Co bude pohánět cenu Cardano v roce 2021?

Analytický průvodce investováním do Cardano ADA v roce 2021

Kam půjde cena Cardano v roce 2021?

Co se stane s cenou Cardano ADA v roce 2021? Kryptoměnoví investoři vždy přemýšleli: Co pohání cenu Cardano?

Cardano je vývoj decentralizované aplikace (Dapp) třetí generace a veřejná blockchainová platforma. Investoři hleděli na Cardano kvůli jeho jedinečné vlastnosti integrovaného recenzovaného výzkumu. V současné době je na trhu s kryptoměnami na 8. místě a svoji pozici si udržela už nějakou dobu.

O Cardano je velký zájem, což vedlo k tomu, že mnoho investorů si kladlo otázku: Co ovlivňuje jeho ceny?

Ceny Cardano ovlivňují tři faktory:

 • Přijetí
 • Konkurenční mince
 • Tržní síly

Vysvětlíme podrobněji, jak tyto faktory ovlivňují cenu ADA, ale nejprve byste měli hledat Cardano?

Proč Cardano (ADA)?

Třetí generace kryptoměn se dokázala poučit z prvních dvou. Cardano dokázalo integrovat charakteristické rysy první generace, bitcoinu a druhé generace ethereum. Navíc to představilo inovace na trh s integrovanou funkcí výzkumu. Cardano také využilo novější technologie a vývoj k vylepšení vlastností mincí první a druhé generace.

cardano cenové pohyby graf

Cardano pohyby cen za celou dobu. Zdroj: Investing.com

Díky vrstvené architektuře Cardano úspěšně vylepšil škálovatelnost, odolnost a bezpečnost kryptoměn. Cardano dokázal překlenout mezery, které vytvořili jeho předchůdci.

Vizí vývojářů společnosti Cardano bylo obnovit víru lidí v globální ekonomický rámec tím, že se podniku zvýší pocit bezpečí & transparentnost na mezinárodních trzích. Cardano se také hodně zaměřilo na lidi, kteří nemají přístup k finančním službám. Cardano Foundation uskutečnila různé rozvojové projekty v zaostalých oblastech světa, aby podpořila finanční začlenění.

Vzhledem k tomu, že decentralizované aplikace získávají na popularitě, vedly Cardano k otázkám a obavám o zabezpečení, aby byla platforma decentralizovaných aplikací bezpečnější.

Co odlišuje Cardano (ADA) Apart?

Cardano (ADA) je duchovním dítětem Jeremyho Wooda a Charlese Hoskinsona. Dříve pracovali na Ethereu, a proto lépe chápou primární překážky, kterým Ethereum čelí.

Cardano se po svém vydání v roce 2017 okamžitě dostalo do popředí hlavně proto, že řešilo obavy, kterým Ethereum čelilo při navrhování jazyků a virtuálních strojů. Cardano se dále oddělilo od konkurenčních mincí tím, že je silně zapojeno do Academie, a navázalo významné kontakty s Academií. The výzkumná integrace do designu Cardano je určitě charakteristickým znakem Cardano.

Cardano původně dokázalo zpracovat pouze deset transakcí za jednu sekundu, což představovalo problém pro škálovatelnost mince. Nedávno byl vydán článek, který navrhl jedinečnou vrstvu řešení zvaného Hydra. Hydra může zpracovávat transakce mimo řetězec a umožnit Cardanu zpracovat tolik jako milion transakcí za sekundu.

Interoperabilita je klíčem k masovému přijetí kryptoměn po celém světě a je jedním z cílů společnosti Cardano, protože se snaží rozšířit interoperabilitu ve světě kryptoměn a napříč svými sítěmi. Dva z těchto pokusů jsou protokoly o upgradu systému a modely řízení blockchainu.

Byl také představen nový systém konsensu, který je pro Cardano zcela jedinečný, nazvaný Ouroboros. Ouroboros je mechanismus Proof of Stake (PoS), který zaručuje zvýšenou bezpečnost. Systém Ouroboros náhodně vybírá horníky, aby přijímaly transakce. Systém také závisí na recenzovaném výzkumu, který má zajistit udržitelnost a bezpečnost blockchainů.

Zvažovali jste investování do Cardano ADA?

Faktory ovlivňující cenu Cardano (ADA)

3 faktory, které řídí cenu ADA:

Faktor 1: Přijetí

Jak se zvyšuje přijetí Cardana, zvyšuje se i jeho hodnota. Cardano je relativně nová kryptoměna, ai když má obrovskou komunitní základnu, má před sebou ještě dlouhou cestu. Cílem společnosti Cardano je stát se platformou dApp a digitální měnou, která by poskytovala finanční začlenění lidem bez bankovního účtu. Cardano při svém uvedení na trh získalo obrovskou podporu a komunita nadále exponenciálně rostla.

Faktor 2: Konkurenční mince

Bitcoin, kryptoměna první generace, je stále lídrem na trhu. Je to král kryptoměn, oprávněně. U každé nové nebo staré mince znamená usazení na trhu těžkou konkurenci s králem. A není mnoho mincí, které budou schopny úspěšně konkurovat bitcoinům. Bitcoin má však obecně tendenci tahat mince nahoru, takže mezi bitcoiny a cardanem existuje pozitivní korelace. Pokud se tedy vše zdá dobře pro bitcoin a trh s kryptoměnami obecně, lze od Cardana očekávat pozitivní věci.

Kardanová korelace s bitcoiny

Kardanová korelace s bitcoiny. Zdroj: Coinpredictor.

Mezi další mince, které mají podobnou strukturu a vlastnosti jako Cardano, patří NEO, Block, Lisk atd. Tyto mince představují hrozbu pro jejich ceny a zvýšení hodnoty těchto mincí by mělo za následek devalvaci Cardano. Přestože Cardano prošlo dlouhou cestu od bitcoinu, původní mince, trh je dynamický a neustále se aktualizuje. Pokud Cardano nebude držet krok s časem, nebude moci potkat nové konkurenty.

Faktor 3: Tržní síly

Tržní síly nabídky a poptávky určují optimální cenovou hladinu jakékoli komodity. Zde je rozhodující nedostatek. Čím vzácnější je zboží nebo komodita, tím vyšší bude hodnota. Jelikož kryptoměny mají omezenou nabídku, faktory na straně poptávky jsou pro stanovení ceny škodlivější než na straně nabídky. Když se na trhu setkává poptávka a nabídka, tam se stanoví optimální cenové hladiny. Poptávka může vyvíjet tlak na ceny směrem nahoru nebo dolů.

Jaká je budoucnost Cardana (ADA)?

Zdá se, že budoucí projekce pro Cardano (ADA) leží ve dvou extrémech. Zatímco někteří analytici předpovídají, že cena bude na sestupné spirále, jiné předpovědi naznačují cenu 5 USD za zhruba pět let. Otázka, zda cena Cardano poroste nebo poklesne, je otázkou milionů dolarů. Cena Cardano velmi závisí na celkovém výkonu trhu s kryptoměnami.

Předpovědi na začátku roku 2020 byly optimistické a očekávalo se, že hodnota Cardana vzroste až na 2 dolary. Vzhledem k tomu, že rok již téměř skončil, cena Cardana se ani zdaleka nepřiblížila jeho předpokládané ceně. Skromné ​​předpovědi pro rok 2020 naznačovaly stabilitu kolem EU 40 centů čehož Cardano dokázal úspěšně dosáhnout. Tato stabilita naznačuje budoucí vzestupné trendy.

Cardano získalo masivní komunitní podporu v krátkém časovém období. Cardano konsoliduje inženýry, odborníky na blockchain a výzkumné pracovníky, vše pod jednou střechou, takže můžeme v budoucnu vidět skutečný zvrat událostí a obrovský potenciál. Pokud je šance, že vše dopadne pozitivně, Cardano by mohlo být na cestě stát se nejlepším blockchainem po bitcoinu.

Cenové předpovědi Cardano (ADA)

Cardano je jednou z deseti nejvýkonnějších kryptoměn a má tržní kapitalizaci 4,84 miliardy dolarů. Cardano (ADA) je díky svému umístění na radaru investorů od svého založení. Díky jedinečným vlastnostem Cardano se dostalo do centra pozornosti. Jednou z věcí, kterou Cardano zná, je důvěryhodný a důvěryhodný tým. Investory přilákalo řešení, které Cardano nabídlo k nedostatkům bitcoinů a etherea.

Cardano nedávno dosáhlo špiček nahoru a dosáhlo maxima kolem 0,172 USD.

Graf predikce cen Cardano 2021

Cardano predikce ceny 2021. Zdroj: Previzionibitcoin.

Cardano bylo rychle spuštěno mnoha špičkovými burzami kryptoměn bezprostředně po svém vzniku a dosáhlo dobrého následování. V době uvedení na trh mělo Cardano cenu 0,021 USD. ADA dosáhla svého historického maxima na začátku roku 2018, kdy se vyšplhala na závratných 1,22 $. Tržní kapitalizace také rostla výjimečným tempem a od 0,56 milionu USD se do roku 2018 zvýšila na 31 miliard USD.

Odborníci předpovídají, že Cardano může být od začátku nového roku na prudkém vzestupu. Předpovědi naznačují pro Cardano jasnou budoucnost, přičemž některé z nich jsou stejně nadějné jako dosažení hranice 2 $ v roce 2023. Do roku 2025 by se Cardano mohlo pohybovat blízko hranice 3 $ a dokonce ji překročit, pokud vše půjde.

Na trhu existuje mnoho býčích indikátorů, které signalizují optimistický dlouhodobý investiční scénář. Podle odborníků se ceny v příštím roce zdvojnásobí.

Graf predikce cen Cardano 2020 až 2027

Predikce cen Cardano 2020 až 2027. Zdroj: Digitalcoin

Je Cardano (ADA) dobrou investicí?

Cardano (ADA) má mnoho charakteristických atributů, díky nimž se jeví jako dobrá investice.

tým

Tým Cardano je vysoce renomovaný a důvěryhodný. Zakladatelé Cardano dříve pracovali na Ethereu, a to bylo díky jejich zkušenostem s Ethereem, že byli schopni navrhnout kryptoměnu s kvalitami Ethereum, ale žádný z nedostatků. Tým dokázal začlenit výzkum takovým způsobem, že by Cardano vyniklo. Podporují jej také tři renomované organizace.

Technologie

Cardano integrovalo některé velmi pokročilé technologie do překonávání výzev předchozích kryptoměn. Není to jen digitální měna, ale úplná platforma pro inteligentní smlouvy a decentralizované aplikace. Ouroboros umožňuje Cardanu škálovat až 4 miliony krát energetická účinnost bitcoinu.

Bezpečnostní

Cardano (ADA) odemklo tajemství škálovatelnosti spolu se zabezpečením. Systém Ouroboros zajišťuje bezpečnost transakcí a zároveň je efektivní.

Připraveni investovat Cardano ADA?

Klady a zápory investování do Cardana (ADA)

Pros investic do Cardana:

✅ Vizí společnosti Cardano je posílit ekonomický systém a poskytovat finanční služby těm, kteří nemají přístup.

✅ Cardano je podpořeno silným vedením. Zakladatelé také spoluzakládali ETH.

✅ Jedná se o minci třetí generace a vyplňuje mnoho mezer v BTC a ETH.

✅ Cardano (ADA) se umístilo na 8. místě na trhu kryptoměn.

✅ Má zaveden jedinečný recenzovaný systém integrace výzkumu.

✅ Cardano má potenciál zpracovat až milion transakcí za jednu sekundu s Ouroboros.

✅ Peněženka Cardano pomáhá s interoperabilitou v křížových řetězcích.

✅ Dvouvrstvý systém Cardano zajišťuje, že transakce a data nejsou vzájemně smíchány, protože obě jsou uloženy v různých vrstvách.

✅ Cardano nabízí zvýšenou bezpečnost a soukromí.

✅ Programovací jazyk, Haskell, je přesnější a dynamičtější s metodami matematického ověřování.

✅ Cardano je soběstačné, protože 25% odměn z těžby jde do státní pokladny, kde jsou tyto prostředky použity na rozvoj prostřednictvím hlasování v řetězci.

Nevýhody investování do Cardana:

❌ Cardano je relativně nové a usadit se jako Ethereum nebo Bitcoin by trvalo nějakou dobu.

❌ Cardano čelí silné kritice ohledně hlasovacího systému on-chain.

❌ Aktualizace nebo odebrání funkcí bude obtížné.

❌ Pro hlasovací systém neexistuje dostatečná interní regulace.

❌ Systém je citlivý na trolly.

❌ Aby mince mohla být plně funkční platformou a nejen digitální měnou, je zapotřebí více funkcí a upgradů.

❌ Probíhají problémy s peněženkou Daedalus.

❌ Blockchain Cardano je ve vývoji.

❌ V současné době dokáže Cardano zpracovat pouze 257 transakcí za jednu sekundu.

Začněte investovat do Cardana (ADA) pomocí eToro

vyměnit cardano

Zní vám Cardano jako dobrý způsob? Jste optimističtí ohledně budoucnosti Cardana? Chcete investovat do Cardana?

Pokud ano, začněte investovat s eToro ještě dnes. eToro je jednou z nejlepších makléřských společností v oblasti sociálního obchodování. eToro bylo hodnoceno jako nejlepší zprostředkovatel pro investování do kryptoměny. Obchodníkům s kryptoměnou nabízí řadu výhod, které nikde jinde nenajdete, včetně téměř okamžitého provádění pokynů.

Snadnost otevření účetnictví na eToro je také velmi vysoká a eToro účtuje nominální poplatky. Obchodní platforma má silnou regulaci v USA, Velké Británii, Evropě a Austrálii, což z ní činí jednu z nejbezpečnějších.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Cardano ADA

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

 • Cardano je veřejná blockchainová platforma třetí generace.
 • Je na 8. místě na trhu kryptoměn s ohledem na tržní kapitalizaci.
 • Vizí společnosti Cardano je obnovit víru v globální ekonomický systém a finanční začlenění.
 • Společnost Cardano do svého systému integrovala recenzovaný výzkum.
 • Ovladače Cardano zahrnují zvýšenou adopci, tržní síly a další konkurenční mince.
 • Cardano má jedinečný mechanismus PoS s názvem Ouroboros, který zajišťuje bezpečnost.
 • Aktuálně probíhá škálovací řešení Hydra.
 • Cardano dosáhlo v roce 2018 svého historického maxima 1,22 USD.
 • Budoucí předpovědi naznačují růst cenové hladiny na 5 $ do roku 2025.

Doufáme, že vás tento článek informoval o společnosti Cardano a motivoval vás k zahájení vaší investice na trhu kryptoměn. V poslední době začaly kryptoměny v poslední době více růst, bitcoiny jsou ethereum a jsou institucionalizovány.

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte ho, pokud z něj chce mít prospěch někdo jiný. Pokud se chcete dozvědět více o dalších kryptoměnách, podívejte se na náš sektor článků o kryptoměnách.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me