Nejlepší zásoby marihuany pro březen 2021

Nejvýkonnější zásoby marihuany tento měsíc

Chceme se stát součástí zářícího konopného průmyslu v březnu 2021?

Pak se podívejte, jak rozložíme nejlepší zásoby marihuany, které vypadají, že budou vynikat, a nezapomeňte přidat do sbírky akcií zisk spolu s rozmanitostí.

Nejlepší zásoby marihuany pro březen 2021

Marihuanový průmysl je průmyslovým odvětvím, které bude více známé než kdykoli předtím, jak půjdeme dále do roku 2021 a pro nadcházející roky.

O tomto odvětví se nadále hovoří a nadále se o něm hovoří a předpokládá se, že bude podceňovaným průmyslovým odvětvím, které má dosáhnout fantastického potenciálu.

Konopný průmysl tvoří společnosti, které zkoumají, vyvíjejí a vyrábějí marihuanu pro lékařské i rekreační použití. Spolu s tím, aby společnosti byly součástí jeho sektoru, které podporují tyto konopné společnosti, které nemusí mít přímý přístup k procesu vytváření a vývoje konopných produktů.

Jelikož nově zvolený prezident Joe Biden přijde za pár týdnů do vlády Bílého domu, americké státy včetně Arizony, New Jersey a Jižní Dakoty se rozhodly, že marihuana bude legální pro rekreační i lékařské použití. Ačkoli je více než pravděpodobné, že zákony budou změněny a budou schváleny, že plevel již není nezákonný, došlo k mírnému zpoždění v procesu jeho finalizace, aby mohla být legalizována.

Chcete-li získat větší obrázek, je to 15 potvrzených států, které byly schváleny pro rekreační užívání marihuany v USA. Což vede mnoho lidí k domněnce, že je jen otázkou času, než ostatní, pokud ne všechny státy budou následovat.

Od úspěšných kanadských zásob marihuany po americké zásoby konopí, které získávají růst a dynamiku, aby se potenciálně staly stejně velkými. Pojďme se podívat na některé z nejlepších a nejvýkonnějších zásob marihuany za březen 2021, které vám nabízejí celou sbírku.

Top 5 nejlepších zásob marihuany pro březen 2021:

1. Canopy Growth Corporation

2. Aphria Inc.

3. Scotts Miracle-Gro Co.

4. GrowGeneration Corp

5. Curaleaf Holdings Inc.

6. Cresco Labs Inc.

Všechny tyto špičkové zásoby marihuany a mnoho dalších můžete koupit na eToro a zaplatit 0% poplatky!

Naše vybrané nejlepší marihuanové akcie pro březen 2021 byly vybrány kombinací faktorů, včetně nejlepších akcií za nejlepší hodnotu, růstu a hybnosti z jejich minulé historie a když se vydáme do roku.

Podívejte se, jak vybereme a rozebráme některé z našich vybraných konopných akcií, které zahrnují silné faktory, které je třeba vzít v úvahu při pohledu na nákup těchto nejlepších zásob konopí.

Sestavili jsme seznam nejlepších akcií marihuany, které je tento měsíc třeba zvážit.

Takže bez dalších okolků…

1. Canopy Growth Corp (CGC)

Kanadská značka konopí, která je již mnoho let jedním z nejoblíbenějších investorů v tomto odvětví, stále dokazuje, že má hodnotu být ve své sbírce konopnou akcií..

Akcie s velkou tržní kapitalizací prošly restrukturalizací, když jsme prošli koncem roku 2019 a do roku 2020, což je patrné z nejnovějších finančních údajů z roku 2020, které ukázaly, jaký dopad měla rekonstrukce na přední značku.

Ve zprávě o finančních výsledcích společnosti za druhé čtvrtletí končící 30. září 2020 zaznamenala společnost nárůst tržeb na 150 828 USD oproti předchozímu roku ve výši 85 621 USD a za období 6 měsíců došlo k celkovému nárůstu tržeb z 189 012 USD na 269 916 USD.

Společnost rovněž doložila opatření na snížení nákladů, protože vykázala snížení prodejních, obecných a administrativních nákladů, které bylo o téměř 40 000 USD nižší, než je uvedeno ve své zprávě, čímž společnost získala jasnější pozitivní světlo.

Při přechodu do nového roku má společnost Canopy Growth cenu akcií na 40,14 a za potenciální růst a hodnotu tvořící rating jí bylo uděleno hodnocení „Koupit“ jedenácti výzkumnými firmami.

Zacks Rank dal své hodnocení # 3 (Hold) pro akcie s hodnocením C pro růst.

Canopy Growth stock je tržní kapitalizací ve výši 11,71 miliard dolarů a s pozitivním výhledem konopného průmyslu na tento rok, který vám může nabídnout růst spolu se stabilitou.

2. Aphria Inc (APHA)

Další kanadská konopná společnost a akcie, které je třeba znát, je Aphria Inc..

Akcie kanadské konopné společnosti v posledních dnech vyskočily, nicméně vede k domněnce, že by tomu tak mohlo být, jak se rok posune vpřed.

Aphria je přední kanadská konopná společnost, která je také hlavním distributorem do 10 mezinárodních zemí mimo Kanadu. Dalším důležitým faktorem, který je třeba mít na paměti u této akcie, je skutečnost, že má kromě rukou konopného průmyslu své ruce i v jiných oblastech.

Spolu s tím, že APHA má řadu různých konopných produktů pod různými značkami, získala Aphria koncem roku 2020 SweetWater Brewing Company, jednu z největších amerických pivovarnických společností na současném trhu..

Tržní kapitalizace společnosti Aphria Inc dosahuje 2,70 miliard dolarů.

V současné době je cena akcií společnosti 9,05 USD, přičemž 52týdenní rozmezí mezi 1,95 je nejnižší a 9,39 nejvyšší.

Pokud jde o nedávné údaje Aphria potvrzené ve výsledcích společnosti za čtvrté čtvrtletí a fiskální rok 2020, Aphria zaznamenala ve druhém čtvrtletí nárůst čistých výnosů o 5% na 152,2 milionů USD, což je také meziroční nárůst o 18% spolu s čistými příjmy z konopí, které vzrostly o 81% na 531,1 milionu $.

Další pozitivní finanční výsledky pro společnost, kde upravený EBITDA ve výši 8,6 mil. USD vzrostl o 49%, upravený EBITDA z konopných operací vzrostl o 55% na 9,3 mil. USD ve čtvrtém čtvrtletí, spolu s potvrzením, že rozvaha společnosti vypadá zdravě a silně, včetně částka 497,2 milionu USD na financování plánovaného růstu v Kanadě i na mezinárodní úrovni.

Pokud se přesuneme do výsledků společnosti za 1. čtvrtletí 2021, čistý výnos z konopí vzrostl oproti loňskému roku o 103%, nyní činí 62,5 milionu USD, čistý příjem vzrostl oproti 1. čtvrtletí 2020 o 16% na 145,7 milionu USD a upravený EBITDA ve výši 10,0 milionu USD v prvním čtvrtletí 17 % nárůst od 4. čtvrtletí 2020.

Toto je jen několik z rostoucích údajů, které společnost Aphria vyprodukovala v poslední finanční zprávě společnosti, a je třeba přidat další výkonné body.

Pohled do budoucnosti, podle zprávy MarketBeat Aphria Inc. obdržela obecné zhodnocení „Koupit“ od 7 analytiků, přičemž 2 udělily akciím „Hold“.

Aphria je zásoba konopí, která je pevně v pozici, aby se jí dařilo i v roce 2021.

3. Scotts Miracle-Gro (SMG)

Scotts Miracle-Gro je skvělá akciová společnost, která vám může poskytnout velký růst a ziskovost, když se přesuneme do roku 2021 a konopný průmysl vypadá, že se mu daří.

SMG je bezpečná akcie, do které se můžete investovat, pokud jste začátečník v oboru nebo jste začátečník v obchodování s akciemi obecně, protože akcie vám dávají stabilitu, ale s prostorem pro růst, což je skvělá investice pro dlouhodobý.

Scotts Miracle-Gro je známý především pro své pevné zaměření na zahradnické produkty. Společnost se však v posledních letech stala velkými hráči v konopném průmyslu a její produkty Hawthrone se staly klíčovým základním produktem při výrobě konopných produktů.

Kvůli snadnosti a dostupnosti možnosti nákupu produktů společnosti Hawthorne od společnosti SMG a ve skutečnosti snazšímu a jednoduššímu vytváření a vytváření vlastních konopných výtvorů z domova to způsobilo, že se akcie staly silným, horkým uchazečem v průmyslu a pojmenován jako akcie ke koupi.

Americká společnost se sídlem v USA oznámila své údaje ke konci roku v listopadu 2020 za období končící 30. září, kdy její tržby vzrostly o 31% z loňského roku na 4,1 miliardy USD.

Segment společnosti Hawthrone také meziročně vzrostl o 61%, což by se přirozeně zvýšilo díky měření pobytu doma ovlivněnému pandemií Coronavirus, spolu se spotřebitelským segmentem, který meziročně vzrostl o působivých 90%.

Vzhledem k tomu, že opatření pro blokování pokračují, můžeme vidět, že akcie SMG budou v roce i v dalších letech nadále získávat dobrou dynamiku a růst. Pokud jde o konopnou stránku podnikání, jelikož více států v USA povoluje legalizaci rekreačního užívání marihuany a více se jimi bude řídit, můžeme vidět, že poptávka po segmentu Hawthorne je silná a oddělená od výjimečného růstu akcií SMG.

4. Curaleaf Holdings Inc (CURA)

Tato americká konopná společnost, která je podle výnosů největší konopnou společností na světě, přichází jako jedna z akcií marihuany, která hledá nebo ještě lépe nakupuje.

Společnost se sídlem ve Wakefieldu ve státě Massachusetts je také kótována na burze cenných papírů Candian.

V roce 2020 Curaleaf prudce vzrostl a v současné době je až o 20% již do roku 2021.

Výsledky ze zprávy Q3 společnosti ukázaly působivé výsledky, které byly vytvořeny v roce 2020, spolu s nadějnými vyhlídkami do roku 2021 s povzbudivými slovy generálního ředitele (generálního ředitele) Curaleaf Josepha Lusardiho.

Společnost dosáhla rekordních tržeb ve výši 193,2 mil. USD meziročně o 164%, rekordních celkových tržeb o 182,4 mil. USD meziročně o 195%, což je rekordně upravený EBITDA ve výši 42,3 USD, což se potvrdilo. čtyřikrát více než v roce 2019.

Přední konopná společnost také uzavřela akvizici Grassroots, což je důvodem k tomu, že akcie jsou na základě výnosů označovány za největší konopnou společnost na světě.

Slova generálního ředitele společnosti potvrdila pozitivní pozici akcií, když jsme se posunuli vpřed do roku 2021.

"Rekordní výsledky Curaleaf ve třetím čtvrtletí byly doplněny úspěšným dokončením naší akvizice Grassroots, která rozšířila naši přítomnost do 6 nových států, včetně rychle rostoucích trhů, jako je Illinois a Pensylvánie. Na cestě do roku 2021 zůstává Curaleaf neuvěřitelně dobře umístěný po transformační legalizaci konopí pro dospělé v Arizoně a New Jersey a následně potenciálu budoucího použití pro dospělé v New Yorku, Pensylvánii a Connecticutu.

Každý z těchto trhů představuje pro nás, jako jediného MSO s vedoucím zastoupením ve všech těchto státech, obrovskou příležitost. Do budoucna očekáváme, že náš růst bude poháněn organickými iniciativami, zvýšenou kapacitou a lékárnami v klíčových státech a rozšířením používání pro dospělé v Arizoně a New Jersey."

Vzhledem k tomu, že státy, jako je New Jersey a Arizona, jsou na pokraji finální legislativy pro užívání marihuany, je to další obrovský přínos pro společnost, která postupuje vpřed, protože společnost dlouhodobě působí na východním pobřeží ve Spojených státech..

A protože demokraté budou od letošního roku pevně provozovat USA, je jen otázkou času, než více nebo ne všechny státy potvrdí, že konopí je legálním produktem pro rekreační i lékařské použití.

Curaleaf je působivá zásoba konopí s fantastickým potenciálem růstu a ziskovosti s další výhodou, že je fantastickou dlouhodobou zásobou, kterou si udržíte po mnoho dalších let.

5. GrowGeneration Corp (GRWG)

A konečně další nejlepší zásoba konopí, která se objeví na seznamu nejvýkonnějších zásob marihuany, je GrowGeneration Corp.

Tato populace byla v roce 2020 pravděpodobně nejvýkonnější zásobou konopí, protože její výsledky se dostaly nad ostatní společnosti v tomto odvětví a S&P 500 s výsledky.

GRWG provozuje a provozuje speciální maloobchodní hydroponické a organické zahradní obchody, které jsou umístěny na 31 maloobchodních místech ve 11 státech v USA.

Zásobní hydroponické zařízení je dokonalým doplňkem pro jednotlivce, kteří chtějí vytvářet a vyrábět své vlastní užívání marihuany ve svých domovech. Zařízení však není levné, a proto je určeno pro vážné dlouhodobé pěstitele konopí, protože jeden kus zařízení vás může vrátit zpět na 10 500 $.

Společnost však v průběhu roku dosáhla fantastických výsledků, jak ukazují finanční údaje v nedávné zprávě společnosti za třetí čtvrtletí. Rekordní výnosy společnosti dosáhly 55,0 milionu USD z 21,8 milionu USD ve stejném období roku 2019 a upravený EBITDA ve výši 6,6 milionu USD oproti 2,2 milionu USD v roce 2019.

Spolu s působivým výsledkem společnost také upravila některé ze svých čísel směrem vpřed, když se snaží překonat své současné směrné hodnoty. Pro rok 2021 společnost upravila jak zvýšení svých tržeb na 280 – 300 milionů USD, tak upravila EBITDA na 34 – 36 milionů USD.

GrowGeneration se nesnaží v brzké době zpomalit, protože se společnost snaží získat další různé společnosti, které by ji mohly přidat do svého rostoucího podnikání.

V prosinci 2020 společnost oznámila akvizici společnosti Grassroots Hydroponics, do které byla získána, a má přední organizaci přidat další roční výnosy přibližně o 20 milionů USD. Spolu s Grassroots se společnost GrowGeneration chystá také získat The GrowBiz, třetí největší řetězec hydroponických zahradních center v USA, a nedávno oznámila, že hledá sadu na koupi kalifornské společnosti Canopy Crop Management, která se snaží přinést ty nejlepší zahradní produkty k zákazníkům.

Analytici také uvedli své předpovědi předpovědi pro akci procházející do roku 2021, přičemž 7 ze 7 analytiků udělilo akcii konsensuální hodnocení „silný nákup“. S prognózou příjmů společnosti nastavenou na růst o 40,58% ročně.

Nelze popřít, že budoucnost vypadá pevně a silně pro tuto zásobu konopí, která se potenciálně také snaží vyrovnat se s největšími hráči v tomto odvětví, jak se čas posune vpřed.

6. Cresco Labs Inc (CL)

CRLBF skladem

Americká konopná společnost Cresco Labs je jednou z akcií, které si můžete ponechat nebo koupit do roku 2021.

Společnost zabývající se konopím se sídlem v Chicagu ve státě Illinois ukázala, že je možné všechno, protože v roce 2020 prokázala působivě silný výkon.

Cresco Labs vytváří, vyrábí a prodává lékařskou marihuanu a výrobky z marihuany po USA.

Cresco má také pevně ruce v různých dalších třídách, jejichž kreativita je patrná, protože značka nabízí rekreační konopí v různých formách, jako jsou sladkosti, čokolády a ovocné žvýkačky pod značkou Mindy’s, spolu s nabídkou různých dalších kreativních produktů, jako jsou popcorn, vapes a další.

S tržní kapitalizací ve výši 2 619 miliard dolarů a s 21 maloobchodními prodejnami po celé USA se CRLBF snaží o to, aby se akcie velkých společností rozšířily v letošním roce, protože více států po celé zemi legalizuje užívání marihuany.

Ve zprávě společnosti za třetí čtvrtletí si výkon společnosti zasloužil.

Cresco potvrdilo, že to byl největší velkoobchod se značkovými produkty v konopném průmyslu se samotným velkoobchodním příjmem 90,5 milionů dolarů. Vedle tohoto úspěchu byly tržby společnosti také rekordním číslem, protože se potvrdilo, že vzrostly o 63% oproti výsledkům ve třetím čtvrtletí 2019, což je 153,3 milionu USD, což představuje nárůst o 59 milionů USD.

Společnost rovněž vykázala svůj největší peněžní tok z operací ve výši 17,8 milionu USD, maloobchodní tržby vzrostly o 60% ze třetího čtvrtletí na 62,8 milionu USD a upravený EBITDA ve výši 46,4 milionu USD, což je působivý růst o 182% ve třetím čtvrtletí roku 2019.

Přestože americká značka mohla ve srovnání s některými svými konkurenty zaostávat, výsledky jsou patrné z toho, co pro tuto značku potenciálně přichází, protože se snaží být dlouhodobě velkou hnací silou americké konopné síly.

Jak investovat do konopného průmyslu?

Nyní lépe rozumíte konopnému průmyslu a tomu, jak nadějný je marihuanový průmysl při pohledu do budoucnosti, nyní je čas podívat se na to, stát se součástí podceňovaného rostoucího průmyslu..

Investice do jakýchkoli akcií je přímočará, snadná a jednoduchá, pokud máte po ruce správného makléře a platformu.

I když se doporučuje nakupovat a zkoumat různé obchodní platformy a respektované makléře, stojí za zmínku také hledat regulované platformy, které mají správné licence, aby bylo možné legálně obchodovat.

Pokud jste nováčkem v investování přední online obchodní platformy, eToro má vše a vhodnější pro vaše investiční potřeby.

Přední online obchodní platforma je skvělá platforma, pokud jste investorem začínajícím na vaší cestě učením triků na akciovém trhu s mnohem více znalostmi, které můžete získat a mít s sebou po celou dobu své obchodní cesty..

Jakmile úspěšně provedete pokyny a otevřete si účet spolu s vybraným makléřem, jste připraveni na dobrodružství.

K zahájení vaší obchodní cesty bude nutná záloha minimálně 200 $.

Neexistuje však žádný tlak, jakmile máte otevřený účet, máte přístup a můžete investovat, kdykoli máte pocit, že jste připraveni.

S více než 12 miliony aktivních klientů obchodujících na platformě k dnešnímu dni jsou platformy k dispozici užitečným a přátelským makléřům, k prospěšnému vzdělávacímu materiálu společnosti, který vylepšuje vaše obchodní znalosti. eToro je oceněná platforma, která je skvělou platformou pro zahájení vaší obchodní cesty s konopím.

eToro – top broker, nakupujte akcie za 0% provize

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Zásoby marihuany – klíčové body:

  • Nejlepší zásoby marihuany pro březen 2021 se dívají na rozkvět finančních let dopředu.
  • Předpokládá se, že se konopný průmysl v průběhu roku prudce zvýší, jakmile se k moci dostane nově zvolený prezident Joe Biden.
  • Marihuana se stává legalizovanou ve více státech USA, jak se čas pohybuje vpřed, a to jak pro rekreační, tak pro lékařské účely.
  • Investice do nejlepších akcií marihuany je jednoduchá, rychlá a snadná. eToro, přední obchodní platforma, vás může během několika minut připravit na investice do vybraných akcií konopí.
  • Investujte vždy chytře a moudře spolu s výběrem správného makléře, který vynikne na vaší obchodní cestě.

Přečtěte si více:

Jakých 7 nejlepších nabídek akcií pro rok 2021?

Top 5 dividendových akcií, do kterých se má investovat do roku 2021

Jakých 7 nejvýkonnějších telekomunikačních akcií si lze koupit v roce 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me