Investice do bitcoinové hotovosti: Co povede k ceně bitcoinové hotovosti v roce 2021?

Analytický průvodce investováním do bitcoinové hotovosti v roce 2021

Kam půjde cena bitcoin cash BCH v roce 2021?

Co se stane s cenou Bitcoin Cash v roce 2021? Kryptoměny si získaly obrovskou popularitu. Investoři však vždy přemýšleli, co skutečně řídí cenu bitcoinové hotovosti?

Zejména v této době, kdy se píše článek, zažívají kryptoměny obrovský růst, přičemž bitcoiny na vrcholu téměř překonaly rekord z roku 2017.

Pokud chcete rychle a snadno nakoupit bitcoinové peníze, s 0% provize, podívejte se Výměna eToro!

Ale to, co skutečně řídí Bitcoin Cash Price?

Cena bitcoinu v hotovosti řídí hlavně tři faktory:

 1. Poptávka a institucionální povědomí
 2. Korelace s bitcoiny
 3. Potenciál stát se předním online platebním nástrojem

Tady na Trading Education jsme analyzovali tyto tři faktory a níže vám ukážeme podrobněji, co jsme zjistili.

Pokud se chcete podrobně informovat o predikci ceny Bitcoin Cash, podívejte se na tuto podrobnou předpověď predikce ceny Bitcoin Cash.

Proč bitcoinová hotovost?

Proč by investoři měli uvažovat o investování do bitcoinové hotovosti?

Bitcoinová hotovost svým způsobem patří do skupiny nových kryptoměn, protože vyšla 24. června 2017. Takže přesně v roce boomu kryptoměny.

Bitcoin Cash je vidlice bitcoinu, což znamená, že původně vyšla jako druhá verze bitcoinu. Jeho spouštěcí cena byla 543 $, což by mělo po pěti měsících dosáhnout nejvyššího rekordu v historii, 3 556 $.

Ačkoli je bitcoinová hotovost vidličkou bitcoinu, neznamená to, že se jejich ceny pohybují stejným způsobem. Bitcoin Cash, jinak známý jako Bcash, se v roce 2018 rozdělil na Bitcoinová hotovost a Bitcoin SV.

Bitcoin Cash je zařazen jako 5. největší kryptoměna hned za Tetherem, který je na 4. místě. Jeho tržní limit je zatím 5 151 176 834 $.

V době psaní tohoto článku zaznamenala bitcoinová hotovost drastické zvýšení hodnoty, a to uprostřed celkového nárůstu cen kryptoměny v poslední době. Cena bitcoinové hotovosti je v současné době 345,21 a odborníci předpovídají pokračující růst mince, což z ní dělá dobrou investiční možnost pro investory.

cenový graf bch

Graf cen všech dob bitcoinu v hotovosti. Zdroj: Coinmarketcap

Zvažovali byste investování do Bitcoinová hotovost BCH?

Co vede k ceně bitcoinu v hotovosti?

Kryptoměny jsou nyní považovány za bezpečné útočiště, neboli digitální zlato, protože v roce 2020 došlo k masivní institucionální investici, v jejím čele byl Paypal, který se rozhodl nabídnout krypto služby a nakupuje bitcoiny ve velkém množství.

“Vzhledem k tomu, že centrální banky pokračují v tisku více peněz na zmírnění finančního útlumu, investoři hledají aktivum, které slouží jako zajištění a bitcoin se zdá být odpovědí,” řekl Konstantin Anissimov, výkonný ředitel londýnské burzy kryptoměn CEX.IO. Nezávislý.

Někteří odborníci tvrdí, že kryptoměny právě procházejí bouří.

Podívejme se však, co skutečně ovlivňuje cenu bitcoinové hotovosti?

Cena hotovosti bitcoinů bude v roce 2021 ovlivněna 3 faktory

Faktor 1: Poptávka a institucionální povědomí

Účelem bitcoinové hotovosti jako blockchainu je stát se předním online platebním nástrojem. Jako mnohem kompetentnější blockchain než samotný Bitcoin tedy Bitcoin Cash nachází v praxi větší uplatnění. Bitcoinová hotovost zpracovává transakce rychleji než bitcoiny as nižšími poplatky.

Protože je perfektní jako takový, existuje možnost, že si jej různé finanční společnosti osvojí v ještě větší míře, což ovlivní jeho cenu a zvýší jeho hodnotu. Protože, jak říká základní ekonomické pravidlo; s rostoucí poptávkou roste i cena.

Faktor 2: Korelace s bitcoiny

Altcoiny korelují s bitcoiny a v důsledku toho, když se změní cena bitcoinu, ovlivní to také cenu altcoinů. Bitcoin Cash je jedním z altcoinů, který většinou souvisí s bitcoinem. Vezmeme-li jako příklad období, Bitcoin Cash od dubna do června 2019 ukázal korelaci mezi bitcoiny mezi 74% a 82%.

Korelace mezi bitcoiny a altcoiny od dubna do června 2019. Zdroj: Cointelegraph

Renomované kryptoměny jako Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, NEO, Monero a XRP vždy vysoce korelují s chováním bitcoinů. Investoři tedy budou Bitcoin Cash považovat za správnou investici v býčích dobách, protože existují dobré příležitosti pro vysokou návratnost.

Faktor 3: Potenciál špičkového online platebního nástroje

Může se bitcoinová hotovost stát hlavním blockchainem pro online platby?

Jak již bylo zmíněno, Bitcoin Cash je kompetentnější blockchain než samotný Bitcoin, s rychlejšími transakcemi a nižšími poplatky. Bitcoin Cash má tedy potenciál stát se hlavním blockchainem pro online platby.

Zajímavé je, že věc, která posunula těžkou vidlici, bylo rozdělení vývojářů na dvě skupiny. Jedna skupina chtěla uvalit 8% daň na těžbu Bitcoin Cash s cílem, aby 8 procent bylo přerozděleno na financování vývoje protokolu.

Bitcoinový hotovostní uzel tuto myšlenku nepodporoval, čímž získal větší podporu a stal se vítězným blockchainem tím, že se nerozhodl zdanit svou komunitu. To pravděpodobně ovlivní cenu, která ji bude tlačit nahoru, protože bude více lidí, kteří budou ochotni si tu minci koupit.

Ačkoli bitcoinová hotovost byla kontroverzní, má svůj vlastní podporovatelský klub, který je v poslední době aktivní a propaguje tuto minci.

Připraveni investovat Bitcoinová hotovost BCH?

Jak investovat do bitcoinové hotovosti pro rok 2021

Vzhledem k výše uvedeným faktorům můžeme dojít k závěru, že pohyb cen Bitcoin Cash bude záviset na poptávce a na skutečném potenciálu jejího blockchainu stát se v blízké budoucnosti hlavním online platebním nástrojem.

Bitcoin Cash také ví, jak překvapit. Pokud se vrátíme zpět v prvním čtvrtletí roku 2019, Bitcoin Cash zaznamenal během šesti měsíců více než 200% růst. Během tohoto období bitcoinová hotovost nesmírně rostla, protože byla široce přijímána, a její infrastruktura byla posílena.

graf ceny hotovosti bitcoinů

Trhy bitcoinové hotovosti (BCH) se za prvních šest měsíců roku 2019 zvýšily o 213%. Zdroj: Bitcoin.com

Některé z burz, kde se nejvíce obchodují bitcoinové hotovosti, jsou Binance, Digifinex, Hitbtc, Coinbase, Bitstamp a Bitforex.

O kolik ale v roce 2021 půjde cena bitcoinové hotovosti?

„Důvody, proč jsem začal investovat do bitcoinů v roce 2011, jsou přesně tytéž důvody, proč dnes investuji do bitcoinové hotovosti,“ Roger Ver, spolutvůrce bitcoinové hotovosti tweetoval zpět v roce 2018, což naznačuje, že bitcoinová hotovost by v příštích letech mohla zažít něco podobného bitcoinu.

Ver byl ohledně Bitcoin Cash optimistický a poukazoval na to, že jeho blockchain může být skutečně hlavním nástrojem pro online platby.

Na predikci ceny bitcoinové hotovosti existují různé myšlenky. Například Ver věří, že bitcoinová hotovostní cena se zdvojnásobí a do listopadu 2021 dosáhne 500 $.

Dále, Digitalcoin je ještě optimističtější, když předpovídá, že cena bitcoinové hotovosti v lednu 2021 překročí 1000 $.

graf predikce ceny hotovosti bitcoinů

Predikce ceny bitcoinu v hotovosti pro rok 2021. Zdroj: Digitalcoin

Podle těchto optimistických předpovědí lze s jistotou říci, že bitcoinová hotovost je dobrou investiční možností pro investory v roce 2021.

Pokud se chcete podrobně informovat o predikci ceny Bitcoin Cash, podívejte se na tuto podrobnou předpověď predikce ceny Bitcoin Cash.

Cena bitcoinu v hotovosti po roce 2021

Bitcoinová hotovost bude podle předpovědí po roce 2021 fungovat jinak. Longforecast předpovídá, že bitcoinová hotovost dosáhne do konce roku 2023 až 75 dolarů, což naznačuje pesimistickou dlouhodobou předpověď bitcoinové hotovosti.

Ale z dlouhodobého hlediska je Digitalcoin optimističtější a předpovídá, že cena Bitcoin Cash v prosinci 2026 dosáhne až 1 401,82 USD.

tabulka cen hotovosti bitcoinů

Cena bitcoinové hotovosti by mohla do prosince 2026 dosáhnout 1 401 USD. Zdroj: Digitalcoin

Závěr: Je bitcoinová hotovost dobrou investiční možností pro investory?

Podle výše uvedených předpovědí proběhne bitcoinová hotovost v roce 2021 vzestupnou fází a po stejném roce půjde dolů. Ale pak se do roku 2026 zvedne a dosáhne nových výšin. Můžeme tedy dojít k závěru, že bitcoinová hotovost je dobrou investiční možností pro investory, kteří mají trpělivost vůči HODL.

Naučte se investovat do bitcoinové hotovosti

Jelikož procházíme fází, kdy kryptoměny rostou rychleji, je velmi důležité naučit se obchodování jako dovednost, protože výhody mohou být v blízké budoucnosti obrovské. Jak řekl Warren Buffett: „Čím více se naučíte, tím více vyděláte“.

S institucionálním přijetím, ke kterému dojde, nebude divu, že kryptoměny budou v budoucnu důležitou součástí světové ekonomiky. Proto jsme zde na Trading Education připravili naše kurzy takovým způsobem, abychom vás připravili s nejlepšími dovednostmi, abyste mohli těžit z obchodování a investování do kryptoměn. Připojte se k velké obchodní akademii zde na Trading Education a vybavte se těmi nejlepšími znalostmi a dovednostmi pro obchodování.

Podívejte se zde na naše kurzy obchodování s kryptoměnami.

Začněte investovat do bitcoinové hotovosti pomocí eToro

V této době, kdy kryptoměny zažívají drastický nárůst, se objevilo mnoho burz kryptoměn. Přesto je těžké najít jeden jako eToro který při obchodování splňuje všechny podmínky.

Nyní víte, jaké faktory mohou ovlivnit cenu bitcoinové hotovosti v roce 2021, pokud se cítíte inspirováni k zahájení investování do bitcoinové hotovosti BCH, nebo tento článek poskytuje další pohled na vaše stávající obchodní znalosti, možná vás potěší, že etoro poskytuje schopnost obchodovat s krypto aktivy, včetně bitcoinové hotovosti, a CFD až na 90+ kryptoměny.

eToro – nakupujte bitcoiny v hotovosti s 0% provizí

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Bitcoinová hotovostní cena – klíčové body

 • Bitcoin Cash byl vydán v roce 2017 a je vidličkou bitcoinu.
 • Bitcoin Cash je zařazen jako 5. největší kryptoměna hned za Tetherem.
 • Ceny faktorů, které určují cenu bitcoinů v hotovosti, jsou poptávka a povědomí institucí, korelace s bitcoiny a potenciál stát se vedoucím online platebním nástrojem.
 • Zaváděcí cena bitcoinové hotovosti byla 543 USD, což po pěti měsících povede k nejvyššímu rekordu v historii, a to 3556 USD.
 • Bitcoin Cash je kompetentnější blockchain než samotný bitcoin a má potenciál stát se hlavním blockchainem pro online platby.
 • V prvním čtvrtletí roku 2019 zaznamenala bitcoinová hotovost více než 200% růst během 6 měsíců.
 • Bitcoinová hotovost by podle Digitalcoinu mohla v lednu 2021 překročit 1 000 USD.
 • Longforecast předpovídá, že bitcoinová hotovost dosáhne do konce roku 2023 až 75 $.
 • Digitalcoin předpovídá, že cena Bitcoin Cash v prosinci 2026 dosáhne až 1 401,82 USD.
 • Bitcoinová hotovost je dobrou investiční možností pro investory, kteří mají trpělivost s HODL a získávají výnosy do roku 2025-2026.

Doufáme, že vám tento článek objasnil, kde bude cena bitcoinové hotovosti orientována z hlediska hodnoty. A na závěr, pokud vás tento článek bavil, sdílejte jej, protože je tu možná někdo další, kdo z toho může mít užitek.

Přečtěte si více:

Výhody a nevýhody investování do bitcoinové hotovosti

Je bitcoinová hotovost dobrá investice?

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me