3 důvody, proč by Cardano mohlo v roce 2021 zdvojnásobit vaše peníze

Když jsme uzavírali rok 2020, začali jsme vybírat mince, o nichž si myslíme, že budou mít nejlepší výkon v roce 2021. Jako jednu z kryptoměn jsme označili Cardano (ADA), abychom tento užší seznam sledovali. Hodnota ADA je v současné době oceněna na 0,14 USD a je 8. největší mincí podle tržního stropu. Věříme však, že do konce roku 2021 by mohla ADA překročit alespoň 1 $. Podívejme se na 3 hlavní důvody, proč by Cardano mohlo skončit s vládnutím v roce 2021.

Tři důvody, proč by Cardano ADA mohla zdvojnásobit vaši investici

Vnější faktory: Institucionální investoři klepají na dveře kryptoměny

Kryptoměny jako celek získají významnou podporu, protože institucionální investoři nadále zaplavují trh.

Podle průzkumu investic Fidelity vlastní digitální aktiva třetina velkých institucionálních investorů. Ze 774 investorů dotazovaných v celé Evropě a USA 36% uvedlo, že vlastní kryptoměny nebo deriváty. Tento rostoucí zájem přiměl mnoho společností, jako je BitGo a Generis, nabídnout prvotřídní zprostředkování pro institucionální investory.

Mnoho z nich by také mohlo následovat příklad MicroStrategy a nakupovat obrovské množství kryptoměny jako kapitálové investice. MicroStrategy již drží něco přes 40 000 BTC a aktivně se snaží koupit další.

Externí faktory: Vývojáři DeFi hledají alternativy Ethereum

Není žádným tajemstvím, že Ethereum je přední platformou, pokud jde o aplikace DeFi. Ethereum však ve své současné podobě nemá škálovatelnost ani funkce potřebné k podpoře rostoucího a prosperujícího ekosystému. Jako takový vývojáři aktivně hledají alternativní platformu pro hostování svých aplikací. Věříme, že Cardano zde má obrovskou příležitost proniknout na trh DeFi.

Společnost IOHK, která stojí za společností Cardano, uvedla, že aplikace DeFi mohou brzy přijít do blockchainu. Založili veřejný fond s názvem „Project Catalyst“, jehož cílem je podpořit vývoj DeFi v ekosystému.

Prvním oznámeným kandidátem na Project Catalyst je Liqwid. Jedná se o trh půjček DeFi, který účastníkům umožňuje získávat úroky z vkladů a půjčovat si aktiva přímo na blockchainu Cardano.

Architekt Liqwid Dewayne Cameron řekl:

Náš tým soutěží v grantových kolech Cardano Project Catalyst, aby získal naše počáteční financování, které bude financovat naše klíčové vývojáře plus naše dev partnery Appinventiv a Tweag … jsme nadšení, že ukážeme prostoru DeFi, jaký je DAO projekt bez VC, komunitou na Cardano může dodat ve srovnání s protokoly Ethereum DeFi podporovanými VC, které dnes vidíme.

Kromě Liqwid pojmenoval IOHK „Možno Workshop“, projektový vzdělávací zdroj, další kandidát na Project Catalyst. Nejlepší projekty obdrží ADA v hodnotě až 250 000 USD na rozvoj svých projektů. IOHK uvedla, že v příštím roce uvolní ADA v hodnotě milionů dolarů v rámci budoucích kol financování – „od obsahu po zdroje komunity, Dapps až Defi“.

Z hlediska ocenění může být pro Cardano získání plátku koláče DeFi nesmírné. Frank Holmes, generální ředitel amerických globálních poradců, se domnívá, že Ethereum bude mít z DeFi v roce 2021 velký užitek. Nevidíme důvod, proč by to nemohlo platit i pro Cardano.

V době psaní tohoto článku je ve smlouvách DeFi uzavřeno něco málo za 14,5 miliardy dolarů. Vývoj DeFi by mohl mít dlouhodobý složený účinek na ekosystém, protože lepší aplikace přilákají více uživatelů, což zase přiláká více vývojářů a povzbudí je k vytváření lepších projektů.

Interní faktory: 2021 technických aktualizací

Cardano je v prostoru kryptoměn dobře známé tím, že ho podporuje extrémně talentovaný tým, který upřednostnil výzkum a pečlivé plánování před vyděláváním na humbuku. Podle Santimentu, platformy pro behaviorální analýzu kryptoměn, byl Cardano nejaktivněji vyvinutým projektem v roce 2019, kdy překonal ethereum a Storj.

Jak si dokážete představit, tento těžký vývoj pokračoval i v roce 2020 a bude pokračovat, jak budeme postupovat do roku 2021. Protokol projde těžkou vidlicí, jakmile se přesune ke třetímu vývojovému fázi s názvem „Goguen“. V této fázi bude Cardano aktivně pracovat na integraci a decentralizaci inteligentních smluv.

Nadcházející hard fork zavádí blokování tokenů, které umožňuje jeho inteligentním kontraktům podporovat určité podmínky, jako je například nutnost uživatelů držet tokeny po pevně stanovenou dobu k dokončení kontraktu. Po Goguenu bude další upgradem „Voltaire“, který do systému zavede robustní protokoly o správě.

Celkově lze říci, Cardano je jedním z nejvíce promyšlených projektů v prostoru postaveném technologickými savanty, kteří pečlivě vytvářejí protokol schopný narušit inteligentní kontrakt / prostor DeFi.

Od ledna vzrostla ADA z 0,033 USD na 0,146 USD (v době psaní). Plně očekáváme, že tento pozitivní růst bude pokračovat i do roku 2021. Díky integraci inteligentních kontraktů a přílivu aplikací DeFi, spolu s větším přijetím hlavního proudu, se Cardano stane jednou ze superhvězd roku 2021.

eToro – Kupte Cardano ADA s provizí 0%

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me