Ethereum dominuje krypto s tokeny ERC-20: Zde je návod

Ethereum dominuje kryptoměně s tokeny ERC-20

Už jste slyšeli o žetonech ERC-20? No, měli byste! Jsou všude a je to všechno kvůli Ethereum.

Ve skutečnosti jsou tak běžní, je vysoce pravděpodobné, že byly hlavním faktorem při zásobování palivem altcoin boom, ke kterému došlo před několika lety.

Ve zkratce, díky nim je vytváření kryptoměny super snadné a jsou hlavní výhodou pro Ethereum, protože jsou hostovány na blockchainu Ethereum. Ale samozřejmě nejsou úplně dokonalí.

V tomto článku se podíváme na to, jak Ethereum tajně ovládá vývoj kryptoměny s tokeny ERC-20, a proč by to mohlo znamenat velké peníze pro držitele Ethereum.

Chcete se naučit obchodovat s kryptoměnami jako profesionál? Vezměte si naše kurz kryptoměny!

Ethereum má velké plány

Jak už možná víte, u Etherea nejde jen o to, být alternativou k bitcoinu. Mají mnohem větší cíle než sundávat nekryté peníze.

Zatímco obchodování s Ethereem nemusí být tak vzrušující jako bitcoin s jeho obrovskými vrcholy a koryty, Ethereum se může ukázat jako lepší dlouhodobá investice.

Proč?

Jednoduše řečeno, může světu nabídnout mnohem více než bitcoin.

Mnoho lidí si Ethereum spojuje s chytrými kontrakty a dApps, ale zapomínají na jeho schopnost hostovat jiné kryptoměny na svém vlastním blockchainu.

Ano to je správně. Ethereum není jedinou kryptoměnou na blockchainu Ethereum, ve skutečnosti jich je spousta. Většina těchto ostatních tokenů se volá Žetony ERC-20.

Zatímco se nikdo nedíval, Ethereum se stalo centrem pro vytváření různých kryptoměn, což z Ethereum dělá velmi slibnou kryptoměnu.

Obchodujte s Ethereem nyní s Etoro

Co je token ERC-20?

Token ERC-20, Ethereum

Ethereum je jako matka tvorby kryptoměny. Vytvořením tokenu ERC-20 pravděpodobně Ethereum podpořilo nárůst altcoinů, protože díky nim byla kryptoměna tak snadná.

Tokeny ERC-20 jsou standardem vývoje kryptoměny. Nabízejí skoro vše, co vývojář potřebuje, aby nastavil kryptoměnu a mohl začít.

Odhaduje se, že dnes existuje přibližně 200 000 různých tokenů ERC-20 v oběhu.

Je však třeba zmínit, že ne všechny z nich jsou technicky považovány za kryptoměny. Tyto tokeny lze použít pro širokou škálu služeb.

Jednou z klíčových věcí, které definují tokeny ERC-20, je to nemají vlastní blockchain; všichni pracují na vrcholu blockchainu Ethereum.

To je skvělé pro vývojáře, kteří mají nápady na kryptoměnu, ale nemají prostředky na to, aby pro ni vytvořili vlastní blockchain.

Je to přece hodně práce! Možná dokonce zapomenete, čeho jste se rozhodli dosáhnout.

Navíc mají samozřejmě úplnou volnost, aby se v pozdější fázi vzdálili od blockchainu Ethereum, čehož už někteří dosáhli (o tom trochu více!).

I když Ethereum nikdy nevezme korunu jako nejlepší kryptoměnu, může přinést vzestup další, která ano.

Výhody tokenů ERC-20

Tokeny ERC-20 těží ze všech výhod Etherea, ale mají určitou míru nezávislosti, pokud dodržují pravidla používání blockchainu Ethereum.

Snad jedna z největších výhod tokenů ERC-20 usnadňují vytváření kryptoměn, což podporuje konkurenci mezi různými kryptoměnami.

Teoreticky to povede k větší vynalézavosti a kreativním přístupům k různým problémům. Z dlouhodobého hlediska více adaptabilní kryptoměny přežijí ty, které nejsou schopny držet krok.

Kromě toho se vývojáři kryptoměny mohou více soustředit na své nápady než na to, jak vytvořit coin (a blockchain) a základní problémy související s údržbou.

Připravená dokumentace pro ty, kteří si chtějí vytvořit vlastní tokeny, je také velkým plusem a urychluje také vývojový proces.

A z pohledu obchodníka s kryptoměnou mohou být tokeny ERC-20 lákavější pro obchodování, protože pokud pochopí, jak funguje Ethereum, již dobře pochopí, jak fungují také tokeny ERC-20..

Díky tomu je proces výzkumu snazší a rychlejší. Obchodníci s kryptoměnou se nemusí učit úplně novou technologii když narazí na token ERC-20.

Dalším velkým bonusem při obchodování tokenů ERC-20 je, že protože jsou hostovány na blockchainu Ethereum, který je veřejný, můžete je otevřít a podívat se na ně.

Se správnými technickými znalostmi můžete zjistit, jak přesně fungují, a nezískáte žádná záludná překvapení. Navíc, pokud jsou špatně kódovány, můžete je jednoduše ignorovat.

Na blockchainu Ethereum se nic neskrývá. Žetony ERC-20 jsou super transparentní.

Tokeny ERC-20 lze také odesílat a přijímat na adresy Etherea, což jim umožňuje přijímat mnohem širší uživatelskou základnu.

To překonává problém, který mnoho altcoinů má, když začínají; musí si vytvořit vlastní peněženku, aby mohla být kryptoměna uložena, nebo přesvědčit poskytovatele peněženek, aby je přijali.

A konečně, velkou výhodou pro Ethereum je, že všechny tyto Kryptoměny ERC-20 musí k provádění transakcí používat plynný ether.

Plyn je poplatek transakční operátoři musí platit za ověření své transakce.

To je skvělé pro Ethereum, protože to znamená, že se jejich kryptoměna stále pohybuje, i když lidé s Ethereem moc neobchodují.

Ostatní kryptoměny na stejném blockchainu pomáhají udržovat jeho plynulost, což je vynikající pro objem obchodování. Navíc, pokud je token ERC-20 úspěšný, bude tento úspěch stékat také na Ethereum.

Známé tokeny ERC-20

Ethereum blockchain

Možná vás překvapí, když to zjistíte některé z nejznámějších kryptoměn současnosti jsou tokeny ERC-20 nebo začali jako tokeny ERC-20 před opuštěním blockchainu Ethereum.

Snad nejznámější kryptoměnou, která začíná jako token ERC-20, je Tron.

V poslední době však Tronu se podařilo úspěšně migrovat z blockchainu Ethereum do vlastního blockchainu, často označovaný jako „mainnet“.

I když je to úžasný příběh úspěchu a ukazuje, že tokeny mohou růst z blockchainu Ethereum, Tron musel přimět svou komunitu, aby přesunula z Ethereum do mainnetu.

Zajímavé je, že tvrzení vývojáře společnosti Tron, že jejich přechod na mainnet je učiní 400krát rychlejšími než Ethereum! To je velké tvrzení a bude chvíli trvat, než uvidíme, zda je to pravda nebo ne.

Další vycházející hvězda ERC-20 token ve světě kryptoměn je Řetěz, jehož cílem je stát se králem inteligentních smluv pomocí věštců.

Až se Chainlink stane úspěšnějším, může to nakonec skončit s Ethereem, jako to udělal Tron, ale někteří by mohli tvrdit, že je v ideálním místě pro růst – rodiště chytrých kontraktů, Ethereum.

Binance Coin je další nesmírně úspěšný token ERC-20 a používá se na burze Binance Exchange jako token utility. Uživatelé mohou získat slevu při použití pro obchodování s kryptoměnou.

Binance Coin je pravděpodobně úspěšnější než dokonce Tron. V současné době je Binance Coin 8. největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace na CoinMarketCap.

Mezi další tokeny ERC-20 patří:

  • BAT (token základní pozornosti). Reklamní token, který platí uživatelům za sledování reklam.
  • HuobiToken. Token, který lze použít na burze kryptoměn Huobi.
  • TrueUSD. Stabilnícoin vázaný na hodnotu amerického dolaru, podobně jako Tether.

Ale tyto žetony jen poškrábají povrch toho, co je dnes venku.

Jak se vytvářejí tokeny ERC-20?

Vytváření tokenů ERC-20 je relativně jednoduchý proces. To znamená, že to vyžaduje dobré technické znalosti etherea a jeho programovacího jazyka Solidity (takže možná ne pro každého, zatím!).

Chcete-li vytvořit nový token ERC-20, musí uživatel zahájit chytrou smlouvu na blockchainu Ethereum. Tato smlouva je pak zodpovědná za vytváření nových tokenů a zpracování transakcí.

Kromě toho také funguje jako účetní kniha a sleduje také rovnováhu všech.

Nevýhody

Ne všechno, co se týká práce na blockchainu Ethereum, je hunky-dory. Existuje spousta důvodů, proč některé kryptoměny nemusí chtít být pod křídlem Etherea navždy.

Především by se jim nemuseli líbit změny, které Ethereum implementuje. Když Ethereum aktualizuje blockchain, nemusí být tyto změny v nejlepším zájmu každého tokenu ERC-20.

Kromě toho mohou nakonec příliš spoléhat na síť a zdroje Etherea, což by mohl být problém, pokud by se Ethereu něco stalo, jako je vypnutí vlády nebo rozsáhlý hack.

Ale možná ještě důležitější je, že zatímco jsou tokeny ERC-20 považovány za průmyslový standard, existují problémy s tím, jak fungují, včetně mnoha, mnoha chyb.

Jedna z nejvíce frustrujících chyb způsobí, že jsou tokeny náhodně zničeny, když jsou odeslány ke smlouvě. Údajně kvůli těmto problémům došlo ke ztrátě až 70 000 $.

Ethereum vydalo další token s názvem ERC-223, který by měl tento problém vyřešit, ale zatím nebyl tak populární jako tokeny ERC-20.

Další nevýhodou pro některé uživatele je použití Ethereum jako plynu pokaždé, když chcete provést transakci s tokenem ERC-20.

Postupem času se to může stát drahé, zejména pokud cena etherea roste a pro některé obchodníky je to prostě jen zbytečný krok.

Ethereum je stále nalepeno na důkazu práce

Možná i když jednou z největších nevýhod pro některé vývojáře kryptoměn je to Ethereum stále používá a doklad o práci algoritmus, stejně jako bitcoin.

Důkazy o práci již nějakou dobu vycházejí z módy a mnoho novějších kryptoměn bylo navrženo tak, aby místo toho používaly důkaz o vkladu, o kterém mnozí věří, že je spravedlivější a efektivnější.

To znamená, že je dobře známo, že Ethereum plánuje přejít od dokladu o práci k dokladu o vkladu, což se pravděpodobně stane buď v roce 2020, nebo 2021.

Pokud úspěšně provedou změnu, může to být velká podpora nejen pro Ethereum, ale také pro všechny ostatní tokeny ERC-20.

Už tu není dostatek kryptoměn?

kryptoměny, ethereum

Jiní mohou pochybovat o tom, že vytváření kryptoměny je tak snadné. Po všem, dělá vše, co je třeba tokenizovat? Je každá kryptoměna hodná vytvoření?

Zajímavé je, že mnoho kryptoměn ERC-20 ztratilo až 90% své hodnoty a bojuje o návrat. Tak, obchodníci s kryptoměnami by měli být stále opatrní.

Takové ohromné ​​množství možností výběru tokenů ERC-20 může být pro některé obchodníky také nepředstavitelné, protože by pro ně bylo těžké rozlišovat..

Je skutečně pravda, že mnoho žetonů se snaží dosáhnout podobných věcí.

Obchodujte s Ethereem nyní s Etoro

Klíčové body

Pokud si z tohoto článku něco pamatujete, udělejte z toho tyto klíčové body.

  • Token ERC-20 je token vytvořený na blockchainu Ethereum. Pro vývojáře je jejich vytváření mnohem snazší než vytváření tokenů od nuly.
  • Snadno přijatelné peněženkami a dalšími službami, které také přijímají Ethereum. To urychluje přijetí novými uživateli a obchodníky.
  • Některé z nejlepších kryptoměn současnosti jsou tokeny ERC-20. Patří mezi ně Binance Coin, BAT, HuobiToken a TrueUSD.
  • Žetony ERC-20 nejsou dokonalé. Stále trpí chybami a jsou omezeni kódem Ethereum, což může pro některé být problém.

Naučte se obchodovat s kryptoměnami pomocí našeho kurzu obchodování s kryptoměnami

Chcete se dozvědět více o dalších kryptoměnách a jak s nimi obchodovat? Poté se přihlaste na náš kurz obchodování s kryptoměnami!

Proč byste si měli vybrat Etoro obchodovat s Ethereem

Nyní víte, proč Ethereum dominuje Crypto s tokeny ERC-20. Pokud máte pocit, že jste inspirováni k zahájení obchodování s Ethereem, nebo vám tento článek poskytl další pohled na vaše stávající obchodní znalosti, možná vás potěší, že etoro poskytuje možnost obchodovat s aktivy Crypto a CFD až Více než 90 kryptoměn.

Pokud vás bavilo číst Ethereum dominuje krypto s tokeny ERC-20 od Obchodní vzdělávání, prosím dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo také zajímat.

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen

Analýza obchodování není spolehlivým ukazatelem žádného současného ani budoucího výkonu, protože okolnosti se mohou časem změnit. Před jakýmkoli investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu od nezávislých finančních poradců.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me