem. Nicméně, J Sainsbury PLC (SBRY), stejně jako jiné přední maloobchodní značky, zaznamenala po celý rok silnou poptávku po prodeji, protože jednotlivci se buď snaží být kreativní ve svých domovech, nebo se jen chystají nakupovat základní potraviny.

Se zprávou společnosti za 3. čtvrtletí bylo jasné, že značka archivovala pozitivní výsledky, protože celkový maloobchodní prodej vzrostl o 7,1%, prodej potravin o 8,2%, digitální prodej o 117% na 5,8 miliardy GBP, což je téměř 40% z celkového prodeje poháněného online tržby s prodejem potravin vzrostly o 102%.

Potvrzení volného peněžního toku ve výši 943 milionů GBP a základního zisku před zdaněním ve výši 301 milionů USD.

Tyto výsledky ukazují silnou poptávku spotřebitelů a jak již bylo zmíněno výše, posouvá se kupředu v rámci strategických plánů společnosti britský řetězec supermarketů, který se snaží snížit ceny potravin, aby se zaměřil na nabízení konzistentní hodnoty zákazníkům, zrychlování nových produktů uváděných na trh každý rok a zároveň zvyšování počtu výhod obchody v sousedství v průběhu příštích tří let. Spolu s dalšími podniky společnosti stojí pevně v jejich vlastní pravý.

Tato akcie má velký potenciál a byla jí dána prognóza zisku těsně nad 70% ročně, když se pohybujeme vpřed, protože se v současné době obchoduje za 2,31 GBP za akcii, což vypadá, že tato akcie je podhodnocena, co může vypadat, že bude archivovat dopředu.

9. ASOS PLC (ASC)

Další na seznamu je nabídka módního online prodejce ASOS PLC (ASC).

ASOS bezpochyby zažil skvělý rok, který nesmírně těžil z pandemie Covid-19, protože prodej se plavil přes střechu a na vrcholu třešničky na dortu, Asos nyní převzal další značky, včetně Arcadia’s Topshop, Miss Selfridge a HIIT v dohodě více než 330 milionů £.

To přirozeně způsobilo, že cena akcií akcie poskočila, jakmile byla oznámena novinka, která dnes stojí 57,12 GBP, což od konce ledna vyskočilo o téměř 20% a dosáhlo těsně pod 45,00 GBP. To je způsobeno nedávnými nákupy akcií, díky nimž se tato akcie zvýšila v rámci svých akcií, ve skutečnosti se dokonce odhaduje, že zisk za poslední rok vzrostl těsně pod 360%.

V rámci posledního prohlášení společnosti končícího 31. prosince 2020 vzrostla společnost o 24,5 milionu aktivních zákazníků, což představuje nárůst o 23% v maloobchodním prodeji a 16% v mezinárodním maloobchodním prodeji.

Při pohledu do budoucna na akcie ASOS byla prognóza zisku nastavena na 18% ročně, přičemž 14 analytiků z Wall Street, kteří tuto akci pokrývají, dává 14 nákupních hodnocení, což dává konsenzuální hodnocení „Koupit“ celkově. Spolu s průměrným dvanáctiměsíčním cenovým cílem 57,66 GBP.

Tento online prodejce módy již má dobrou pozici a vypadá, že se bude šplhat výš, protože značka ASOS je i nadále domovem mnoha jednotlivců, kteří si mohou kupovat nejnovější a dostupné módní trendy z celého světa..

10. Vivo Energy (VVO.L)

Benzínová společnost Vivo Energy (VVO) dodala více než rok 2020, protože pokračuje v distribuci benzínu nejen do Velké Británie, ale i do zemí po celém světě, protože se snaží o dobrou pozici pro dosažení nových maxim v roce 2021.

V rámci nedávné obchodní aktualizace společnosti byla obklopena pozitivitou založenou na dynamikách předchozích čtvrtletí. Objem paliva 9,6 miliard litrů, což je o 7% méně než v předchozím roce kvůli Covid-19, zatímco upravený EBITDA se snaží být na konci rozsahu současných tržních očekávání od 331 do 354 milionů dolarů. Vedení společnosti k rozdělení dividendy ve výši 3,8 centů na akcii (48 milionů) v roce 2020 mezi její akcionáře.

Silný výkon společnosti silně přinesl její silný obchodní model, který existuje.

Britská akcie se v současné době obchoduje výrazně pod reálnou hodnotou, protože drží cenu akcie 0,87 GBP spolu s dobrým poměrem P / E 18,7 a dobrým PEG (poměr cena / zisk) 0,9.

Navzdory tomu, že tato zásoba benzinu vykazuje ve svých výsledcích pokles, zejména kvůli pandemii Covid-19, je tato zásoba umístěna pěkně a v tuto chvíli se snaží být velkou hodnotou pro to, co pro tuto zásobu benzinu potenciálně přijde..

Jedna britská populace, kterou můžete letos sledovat

CVS Group PLC (CVSG.L)

CVS Group (CVSG) je silná britská společnost, která dnes zviditelnila své jméno na trhu, a to především díky tomu, že více domácností přidává do svých rodin nový přírůstek.

V nejnovější zprávě společnosti vzrostly tržby o 5,2% na 427,8 milionu GBP s upraveným EBITDA o 30% na 71 milionů GBP, hotovost z operací vzrostla o 82% na 94,8 milionu GBP, tržby vzrostly o 9,4% šestiměsíční období vykazující silnou poptávku. Aktivní členství také rostla, přičemž necelá 4% nových členů dosáhla k prosinci 2020 430 000.

Tato akcie si v průběhu roku 2020 dobře získala, protože její cena akcií významně vzrostla z minim v březnu na 7,06 GBP, kde dnes sedí na 17,38 GBP, která se v současné době obchoduje pod reálnou hodnotou.

Prostor pro růst této populace je nepopiratelný, protože společnost se v současné době snaží rozšířit své základní služby v oblasti dobrých životních podmínek zvířat a nabídnout pohotovostní služby, které odpovídají trendům spotřebitelů. Kromě rozvoje v rámci dalších silných cest.

Předpokládá se, že příjmy prognózy vzrostou o necelých 22% ročně u této akcie, zatímco jí byl udělen celkový konsenzuální rating „Hold“.

souhrn

Abychom to shrnuli, tyto nejvýkonnější 10 britské akcie vypadají, že přinášejí větší růst a výdělky, zatímco realisticky se díváme do poloviny roku 2021.

V těchto různých odvětvích nabízejí tyto začínající akcie kombinaci všeho, včetně silné finanční pozice, vynikajících možností růstového potenciálu, pasivních toků příjmů kvůli tomu, že některé z těchto akcií na seznamu jsou silnými výplatci dividend a akcemi, které vypadají, že budou dobré investice v dlouhodobém období.

Pokud jste v investování noví a chcete do svého rostoucího portfolia přidat jednu z těchto nejlepších britských akcií, jsou akcie jako GlaxoSmithKline (GSK) nebo ASOS PLC (ASC) skvělým přírůstkem, protože tyto akcie nabízejí skvělý dlouhodobý výhled s skvělé výnosy se stabilitou.

Pokud jste navíc zkušeným investorem, kromě všech těchto akcií, které nabízejí velký potenciál, možná akcie, jako je Rolls-Royce Holdings (RR), jakmile provedete další průzkum, možná britská akcie, která vás možná zaujme.

Ačkoli tyto akcie nabízejí na britském trhu takové vzrušení, pozitivitu a dobře sedí, stojí za zmínku, že všechny akcie přicházejí s vlastními rizikovými prvky, a proto se doporučuje provést další průzkum před investováním do vámi vybraných akcií.

eToro – nakupujte nejlepší britské akcie bez provize

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Přečtěte si více:

7 nejlepších britských akcií, které byste měli hledat v roce 2021 a dále

Top 9 akcií nastavených tak, abyste zbohatli

Nejlepší akcie FTSE 100 na nákup v roce 2021

Jakých 15 nejlepších akcií exploduje v roce 2021?

Jakých 10 nejlepších britských akcií je třeba zvážit pro rok 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me