Jak obchodovat s TRON: Podrobný průvodce

Tron Trading 2021 | Naučte se, jak obchodovat s TRX

Plánujete se pustit do obchodování Tron? Zde je definitivní průvodce krok za krokem, který vás naučí vše, co potřebujete vědět o obchodování TRON, a zkontroluje nejlepšího krypto brokera.

Od svého uvedení na trh v roce 2017 se TRON (TRX) upevnil jako slibný podnik v prostoru kryptoměny. Projekt získal podporu od několika vysoce postavených subjektů v Číně – což znamená, že vzestupný potenciál může být obrovský.

Rok 2020 je pozoruhodný pro TRON, jehož objem transakcí dApp převyšuje dokonce i objem Etherea. S ohledem na tuto skutečnost vás možná zajímá, jak obchodovat s TRONem z pohodlí vašeho domova.

Tato příručka vám ukáže vše, co potřebujete vědět o obchodování TRON – od toho, jak hodnotit trh, zadávat objednávky a přijít s rozumnou strategií řízení rizik.

Obsah

Jak obchodovat s TRON v 5 snadných krocích

Co je TRON Trading?

Jak funguje obchodování TRON?

Jak obchodovat s TRON Online – Založení obchodu

Jak vydělat peníze obchodováním TRON

Jak obchodovat TRON 2021 – podrobný návod

Jak obchodovat s průvodcem TRON – Verdikt

Časté dotazy

Jak obchodovat s TRON v 5 snadných krocích

Tato příručka, jak obchodovat s TRONem, rozdělí vše laicky, takže nebudete obchodovat naslepo. Pokud však nemáte dost času na to, abyste si to přečetli všemi způsoby, musíte nyní obchodovat s TRONem.

 • Krok 1: Otevřete si účet u regulovaného krypto brokera
 • Krok 2: Financuje váš účet debetní / kreditní kartou, elektronickou peněženkou nebo bankovním převodem
 • Krok 3: Vyberte, kolik TRONu chcete obchodovat
 • Krok 4: Koupit TRX (prodloužit) nebo prodat TRX (prodloužit)
 • Krok 5: Potvrďte obchod

Co je TRON Trading?

TRONix, populárně známý jako TRON (TRX), je oficiální digitální měna sítě TRON. Mince TRON můžete obchodovat sami prostřednictvím stovek online platforem, a to buď jejich výměnou za fiatovou měnu, nebo jinou kryptoměnu.

Hodnota společnosti TRON, stejně jako jakékoli jiné finanční aktivum, se mění s náladou na trhu. Nakonec se scvrkává na nabídku a poptávku dané digitální měny. Prvním krokem k obchodování s TRONem je zjistit, jak funguje kryptotrh.

Zjednodušeně řečeno, pokud poptávka po TRONu roste, můžete očekávat, že jeho cena poroste. Naopak nižší poptávka po TRONu povede ke snížení ceny.

Odpověď na to, jak úspěšně obchodovat s TRONem, spočívá ve schopnosti přesně předpovědět sentiment trhu. Správnou předpovědí vytvoříte zisk z obchodu TRON.

Uveďme vám rychlý příklad obchodování TRON:

 • Předpokládejme, že v únoru bude cena TRONu 0,054 $.
 • Kryptoměnový pár je označen jako TRX / USD.
 • Domníváte se, že cena společnosti TRON v nadcházejících měsících vzroste a zadáte objednávku za 500 $.
 • V březnu činí hodnota TRONu 0,084 USD.
 • To ukazuje nárůst hodnoty o 55%.
 • Spokojeni se svými zisky se rozhodnete opustit svou obchodní pozici TRON.

V tomto příkladu se hodnota TRON zvýšila o 55%. Ve vašem vkladu 500 $ to znamená celkový zisk 500 $.

Pokud by se cena TRONu snížila pod 0,054 USD, opět by vám zbyla finanční ztráta.

Tím se dostáváme k základnímu požadavku na zisk při obchodování s TRON – správná předpověď trhu.

Jak funguje obchodování TRON?

Ačkoli je to relativně nová třída aktiv, koncept obchodování TRON se velmi podobá jiným finančním nástrojům, jako jsou akcie nebo forex.

Ti, kteří jsou již obeznámeni s konvenčními obchodními vozidly, nebudou mít žádné potíže s porozuměním, jak obchodovat s TRON.

Pokud jste v obchodování s kryptoměnou noví, zde je několik zásad, o kterých musíte vědět.

TRON obchodování s cenovými pohyby

Trh s kryptoměnami je skvěle volatilní, takže je nesmírně důležité, abyste věděli, co může tento trh posunout. Cokoli od nejnovějších zpráv, vládních předpisů nebo technologického vývoje může zvýšit cenu TRONu nahoru nebo dolů.

Pokud bude mít více obchodníků zájem investovat do TRON, povede to k rostoucí poptávce a následně k vzestupnému trhu. Pokud investoři ztratí důvěru ve společnost TRON, budou mít zájem aktivum prodat, čímž se sníží jeho hodnota.

V tomto okamžiku stojí za zmínku, že uvidíte TRON oceněný za mírně odlišné ceny napříč různými obchodními platformami.

Například jedna platforma může citovat TRON na 0,023 $, zatímco na jiné, můžete ji vidět na 0,024 $. Bude to jen nepatrný rozdíl a neovlivní to vaši schopnost dosahovat zisku.

Obchodní páry TRON

Existují dvě cesty k obchodování TRON:

 1. Proti nekrytým měnám, jako je americký dolar nebo euro
 2. Proti jiné kryptoměně, jako je bitcoin nebo ethereum

Obchodování TRONu s jinou kryptoměnou vyžaduje, abyste důkladně porozuměli oběma digitálním mincím, které tvoří tento pár. Jelikož jsou všechny kryptoměny volatilní, může být složité správně předvídat trh, a to i pro zkušené obchodníky.

Z tohoto důvodu mají nováčci tendenci obchodovat s kryptoměnami proti fiat, v tomto případě TRON proti fiat.

Nejčastěji používanou fiat měnou v aréně kryptoměn je americký dolar. Když uvidíte pár TRX / USD, znamená to, že obchodujete s cenou TRON vůči USD.

U párů krypto-fiat se spekuluje snáze a umožní vám přísnější spready a vyšší úrovně likvidity. V případě zájmu najdete také páry TRON, které obsahují další populární fiat měny, jako je euro (TRX / EUR), australský dolar (TRX / AUD), britská libra (TRX / GBP) a japonský jen (TRX) / JPY).

Ať už se rozhodnete obchodovat s párem TRX-fiat, nebo s párem TRX-krypto, nakonec bude záležet na vašem pochopení trhu s kryptoměnou a na tom, jak věříte v předpovídání jeho pohybů.

Dlouhodobé nebo krátkodobé obchodování

V mnoha ohledech lze obchodování s kryptoměnou, jako je TRON, snadno srovnat s jakýmkoli jiným finančním trhem. Můžete si například vybrat dlouhodobou nebo krátkodobou strategii na základě svých obchodních cílů.

Jedním ze způsobů je investovat přímo do společnosti TRON. Budete kupovat mince TRON od brokera a ukládat je do peněženky s kryptoměnou.

Až bude správný čas, můžete své TRON coiny prodat výměnou za fiat měnu. Obchodníci někdy drží své kryptoměny několik měsíců nebo dokonce let najednou.

Výhodou této dlouhodobé obchodní strategie TRON je, že se nemusíte potýkat s krátkodobou volatilitou trhu. Místo toho budete "koupit a podržet", umožnit trhu zahrát si a jednat pouze v pravý čas.

Naproti tomu krátkodobá strategie bude vyžadovat vaši trvalou pozornost pohybu trhu společnosti TRON.

Často se ocitnete v tom, že během dne zadáváte několik obchodů a doufáte, že budete mít pravidelně menší zisky. Ve světovém obchodování TRON to vyžaduje hloubkovou technickou analýzu, což je pro obchodování nováčků náročné.

Obchodujte a vlastníte TRON

Ať už se rozhodnete pro dlouhodobé nebo krátkodobé obchodování, vždy vám doporučujeme, abyste tak učinili prostřednictvím regulovaného a renomovaného online brokera.

eToro je v tomto ohledu skvělá volba – protože platforma vám umožňuje obchodovat s TRON v prostředí 100% bez provize.

Dále je eToro regulováno několika finančními orgány – což zajišťuje, že můžete obchodovat a vlastnit TRON bezpečným způsobem. Za vedení TRON v peněžence eToro nejsou žádné poplatky, což je ideální pro dlouhodobou strategii nákupu a držení.

TRON obchodování

Zatímco někteří obchodníci upřednostňují dlouhodobý přístup, jiní se rozhodnou těžit ze stále se měnících cenových výkyvů.

To obvykle přichází ve formě „denního obchodování“ nebo „swingu“. Pokud se jedná o obchodní strategii TRON, o které uvažujete, stojí za zvážení CFD (Contracts-for-Differences)..

CFD vám nedává vlastnictví TRONu, ale odráží jeho hodnotu jako pro-jako. Pokud je například aktuální tržní cena společnosti TRON 0,021 USD, bude příslušná CFD oceněna také na 0,021 USD. Pokud cena TRONu vzroste na 0,023 USD, zvýší se také hodnota CFD.

CFD přicházejí s několika výhodami, díky nimž jsou populární mezi obchodníky TRON:

 • CFD TRON lze obchodovat s konkurenčními poplatky a těsnými spready.
 • Na CFD na TRON můžete jít dlouho a krátce, což znamená, že můžete profitovat z rostoucích i klesajících cen.
 • Většina online makléřů nabízí pákový efekt na CFD.

Ačkoli pákový efekt umožňuje zvýšit váš obchodní kapitál, CFD jsou v mnoha zemích zakázány.

Obyvatelé USA zejména nebudou moci obchodovat s CFD na TRON prostřednictvím regulovaného makléře. Ve Velké Británii je obchodování s CFD k dispozici, ale ne u aktiv kryptoměny.

To znamená, že stále budete moci najít neregulované kryptoměny, které vám nabízejí pákový efekt. Nedoporučujeme však používat platformu, která nemá licenci, protože vystavíte svůj kapitál riziku.

Kromě toho stojí za zmínku, že neregulované obchodní platformy vyžadují, abyste obchodovali TRON proti „USDT“ na rozdíl od skutečných amerických dolarů. To znamená, že budete obchodovat TRON proti Tetheru – kryptoměně s hodnotou navázanou na USD.

Zvažovali byste obchodování TRON?

Jak obchodovat s TRON Online – Založení obchodu

vyměnit tron

Jak již bylo uvedeno výše, TRON vykazuje mnoho podobností s tradičními finančními aktivy. Než se ale ponoříte, je důležité, abyste věděli, jak digitální měna funguje.

Nejdůležitější je, abyste se seznámili s různými typy obchodních příkazů TRON.

Objednávka je způsob, jakým nařídíte svému makléři, aby koupil nebo prodal TRON. Jinými slovy, po analýze trhu zadáte objednávku u svého makléře a ten ji za vás provede. Koneckonců, to, zda dosáhnete zisku, záleží na trhu.

Níže jsou uvedeny nejdůležitější příkazy, které budete používat při online obchodování s TRON.

Objednávka TRON na nákup nebo prodej

Objednávky na nákup a prodej jsou vyžadovány při otevírání a zavírání vaší pozice.

 • Pokud si myslíte, že cena vzroste a chcete jet na TRON dlouho, proveďte objednávku.
 • Pokud si myslíte, že cena klesne a chcete zkrátit TRON, zadejte prodejní objednávku.

Každý obchod, který otevřete, bude vyžadovat, abyste nejprve zadali objednávku na nákup nebo prodej u svého makléře. Pokud svou pozici otevřete objednávkou na nákup, uzavřete ji objednávkou na prodej.

Na druhou stranu, když otevřete objednávku prodeje, zavřete ji objednávkou nákupu.

Vstupní cena

Na volatilním trhu potřebujete, aby vaše vstupní objednávky byly co nejpřesnější. I když jsou objednávky na nákup a prodej zásadní pro přístup na tržiště TRON, existují i ​​jiné typy objednávek, které vám dávají větší kontrolu nad vaším obchodem.

Například cena společnosti TRON se může změnit mezi okamžikem zadání objednávky a okamžikem, kdy ji broker provede. Proto si při online obchodování s TRON musíte vybrat z „tržní objednávky“ nebo „limitní objednávky“

 • Objednávka na trhu: Tím je zajištěno, že vaše objednávka bude vyplněna co nejdříve za nejlepší tržní cenu. Broker proto provede váš obchod okamžitě. Můžete získat cenu těsně nad nebo pod úrovní, kterou vidíte na obrazovce – kvůli kolísání cen za sekundu.
 • Limitovat objednávku: Limitovaná objednávka vám umožňuje vstoupit na trh za určitou cenu a poskytuje vám větší kontrolu. Řekněme, že TRON má hodnotu 0,025 USD a vy chcete provést objednávku nákupu, až když cena dosáhne 0,026 USD. To je místo, kde přichází limitní objednávka. Rozhodující je, že váš makléř provede vaši limitní objednávku, když TRON dosáhne vaší vstupní ceny 0,026 $.

Ukončete strategii

Podobně jako při vstupu na trh můžete také upřesnit, jak a kdy ukončíte obchodování TRON. Tomu se říká strategie ukončení a běžně se provádí prostřednictvím příkazů „take-profit“ a „stop-loss“.

Zde je přehled fungování jednotlivých objednávek.

 • Zisk: Jak název napovídá, příkaz k získání zisku informuje vašeho makléře o tom, kolik chcete na uzavření obchodu vydělat. Řekněme například, že hledáte 2% zisk ze svého obchodu TRON. Můžete podat objednávku na zisk ve výši 2% nad nebo pod aktuální hodnotu v závislosti na tom, zda jedete na dlouhou nebo krátkou. Proto bude vaše pozice uzavřena, jakmile bude dosaženo úrovně zisku 2%.
 • Stop-Loss: Naopak, stop-loss příkazy omezují vaše ztráty, pokud trh jde proti vaší předpovědi. Nastavíte-li stop-loss na 2%, váš TRON obchod se uzavře, pokud klesne červeně o 2%.

Ukažme si to na příkladu:

 • Objednávku s limitem nákupu zadáte na trh TRON za 0,0250 USD.
 • Chcete zamknout své zisky na 2%, tak odešlete objednávku na zisk na 0,0255 $.
 • Zároveň nechcete přijít o více než 1%.
 • Proto zadáte stop-loss objednávku na 0,0247 $.

Nyní může obchod jít dvěma způsoby.

 • Pokud se cena TRONu zvýší na 0,0255 USD, rozběhne se vaše objednávka zisku a vy uzavřete obchod s 2% ziskem.
 • Pokud cena TRONu poklesne na 0,0247 $, vaše stop-loss objednávka se nakopne a vy uzavřete obchod se ztrátou 1%.

V podstatě, bez ohledu na to, jakým směrem se trh pohne, broker aktivuje příslušnou objednávku stop-loss nebo take-profit na základě vašeho předem definovaného cenového bodu.

Jak vydělat peníze obchodováním TRON

Objednávky mohou zefektivnit proces obchodování. To znamená, že „když“ vstoupíte na trh a opustíte jej, nejsou jedinými faktory, které určují, zda vyděláváte peníze obchodováním s TRONem či nikoli.

Když uvažujete o tom, jak obchodovat s TRONem, musíte také přemýšlet o tom, jaké velké riziko podstupujete proti potenciálním ziskům.

1. Vklad

Váš vklad představuje, kolik kapitálu riskujete při konkrétním obchodu TRON. Přirozeně, čím vyšší je váš vklad, tím vyšší jsou vaše potenciální zisky a ztráty.

Řekněme, že chcete vsadit TRON v hodnotě 1 000 $ a dosáhnout zisku 2%. Vaše výdělky z tohoto obchodu by činily 20 $. Pokud byste zdvojnásobili svůj vklad na 2 000 $, místo toho byste vydělali 40 $.

Matematika je jednoduchá, ale když sázíte velké množství, může to také vést k tomu, že budete příliš riskovat. Proto se mnoho obchodníků TRON rozhodlo pro „strategii správy bankrollu“. Tím je zajištěno, že na vašem obchodním účtu bude v průběhu času dostatek peněz.

Například obchodníci se často rozhodnou vsadit pouze určité procento svých obchodních fondů. Dobrým pravidlem, které je třeba dodržovat, je omezit svůj vklad na 2%. V praxi, pokud máte kapitál v hodnotě 1 000 USD, riskujete při každém obchodu TRON pouze maximálně 20 USD.

Strategie správy bankrollu je obzvláště klíčová, když se účastníte krátkodobého obchodování a zadáváte více objednávek v krátkém časovém období.

Naštěstí existuje mnoho online platforem, které vám umožňují obchodovat s TRON s malými sázkami. Například eToro vyžaduje minimální objednávku pouhých 25 USD – což je ideální řešení pro správu bankrollu.

2. Páka obchodování TRON

CFD s pákovým efektem TRON jsou předmětem, kterého jsme se dříve dotkli. Jak je zřejmé, pákový efekt přichází s jeho riziky a výhodami.

Pokud vám tedy vaše poloha umožňuje obchodovat s CFD na TRON, musíte znát několik důležitých aspektů, než se pustíte.

Ukážeme vám, jak funguje pákový efekt:

 • Zadáte prodejní objednávku na TRX / USD za 1 000 $
 • Rozhodnete se použít pákový efekt 1: 2, což znamená, že váš vklad je ve skutečnosti 2 000 $
 • Pokud dosáhnete zisku 10%, vaše zisky by běžně činily 100 $
 • S pákovým efektem 1: 2 se vaše výdělky zvýší na 200 $

Je také možné získat pákový efekt z nelicencovaných platforem kryptoměny. Nebudete však mít záchrannou síť renomovaného finančního regulátora – tomu se proto nejlépe vyhněte.

Poplatky za obchodování TRON Online

Zprostředkovatelé skutečně usnadňují proces obchodování. Neměli byste se však dívat za skutečnost, že jsou nakonec obchodem, takže musíte najít ten nejlepší, který vyhovuje vašim potřebám.

Online makléři vám za služby účtují poplatky a provize. Potenciální poplatky za váš obchod se budou u jednotlivých platforem lišit. Proto je bezpodmínečně nutné, abyste si byli vědomi toho, co platíte, než se zaregistrujete u makléře.

Níže je uveden seznam nejběžnějších typů poplatků, se kterými se setkáte na obchodních platformách TRON.

Obchodní komise TRON

Provize účtovaná makléři není novým konceptem a funguje stejně jako jakýkoli jiný obchodní sektor. Jednoduše řečeno, online makléři vám za každý obchod, který s nimi uzavřete, účtují provizi v procentech.

Tato provize je účtována za každý obchod, což znamená, že ji platíte za vstupní i výstupní objednávky. Pokud tedy existuje provize ve výši 1%, zaplatíte 1% ze svého vkladu při otevření pozice a znovu při jejím uzavření.

Regulovaný makléř eToro vám tedy umožňuje obchodovat s TRON bez provize.

TRON Spread

„Spread“ v obchodování je definován jako rozdíl mezi poptávkovou cenou aktiva a nabídkovou cenou. Spready se také obvykle liší v závislosti na tržních podmínkách.

Budete chtít najít makléře, který nabízí „úzké spready“, protože se jedná o nepřímý poplatek, kterému se nelze vyhnout.

Například pokud váš broker účtuje rozpětí 1,5% na TRX / USD, musíte vydělat minimálně 1,5%, abyste se vyrovnali. Cokoli přes toto 1,5% rozpětí bude činit váš skutečný zisk.

Ostatní poplatky za obchodování TRON

Online obchodníci mohou také účtovat sortiment správních poplatků při obchodování s TRON.

To může zahrnovat následující:

 • Poplatky za vklad / výběr: Můžete to považovat za transakční poplatek, ke kterému dochází, když vložíte nebo vyberete peníze na nebo z vašeho obchodního účtu. Zatímco populární kryptoobchodní platforma Coinbase účtuje za vklad debetní kartou 3,99%, na eToro vás to bude stát pouhých 0,5% – a to pouze v případě, že budete svůj účet financovat v jiné měně než USD.
 • Poplatek za nečinnost: Poplatek za nečinnost se objeví, pokud je váš obchodní účet označen jako neaktivní. Po určité době nečinnosti vám makléři každý měsíc účtují poplatek. Abyste se tomuto poplatku vyhnuli, budete muset buď začít obchodovat, nebo vybrat svůj zůstatek.
 • Poplatky za noc: Na jednodenní poplatky se můžete dívat jako na úrok, který platíte makléři, aby vaše obchodní pozice zůstala otevřená přes noc. To je při obchodování s CFD běžné a někteří makléři to budou řešit jako „swapový poplatek“.

Struktura poplatků je klíčovým faktorem při rozhodování o správném online makléři pro vaše obchodní potřeby TRON. Koneckonců, tyto poplatky se mohou rychle sčítat a pohltit vaše obchodní zisky.

Jak obchodovat TRON 2021 – podrobný návod

Pokud si teď říkáte, jak obchodovat s TRON online, provedeme vás procesem nastavení.

Krok 1: Vyberte obchodní web TRON

Jak jsme již několikrát zdůraznili, váš online broker hraje významnou roli ve vaší schopnosti dosahovat zisku. Nakonec jim svěříte svůj obchodní kapitál.

S internetem plným regulovaných a neregulovaných online makléřů potřebujete přísné kritérium k ověření, který poskytovatel je pro vás ten pravý.

Před registrací nezapomeňte zkontrolovat následující aspekty.

 • Nařízení: Regulační orgány zajišťují, aby makléř dodržoval pravidla bezpečnosti vašich fondů. Zjistěte, zda má broker licence od známých regulačních orgánů, jako jsou ASIC, FCA, CySEC nebo SEC.
 • Poplatky: Jaká je struktura poplatků účtovaných makléřem?
 • platební metody: Které způsoby platby můžete použít k vložení a výběru peněz?
 • Minimální vklad: Jaké je minimum potřebné k obchodování s TRON?
 • Páry TRON: S jakými páry můžete obchodovat TRON?
 • Peněženka na kryptoměnu: Nabízí platforma bezpečnou krypto peněženku?
 • Navigace na platformě: Je platforma snadno použitelná a přátelská pro začátečníky?
 • Mobilní aplikace: Existuje mobilní aplikace, která vám umožňuje obchodovat s TRON na cestách?

S ohledem na výše uvedené doporučujeme zvážit eToro. Z našeho výzkumu je platforma o míle vpřed, pokud jde o obchodování s TRON, v neposlední řadě proto, že:

 • Tato platforma pro sociální obchodování má licenci FCA, ASIC a CySEC. Je také registrována u FINRA v USA.
 • Platforma může stejně dobře sloužit obchodním nováčkům i profesionálům.
 • Všechny obchody TRON jsou bez provize a jsou nabízeny s těsnými tržními spready.
 • K dispozici je řada platebních možností, včetně debetních / kreditních karet a elektronických peněženek, jako jsou PayPal a Skrill.

Krok 2: Otevřete si obchodní účet TRON

Pokud jste si vybrali online brokera, můžete si vytvořit účet.

Proces je podobný jako přihlašování na jakémkoli jiném webu, kromě toho, že budete muset předložit také své vládní ID. Online makléři, kteří dodržují pravidla KYC (Know Your Customer), to budou vyžadovat k ověření vaší identity.

Budete muset poskytnout své:

 • Celé jméno
 • Adresa
 • Telefonní číslo
 • Emailová adresa
 • Platné vládní ID (pas nebo řidičský průkaz)

Krok 3: Přidejte prostředky

Nyní je čas provést vklad. V eToro, minimální vklad je 200 $, i když s TRON můžete obchodovat již od 25 $.

Prostředky můžete přidat kreditní / debetní kartou, elektronickou peněženkou nebo bankovním účtem.

Krok 4: Vyberte TRON Trading Market

obchodování tron

Nyní můžete prozkoumat obchodní trhy dostupné na eToro. Můžete se rozhodnout obchodovat TRON proti fiat měně, jako je americký dolar, nebo proti kryptoměně, jako je TRX / BTC.

Krok 5: Umístěte TRON Trade

Jakmile jste si vybrali TRON trh pro obchodování, nyní musíte zadat objednávku.

V případě, že potřebujete krátkou rekapitulaci obchodování TRON, neváhejte se podívat na naši předchozí sekci o tržních objednávkách.

Jak obchodovat s průvodcem TRON – Verdikt

Pokud jste v kryptoměně začátečník, pochopení obchodování TRON se vám může na první pohled zdát složitým procesem. Úplným přečtením našeho průvodce se ale doufá, že mlha byla nyní vyčištěna.

Nejdůležitější je, abyste si vybrali obchodní platformu, která je regulovaná, spolu s konkurenceschopnými poplatky a provizemi.

Na eToro můžete obchodovat s TRON bezpečným způsobem – platforma je licencována v několika jurisdikcích. Tento uživatelsky přívětivý makléř navíc neúčtuje žádné provize a minimální velikost objednávky je pouze 25 $.

eToro – nejlepší platforma pro obchodování TRON

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Jak můžete bezpečně obchodovat s TRONem?

Obchodování TRON je bezpečné, protože se držíte regulovaného brokera, jako je eToro.

Jak mohu obchodovat s TRON online?

Chcete-li obchodovat s TRON online, budete muset najít vhodného online brokera. Na platformách, jako je eToro, můžete obchodovat s TRONem za pouhých 25 $.

Může obchodování s TRONem zbohatnout?

Obchodování s TRON má své výhody a rizika. Pokud správně předpovídáte tržní sentiment, dosáhnete zisku. Pokud tak neučiníte, přijdete o peníze. Nejlepší je mít zavedenou strategii správy bankrollu, abyste zmírnili své potenciální ztráty.

Obchoduje se společností TRON legálně v USA?

TRON lze legálně obchodovat v USA. Ale nemůžete obchodovat s CFD s TRON.

Jak mohu uplatnit pákový efekt na obchody TRON?

Nejjednodušší způsob, jak získat páku při obchodování s TRON, je přístup na trh prostřednictvím CFD brokera. Mějte však na paměti, že kryptoměny CFD jsou zakázány v několika zemích – včetně USA a Velké Británie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me