Analýza cen etherea pro rok 2021

Cenová prognóza ETH na rok 2021

Budeme sdílet vrchol Předpovědi odborníků na ethereum v roce 2021.

Přečtěte si naši cenovou analýzu Ethereum ETH v roce 2021

Přes ekonomické otřesy způsobené COVID-19 byl rok 2020 pro Ethereum působivým rokem. Cena nejznámějšího altcoinu na světě zaznamenala za posledních 12 měsíců stabilní růst, protože krypto svět netrpělivě očekával očekávané spuštění upgradu Ethereum 2.0, který se konečně stal realitou v prosinci.

Celkově Etheruem od začátku roku 2020 získal více než 330% – což je velmi působivé vzhledem k neinspirujícímu výkonu některých dalších tokenů. Odolnost, kterou prokázalo Ethereum, v kombinaci s novou generální opravou nové sítě přirozeně přinesla altcoin do centra pozornosti do roku 2021 – přičemž některá průmyslová odvětví věří, že ETH bude i nadále růst tempem, které je pro kryptotrh relativně stabilní..

Znamená to tedy, že nyní je vhodná doba na investice do ETH? V následující analýze cen Ethereum 2021 se podíváme na to, jak by Ethereum 2.0 mohlo v příštím roce pokračovat v růstu cen, a poslechneme si, co na to řekne několik odborníků z oboru.

Obsah:

Ethereum – přehled

Historie cenového pohybu etherea

Ethereum v roce 2020

Předpovědi odborníků na ethereum v roce 2021

Faktory ovlivňující cenu etherea

Analýza cen etherea pro rok 2021

Pokud byste investovali do Etherea v roce 2021?

Závěr

Analýza cen etherea 2021 – FAQ

Ethereum – přehled

Ethereum je snadno nejznámější digitální měna po bitcoinu, takže než budete pokračovat v naší analýze cen Ethereum 2021, stojí za to se blíže podívat na to, čím se altcoin odlišuje od svého předchůdce.

Samozřejmě existuje mnoho podobností mezi těmito dvěma technologiemi – jak bitcoin, tak ethereum byly původně založeny na konceptu proof of work, kde jsou transakce ověřovány prostřednictvím sítě uzlů, které soutěží o řešení složitých rovnic – proces známý častěji jako „těžba“.

Stejně tak Bitcoin i Ether využívají technologii blockchain, aby to všechno bylo možné. Kromě těchto základních podobností jsou však bitcoin a ethereum dvě velmi odlišná zvířata.

Ethereum, které bylo spuštěno v červenci 2015, je decentralizovaná, otevřená softwarová platforma, která nejen hostuje svůj nativní krypto token, Ether, ale také umožňuje vývoj a provoz inteligentních kontraktů a distribuovaných aplikací (ĐApps) bez jakéhokoli vlivu třetích stran. . Ethereum má také svůj vlastní programovací jazyk, který otevírá řadu možností pro vývojáře, kteří chtějí na platformě vytvářet a provozovat aplikace na míru. Zatímco bitcoiny i ethereum nabízejí decentralizovaný platební systém, hlavním účelem ethereum není digitální platební systém, ale platforma pro usnadnění výměny zabezpečených smluv a aplikací prostřednictvím jeho vlastní měny.

Ethereum nemá celkový limit počtu tokenů, které budou nakonec v oběhu – na rozdíl od bitcoinu. Omezuje však počet tokenů zpřístupněných z roku na rok. Dalším klíčovým rozdílem je rychlost vytváření bloků. Zatímco bitcoinové transakce mohou trvat déle než deset minut, transakce Etherea jsou obvykle zpracovány během několika sekund.

Nesčetné aplikace a téměř neomezený potenciál společnosti Ethereum z ní učinily zajímavou investiční perspektivu a umožnily jí rychle se uchytit na již konkurenčním trhu s kryptoměnami. Co ale všechny tyto základní informace znamenají pro naši cenovou analýzu Etherea pro rok 2021?

Jak uvidíme, pochopení klíčových rozdílů mezi Ethereem a jinými kryptoměnami – zejména bitcoiny – je zásadní, pokud chceme předpovědět, jak si bude mince v příštím roce fungovat. Zatímco všechny kryptoměny budou nějakým způsobem ovlivněny velkým pohybem ceny bitcoinů, naším cílem je zde najít jiné způsoby, jak se může pohybovat cena tokenu Ethereum.

Historie cenového pohybu etherea

Před zahájením naší cenové analýzy Etherea pro rok 2021 by bylo rozumné podívat se na historický cenový pohyb altcoinu. Tímto způsobem dokážeme lépe identifikovat minulé trendy a předvídat, jak mohou určité různé tržní síly ovlivnit hodnotu ETH směrem vpřed.

Stejně jako u většiny kryptoměn, Ethereum přikazovalo velmi málo prostřednictvím poptávkové ceny, když se poprvé dostalo na trh, přičemž token měl v roce 2015 hodnotu nižší než 1,00 USD. Věci zůstaly pro rozvíjející se digitální měnu v příštích 18 měsících poměrně nízké S tím, že ETC do ledna 2017 dosáhne skromných 10,00 $, ale přibližně v této době začal být neomezený potenciál této nové technologie blockchain skutečně známý a ceny brzy vzrostly. Po velkém nárůstu na konci roku 2017 dosáhl ETH v lednu 2018 rekordního maxima téměř 1400 USD. Zbytek roku 2018 byl pro Ethereum něco jako horská dráha a do konce roku cena ETH klesla, protože tak nízké jako 85 $.

Věci zůstaly po dobu maxima počátkem roku 2018 docela utlumené déle než rok. Ethereum se během zhruba 18 měsíců těžko snažilo rozbít 250 $, přestože mnoho průmyslových hlasů nadále oslavovalo Ethereum jako altcoin, který by jednoho dne odstranil bitcoiny z prvního místa. Po dalším běhu medvěda v létě 2019 dokončil ETH rok obchodování na pouhých 132 $.

Cena etherea v roce 2020

cenový graf ethereum

Důležitou úvahou pro naši cenovou analýzu Ethereum pro rok 2021 je přirozeně to, jak dobře si mince vedla v posledních měsících. Po poměrně skličujícím výkonu v průběhu roku 2019 se ETH dostal do pomalého startu do roku 2020. Zdálo se však, že sentiment investorů se v létě vrátil a ceny v červenci vyšplhaly kolem 250 USD a pokračovaly v růstu, dokud v září nedosáhly 475 USD.

Ceny ETH se poté na konci roku propadly zpět na přibližně 350 $, poté se na konci roku uzdravily a do prosince dosáhly vrcholu 615 $. Nárůst na konci roku pravděpodobně spadá do velmi očekávaného spuštění Ethereum 2.0 a toto přepracování je důvodem, proč je ETH tak důležitou kryptoměnou, kterou můžeme sledovat při přechodu do roku 2021.

Zvažovali byste investování do Ethereum ETH?

Predikce cen etherea na rok 2021

Předpovědi odborníků na ethereum v roce 2021

Pro vytvoření vyvážené cenové analýzy Etherea pro rok 2021 je nutné shromáždit informace z několika oblastí. Přirozeně, dívat se na názory a předpovědi předních odborníků na kryptoměny je dobrý způsob, jak měřit sentiment průmyslu vůči bitcoinům a trhu obecně.

1. Craig Russo

Craig Russo, zakladatel společnosti Peer – bostonského startupu za společností SludgeFeed – věří, že kapacita Ethereum pro nasazování decentralizovaných aplikací a tokenizace skutečných aktiv zajistí, že zůstane platformou typu go-to, která přiláká velký zájem investorů. “Nevidím důvod, proč by Ether (ETH) do roku 2021 znovu nevrátil historická maxima, pokud by Ethereum postupovalo tak, jak plánuje, a vývojáři pokračovali v budování sítě,” řekl a dodal: “Věřím, že ETH / BTC možná již dosáhla dna a ETH / USD zahájí nový vzestupný trend, jakmile se volatilita bitcoinů zpomalí, “

2. Alex Saunders

Alex Saunders, generální ředitel společnosti Nugget News, je také velmi optimistický ohledně potenciálu Etherea a je dalším hlasem, který předpovídá silnou možnost, že ETH dosáhne nového maxima za celý rok nebo méně – do konce roku 2021 předpovídá 1400 USD.

3. Michaël van de Poppe

Analytik společnosti Cointelegraph Markets Michaël van de Poppe také očekává další býčí běh ETH a věří, že budoucnost je pro altcoin pravděpodobně jasná, přičemž další nárůst hodnoty pravděpodobně vyvrcholí nad předchozím rekordem. Zatímco přestal nabízet úplnou cenovou analýzu Etherea pro rok 2021, vybral se na Twitteru, aby předpověděl, že „další cyklus ATH pro ETH bude pravděpodobně mezi 10 000–20 000 USD“.

4. SalsaTekila

Kryptoměnový obchodník a analytik známý jako SalsaTekile, který získal proslulost poté, co v letní obchodní soutěži proměnil pár tisíc dolarů na 100 000 dolarů, vyjádřil důvěru v Ethereum a přidal jej do svého portfolia, protože věří, že v roce 2021 překoná bitcoiny. vlastnit nepohodlné množství ETH (spot). Dnes s nákupními zisky koupil více. Myslím, že v nadcházejícím roce překoná bitcoiny, “tweetoval. I když ještě neprovede hloubkovou cenovou analýzu Etherea pro rok 2021, SalsaTekile přidávající do svého portfolia ETH by měl být považován za pozitivní znamení.

5. Ryan Selkis

Ryan Selkis z Messari v době psaní tohoto článku nenabízel cenovou analýzu Etherea pro rok 2021, ale poznamenal svůj vlastní názor na to, proč by se Ethereum mohlo v příštím roce dařit. Při psaní zprávy o tom, co lze očekávat pro prostor kryptoměny v příštím roce, uvedl: „Bitcoin může být připraven na velký rok díky svému makro umístění, ale je to právě Ethereum, které se stalo nejdůležitější platformou kryptoměny … by mohl napájet zcela nový finanční systém a otevřenější a odolnější internet. “

Přečtěte si více: Kolik bude stát Ethereum v roce 2021 a dále?

Faktory ovlivňující cenu etherea

1. Ethereum 2.0

Ethereum 2.0 je hlavní upgrade na starou veřejnou síť Ethereum, která má za cíl urychlit používání Etherea a řešit stávající omezení výkonu.

Jednou z nejvýznamnějších změn je přechod od architektury Proof of Work k implementaci konsensuálního mechanismu Proof of Stake. Inovace začala na konci roku 2020 a 1. fáze uvedení na trh bude pokračovat do roku 2021.

Předpovídalo se, že ETH 2.0 zvýší propustnost o více než 1000x, což sníží vysoké poplatky spojené s transakcemi Etherea, které v současné době token využívají. Tento vývoj je přirozeně klíčovým faktorem v naší cenové analýze Etherea pro rok 2021, a pokud se ukáže jako úspěšný, mohl by v roce 2021 raketově stoupat ceny.

2. Bitcoin

Ethereum, stejně jako všechny altcoiny, bude vždy nějakým způsobem navázáno na bitcoin. Za prvé, bitcoin je nejznámější a (poměrně) stabilní kryptoměnou, a proto ji analytici často používají jako indikátor chuti investorů k digitální měně obecně. Zadruhé, mnoho burz vyžaduje výměnu BTC za jiné mince, díky nimž je bitcoin něco jako kryptoměnová měna. Cena bitcoinu proto bude – v dohledné budoucnosti – do určité míry odrážet širší trh kryptoměn.

3. Předpisy týkající se kryptoměny

Kryptoměna a myšlenka decentralizovaných plateb jsou relativně nové pojmy, takže mnoho zemí se stále potýká s tím, zda a jak by měly být regulovány.

Například ve Velké Británii FCA nedávno zakázala prodej derivátů a směnek obchodovaných na burze (ETN), které odkazují na určité typy kryptoaktiv pro maloobchodní spotřebitele. Kromě toho jsou na obzoru také nové předpisy EU – které by mohly mít obrovský přínos pro všechny ceny kryptoměny. Regulace by samozřejmě mohla být pro trhy dobrá nebo špatná, ale každý důvtipný investor do kryptoměny by měl pečlivě sledovat potenciální změny.

4. Poptávka kupujícího

Každý ví, že hodnota aktiva je dána nabídkou a poptávkou. Ethereum nemá žádný horní limit ve způsobu, jakým bitcoiny dělají, a to bylo pro altcoin historicky problém. Předpokládá se však, že příchod Etherea 2.0 a přechod na protokol Proof of Stake sníží současnou míru inflace o 10% na 0,5 až 2% ročně.

Na straně poptávky se rok 2021 jeví jako zajímavý rok, protože v průběhu roku 2020 došlo k nárůstu zájmu tradičních investičních institucí a byl otevřen rekordní počet nových peněženek na kryptoměny. Přirozeně je to zásadní zájem o jakoukoli cenovou analýzu Etherea pro rok 2021 a mohlo by to znamenat, že v příštím roce vzroste poptávka v krypto sféře.

Připraveni investovat Ethereum ETH?

Analýza cen etherea pro rok 2021

Jak jsme viděli, existuje několik faktorů, které je třeba vzít v úvahu při provádění cenové analýzy Etherea pro rok 2021. Kromě posouzení výše popsaných různých tržních sil se kryptoanalytici také snaží identifikovat vzorce a předvídat cenové pohyby prováděním technické analýzy toho, jak grafy byly přesunuty dříve.

Například BeinCrypto.com analyzoval vzestupy a pády v historii ceny Etherea a použil jej ke generování prognózy pro rok 2021 – což vedlo k další optimistické predikci býčího běhu, kdy cena ETH v roce 2021 skončí kolem 2800 $.

S přestávkou nad 600 $ na obrovském objemu, ETH signalizuje nový býčí trh.

Když se vezmeme v úvahu společně s dalšími průmyslovými čísly uvedenými v této analýze, můžeme očekávat, že příští rok by mohl být pro Ethereum extrémně pozitivní. Ačkoli to nemusí zasáhnout vznešené číslo 10 000 USD, které někteří předpovídají, existuje dobrý důvod se domnívat, že ETH by mohl do konce roku 2021 snadno stoupnout kolem 1 000 USD.

Pokud byste investovali do Etherea v roce 2021?

investovat do ethereum

Jak jsme viděli, existuje potenciál optimismu ohledně potenciálu ETH. Přestože naše cenová analýza Etherea pro rok 2021 jistě ukazuje na dobré věci pro altcoin, zejména když Ethereum 2.0 získává tempo, stojí za zmínku, že existuje poměrně málo platforem a úřadů pro kryptoměny, které věří, že se pozitivní efekty projeví o něco déle.

Například TradingBeasts.com, i když je optimistický ohledně budoucnosti Etherea, předpovídá tlumenější tempo růstu, kdy se ETH do konce roku 2021 nebude plazit nad 600 USD a ke konci roku 2023 se přiblíží pouze hranici 1 000 USD. Pokud uvažujete o investování do Etherea , je nezbytné zvládnout svá očekávání a nenechat se unést mediálním humbukem.

Za zmínku stojí také to, že mnoho optimističtějších cenových předpovědí Etherea závisí na řešení problémů, k nimž má směřovat Ethereum 2.0. Každý, kdo plánuje přidat ETH do svého investičního portfolia, se bude muset ujistit, že bude držet krok s jakýmkoli vývojem v tomto ohledu – pozitivním i negativním – a odpovídajícím způsobem upravit svou investiční strategii.

eToro – nejlepší platforma pro investice do etherea

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Závěr

Ethereum zažilo v roce 2020 něco nejistého roku. Nejen, že pandemie COVID-19 uvrhla finanční svět do chaosu, ale zpoždění Etherea 2.0 také vyvolalo nejistotu investorů a pokles cen. Jak však zdůraznila naše cenová analýza etherea pro rok 2021, zdá se, že sentiment odvětví se posunul za roh a očekává se, že ETH bude v příštích letech fungovat dobře.

Samozřejmě je příliš brzy na to říci, jak spuštění Ethereum 2.0 ovlivní hodnotu ETH v příštích několika letech, protože upgrade bude rozložen ve fázích. Za předpokladu, že je první etapa úspěšná, jsme však mohli vidět, že ceny etherea začnou růst v první polovině roku 2021 a budou pokračovat po celý rok.

Dalších dvanáct měsíců bylo označováno jako hlavní přechodné období pro kryptoměnu a naše cenová analýza Etherea pro rok 2021 ukazuje, že populární altcoin má potřebné technické údaje, aby mohl být jednou z nejlepších investic v tomto odvětví. Pokud máte zájem přidat do svého portfolia Ether a jste připraveni bedlivě sledovat vývoj ovlivňující cenu tokenů, pak by začátek roku 2021 mohl být vhodný čas na investici.

Analýza cen etherea 2021 – FAQ

Will Ethereum vzroste v roce 2021?

Zatímco naše analýza cen Ethereum 2021 nemůže zaručit, jak se bude cena ETH v příštím roce pohybovat, existuje několik průmyslových osob, které jsou přesvědčeny, že altcoin se ukáže jako dobrá investice.

Jak ovlivní Ethereum 2.0 hodnotu tokenu?

Spuštění Ethereum 2.0 slibuje řešení určitých problémů s existující blockchainovou infrastrukturou a uvidí technologii Ethereum ještě všestrannější. Je těžké pochopit, jak by to mohlo mít něco jiného než pozitivní vliv na cenu tokenu, ale investoři by měli pečlivě sledovat vývoj, protože jakékoli problémy s implementací Etherea 2.0 by mohly mít negativní důsledky.

Co odborníci předpovídají pro Ethereum v roce 2021?

Většina průmyslových hlasů je pozitivní ohledně cenového potenciálu Etherea v roce 2021, i když některé předpovídají mnohem větší nárůst než jiné. Panovala široká shoda v tom, že po spuštění Etherea 2.0 se cena ETH přiblíží předchozímu záznamu ve výši 1 432 $. Naše cenová analýza ethereum pro rok 2021 také naznačuje růst altcoinů, i když investoři by si měli být vědomi, že hodně záleží na ethereu 2.0 a jakékoli problémy s budoucím vývojem by mohly přerušit jakékoli běhy býků.

Překročí Ethereum v roce 2021 10 000 $?

I když existují údaje o odvětví, které předpovídají, že hodnota ETH dosáhne pěti čísel, je třeba poznamenat, že jde o velmi ambiciózní a většina průmyslových hlasů nabízí konzervativnější předpovědi.

Nyní je ten správný čas investovat do Etherea?

Vzhledem k tomu, že se Ethereum 2.0 konečně stane realitou na konci roku 2020 a další vývoj v potrubí, očekává se, že ETH bude v příštím roce fungovat dobře a mnoho renomovaných kryptoměnových investorů přidává token do svých portfolií před tím, co by mohlo být rekordním růstem.

Kde mohu koupit Ethereum?

Pokud hledáte investovat do Ethereum, budete muset najít makléře nebo burzu, která vám umožní aktivum koupit. K dispozici je mnoho poskytovatelů, ale budete chtít najít takového, který má dobrou pověst a splňuje určité finanční předpisy. Doporučujeme eToro pro začínající obchodníky, protože nabízí snadno použitelné rozhraní a spoustu informací o trzích s kryptoměnou. K uložení tokenů budete také potřebovat krypto peněženku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me