Nejlepší akcie FTSE 100 na nákup v roce 2021

Nejlepší 100 akcií FTSE pro rok 2021

Chcete do roku 2021 investovat do nejvýkonnějších akcií FTSE 100? Hledáte pokyny, které akcie FTSE 100 vypadají jako nejlepší nákupy pro rok 2021?

Máme vše pokryto a další, protože jsme rozebrali seznam některých z nejvýkonnějších akcií FTSE 100 za poslední rok a vedoucí do začátku roku 2021.

Nejlepší akcie FTSE 100, které si můžete koupit v roce 2021:

 1. GlaxoSmithKline
 2. HSBC Holdings
 3. Sportovní móda JD
 4. Supermarket WM Morrison
 5. Pojišťovací skupina RSA
 6. Skotský investiční fond pro hypotéky
 7. Aveva Group
 8. BP
 9. další
 10. Admirálská skupina
 11. Ocado Group
 12. Tomel
 13. Tesco
 14. Ashtead Group

FTSE 100 akcií v roce 2021

V roce 2020 index FTSE 100 vykazoval a vykazoval špatnou výkonnost kvůli dopadu a výzvám, které pandemie koronavirů měla nejen na FTSE 100, ale realisticky na celém britském akciovém trhu. Zatímco jiné mezinárodní indexy jako NASDAQ, Dow Jones Industrial Average a S&P 500 na americkém trhu vzkvétalo.

Pro akciový trh, který je považován za jeden z nejpopulárnějších trhů obchodování s akciemi na světě, byl britský obchodní trh považován za nejpopulárnější na světě do roku 2020, protože ekonomika spolu s podniky značně utrpěla dopadem pandemie zanechává ničivý účinek.

Těšíme se na nový rok, protože Spojené království a svět v současné době prochází největším zavedením masového očkování, což svět pravděpodobně zaznamenal, nebo přinejmenším v posledních letech, nás přibližuje k tomu, aby ekonomika začala růst spolu s růst a zájem na různých trzích.

A nebyla to jen devastace Covid-19, která zasáhla různá průmyslová odvětví a index FTSE 100, dohoda o brexitu by také vzala svůj spravedlivý podíl.

Index FTSE 100 dnes vzrostl o téměř třetinu od svého nejnižšího bodu mezi březnem a dubnem 2020. Index „modrého čipu“ naberá na obrátkách zpět do roku 2021, přestože ve středu došlo k mírnému poklesu, když v roce 2003 složil přísahu Joe Biden jako nový prezident Spojených států.

Co je index FTSE 100?

Pokud jste začátkem obchodování s akciemi ve Velké Británii, index FTSE 100 je index, který se skládá ze 100 největších společností na základě jejich tržní kapitalizace na Londýnské burze cenných papírů.

Index FTSE 100 má dobrou indikaci, protože tyto akcie prospívají investorům, které jsou předními společnostmi, které se chtějí stát součástí.

Nyní jsme zjistili, co to obnáší index FTSE 100, pojďme se podívat na některé z nejlepších společností uvedených v rámci FTSE 100, které byste měli zvážit nebo koupit, jak budeme pokračovat v cestě dále do roku 2021. Navíc také při pohledu na dlouhodobé udržení některých z těchto špičkových akcií ve vaší sbírce.

Od růstu v průběhu roku 2020 až po růst do začátku roku, spolu s dalšími obrovskými výhodami zdravých zdravých rozvah, dobrými cenami akcií, některé mohou klasifikovat některé z těchto akcií jako podhodnocené vzhledem k potenciálu akcií, dobré dividendové akcie a většina z nich má za sebou pevnou historii.

Pojďme se letmo podívat na to, jak se vybrané akcie FTSE 100 v roce 2020 vyvíjely a jak se díváme do roku 2021 a do budoucnosti, spolu s tím, co tyto akcie mohou nabídnout.

Tady je 14 z nejlepších akcií FTSE 100 ke koupi v roce 2021:

1. GlaxoSmithKline Plc (GSK.L)

GlaxoSmithKline Plc, pokud už trochu víte o této britské akci, byl v nedávné době na titulkách z pozitivních i negativních důvodů.

Britská světově proslulá společnost poskytující zdravotní péči získala v roce 2019 titul jako jedna z 6. největších farmaceutických společností na světě. A je stále jedním z největších k dnešnímu dni.

Od roku 2020 společnost ve zprávě za třetí čtvrtletí představila své budoucí plány, u nichž se předpokládá, že v nadcházejících letech budou potenciálně vydělávat miliardy z hlediska zdraví spotřebitele, protože se snaží společně s jejími výrobky vytvářet nové léky. divize vakcín vytvářející nové vyhledávané vakcíny.

Společnost vykázala od třetího čtvrtletí celkově odolný výkon s mírnými mínusovými výsledky. Ale viděla silnou poptávku v rámci prodeje nových a speciálních farmaceutických výrobků až do 2,5 miliardy GBP a prodeje dýchacích cest také do 978 milionů GBP.

Společnosti dominuje farmaceutický sektor a ve výsledcích společností za třetí čtvrtletí poklesly tržby o 4,2 b – 3% dolů, následovaný spotřebitelským sektorem s kladným + 2% tržeb ve výši 2,4 bilionů liber a nakonec divize vakcín což přináší pokles o 2,0 miliardy GBP – 9%.

Vzhledem k nedávným globálním událostem a tomu, jak svět požaduje vakcíny pro Covid-19 více než cokoli jiného, ​​je to pro GSK stále dobrá pozice.

V nedávných zprávách nechala společnost ViiV Healthcare, specializovaná na HIV, GSK, schválit FDA svůj lék „Cabenuva“, který je prvním a jediným kompletním lékem s dlouhodobým účinkem k léčbě infekce HIV-1 u dospělých..

Tato zpráva může být další výhodou pro zvýšení ceny akcií společnosti, protože v současné době činí 1374,00p s 52týdenním rozpětím mezi 1,291,8p- na nejnižší a 1,822,80p na nejvyšší.

Analytici také dobře hodnotí tuto britskou akci, protože společnost získala Zacks Rank konsensuální hodnocení „Hold“ pro akcie, spolu se 3 ze 7 analytiků, kteří dají akci hodnocení „Buy“.

Tento britský zdravotnický magnát je populace, která je předpovídána a ukazuje, že je schopna dosáhnout velkých úspěchů. Ve světle všech nedávných světových událostí je tato populace bezpochyby v příštích letech stále více poptávaná.

2. HSBC Holdings PLC (HSBA.L)

Britská investiční bankovní společnost přichází jako jedna z akcií FTSE 100, která by mohla do roku 2021 a následujících let zaznamenat velký růst.

Navzdory nedávným zprávám, že značka chce zavřít 82 obchodů po celé Velké Británii, což někteří mohou považovat za negativní faktor, ve skutečnosti vychází z výsledků pozitivního výsledku.

Společnost HSBC Holdings se rozhodla učinit tento krok kvůli zprávám, že společnost uspokojuje potřeby spotřebitelů tím, že se stane přední skupinou digitálního bankovnictví na trhu, protože značka se snaží zlepšit své služby v rámci jednoho z mnoha nových strategických plánů společnosti.

HSBC má silné zastoupení nejen ve Velké Británii, ale v různých mezinárodních zemích včetně Velké Británie, Evropy, USA a Asie. Asie je jedním kontinentem, který by mohl ohromně pomoci s růstem HSBC Holdings do roku 2021, jak se jejich ekonomika začne budovat.

Ze zprávy HSBC Holdings Q3 byly k dispozici důkazy o tom, jak dobře se asijská ekonomika silně vrací, což vedlo k větší aktivitě a většímu obchodu pro značku HSBA.

Z toho HSBC potvrdila, že zvyšují své investiční plány v Asii, aby odpovídaly jejich ambicím směřujícím do širšího obrazu.

Při pohledu zpět na finanční výsledky společnosti společnost potvrdila vykázaný zisk po zdanění ve výši 2,0 miliard USD oproti předchozímu 2. čtvrtletí ve výši 1,4 miliardy USD, spolu s upraveným výnosem pohybů volatilních položek ve výši 652 milionů USD, což mělo pozitivní dopad a úvěry zákazníků stabilní ve srovnání s Q2 činila až 164 miliard dolarů, což je také nad čísly společnosti z roku 2019.

Ve Velké Británii vzrostly upravené příjmy společnosti ve srovnání s 2. čtvrtletím o 6%, spolu s podíly HSBC na hypotéce měly v červenci a srpnu 13% tržní podíl nových úvěrů na podnikání spolu se silnými vládními půjčkami.

Cena akcií HSBC Holdings byla v posledních dnech jednou z nejvýkonnějších, protože společnost vydala své další strategické plány týkající se asijského trhu.

Generální ředitel HSBC Mark Tucker zveřejnil tyto nové plány v nedávném prohlášení, které by mohlo pokračovat v posunu největší evropské banky podle aktiv HSBC, na vrchol seznamu nejvýkonnějších cen akcií FTSE 100 do roku 2021. Tucker potvrdil, že společnost zrychluje svůj plánuje být v nedávné aktualizaci větší bankou na čínském trhu, protože se těší na přesun.

Společnost má dnes akciovou cenu 406,05p s 52týdenním rozpětím mezi 283,35p je nejnižší a 595,40p je nejvyšší. Po jejich expanzi v Asii se má také zvýšit prognóza příjmů společnosti o 48,61% ročně.

Banka se pohybuje v dobré finanční situaci a posouvá své strategické plány vpřed, aby se přizpůsobila potřebám spotřebitelů na všech mezinárodních trzích, díky čemuž je tato bankovní britská akcie nakoupena jako velká dlouhodobá investice.

3. JD Sports Fashion PLC (JD.L)

Britská maloobchodní společnost pro sportovní módu JD Sports se v průběhu let rozrostla ze síly na sílu, ale ještě více do roku 2020. Jelikož mnoho dalších maloobchodníků a dalších společností v různých průmyslových odvětvích bylo zasaženo velmi tvrdě, tato populace vzkvétala.

Vzhledem k tomu, že Spojené království a zbytek světa mají a jsou v současné době omezeny na měření uzamčení a zákazu vycházení, spolu s podporou zdravého životního stylu pravidelným cvičením, došlo k obrovskému nárůstu prodeje značky JD, která bude i nadále růst..

Značka se také snaží sfouknout očekávané finanční výsledky společnosti spolu s potenciálně dalšími finančními oblastmi, které překonávají jejich prognózy..

Společnost byla také svědkem veselého slavnostního období v listopadu a prosinci, když se zvýšil online prodej, protože jejich obchody zůstávají v současné době zavřené a jejich vzhled by měl být stanoven minimálně na březen 2021, ale v prvních lednových týdnech byla společnost již nad 5% meziročně.

K této poznámce JD. potvrdila tuto zprávu, protože doporučila zisk skupiny před zdaněním ve výši přibližně 295 milionů GBP, což je mnohem více než očekávání trhu, která byla pro sportovní značku předpovězena. Při pohledu na roční údaje se očekávalo, že celoroční zisk před zdaněním může překročit více než 400 milionů GBP.

Nezdá se, že by tento britský prodejce sportů zastavoval.

Do budoucna se společnost snaží potenciálně dosáhnout zisku před zdaněním za celý rok končící 29. ledna 2022, a to až o téměř 10% od roku 2021.

Vedle pozitivních předpovědí finanční prognózy společnosti má tato přední značka ráda své ruce i v jiných oblastech, když hledají možnost nákupu nových dobrodružství. Na konci roku 2020 byl posledním počinem společnosti nákup Shoe Palace za 325 milionů USD, což zvýšilo akcie společnosti o 5%. Ujistěte se, že se tato značka nezastaví, protože se snaží v průběhu času získat větší růst.

Cena akcií společnosti je dnes na 829,60p s 52týdenním rozpětím mezi 293,20p nejnižší a 883,20p nejvyšší. Společnost také vykazuje poměr P / E 24,29.

Z dlouhodobého hlediska JD. akcie vypadají jako zdravý dlouhodobý výběr, který by mohl vést k výraznému růstu, jak budeme vést do dalších nových let.

4. WM Morrison Supermarket PLC (MRW.L)

WM Morrison Supermarket Plc, o kterém jsme hovořili již několikrát, protože tato zásoba supermarketu nejenže přinesla skvělé výsledky, ale snaží se pokračovat ve vzrušujících dobrodružstvích avenue, spolu se silnou značkou pro spotřebitele, pandemií před i po koronaviru.

S ohledem na úspěšný rok společnosti MRW a sváteční vánoční období je značka nyní prvním supermarketem, který vede na cestě k tomu, aby zaměstnancům začal vyplácet mzdu 10 £ za hodinu, a to díky veškerému jejich usilovnému úsilí v tomto náročném roce spolu se společností působivé výdělky.

Kromě úspěšných finančních zpráv společnosti, včetně jejího 64% nárůstu prodeje šampaňského a 40% prodeje lososů během slavnostního období, by cesta společnosti v nabídce omezovačů potravin dostupných prostřednictvím předplatného Amazon Prime Subscription mohla vypadat, že pěkně rozkvétají, protože rodiny i jednotlivci jsou omezen na měření doma ve třetím uzamčení ve Velké Británii a ve stavu bez jasného náznaku, kdy se snaží ukončit nebo zmírnit omezení.

Nabízí navržené tlumiče, které uspokojí všechny individuální potřeby, vše v pohodě a po kliknutí na několik tlačítek, to nebude o nic jednodušší. Online prodej společnosti v obou segmentech je považován za „velmi silný“, jak je vyjádřeno v nejnovější obchodní aktualizaci společnosti.

Přední supermarket je nastaven na výplatu speciální dividendy 25. ledna kvůli silnému peněžnímu toku společnosti a zdravé rozvaze, dříve odložené speciální dividendě za H2 2019/20 ve výši 4,00p na akcii. Toto potvrzení je silným ukazatelem toho, jak si značka finančně vede.

Společnost rovněž zaznamenala prudký nárůst svého segmentu ex-paliv a vyjádřila, že zisk společnosti před zdaněním a očekávání budou v souladu s prognózami v rozmezí 420–440 milionů GBP.

Pokud se podíváme na to, jak si společnost dnes vede, cena akcií společnosti MRW se stále zvyšuje, protože dosahuje hodnoty 187,13 p. A v současné době má 52týdenní rozmezí mezi nejnižšími 157,77 bodu a nejvyššími 203,60p.

Není pochyb o tom, že tato zásoba supermarketu FTSE 100 bude dodávat zboží, protože budeme pokračovat po mnoho dalších let, což také nabízí dobrou hodnotu, díky čemuž je britská zásoba supermarketu dobrou zásobou pro nákup do roku 2021.

Supermarket WM Morrison zveřejní své celoroční výsledky 31. ledna 2021.

5. RSA Insurance Group PLC (RSA.L)

RSA Insurance Group plc poskytuje osobní a komerční všeobecné pojišťovací služby v různých krajích, včetně Velké Británie, Kanady a Skandinávie.

Nabízí všechny druhy pojistných produktů z pojištění domácnosti, pojištění domácích mazlíčků, cestovního pojištění a dalších, spolu s jeho komerční stránkou nabízející pojistné produkty pro nemovitosti, vozidla a profesní odpovědnost, abychom jmenovali jen tři na seznamu mnoha.

Pojišťovací skupina se sídlem v Londýně změnila v květnu 2008 svůj název na RSA Insurance Group, kde byla dříve známá jako Royal & Sun Alliance Insurance Group plc.

Pojišťovací skupina vykázala dobré výsledky do roku 2020 vzhledem k velké výzvě pandemie Covid-19. V listopadové obchodní aktualizaci společnosti společnost vykázala mírný pokles mezi všemi pojistnými, což potvrzuje, že čisté předepsané pojistné skupiny pokleslo o 3% na 4 663 milionů GBP. Z širšího hlediska to ale pro pojišťovací skupinu není vůbec špatný výsledek.

RSA rovněž potvrdila, že provozní provozní zisky Skupin vzrostly poprvé během prvních devíti měsíců končících na konci října 2020.

Ale nedávné zprávy o této akci, které způsobují další spekulace a vytvářejí humbuk, spočívají v tom, že pojišťovací značka byla nedávno vykoupena převzetím dánského pojišťovny Tryg a kanadské společnosti Intact Financial Corporation v hodnotě 7,2 miliard dolarů.

Tento odkup podnítil spekulace o obrovském růstovém potenciálu pojišťovací značky vpřed.

Analytici se na tuto britskou akci soustředěně dívají ve světle nedávných zpráv a této akci dali konsenzuální hodnocení „Koupit“ od devíti firem, které v současné době pokrývají vývoj akcií.

Na stejné téma předpovědí byla společnosti dána prognóza růstu zisků o 16,08%, protože příjmy vzrostly o 21,6% za posledních 2020.

Cena akcií společností FTSE 100 je dnes 676,80p mírně dolů oproti předchozím dnům v předchozím uzavření, přesto stále sedí dobře, co se týče budoucích vyhlídek společnosti, a proto je tato akcie také považována za podhodnocenou.

Společnost má 52týdenní rozmezí mezi 321,20p na nejnižší a 618,60p je nejvyšší. Společnost má také poměr P / E 17,80.

6. Scottish Mortgage Investment Trust (SMT.L)

Scottish Mortgage Investment Trust měl jedno zatracení roku do roku 2020 a stále ukazuje, jak působivé to může být, když investujete do správných společností.

Cena akcií důvěryhodného hypotéčního investiční společnosti zaznamenala obrovský vzestup, který se za poslední rok vyšplhal nad 105% a stabilizuje se nebo se potenciálně snaží růst s blížící se budoucností.

Společnost, která zná dobrou akcii za správnou cenu, když ji vidí, má pod opaskem seznam mnoha, včetně dvou velkých mega akcií Tesla a Amazon, jen abychom jmenovali dvě z mnoha dobrých akcií, které má SMT v držení.

Investiční důvěra však také hledá akcie s malou tržní kapitalizací, které by se přidaly také k jejím podílům, z nichž některé nejsou ani na otevřeném trhu. Spolu s dynamickým duem společnosti, které v rámci svého portfolia vlastní také soukromé a veřejné společnosti, si určitě hraje chytrou hru.

Z dlouhodobého výhledu vypadá tato akcie jako dobrá investice. James Anderson a Tom Slater mají díky této společnosti dostatek znalostí o obchodování a investování, jak se ukázalo v posledních letech až dosud, a potenciálně v budoucnosti..

Pokud jde o budoucnost, tato akcie má potenciál buď udržovat, nebo ještě dále vynikat, jak bylo svědkem roku 2020, tato akcie je více než schopná dosáhnout vysoké úrovně, protože investuje na všech správných místech.

Cena akcií společnosti je dnes na 1 279,00p s průměrným 52týdenním hodnocením 468,40p na nejnižší a 1 278,00p na nejvyšší.

7. Aveva Group PLC (AVV.L)

Britská multikulturní společnost poskytující informační technologie je v současné době v rámci FTSE 100 špičkovým výkonem.

Technická akcie potvrdila ve zprávě o obchodování společností v říjnu, že přední technologická společnost měla být na dobré cestě v první polovině FY21 s očekáváním tržeb kolem 333 milionů GBP.

Když v listopadu vyšla zpráva společnosti Interim 2020, potvrdilo se to, i když stále pozitivní, společnost byla mírně před 1. pololetním rokem2020, nicméně stále vykazuje pozitivní výsledky navzdory výzvě, kterou má Covid-19 pro průmysl.

Opakující se tržby společnosti mírně vzrostly na 64,2% z 61,9% v prvním pololetí roku2020, spolu s čistou hotovostí a vklady společnosti také mírně vzrostly na 59,9 milionu GBP z 58,6 milionu GBP v prvním pololetí roku2020. Přestože společnost vykázala pokles tržeb o 15,1% na 332,6 milionu GBP.

Do budoucna společnost uvedla, že očekávají, že příjmy společnosti vzrostou, jak budeme postupovat vpřed do roku 2021, protože silná poptávka je nastavena směrem vpřed a po silné čtvrtině obnov.

Příjmy společnosti AVEVE již rostou, jak bylo uvedeno v prosinci 2020, s nárůstem o 1,5% během prvních devíti měsíců roku.

Tato zpráva byla potvrzena spolu s představenstvem, které bylo „nadšené“ z „významných“ růstových příležitostí, kterých může společnost dosáhnout dopředu, a zároveň potvrdilo, že AVEVE měla hotovost 2,7 miliardy USD a žádný dluh po vydání pro akvizici OSI soft.

Pokud jde o postupující britské technologické akcie, cena akcií společnosti je na 3 836,00 p. S 52týdenním rozpětím mezi 2 636,00 p na nejnižší a 5 360,00 p na nejvyšší. S poměrem P / E společnosti na 44,65.

Vzhledem k tomu, že cena akcií společnosti neustále roste, stejně jako v posledních dnech, je tato technologická akcie rozhodně jednou na skok, protože růstový potenciál je obrovská příležitost, kterou si nesmíte nechat ujít.

8. BP PLC (BP.L)

Dobře, BP. Ropná a plynárenská společnost přichází jako akcie FTSE 100, která má viditelný potenciální růst v rámci své nové cesty do své dlouhodobé cesty k obnovitelné energii.

Vzhledem k tomu, že ropný průmysl zaznamenal v roce 2020 obrovský hit, svět viděl, že letecký průmysl se prakticky zastavil, což BP. nabídka, pak spolu s vysokou poptávkou po elektrických vozidlech, která se obrovsky snaží převzít kontrolu nad světem, se plánuje přechod na budoucnost společnosti BP. možná přišel ve správný čas pro populární britskou společnost.

Ale když už jsme to řekli, většina automobilů na dnešní planetě je provozována na fosilní paliva, takže společnost může a stále bude těžit z této stránky věcí, zatímco její nová avenue roste. Spolu s masovým očkováním bude brzy letecký průmysl a automobily dominovat na obloze a na silnicích, což opět přinese velkorysý příjem pro značku.

Společnost se tedy přestěhovala do nového dobrodružství společnosti, která se stává ekologičtějším přechodem na obnovitelnou energii, a také navázala partnerství s některými velkými jmény, včetně společnosti Microsoft, aby se podívala na vynikající.

Na základě solidní historie společnosti a vzhledem k tomu, že je společnost připravena na pevnou expanzi do své nové cesty obnovitelné energie, cena akcií společnosti dnes na 289,45 p., Relativně dobrá vzhledem k tomu, co by potenciálně mohlo přijít.

Aktuální průměr 52 týdnů společnosti BP je na nejnižší hodnotě 188,54p s nejvyšší hodnotou 489,95p spolu se současným poměrem P / E 20,30.

I když plány této britské ropné a plynárenské společnosti na přechod k obnovitelné energii jsou nejisté, ano, to je samozřejmě šance, že byste se této pevné značky chopili, ale přesto věříme, že je to dobrá šance a příležitost využít pro dlouhodobý výhled.

9. Next Plc (NXT.L)

Britský maloobchodník s módou je známou akcií FTSE 100 a je také akcií, které investoři rádi mají ve své sbírce akcií. Důvodem je to, že této společnosti se více než často daří ve všech oblastech a je také oblíbenou maloobchodní značkou v zemi.

Spolu s tím, že je Next oblíbeným ve Velké Británii, nabízí také své zastoupení v Evropě, Asii a na mezinárodní úrovni.

V nedávné aktualizované zprávě o obchodování společnosti, která byla vydána 5. ledna, společnost ukázala, jak si značka vedla během vánočního období, a zároveň poskytla investorům přibližnou představu o tom, kde se společnost chystá ve své celoroční zprávě, která má být oznámeno 1. dubna 2021.

Vzhledem k pandemii Covid-19, která způsobila zkázu v tomto odvětví, byla společnost Next svědkem poměrně dobrého výsledku. Celkově ve čtvrtém čtvrtletí poklesly celkové tržby společnosti za plnou cenu včetně úrokových výnosů o -1,1%. Z širšího hlediska je to pozitivní výsledek.

Vzhledem k tomu, že společnost Next má v současné době všechny své obchody zavřené, protože sedíme ve třetím národním období uzamčení ve Velké Británii, spoléhá se značka pouze na svůj online obchod, jehož zákaznická základna vzrostla během slavnostního období o 24%. Dopad na ztrátu značky prostřednictvím dveří Next’s je však klíčovou součástí jejích příjmů z prodeje.

Pohybující se do budoucnosti, protože obchody se v blízké budoucnosti otevřou po celém světě, společnost Next bezpochyby získá zpětné tržby, které mohou přispět k prognóze analytiků společnosti, protože se očekává růst příjmů o 23,56% ročně.

Dalším pozitivem, které lze z aktualizační zprávy vyvodit, je to, že ke konci roku se rovněž sníží dluh společnosti, protože prognóza se má zaměřit na snížení z 625 milionů GBP na 487 milionů GBP.

Z ceny akcií společnosti dnes na 7 898,00 p. By tato britská akcie FTSE 100 mohla být dobrou akcií, která by dobře seděla ve vaší sbírce jako dokonalá dlouhodobá investice.

Společnost v současné době drží 52týdenní rozsah 3 311,00 p na nejnižší a 8 180,00 p na nejvyšší a v současné době drží poměr P / E 17,27.

10. Admiral Group PLC (ADM.L)

Britská společnost poskytující finanční služby je jednou z nejvýkonnějších akcií v rámci FTSE 100, která si po mnoho let vede dobře.

Finanční společnost prodává značky jako Admiral a Bell, abychom jmenovali dvě, a společnost ADM také provozuje populární webové stránky pro porovnávání cen, Confused.com a Compare.com..

V novějších zprávách společnost Admiral Group údajně souhlasila s dohodou o objemu 508 milionů liber za účelem prodeje některých podniků skupiny, mezi něž patří Confused.com a Admiral Technologies.

V náročných dobách pandemie Covid-19 vzrostly poptávky po online srovnávacích webech, protože jednotlivci hledají nejlepší nabídky a šetří peníze, jak jen mohou.

Podle generálního ředitele společnosti Davida Stevense hovořil o transakci v prosinci a potvrdil, že tento výsledek nabízí brilantní pozitivní výhled pro značku.

Ve svém prohlášení Stevens hovořil o pozitivním výhledu pro společnost a jejich plánech směřujících vpřed spolu s plány společnosti s návratovými zisky.

“Nákup britských a evropských srovnávacích podniků společností RVU nabízí pozitivní výsledek pro naše zákazníky a naše zaměstnance a také poskytuje dobrou hodnotu pro naše akcionáře.”

“Admiral se bude i nadále soustředit na to, co Admiral trvale dobře snižuje, a to na navrhování a upisování fiktivních produktů masového trhu s dobrou hodnotou.”

Závěrem Stevens oslovil, že společnost očekává vrácení většiny prostředků akcionářům, přičemž částku hotovosti je třeba ponechat na podporu investic do nových podnikatelských dobrodružství v budoucnosti.

Po potvrzení prodeje to zanechá vzrušení a potenciální růst a určitou hodnotu pro Admiral Group.

Cena akcií společnosti zaznamenala na začátku ledna 2020 hluboký pokles, ale od té doby od té doby rostla. Cena akcií společnosti dnes stojí na 2 955,00 p. S 52týdenním rozsahem od 1 887,00 p na nejnižší a 3 299,00 p na nejvyšší.

Tento britský pojišťovací fond je investicí, kterou je třeba dlouhodobě nakupovat a dlouhodobě držet, protože usiluje o růst nových cest spolu s pevným obchodním modelem..

11. Ocado Group PLC (OCDO.L)

Veřejně obchodující společnost Ocado Group PLC je akcií FTSE 100, které, pokud jste se nepodíleli na nákupu, možná budete chtít znovu zvážit. Protože tato akcie vypadá jako fantastická růstová akcie do roku 2021.

Akcie nedávno získaly nadšené recenze a také drží konsenzuální hodnocení „Koupit“ dané analytiky, kteří pokrývají britskou akcii.

Výkon společnosti v loňském roce byl obrovský, protože cena akcií společnosti byla pravděpodobně jednou z nejlepších v rámci indexu FTSE 100 a dnes je akcie aktuálně o 120% za posledních 12 měsíců.

To není žádné skutečné překvapení, protože pandemie Covid-19 přinutila mnoho jednotlivců seznámit se s online maloobchodem jako celkem.

Přirozeně to nechalo OCDO být nejen o krok napřed, ale mít solidní a silný vzestup, ke kterému to nevypadá jako brzké zpomalení, ale nebylo to všechno obyčejné plachtění.

Na začátku roku 2020, kdy přišel březen, cena akcií společností významně poklesla, zatímco se svět vyrovnával s tím, co se děje, dokud se lidé více neseznámili se světovými událostmi a zase se nesetkali s Ocado Group.

V rámci nedávné finanční zprávy společnosti je Ocado Retail Ltd společným dobrodružstvím se společností Ocado Group a maloobchodníkem Marks and Spencer Group.

V této zprávě byly 13týdenní výsledky společnosti od 29. listopadu pozitivní, protože maloobchodní tržby vzrostly o 35% na 579,6 milionu GBP, což potvrzuje silnou poptávku s průměrnou velikostí objednávky 133 GBP na zákazníka.

Pokud jde o cenu akcií společnosti, za poslední rok pěkně vzrostla a dnes sedí na 2 690,00 p. S 52týdenním rozpětím mezi 1 064,00 p na nejnižší a 2 895,00 p na nejvyšší.

Online prodejce je nastaven tak, aby usiloval o větší úspěch do roku 2021, protože obavy z Covid-19 stále trvají na vysoké úrovni, což jednotlivcům usnadňuje a bezpečněji dodržovat online nakupování jako svůj cíl, tato futuristická nabídka vypadá pokračovat v raketovém raketu pro potenciálně budoucí roky.

12. Persimmon PLC (PSN.L)

York-založená společnost pro stavbu domů vypadá jako akcie FTSE 100, které si koupí pro výhled do budoucna.

Vzhledem k dopadu Covid-19 na realitní průmysl a na to, že se trh s nemovitostmi dočasně zastavil během počátečních dvou národních blokovacích období, od té doby zůstává trh nemovitostí odolný i přes globální pandemii.

V návaznosti na vládu, která umožnila provozovat realitní průmysl se zavedenými bezpečnostními opatřeními, byly společnosti působící na trhu s nemovitostmi a společnosti pro stavbu domů schopné fungovat v rámci bezpečnostních opatření.

A to je přesně to, co PSN udělalo, protože společnost uvedla, že poklesly tržby skupiny o necelých 10% na 3,33 miliardy GBP, což je mírný pokles z 3,65 miliardy GBP v roce 2019, spolu s prodejní knihou o 25% oproti rok před rokem 2019 na 1,7 miliardy GBP.

Jak jsme již uvedli, v oblasti nemovitostí panuje nejistota, jak postupujeme vpřed do roku, protože vláda je připravena ukončit režim Stamp Duty Holiday spolu s pozměněným programem Help To Buy. Spolu s obrovskou nejistotou, která stále obklopuje pandemii Covid-19, se potenciální finanční situace jednotlivců omezuje.

Ale i přes veškerou nejistotu ohledně odvětví nemovitostí je toto odvětví vždy populární. S nadějnou zprávou o přiblížení se k normálu to může vidět více lidí, kteří chtějí skočit na trh s nemovitostmi, jak se ekonomika začíná zotavovat.

V současné době se cena akcií společnosti relativně zvyšuje na 2 716,00 p s 52týdenním rozpětím mezi 1 064,00 p na nejnižší a 2 895,00 p na nejvyšší.

Společnost drží poměr P / E 10,23.

13. Tesco PLC (TSCO.L)

Vzhledem k tomu, že rok 2020 je rokem nejdůležitějších maloobchodníků po celém světě, není překvapením, že přední značka supermarketů Tesco PLC se v seznamu objevuje jako nejlepší sklad FTSE 100.

Od začátku nového roku vzrostl FTSE 100 již těsně pod 5%, stejně jako akcie značky supermarketu.

Pocházející z nejnovější obchodní aktualizace společnosti, která zahrnovala vánoční tržby, ukázala společnost TSCO přes vánoční přestávku působivý výsledek, když prodej vyskočil o 80%.

Zpráva za 3. čtvrtletí potvrdila, že tržby z TSCO akcií meziročně vzrostly o 7,0% na 19,9 miliardy GBP, přičemž tržby Spojeného království meziročně vzrostly o 7,6% na 14,7 miliardy GBP.

Dividenda společnosti na akcii také vzrostla na 58,6% na 9,19 procenta z 5,77 procenta na akcii v roce 2019.

Skupina také oznámila navrhovaný prodej svého podnikání v Malajsii a Thajsku, který bude mít materiální hodnotu a bude se moci soustředit pouze na značku Tesco.

Silné základy společnosti jim umožní udržet si hlavu nad pandemií Covid-19 ve spojení s poptávkou zákazníků, která povede k růstu tržeb a výnosů. Tato značka supermarketu vypadá jako dobrá zásoba, kterou je třeba mít a držet jako dlouhodobou investici.

Společnost má v současné době akciovou cenu 241,90p s 52týdenním rozpětím mezi 203,00p na nejnižší a 257,40p na nejvyšší.

14. Ashtead Group PLC (AHT.L)

Britská společnost pro půjčování průmyslového vybavení je akcie FTSE 100, která neustále poskytuje dobrý výkon.

V nedávných zprávách společnost prokázala důvěru ve své nové strategické plány směřující vpřed, k čemuž si akcie vynesly vyšší konsenzuální hodnocení „Koupit“ z předchozího hodnocení „Hold“ Deutsche Bank.

V rámci úplné výroční obchodní zprávy společnosti za rok 2020 společnost potvrdila, že tržby dosáhly 5 054 milionů GBP ze 4 500 GBP v roce 2019.

Pokud jde o další finanční údaje společnosti, většina čísel byla stále pozitivní, nicméně od roku 2019 vykázala mírný pokles, který zahrnuje zisk společností před zdaněním, který byl ve srovnání s výsledky roku 2019 ve výši 983 milionů GBP.

Pokud jde o strategické plány společnosti do budoucna, společnost se snaží vybudovat platformu pro růst, provozovat dokonalost spolu se zachováním finanční a provozní flexibility.

Společnost již probíhá s dodáním svého nového stanoveného plánu a brzy umožní investorům získat další vhled do strategických plánů společnosti do roku 2021 a dále, které budou zahrnuty do její aktualizace pokroku, ale humbuk již obklopuje tuto akci.

Tato akcie má solidní výkonnostní zázemí, pokud s investováním začínáte, jedná se o dobrou akci s velkým kapitálem, kterou můžete přidat do svého portfolia a která vám může nabídnout nový růst spolu se stabilitou.

Cena akcií společnosti je dnes 3 832,00 p s 52týdenním rozpětím mezi 1 300,00 p při nejnižší a 3 832,00 p při nejvyšší. S aktuálním poměrem P / E 21,49.

Nejlepší akcie FTSE 100 – shrnutí

Abychom to shrnuli, tyto špičkové akcie FTSE 100 jsou všechny velkokapacitní akcie, které mají nejen solidní zázemí za sebou, ale také nedávno přinesly některé působivé výsledky, vzhledem k tomu, že jsme pravděpodobně uprostřed nejsmrtelnějších chorob světa, kterých byl svět svědkem , tyto akcie nadále zářily.

Při pohledu do budoucna jsou tyto akcie dobrými akciemi k nákupu a udržení těchto jasných investic vedoucích do budoucnosti, protože nabízejí růst, hodnotu a stabilitu, zejména v běžných dobách. Dobrou zprávou je, že pokud si tyto akcie mohou v tak těžkých a náročných dobách počínat dobře, pak je to další solidní pozitivum, které můžete vzít, když chcete investovat do těchto akcií..

A konečně, i když tyto akcie mají mnoho výhod, stojí za to upozornit, že stále mají své vlastní rizikové prvky, a proto se doporučuje, abyste si vždy byli vědomi všech aspektů, než se podíváte na investice, a je rozumné provést další průzkum vámi vybraného nejlepší akcie FTSE 100.

Jak investovat do nejlepších 100 akcií FTSE?

Po prohlédnutí některých slibných a zářících velkých akcií FTSE 100 s velkou kapitalizací je nyní čas podívat se na to, abychom se stali součástí jednoho z nejžádanějších indexů na světě.

Pokud jste v investování nováčkem, možná vás napadlo, který je nejlepší způsob, jak zahájit obchodní cestu, a ve vší poctivosti může být tato část přímočará, rychlá a jednoduchá.

Ale pokud hledáte vybudovat dlouhodobou cestu nebo dokonce kariéru v této oblasti, musíte být odhodlaní, být ochotni dát čas a energii do poznání příchozích a odchozích od akciového trhu a každé společnosti s pozitivním výhledem na všechna dobrodružství.

Vzhledem k tomu, že obchodování s akciemi je vzrušující na cestě, občas přichází s překvapivými výzvami.

Prvním krokem k zahájení cesty je nejprve získání makléře.

Výběr makléře k založení vaší obchodní cesty není jen klíčovým prvkem procesu, ale je také nejdůležitější částí, pokud jde o výběr správného makléře vhodného pro vaše investiční potřeby..

Stejná poznámka: na trhu je dnes k dispozici mnoho online obchodních platforem, které přicházejí s makléři, které si můžete nastavit z vlastního pohodlí ve svém obývacím pokoji..

Důrazným doporučením při pohledu na online obchodní platformy je zajistit, aby platforma měla správnou licenci nebo licence, aby mohla fungovat, stejně jako u brokera.

Pokud tomu tak není, buďte opatrní, protože to může být potenciálně nákladné a může být předmětem protiprávního jednání.

Platformou, kterou velmi doporučujeme, je oceňovaná online obchodní platforma eToro.

eToro se nesmírně stává nejen jednou z důvěryhodných platforem online obchodování na světě, ale také domovem více než 800 akcií, včetně indexu FTSE 100 nastaveného na více než 19 mezinárodních trzích a dnes má na své platformě více než 15 milionů klientů.

Významnou výhodou této přední online obchodní platformy je, že společnost nabízí nulové provize. To znamená, že jste schopni investovat do vámi vybraných akcií, aniž byste za to museli platit jakékoli další náklady.

Pokud potřebujete více znalostí a porozumění, nyní, když jste úspěšně otevřeli obchodní účet, máte nyní exkluzivní přístup k online virtuální obchodní platformě, kde můžete investovat, vytvářet rozmanité portfolio a naučit se všechny obchodní triky to vše s virtuálními prostředky v hodnotě 100 000 $, které máte k dispozici.

S tím jste připraveni jít.

Kupte si 100 akcií FTSE hned teď

Pokud chcete koupit akcie FTSE 100 v jedné ze společností uvedených výše, budete muset použít online burzovní makléř. V tomto ohledu většina začínajících investorů zvažuje eToro.

eToro – nejlepší makléř ve Velké Británii, nakupujte akcie s 0% provizí

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Klíčové možnosti:

 • Nejlepší akcie FTSE 100 ke koupi v roce 2021 byly nejvýkonnější britské akcie v indexu FTSE za poslední rok a které vypadají, že budou pokračovat na své cestě v úspěchu do roku 2021, protože ekonomika bude růst.
 • FTSE 100 je index, který se skládá ze 100 největších společností založených na tržní kapitalizaci na Londýnské burze cenných papírů.
 • FTSE 100 je zkratka pro své křestní jméno Financial Times Stock Exchange.
 • Akcie FTSE 100 mohou mít také název a jsou běžněji označovány jako akcie „Blue-Chip“.
 • Index FTSE 100 je známý a je považován za dobrý indikátor nejvýkonnějších společností na dnešním trhu, a proto mnoho investorů vypadá jako součást akcií v tomto indexu.
 • Pro začátečníky i zkušené investory je index FTSE 100 silný a drží akcie, které musíte mít, abyste je mohli přidat do svého rostoucího portfolia.
 • I když nejvýkonnější společnosti mají a mají silné výkonné zázemí, tyto společnosti stále představují své vlastní rizikové prvky.
 • Před investováním v rámci těchto nejlepších akcií FTSE 100 stojí za to provést další průzkum vybraných akcií před investováním vlastních prostředků.
 • Výběr makléře je důležitou součástí obchodní cesty, věnujte tolik času a výzkumu, kolik potřebujete, než si vyberete důvěryhodného makléře, se kterým budete pracovat.
 • Nakonec vždy investujte svými prostředky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me