Jak obchodovat Zcash: Podrobný průvodce

Zcash Trading 2021 | Naučte se, jak obchodovat se ZEC

Chcete se naučit obchodovat se Zcashem, ale nevíte, kde začít? Tato příručka vás naučí vše, co potřebujete vědět o obchodování ZEC, a zkontroluje nejlepšího krypto brokera.

Scéna obchodování s kryptoměnou je stále oblíbenější u těch, kteří hledají kombinaci vysoké likvidity a volatility.

Stejně jako u většiny kryptoaktiv můžete obchodovat Zcash proti nekryté měně, jako je USD, nebo proti jiným digitálním měnám, jako je bitcoin nebo ethereum.

Pro ty, kteří se zajímají o trh obchodování s kryptoměnami, jsme sestavili komplexní průvodce Jak obchodovat Zcash v roce 2021.

V rámci toho se ponoříme do základů tohoto digitálního aktiva, typů objednávek, strategií rizik / odměn a toho, jak si můžete vybrat online brokera pro obchodování Zcash z pohodlí vašeho domova.

Obsah

Jak obchodovat Zcash v 5 snadných krocích

Co je Zcash Trading?

Jak funguje obchodování Zcash?

Jak obchodovat Zcash online – nastavení obchodu

Jak vydělat peníze obchodováním Zcash

Jak obchodovat Zcash 2021 – podrobný návod

Jak obchodovat s průvodcem Zcash – Verdikt

Časté dotazy

Jak obchodovat Zcash v 5 snadných krocích

Chcete-li obchodovat se ZEC, je prvním krokem otevřít účet s regulovanou burzou, deponovat prostředky, vybrat Zcash ze seznamu platforem a nakonec koupit ZEC (jít dlouho) nebo prodat ZEC (jít krátce).

Tato příručka, jak obchodovat Zcash, rozdělí vše laicky, takže nebudete obchodovat naslepo. Pokud však nemáte dost času na to, abyste si to přečetli všemi způsoby, musíte nyní obchodovat se ZEC.

Krok 1: Otevřete si účet s regulovanou krypto burzou

Krok 2: Financuje váš účet

Krok 3: Vyberte, kolik Zcash chcete obchodovat

Krok 4: Koupit ZEC (prodloužit) nebo prodat ZEC (prodloužit)

Krok 5: Potvrďte obchod

Co je Zcash Trading?

Zcash (ZEC) je digitální měna navržená s jedním hlavním cílem – zajistit soukromí svých uživatelů. Začalo to jako vidlice bitcoinového blockchainu a brzy se etablovalo jako jedno z nejrychleji rostoucích digitálních aktiv ve vesmíru.

Společnost Zcash se od bitcoinu odlišuje funkcí selektivního zveřejňování – která zaručuje, že transakční podrobnosti, jako je odesílatel, příjemce a převedená částka, mohou být uchovány v tajnosti na základě vašich potřeb.

To znamená, že tržní výhled této digitální měny je do značné míry volatilní. Stejně jako u všech kryptoměn se finanční hodnota Zcash několikrát mění během jediného obchodního dne.

Při obchodování s Zcash je vaším cílem správně předpovědět, zda se cena kryptoměny zvýší nebo sníží z její současné tržní hodnoty.

V případě, že více obchodníků chce získat přístup k Zcash zakoupením digitální měny, pak se cena aktiva zvýší. Pokud naopak bude Zcash prodávat více lidí, než jej kupovat, cena klesne.

Proto předpovídání toho, jak se bude trh pohybovat, a odpovídající umístění vašich obchodů, je způsob, jakým dosáhnete zisku při obchodování se Zcash.

Ukážeme vám základní příklad fungování obchodování Zcash:

 • Řekněme, že aktuální hodnota Zcash je 75 $
 • To znamená, že obchodujete s párem ZEC / USD.
 • V přesvědčení, že cena poroste, zadáte objednávku na Zcash.
 • Váš podíl na tomto obchodu je 1 000 $.
 • Za dva týdny se cena Zcash pohybuje na hodnotě 76,50 $
 • To se promítá do zisků 2%.

Jelikož jste správně spekulovali, vydělali jste na tomto obchodu zisk 20 $ (na základě vkladu 1 000 $).

Jak je patrné z výše uvedeného příkladu, základ obchodování Zcash zůstává stejný pro všechny třídy aktiv. To znamená, že váš ziskový potenciál závisí na tom, jak přesně spekulujete tržní sentiment s kryptoměnou.

Jak funguje obchodování Zcash?

Základy obchodování s kryptoměnami a dalšími finančními aktivy mají vysoký stupeň podobnosti.

To znamená, že obchodní trh s akciemi, komoditami a forexem existuje již více než sto let. Ve srovnání s tím obchodování kryptoměn existuje jen asi deset let.

S ohledem na to věříme, že nejlepším přístupem k zahájení obchodování Zcash online je nejprve porozumět základům trhu obchodování s kryptoměnou.

Cenové pohyby obchodování Zcash

Pokud uvažujete o tom, jak obchodovat se Zcashem, je důležité vědět, jaké faktory by mohly změnit průběh jeho nabídky a poptávky. Například – aktuální dění, technologický rozvoj, ekonomické zprávy, regulace nebo bezpečnost burz kryptoměn.

Jednoduše řečeno, pokud je sentiment vůči projektu Zcash pozitivní, mince si koupí více obchodníků, což se odrazí na její ceně. Pokud toto nadšení vůči Zcashovi opadne, cena se následně sníží.

Navíc můžete obchodovat se Zcashem 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, prostřednictvím online brokera.

Jak si dokážete představit, cena Zcash se bude mezi různými platformami kryptoměny mírně lišit. Jedna platforma vám může nabídnout 93,50 $, zatímco na druhé uvidíte Zcash za 93,52 $.

Takový cenový rozdíl je běžný pouze mezi konkurenčními obchodními platformami a bez ohledu na to nemá žádný dopad na váš potenciál dosáhnout zisku.

Obchodní páry Zcash

Existují dva způsoby, jak můžete obchodovat s kryptoměnou.

První možností je krypto-fiatový pár, kde obchodujete Zcash proti „fiatové“ měně. Nejlepším příkladem je ZEC / USD – s ZEC jako kryptoměnou a americkým dolarem jako fiat.

Vzhledem k tomu, že americký dolar je de facto globální měnou, zjistíte, že proti němu se nejčastěji obchoduje Zcash.

Jak již bylo řečeno, některé obchodní platformy, jako je eToro, také umožňují obchodovat Zcash proti jiným významným měnám, jako je britská libra (ZEC / GBP), euro (ZEC / EUR), australský dolar (ZEC / AUD) a japonský jen. (ZEC / JPY).

A co je nejdůležitější, obchodování Zcash proti nekrytým měnám vám může získat přístup k vysoké likviditě a objemům obchodování.

Druhou možností je obchodovat Zcash proti jiné kryptoměně – jako krypto-krypto pár. Například eToro vám umožňuje obchodovat Zcash proti bitcoinům (ZEC / BTC), etheru (ZEC / ETH), Stellar (ZEC / XLM), Dash (ZEC / DASH) a dalším.

Při obchodování s kryptokryptickými páry spekulujete o směnném kurzu obchodního páru. To vyžaduje pevné pochopení obou dotyčných digitálních měn.

Výsledkem je, že začátečníci se často rozhodnou obchodovat Zcash s fiat měnou. Nejen, že je snazší spekulovat, ale také jednodušší vyčíslit vaše zisky a ztráty.

Dlouhodobé nebo krátkodobé obchodování

Trh s kryptoměnami je plný nejistoty. To, jak využijete této volatility, závisí na tom, jakou obchodní cestou se vydáte.

Pokud se rozhodnete pro dlouhodobé investování, budete kupovat mince Zcash – doufáte, že se jeho cena v budoucnu zvýší. Obchodníci, kteří tomu dávají přednost "koupit a podržet" strategie mají tendenci držet se své digitální měny několik týdnů, měsíců nebo někdy i let najednou.

Tímto způsobem uložíte digitální aktivum do své krypto-peněženky a čekáte na správný čas, abyste se s těmito aktivy zbavili a dosáhli největších finančních výnosů.

Volba dlouhodobé strategie omezuje potřebu sledovat krátkodobou volatilitu trhu. Z tohoto důvodu "koupit a podržet" přístup by mohl být vhodnější pro začínající obchodníky.

Na druhou stranu, krátkodobá obchodní strategie vyžaduje, abyste byli odborníkem na technické analýzy, které vám pomohou při rozhodování. Může trvat měsíce, než pochopíte čtení grafů a analýzu trhu.

Pokud vás krátkodobé obchodování se Zcashem zajímá – vaším cílem je pravidelně dosahovat mírných zisků. Toho můžete dosáhnout obchodováním vysoce likvidních párů, jako je ZEC / USD nebo ZEC / BTC.

Obchod a vlastní Zcash

Jak jsme zmínili výše, můžete se rozhodnout pro "koupit a podržet" strategii, pokud si přejete převzít přímé vlastnictví mincí Zcash. Pokud chcete takto postupovat, je nejlepší koupit kryptoměnu přímo prostřednictvím regulovaného online brokera, jako je eToro.

Se 17 miliony spokojených klientů má eToro na obchodní scéně dlouhodobou reputaci. Mince Zcash si můžete zakoupit zcela bez provize a bezplatně je uložit do vyhrazené kryptoměny.

Když už jsme u toho, stojí za zmínku, že dlouhodobá strategie není vyhrazena pouze pro začátečníky. Na eToro najdete obchodníky všech dovedností, kteří dlouhodobě investují do Zcash.

Zcash obchodování

V krátkodobé obchodní strategii se pokoušíte těžit ze stále se měnících pohybů tržní ceny Zcash.

Pokud dáváte přednost obchodování Zcash pomocí strategie „swingu obchodování“ nebo „denního obchodování“ – můžete se rozhodnout pro online brokera nabízejícího CFD Zcash (Smlouva o rozdílech).

CFD jsou deriváty, které sledují cenové pohyby daného aktiva v reálném světě – v tomto případě Zcash.

Cesta CFD má dvě hlavní výhody:

 • CFD vám umožňují jít jak na krátkou, tak na krátkou vzdálenost – to znamená, že můžete využít výhod býčích i vzestupných trhů.
 • CFD Zcash vám umožňují obchodovat s pákovým efektem.

V tomto bodě bychom měli zmínit, že nástroje CFD jsou v USA zakázány podle domácích zákonů o cenných papírech. Nejen, že podle FCA jsou krypto-CFD zakázány i pro občany Velké Británie.

Na druhou stranu ti, kteří žijí v Evropě, Austrálii, na Novém Zélandu a v mnoha dalších regionech, mohou těžit z neomezeného přístupu na obchodní scénu Zcash CFD.

Pokud jste odhodláni využívat pákový efekt prostřednictvím CFD, bez ohledu na to, zda je ve vaší zemi legální či nikoli – můžete tak učinit prostřednictvím burzy kryptoměn třetích stran. Buďte však opatrní – stejně jako ve většině případů nejsou tyto platformy regulovány.

Navíc, pokud si zvolíte neregulovanou platformu, je nepravděpodobné, že budete schopni obchodovat Zcash proti fiat měnám. Místo toho se budete muset uspokojit s obchodováním „ZEC / USDT“ místo „ZEC / USD“. Pro ty, kteří vědí, je „USDT“ digitální měna s názvem Tether s hodnotou navázanou na jeden USD.

Zvažovali byste obchodování Zcash?

Jak obchodovat Zcash online – nastavení obchodu

Obchodní objednávka vám umožňuje sdělit vaši pozici online brokerovi. Existuje několik různých obchodních příkazů, pomocí kterých můžete určit, jak chcete vstoupit na trh kryptoměn a jak jej chcete opustit..

Pokud jste již dříve obchodovali v určité kapacitě, možná už znáte různé typy obchodních příkazů. Bez ohledu na to se v této části rychle podíváme na nejužitečnější pokyny pro online obchodování Zcash.

Koupit nebo prodat objednávku

Objednávky na nákup a prodej jsou vždy nejzásadnější ze všech obchodních příkazů.

V několika slovech:

 • Pokud spekulujete, že cena Zcash poroste – zadáte objednávku.
 • Pokud spekulujete, že hodnota Zcash bude klesat – zadáte prodejní objednávku.

Všechny vaše obchody s kryptoměnou budou vyžadovat, abyste vytvořili jak nákupní, tak prodejní objednávku. Jeden vám umožní vstoupit na trh, zatímco druhý vám umožní uzavřít obchod.

Například pokud vstoupíte na trh Zcash s objednávkou na nákup – opustíte obchod s objednávkou na prodej – a naopak.

Vstupní cena

Při otevírání obchodu Zcash se svým online brokerem máte vždy možnost určit, jak chcete vstoupit na trh. To se provádí výběrem mezi „tržním příkazem“ a „limitním příkazem“.

 • Umístíte a Tržní objednávka kdy chcete, aby byla vaše objednávka provedena okamžitě. Řekněme například, že cena Zcash je 90,50 $. Chcete obchodovat Zcash za tuto cenu – tak vytvoříte tržní objednávku. Váš makléř to provede okamžitě nebo za nejbližší dostupnou cenu. To znamená, že kvůli výkyvům trhu můžete vidět nepatrný rozdíl v ceně, za kterou jste zadali objednávku, a ceně, která byla provedena.
 • A Omezit objednávku umožňuje vám koupit nebo prodat vaše aktivum za stanovenou cenovou hladinu. Řekněme, že Zcash má hodnotu 90,50 USD. Nechcete vstoupit na trh, dokud se cena ZEC nezvýší na 92,00 $. To je místo, kde přichází limitní objednávka. Váš makléř provede obchod pouze v případě, že a když Zcash zasáhne cenový cíl, nebo obchod zrušíte ručně.

V případě, že jste zvědaví, jaký typ objednávky zvolit – záleží na vaší obchodní strategii. Je ale třeba zdůraznit, že limitované příkazy vám umožňují udržovat určitou úroveň kontroly nad vaší pozicí – takže jsou obvykle preferovány ostřílenými obchodníky Zcash.

Ukončete strategii

Zatím jsme zkoumali, jak můžete vstoupit na trh při obchodování se Zcash. Chcete-li obchod opustit, budete využívat příkazy „take-profit“ a „stop-loss“.

Pomůžeme vám vyčistit mlhu s vysvětlením každého z nich:

 • A Take-Profit objednávka uzamkne zisk z vašeho obchodu na konkrétní úrovni. Například při obchodování s Zcashem můžete nastavit objednávku zisku na 2% nad nebo pod aktuální cenu. Pokud Zcash dosáhne cílové ceny, obchod se automaticky uzavře – čímž se zajistí zisk.
 • A Stop-Loss pořadí lze použít, pokud se chcete vyhnout ztrátě více než určité úrovně. Například – pokud chcete omezit své ztráty na 2% z vašeho obchodu Zcash, můžete nastavit stop-loss na 2% nad nebo pod jeho aktuální hodnotu. Váš broker za vás uzavře obchod, pokud nebo jakmile mince ZEC dosáhnou stanoveného cenového bodu.

Pokud se učíte, jak obchodovat se Zcashem poprvé, získáte jasnější obrázek o těchto objednávkách z níže uvedeného příkladu:

 • Předpokládejme, že obchodujete ZEC / USD za cenu 90,50 USD.
 • Spekuluje se, že hodnota vzroste – zadáte objednávku.
 • Pokud hodnota ZEC vzroste o 3%, chcete vyplatit peníze.
 • Zadáte tedy objednávku se ziskem na 93,21 $
 • Současně nechcete riskovat ztrátu více než 1%.
 • Takže vytvoříte stop-loss objednávku na 89,59 $.

Pokud v tomto obchodu vzroste ZEC / USD na 93,21 USD, váš makléř provede vaši objednávku zisku.

Naopak, pokud ZEC / USD klesne na 89,59 USD, bude místo toho proveden váš příkaz stop-loss.

Většina ostřílených obchodníků dává přednost tomu, aby na obou pozicích aktuální ceny nastavili příkazy take-profit a stop-loss na stejnou pozici. Tímto způsobem, bez ohledu na to, zda se jedná o zisk nebo ztrátu, broker uzavře obchod automaticky – za ceny předem stanovené.

Jak vydělat peníze obchodováním Zcash

Specifika obchodování Zcash se neliší od specifik akcií a komodit. Zatímco obchodní příkazy vám dávají určitou kontrolu nad vašimi pozicemi, existuje několik dalších faktorů, které určují vaši schopnost profitovat z obchodování Zcash.

Zde je několik klíčových metrik, které ovlivní výsledek vašich obchodů Zcash.

1. Vklad

Zaprvé a především, kolik můžete při obchodování se Zcashem profitovat, závisí na tom, kolik jste ochotni riskovat. Při obchodování se tato částka nazývá sázka.

Jak si dokážete představit, čím více sázíte, tím vyšší jsou vaše potenciální zisky – stejně jako vaše ztráty.

Abyste měli lepší perspektivu, řekněte, že vsadíte 1 000 $ na Zcash a dosáhnete zisku 5%. To znamená, že získáte ekvivalent 50 $. Pokud jste svůj vklad zvýšili na 5 000 $, dosáhnete při stejném obchodu zisku 250 $.

Jak již bylo řečeno, vždy je nejlepší určit svůj vklad na základě částky, kterou máte na svém obchodním účtu. Obchodníci tomu říkají a "strategie řízení bankrollu" – kde jste se rozhodli vzít maximálně určité procento svých dostupných obchodních fondů.

Například většina zkušených obchodníků Zcash má strategii riskovat ne více než 2% svého zůstatku. Pokud tedy máte na svém účtu 2 000 $, vsadíte maximálně 40 $ na jeden obchod Zcash.

Většina online makléřů nyní vyžaduje minimální částku vkladu, aby mohli začít obchodovat se Zcash. Na eToro můžete začít obchodovat se Zcashem už za 25 $ – což vám umožní mít strategii správy bankrollu, která nejlépe odpovídá vašemu rozpočtu.

2. Pákový efekt obchodování Zcash

Pokud bydlíte v zemi, kde je obchodování s CFD legální, měli byste mít přístup k využívání pákového efektu. Zatímco obchodování s pákovým efektem může určitě zvýšit vaše zisky, měli byste také mít na paměti, že pokud uděláte špatnou předpověď – vaše ztráty se zvětší.

Uveďme vám příklad obchodování Zcash pomocí pákového efektu:

 • Zadáte objednávku na nákup v hodnotě 1 000 USD na ZEC / USD.
 • Použijete pákový efekt 1: 2
 • Zcash vzroste o 5%.
 • Bez pákového efektu je váš zisk z tohoto obchodu 50 $
 • Jelikož jste použili páku 1: 2, váš zisk nyní činí 100 $

Jak je patrné z tohoto příkladu, pákový efekt může exponenciálně zvětšit váš potenciál zisku.

Někteří makléři nabízejí pákový efekt až 1:50, nebo dokonce 1: 100. Než s nimi začnete obchodovat, vždy zkontrolujte, zda je zprostředkování licencováno příslušnými regulačními orgány. Pokud ne, doporučuje se, abyste se od nich drželi dál.

Poplatky za obchodování Ethereum online

Většina online makléřů vám bude účtovat poplatek za obchodování Zcash na jejich platformě. Specifika těchto poplatků bude záviset na vybraném makléři.

Abychom měli představu o tom, jaký druh poplatků můžete očekávat, připravili jsme seznam nejčastějších poplatků, které obvykle platí online makléři Zcash..

Zcash Trading Commission

Obchodní platformy vám účtují provizi pokaždé, když vstoupíte a opustíte obchod. Provize se obvykle počítá v procentech vzhledem k velikosti vašeho vkladu.

Abychom vám poskytli obrázek o tom, co je tam venku – Coinbase vám účtuje provizi 1,49% za obchodování se Zcash, jednou při vstupu do obchodu a znovu při jeho ukončení.

V ostrém kontrastu můžete na eToro obchodovat Zcash za provizi 0%. Místo toho budete muset zaplatit pouze konkurenční rozpětí – více o tom níže.

Zcash Spread

Jednoduše řečeno, rozpětí je rozdíl mezi kupní cenou a prodejní cenou obchodovatelného aktiva. Při obchodování se Zcashem chcete hledat těsnější mezery mezi těmito dvěma cenami – abyste svému online makléři zaplatili méně.

Čím těsnější je rozpětí, tím více potenciálního zisku si můžete nechat pro sebe.

Například pokud je rozpětí 1,90% na vaší pozici Zcash, začínáte obchodovat se ztrátou 1,90%. Jinými slovy, musíte dosáhnout zisku 1,90%, abyste v tomto obchodu dokázali překonat.

Ostatní poplatky za obchodování Zcash

Provize a spready jsou pouze nejzákladnější typy poplatků, které vám může váš online broker účtovat. Při obchodování se Zcashem navíc pravděpodobně narazíte na sortiment správních poplatků.

To zahrnuje:

 • Vklady / výběry: Někteří makléři vám mohou účtovat poplatek za provádění vkladů a / nebo za zpracování výběrů. Na eToro musíte zaplatit malý 0,5% poplatek za vložení prostředků, platí pouze v případě, že nefinancujete svůj účet v amerických dolarech.
 • Poplatek za nečinnost: Většina obchodníků vyžaduje, abyste zaplatili poplatek za nečinnost za to, že na svém obchodním účtu nebudete udržovat minimální aktivitu. Tento poplatek se účtuje měsíčně, po určité době nečinnosti – nejčastěji po 12 měsících.
 • Poplatek za noc: Tento poplatek, nazývaný také swapový poplatek, se účtuje, když své obchodní pozice necháte otevřené přes noc. Až do uzavření obchodu budete muset zaplatit poplatek za každý den. To obvykle platí pouze v případě, že obchodujete s CFD nebo využíváte pákový efekt.

Pokud nebudete opatrní, mohou tyto dodatečné poplatky vždy sníst vaše zisky. Proto zdůrazňujeme, že před výběrem obchodního webu Zcash si zkontrolujete poplatky a provize, za které odpovídáte.

Připraveno k ponoření Zcash obchodování?

Jak obchodovat Zcash 2021 – podrobný návod

V tomto okamžiku byste se měli cítit připraveni začít obchodovat se Zcashem.

Pokryli jsme základy obchodování s kryptoměnou, typy příkazů a to, jak můžete spravovat svou strategii rizika / odměny, abyste maximalizovali své šance na úspěch.

Náš průvodce Jak obchodovat Zcash vám nyní řekne kroky, které musíte dodržet, abyste mohli začít obchodovat s touto digitální měnou právě teď!

Krok 1: Vyberte obchodní web Zcash

Jednou z prvních věcí, které musíte udělat, je najít regulovaného a respektovaného online brokera pro vaše snahy o obchodování Zcash.

Fintech sektor je přeplněn obchodními platformami – dobrými i špatnými. Je nezbytné, abyste si udělali domácí úkol, abyste nikdy svěřili své těžce vydělané peníze do špatných rukou.

Zde jsou některé z faktorů, které musíte vzít v úvahu při hledání online brokera pro obchodování se Zcash:

 • Nařízení: Je online broker držitelem licence od uznávaného regulačního orgánu, jako je ASIC, FCA nebo CySEC?
 • Poplatky: Kolik musíte zaplatit jako provize, spready a další poplatky za obchodování?
 • Platby: Které platební metody podporuje makléřská platforma?
 • Minimální vklady: Vyžaduje makléř minimální částku vkladu a sázku požadovanou pro zahájení obchodování se Zcash?
 • Zcash Páry: Které obchodní páry Zcash tyto stránky nabízejí?
 • Obchodní platforma: Je platforma uživatelsky přívětivá pro obchodníky všech úrovní?
 • Mobilní aplikace: Nabízí web brokera mobilní aplikaci pro obchodování na cestách?

Je zřejmé, že před registrací na obchodní stránce Zcash je třeba hodně zvážit.

Důrazně doporučujeme, abyste šli pouze na regulované platformy, které zajišťují ochranu vašich práv jako investora. Například eToro je regulováno třemi respektovanými subjekty – CySEC, ASIC a FCA.

Pokud jste ještě nezadali špendlík na brokera, doporučujeme vám prozkoumat eToro První. Platforma pro sociální obchodování vám nabízí hromadu obchodních párů Zcash, mimo jiné kryptoměny a finanční nástroje.

Platforma zdokonalila uživatelský komfort jak pro začátečníky, tak pro zkušené obchodníky. Pokud jste nováček obchodník, eToro má funkce, jako je ‘Copy Trader’ – který vám umožní investovat a kopírovat obchodní strategie zkušeného obchodníka.

A co je nejdůležitější, můžete obchodovat Zcash za nulovou provizi a získat přístup ke konkurenčním spready. Minimální vklad požadovaný pro kryptoměny je také docela dosažitelný pro obchodníky – pouze za 25 USD za obchod.

Krok 2: Otevřete si obchodní účet Zcash

Pokud jste si vybrali svého regulovaného online brokera, můžete si u něj otevřít účet. Budete požádáni, abyste poskytli své základní osobní údaje, včetně svého jména, adresy, kontaktních údajů a data narození.

V eToro, tento proces trvá méně než 10 minut. Jako regulovaný makléř, který dodržuje pravidla KYC, vás eToro také požádá, abyste ověřili svůj účet pomocí ID fotografie. Nemusíte to však dělat, dokud nepotřebujete vložit více než 2250 $ nebo provést výběr.

Krok 3: Vložte prostředky

Dále můžete přidat prostředky na svůj obchodní účet.

eToro přijímá celou řadu platebních metod, jako jsou bankovní převody, bankovní karty a elektronické peněženky jako PayPal nebo Neteller.

Krok 4: Vyberte Zcash Trading Market

S plně financovaným obchodním účtem si nyní můžete vybrat trh Zcash, se kterým chcete obchodovat.

Na eToro najdete Zcash obchodovaný proti párům krypto-krypto a krypto-fiat. Chcete-li najít příslušný obchodní trh, který vás zajímá, můžete jej jednoduše vyhledat.

Krok 5: Umístěte Zcash Trade

V tomto okamžiku zbývá jen umístit svůj první obchod Zcash. Pokud potřebujete rychlé osvěžení, můžete přejít nahoru a přečíst si naši část "Založení obchodu Zcash" ještě jednou.

Pokud jste si jisti svou předpovědí, pokračujte a proveďte první objednávku nákupu nebo prodeje. Po dokončení můžete zasáhnout "Otevřený obchod" provést váš obchod. A to je vše!

Jak obchodovat s průvodcem Zcash – Verdikt

Kryptoměny byly jednou z nejvýkonnějších tříd aktiv roku 2020. Naučit se, jak obchodovat se Zcashem může nějakou dobu trvat, ale stojí za to.

Bez ohledu na to, jakou obchodní strategii zvolíte, ujistěte se, že obchodujete Zcash pouze prostřednictvím nejlépe hodnocené a regulované platformy pro kryptoměny. Jak jsme v této příručce několikrát zmínili, eToro nás zaujalo v mnoha ohledech.

Výběrem eToro můžete těžit z obchodů bez provize a konkurenčních spready na všechna finanční aktiva. Nejlepší ze všeho je, že tato regulovaná platforma je dokonale uživatelsky přívětivá a příjemná pro všechny začátečníky.

eToro – nejlepší platforma pro obchodování Zcash

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Je obchodování Zcash bezpečné?

Ano – obchodování Zcash je bezpečné. Doporučujeme vám však vybrat si online brokera s licencí od FCA, CySEC nebo ASIC.

Jak mohu začít obchodovat se Zcashem?

Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se na regulovaném obchodním místě a vložit prostředky. Na eToro můžete začít obchodovat se Zcashem již od 25 $.

Jak mohu vydělat peníze obchodováním Zcash?

Stejně jako u každého aktiva budete muset správně spekulovat trh, abyste na svém obchodu Zcash měli zisk.

Může být Zcash legálně obchodován v USA?

Ano, obchodování s Zcash je v USA legálně povoleno. Američané však nemohou obchodovat s CFD Zcash.

Mohu obchodovat Zcash s pákovým efektem?

Ano – pokud je obchodování s CFD povoleno v místě vašeho bydliště, můžete využít pákový efekt prostřednictvím regulovaného makléře.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me