Jak nakupovat Dash – Průvodce pro začátečníky 2021

Jak koupit Dash: Podrobný průvodce

Dash je otevřený blockchain a kryptoměna, vycházející z bitcoinu a vyvinutý Evanem Duffieldem v roce 2014..

Pokud vás zajímá, jak koupit Dash, ale nevíte, jak trh funguje – držte se nás. Jsme tu, abychom vás provedli procesem end-to-end.

V této příručce pro začátečníky pojednáváme o všem, od základů nákupu Dash až po nalezení dobrého online brokera.

Dále jsme osvětlili populární nápady na investiční plány Dash, úložiště, potenciální poplatky a další.

Koupit Dash v 5 krocích

Chcete-li koupit Dash, prvním krokem je otevřít účet s regulovanou burzou, deponovat prostředky, vybrat DASH ze seznamu obchodní platformy a nakonec zkontrolovat & potvrďte, že do vaší peněženky byly přidány DASH coiny.

Zahrnuli jsme pětikrokový návod, jak nakupovat Dash v pouhých 5 krocích.

Krok 1: Zaregistrujte se pomocí regulované kryptografické platformy nabízející přístup k Dash

Krok 2: Proveďte vklad na svůj účet

Krok 3: Vyberte DASH z dostupného seznamu kryptoaktiv

Krok 4: Zadejte částku Dash, kterou chcete koupit

Krok 5: Potvrďte zadané informace – vaše mince Dash budou přidány do vašeho portfolia

Krok 1: Vyberte si online Dash Broker nebo Exchange

Jak můžete vidět z našeho pětikrokového postupu výše, měli byste se zaregistrovat u online brokera a koupit Dash.

Pokud se rozhodnete zaregistrovat u populárního poskytovatele kryptoměn eToro, budete moci přímo nakupovat mince Dash.

Online broker je regulován v různých jurisdikcích, takže můžete nakupovat kryptoměny bezpečným a jednoduchým způsobem. Regulaci se budeme podrobněji věnovat dále v této příručce.

Další možností je nákup digitálních měn prostřednictvím online kryptoburzy. To vám umožní vyměnit Dash z jiné kryptoměny, jako je bitcoin nebo ethereum.

Je však důležité si uvědomit, že kryptoburzy třetích stran jsou častěji než neregulované, a proto se nemusí řídit pravidly žádného orgánu.

Online krypto broker eToro má v tomto oddělení silnou pozici, protože krypto platforma není regulována pouze organizacemi jako FCA, ASIC a CySEC, ale je také registrována u FINRA v USA..

Regulační orgány zajišťují investorům bezpečnost díky přísným pravidlům uloženým makléřům, kteří jsou držiteli licence. To znamená, že po přihlášení ke zprostředkovateli, jako je eToro, si můžete koupit Dash, dokud nebude vaše srdce – rozhodně, v začátečnickém a super bezpečném prostoru.

Nařízení

V návaznosti na výše uvedené by regulace měla být prioritou při zvažování, jak nakupovat Dash online. Regulační orgány vám nabízejí ochrannou síť proti temným poskytovatelům kryptoměn – a měli byste lépe uvěřit, že existují stovky takových platforem.

Jak jsme se již dříve zmínili, při přihlášení na kryptoburze je pravděpodobnost, že budete chráněni regulací, vysoce nepravděpodobná. Jedná se o nebezpečnou půdu, protože za ta léta hackerů neregulovaných burz kryptoměny a krádeže miliard dolarů se objevilo mnoho děsivých příběhů..

Toto však není vaše jediná možnost, protože své mince Dash si můžete po nákupu vždy sami uložit. To se provádí jejich výběrem do vaší osobní kryptoměny. Ukládání vlastních digitálních mincí však má hlavní nevýhodu.

To znamená, že nesete plnou odpovědnost nejen za bezpečnost své kryptoměny, ale také za svůj dlouhý zdlouhavý soukromý klíč. Pokud selžete v některém z těchto faktorů, jste do značné míry sami.

Naproti tomu dokonalý a regulovaný online broker eToro za vás uloží vaše Dash coiny z cesty. Ukládání vašich digitálních měn nepřichází bez dalších poplatků a můžete si odpočinout ve vědomí, že vaše kryptoměna jsou uložena na regulované platformě.

platební metody

Když přemýšlíte o tom, jak koupit Dash za podmínek platební metody, neměli byste mít vůbec žádné potíže. Moderní online makléři obvykle přijímají nepřeberné množství typů plateb.

To je v příkrém kontrastu s obdobím před několika lety, kdy by vaší jedinou možností byl bankovní převod. Jak pravděpodobně víte, jedná se o zdlouhavý proces, takže by nákup o nějakou dobu zpozdil.

Crypto broker eToro přijímá nejrychlejší a nejpohodlnější typy plateb v okolí. To zahrnuje debetní / kreditní karty jako Visa, Maestro, Visa Electron, Diners Club a MasterCard. Online broker je také kompatibilní s velmi populárními elektronickými peněženkami, jako jsou PayPal, Skrill, Neteller, Rapid Transfer, Klarna a další.

Poplatky a provize

Když se rozhodnete koupit Dash, měli byste si být vědomi možných poplatků a provizí. Koneckonců, mnoho v životě není zadarmo a makléři musí vydělávat peníze, aby se kola mohla otáčet.

Dokud tyto poplatky nebudou příliš vysoké, je to situace výhodná pro všechny. Poskytovatel kryptoměny vám poskytuje přístup na trh a provádí vaše objednávky – takže čas na trhu správně a můžete vydělat zisk nákupem Dash z pohodlí vašeho domova.

Drtivá většina online brokerů si bude účtovat provizní poplatky a často se budou navzájem lišit. Náš průvodce Jak nakupovat Dash zjistil, že provize se obvykle účtuje variabilně na základě hodnoty vaší sázky.

K dalšímu vysvětlení:

 • Krypto platforma Coinbase účtuje 1,49% za každý jednotlivý obchod – a to jak při vstupu, tak při výstupu
 • To znamená, že pokud zadáte pozici Dash na 2 000 $, musíte zaplatit Coinbase 29,80 $
 • Podobně, pokud byste vstoupili na trh s 1 000 USD, museli byste zaplatit 14,90 USD – a tak dále

Podívejme se na jednoduchý příklad toho, jak tento konkrétní poplatek ovlivní vaši schopnost vydělat na vašem nákupu Dash:

 • Na Dash zadáte objednávku v hodnotě 1 000 $
 • Zaplatíte 14,90 $ provizi společnosti Coinbase (1,49% z 1 000 $)
 • Když je čas na výplatu, vaše Dash coiny mají hodnotu 1 400 $
 • Opět platí provizi 1,49% – to se rovná 20,86 $
 • Zaplatili jste společnosti Coinbase celkem provizi 35,76 $

Jak vidíte, i zdánlivě malé poplatky vám brzy mohou pojmout vaše zisky. Pokud byste se přihlásili ke koupi Dash u eToro, ušetřili byste si 35,76 $. Je to proto, že eToro je zprostředkovatel bez provize.

Pokud jde o poplatky za vklad, mohou se u jednotlivých platforem lišit. Coinbase účtuje 3,99% ze všech transakcí debetními kartami, takže počáteční nákup Dash v hodnotě 1 000 $ v našem příkladu by vás stál 39,90 $.

Na eToro je jediný poplatek za provedení vkladu 0,5%. Z toho vyplývá, že je to zpoplatněno, pouze pokud nefinancujete svůj účet v amerických dolarech.

Další důležité faktory

Pokryli jsme několik důležitých aspektů, jak nakupovat Das – včetně regulace, poplatků a provizí. Při hře však existují i ​​další úvahy.

Ve jménu důkladnosti se podívejte níže na několik dalších věcí, na které byste měli pamatovat při hledání bezpečného místa pro nákup Dash online:

 • Uživatelská přívětivost: Uživatelská přívětivost je důležitější, než si lidé myslí. Je mnohem snazší koupit Dash v prostoru, který je snadno ovladatelný, takže zadávání objednávek je hračkou jak pro začátečníky, tak pro zkušené investory.
 • Minimální investice: Je důležité zkontrolovat minimální částku investice před tím, než se online broker zaváže koupit Dash. Pokud jste nováček, nebylo by ideální zůstat u makléře, který vyžaduje minimálně 250 $ za každý nákup kryptoměny. Na eToro si můžete Dash koupit již od 25 $.
 • Úložný prostor: Dalším faktorem, na který je třeba pamatovat před registrací, je úložiště. Ukládání mincí Dash sami prostřednictvím neregulovaného brokera se nováčkům nejlépe vyhýbá. Při nákupu kryptoměn prostřednictvím regulované krypto platformy, jako je eToro, můžete své mince ukládat v bezpečném a důvěryhodném prostředí.

Krok 2: Vymyslete investiční plán

Říká se „tím, že se nebudete připravovat, připravujete se na selhání“. Proto přijít s investičním plánem, když přemýšlíte o tom, jak koupit Dash, je samozřejmostí.

Svět digitálních měn je koneckonců nestálý. Investiční plány využívají lidé všech tvarů, velikostí a úrovní odbornosti.

Pokud nemáte nejmenší představu, kde začít – podívejte se na níže uvedený seznam.

Dlouhodobé nebo krátkodobé

Když uvažujete o tom, jak koupit Dash – myslíte si, že byste raději investovali do Dash krátkodobě nebo dlouhodobě?

Krátkodobí investoři do kryptoměn se snaží pravidelně dosahovat malých zisků tím, že plně využívají krátkodobých cenových výkyvů. To znamená koupit Dash a prodat jej během několika dnů, týdnů nebo dokonce jen několika minut.

Je známo, že digitální měny se během jednoho dne posunuly o dvě číslice, takže si můžete představit, že tato volatilita může být živnou půdou pro pravidelné zisky. Samozřejmě nejprve musíte správně načasovat trh.

Dlouhodobí investoři Dash přijímají strategii „buy and hold“, což znamená koupit Dash a poté jej držet týdny nebo měsíce, než bude možné inkasovat. Dlouhodobá investiční strategie eliminuje potřebu starat se o krátkodobé cenové výkyvy vysoce spekulativního aktiva.

Target Dash Price

Využití cílové ceny Dash je užitečná strategie, kterou mnoho lidí používá. Vysvětlíme to dále.

Pokud byste si koupili Dash za 105,00 $ a chtěli byste investici zvýšit trojnásobně, hodnota digitální měny by musela vzrůst na hodnotě 315 $. Pokud byste chtěli zdvojnásobit svou investici, Dash coiny by se musely zvýšit na 210 $ – a tak dále.

To je ve skutečnosti mnohem méně nepravděpodobné, než si myslíte. To platí zejména v případě, že se domníváte, že cena 1 Dash byla v roce 2017 1 642 USD. O tři roky dříve byla cena pouhých 0,21 USD. To ukazuje záhadný růst cen za pouhých několik let

Zvažte pravidelné investice

Jak můžete vidět shora, Dash a všechny ostatní kryptoměny pravidelně zažívají obrovské výkyvy cen. Proto by mohl být dobrý nápad zvážit pravidelné investice.

Může být snadné se nechat unést výdaji. Spíše než vkládat do nákupu Dash obrovské kousky svého rozpočtu – doporučujeme vyzkoušet přístup „pomalu a pomalu“. To znamená investovat pravidelně malou částku.

Někteří lidé se například rozhodnou investovat měsíčně nebo týdně. Tímto způsobem můžete růst nákupů Dash jen málo a často – aniž byste příliš dramaticky ovlivnili svůj obchodní kapitál.

Jak již bylo zmíněno dříve, regulovaný makléř eToro vám umožňuje koupit Dash od pouhých 25 $ za transakci. Díky tomu je tato strategie snadno dosažitelná pro každého začátečníka!

Zvažovali byste investování do Pomlčka?

Krok 3: Otevřete si účet Dash Broker

Pokud jste někdy obchodovali s akciemi a podobně dříve, všimnete si, že otevření účtu brokera Dash je zásadně stejné. Jednoduše přejděte na oficiální web makléře, kterého jste vybrali, a stiskněte tlačítko Připojit se / Zaregistrovat se.

Dále musíte poskytovateli Dash sdělit své jméno, adresu, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Všechny regulované kryptografické platformy jsou ze zákona povinny také ověřit vaši identitu. Musíte pouze nahrát jasnou kopii svého státem vydaného průkazu totožnosti s fotografií, jako je pas nebo řidičský průkaz. Toto je veškerá standardní praxe jako součást KYC – podle regulačních pravidel.

Jak jsme se již dříve zmínili, přihlášením u regulovaného online brokera si poskytujete bezpečnostní síť proti mnoha podvodníkům ve vesmíru. Měli byste se za každou cenu vyhnout registraci na neregulované platformy nebo burzy třetích stran.

eToro dělá způsob, jak koupit hlavolam Dash, trochu bez přemýšlení. Zatímco některým krypto platformám trvá ověření ID klienta několik dní, tento respektovaný a regulovaný makléř používá automatizovanou technologii – což znamená, že Dash si můžete obvykle koupit během několika minut.

Krok 4: Vložte některé prostředky

Protože jste zkontrolovali, že je zvolená platební metoda přijata – můžete pokračovat a vložit nějaké prostředky na svůj nový účet a koupit Dash.

Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob nákupu Dash je prostřednictvím kreditní / debetní karty nebo elektronické peněženky. Díky eToro je tento proces zbytečný, protože broker je kompatibilní s širokou škálou typů plateb, včetně elektronických peněženek, jako jsou PayPal a Skrill..

Pokud dáváte přednost tradičnějšímu bankovnímu převodu, můžete si Dash koupit tímto způsobem na eToro. Zpracování však může trvat několik dní, což znamená, že váš nákup kryptoměny bude zpožděn.

Většina poskytovatelů Dash, se kterými se setkáte, stanoví minimální částku vkladu. Náš průvodce Jak nakupovat Dash zjistil, že většina makléřů vyžaduje pro přístup na trh cokoli od 0 do 1 000 USD.

Na eToro je minimální vklad 200 $ a Dash si můžete koupit od 25 $ výše!

Krok 5: Nastavení obchodní objednávky

Nyní, když jste provedli vklad na svůj nový účet, můžete provést objednávku u svého online makléře.

Pořadí, které vytvoříte, sdělí poskytovateli kryptoměny vaši pozici a postup, který je třeba podniknout.

Níže naleznete seznam nejužitečnějších objednávek na nákup Dash.

Koupit objednávku

Nejjednodušší „objednávkou“ je váš vstup na trh, který vám umožní koupit Dash.

Pokud si myslíte, že se cena Dash zvýší – vytvořte objednávku nákupu u svého online makléře. Je to tak jednoduché.

Pokud krypto platforma nabízí klientům možnosti „krátkého prodeje“, můžete také těžit z poklesu ceny Dash. Toho je dosaženo vytvořením prodejní objednávky.

Limit nebo tržní objednávka

Jak nyní víte, cena Dash kolísá s každou další vteřinou a mnoho lidí tyto dočasné cenové změny plně využívá.

Počínaje nejjednodušší – „tržní objednávka“ by měla být zadána, pokud chcete koupit Dash za aktuální nebo nejbližší cenu. To znamená, že váš online makléř provede objednávku okamžitě vaším jménem.

Mezi cenou, na které se dohodnete při zadávání objednávky, a cenou, kterou získáte, bude vždy nepatrný rozdíl.

Například můžete zadat svou tržní objednávku, když je Dash na 100,05 $, ale dostanete 100,04 $. Tato částka je obvykle bezvýznamná a nevyhnutelná kvůli výše zmíněnému kolísání hodnoty Dash coinů.

Nyní, v případě „limitní objednávky“ – to brokerovi sdělí, že si chcete koupit Dash za konkrétní cenu.

Zde je snadno sledovatelný příklad limitní objednávky:

 • Dash má hodnotu 100,02 USD, ale vy se snažíte vstoupit na trh za 103,00 USD
 • Vytvoříte limitní objednávku 103,00 $
 • Pokud se Dash zvýší na 103,00 $ – broker provede vaši objednávku
 • Klíčové je, že vaše objednávka Dash zůstane nevyřízená, dokud ji nezrušíte nebo dokud nedosáhnete výše uvedené ceny

Jak můžete vidět z výše uvedených tržních objednávek, jsou rychlé a pohodlné pro nováčky a limitní objednávky jsou skvělý způsob, jak při nákupu Dash specificky určit cenu.

Kůl

Nyní, když máte přehled o objednávkách, musíte se rozhodnout, kolik chcete vsadit – tedy kolik chcete Dash koupit nebo prodat.

Než bude váš broker moci za vás provést objednávku, budete muset zadat vklad na každé pozici.

Dříve jsme radili, že zvažování skromných pravidelných investic je skvělý způsob, jak koupit Dash, ale je to nakonec vaše rozhodnutí.

Můžete zmírnit svá rizika zakoupením Dash na eToro od 25 $. Je to skvělý způsob, jak vybudovat své portfolio kryptoměn a zároveň se naučit vnitřní fungování trhu.

Potvrďte objednávku

Pokud jste si prohlédli všechny informace, které jste zadali, a jste spokojeni se svými možnostmi, můžete potvrdit.

V tomto okamžiku může váš makléř pokračovat v provádění vašich nákupních / prodejních a tržních / limitních objednávek atd. – na hranici stanovenou vámi.

Pokud přejdete do svého nového portfolia eToro, uvidíte, že byly přidány všechny zakoupené mince Dash!

Krok 6: Uložení Dash

Dash a mnoho dalších kryptoměn jsou uloženy v decentralizované účetní knize, která se zcela liší od fiat peněz, které ukládáme ve velkých korporátních bankách a platíme daně.

Pokud jde o nákup Dash, můžete si vybrat mezi kryptoměnou nebo online brokerem. Jak jsme již řekli, kryptoburzy jsou často nebezpečné a neregulované.

Nejen to, ale při nákupu Dash prostřednictvím burzy budete pravděpodobně muset převzít plnou odpovědnost za svou vlastní krypto-peněženku. To potenciálně způsobí, že vy a vaše digitální měny budete zranitelní vůči hackerům.

Na populární sociální krypto platformě eToro můžete Dash nakupovat a ukládat na bezpečném a uživatelsky přívětivém místě. Platforma je pod ostražitým dohledem FCA, ASIC, CySEC a FINRA pro klienty z USA. To znamená, že můžete nakupovat a ukládat kryptoměny bez dalších nákladů, aniž byste se museli starat o mnoho podvodníků..

Připraveni investovat Pomlčka?

Krok 7: Prodej vašeho Dash

V tomto bodě našeho průvodce How to Buy Dash Guide víte, že myšlenkou je koupit digitální aktivum a prodat ho ve správný čas. Prodej za více, než za kolik jste koupili, se rovná zisku ze svého počátečního nákupu.

Všimli jsme si, že koupit Dash prostřednictvím regulovaného makléře je mnohem bezpečnější než neregulovaný prostor. Pokud jde o prodej vaší kryptoměny, platí totéž.

Výměny vyžadují převod digitálních měn z vaší soukromé peněženky na platformu. Nejen to, ale kvůli nedostatečné regulaci je pravděpodobné, že budete muset nejdříve vyměnit své Dash coiny za jinou kryptoměnu jako bitcoin – za cenu. Poté budete muset požádat o výběr.

Pokud se rozhodnete použít eToro, prodej vašeho Dash je hračka. Jednoduše se musíte přihlásit ke svému účtu a prodat svůj Dash. Jakmile požádáte o výplatu, peníze z prodeje budou zaslány na váš původní způsob platby.

Další způsoby, jak koupit Dash v roce 2021

Ačkoli jsme hovořili o všech nejdůležitějších prvcích, jak koupit Dash, existují alternativní možnosti.

1. Kupte si Dash debetní kartu

Miliony lidí po celém světě používají debetní karty k placení za položky online a stejným způsobem si můžete koupit i Dash.

Jednoduše vyplňte údaje o své kartě, jako byste obvykle nakupovali online. Zadejte částku a ověřte správnost údajů. Až přijde čas na výplatu na eToro, jednoduše stiskněte „prodat“ a peníze budou odeslány na vaši debetní kartu.

Vždy se vyplatí ověřit si u jakéhokoli poskytovatele kryptoměny před registrací, jaký je minimální vklad a výše investice, abyste si mohli koupit Dash debetní kartou.

2. Kupte si Dash kreditní kartu

Stejně jako výše, můžete snadno koupit Dash bezpečně pomocí kreditní karty. eToro je kompatibilní s různými typy plateb, včetně debetních i kreditních karet.

Poplatky si vždy ověřte u svého poskytovatele, protože v příručce How to Buy Dash Guide bylo zjištěno, že některé společnosti vydávající kreditní karty účtují „poplatek v hotovosti“. Tento poplatek vám může být známý z výběrů z bankomatu.

Účtovaný „poplatek za hotovostní zálohy“ má tendenci být mezi 3–5%, proto si před spácháním proveďte vlastní zjištění faktů.

3. Kupte si Dash Paypal

PayPal je po celém světě známý jako rychlý a bezpečný způsob placení online. I když ne každý online broker umožní klientům koupit Dash přes Paypal, eToro to umožňuje!

eToro také přijímá e-peněženky jako Skrill a Neteller a další – v závislosti na zemi vašeho pobytu.

4. Dash ATM

Walk-up a drive-up ATM kryty nejsou nic nového. Bankomaty Dash však nejsou jako tradiční bankomaty.

Naopak, místo výběru fiat peněz vložíte fiat peníze. Vložte částku, kterou chcete koupit, a stroj vás bude informovat o tom, kolik Dash dostanete, než vytiskne potvrzení.

Je třeba říci, že i když to vše zní velmi pohodlně, účtované poplatky mohou činit až 10–20%. Opět se vracíme k bezpečným a regulovaným makléřům, jako je eToro – kde můžete Dash nakupovat (a prodávat) bez provize.

Jak koupit Dash 2021 – Verdikt

V našem průvodci pro začátečníky, jak koupit Dash 2021, jsme hovořili o všem, od základů až po strategie a potenciální poplatky.

Je velmi důležité držet se jako lepidlo regulovaných a důvěryhodných makléřů, abyste získali potřebnou ochranu před podvodníky. Pokud se jedná o peníze, měl by člověk vždy chybovat na straně opatrnosti.

eToro vyniká jako platforma vhodná pro začátečníky z mnoha různých důvodů. Jmenovitě skutečnost, že po webové stránce je snadná navigace, a zprostředkovatel je registrován a regulován v několika různých zemích. Zde můžete snadno koupit Dash bez provize.

Registrace na eToro trvá méně než 10 minut a makléř přijímá celou řadu rychlých, bezpečných a zabezpečených platebních metod.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu DASH

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Jak snadné je koupit Dash?

Dash je snadné koupit. Doporučujeme to však udělat prostřednictvím regulovaného makléře a naučit se trh, než se ponoříte dovnitř.

Jaký je nejbezpečnější způsob nákupu Dash?

Nepochybně nejbezpečnější způsob, jak koupit Dash, je prostřednictvím makléře, jako je eToro. S více než 13 miliony klientů je platforma silně regulována FCA, CySEC a ASIC – nemluvě o registraci společností FINRA v USA.

Mohu koupit Dash za 100 $?

Můžete si koupit Dash za 100 $. Pokud jste začátečník, doporučujeme začít s malými pravidelnými investicemi. V eToro Dash si můžete koupit pokaždé od pouhých 25 $!

Můžete přijít o peníze na Dash??

Ano. Na Dash a jakémkoli jiném finančním aktivu můžete přijít o peníze. Je to všechno o porozumění trhu a zadání správné objednávky ve správný čas. Pokud spekulujete o vzestupu nebo pádu Dash správně – vyděláte peníze. Pokud se stane opak, přijdete o peníze.

Co nejvíce Dash stálo za to?

Nejvíce Dash stálo v roce 2017, kdy kryptoměna dosáhla 1642,22 USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me