Je bitcoin v roce 2018 stále užitečnou investicí?

Rok 2017 byl pro bitcoiny mezníkem, protože na začátku roku jsme viděli jeho růst o více než 1 000% a do konce roku dosáhl 19 000 $. Tento do očí bijící vzestup vtlačil do hlavního proudu to, co bylo kdysi okrajovou komoditou, což přimělo lidi ze všech oblastí života, aby se zapojili a těšili z několika docela velkých výnosů.

Nyní vidíme zajišťovací fondy a dokonce i investoři, kteří začínají poprvé, vypadat, že se stanou součástí bitcoinové příležitosti. Otázku si klade však uprostřed pověstí, že bublina praskla a že dobré časy skončily Obchodní vzdělávání je, je bitcoin v roce 2018 stále užitečnou investicí?

Je večírek u konce? Opustil vlak stanici? Jaké jsou vaše důvody pro investování?

hodnota bitcoinů

Obecně existují dva typy lidí, kteří investují do jakékoli formy kryptoměny. První jsou ti, kteří se dívají na vzestup takové měny, jako je budoucnost peněz, a první krok na cestě k decentralizovanému finančnímu systému. Jiný typ lidí? Ti, kteří jsou prostě v tom, aby si vydělali nějaké peníze.

Ne každý, kdo investuje do bitcoinů, spadá do jedné či druhé kategorie, ale má sklon se většinou naklonit tak či onak. Pokud patříte do bývalé kategorie, pak je velká šance, že investujete, protože doufáte, že jednoho dne můžete pomocí svých bitcoinů nakupovat stejným způsobem, jako můžete dnes používat tradiční měnu. Pravděpodobně doufáte, že ocení také svou hodnotu, i když doufáte, že bitcoin lze použít jako každodenní měnu, nebude schopen kolísat tolik, jako za poslední rok nebo tak.

Viz také: 8 důvodů, proč začít investovat své peníze

Skutečnou otázkou je, zda se konečně dostane na náhorní plošinu a bude se vyrovnávat se současnou cenou nebo kolem ní, nebo pokud si myslíte, že z dlouhodobého hlediska poroste dále? Pokud jste přesvědčeni, že to bude dále růst, měli byste investovat do vědomí, že v následujících měsících a možná i letech budete muset projít velkou fluktuací..

Pro ty, kteří prostě ve hře vydělávají nějaké peníze, je odpověď mnohem jednodušší.

Bitcoin je extrémně volatilní.

Jak bylo uvedeno v horní části článku, bitcoiny v prosinci loňského roku raketově vzrostly na 19 000 USD, o měsíc později klesly na zhruba 11 000 USD.

Kolísání trhu na této úrovni vždy poskytne příležitost vydělat nějaké vážné peníze a všechny náznaky poukazují na to, že volatilní povaha bitcoinů se v nejbližší době nezastaví..

Pokud je vaším cílem krátká hra, pak je v bitcoinech příležitost.

Jak se zapojíte??

Výzkum

výzkum investičních příležitostí bitcoinů

Pokud jste ve světě kryptoměny nováčkem, měl by být výzkum vaším prvním přístavem. Investování vlastních peněz na základě názoru, který jste slyšeli od někoho jiného, ​​nikdy není dobrý nápad, zejména na trhu tak novém a nestálém jako je krypto.

Získejte nějaké důkladné informace, zkontrolujte všechny úhly a ujistěte se, že jste co nejdříve informováni, než vstoupíte do hry. Podnikatelé, kteří investují do bitcoinů, jako je Renzo Costarella, jsou cennými zdroji informací a jejich online sledování bude pro vaši znalostní databázi hodně dobrého.

Mohlo by se vám také líbit: 9 Musíte sledovat bitcoinové dokumenty

Budování zvyku zkoumat a dělat svou náležitou péči před tím, než se zapojíte, vás postaví na dobrou pozici pro rozhodnutí, která učiníte později po silnici. Nejprve se podívejte do blockchainu a zjistěte, jak převratně mění finanční svět.

Podívejte se na lajky Ivan na Tech a nezapomeňte se podívat na některá z jeho videí na YouTube, protože skvěle rozbíjí základní koncepty a poskytuje odborné názory na nedávné zprávy.

Otevřete si obchodní účet

otevřít obchodní účet

Až přijde čas, kdy se budete cítit připraveni investovat, měli byste se podívat na otevření účtu u někoho, jako je Coinbase. Může se pochlubit čistým uživatelským rozhraním a je známá jako skvělá platforma pro nové investory, můžete se zde zaregistrovat a získat kredit 10 $ zdarma!

Jakmile začnete pracovat s Coinbase, měli byste se podívat, jak své obchody obchodovat pomocí burzy Coinbase, která se nazývá GDAX. GDAX poskytuje uživatelům přístup k grafům a datům v reálném čase spolu s nižšími poplatky.

Podívejte se také na různá videa z YouTube, která vám ukážou podrobné návody, jak vytěžit maximum z různých výměn, které na první pohled vypadají poněkud skličujícím dojmem, ale je snadné je zvládnout, když se jich dočkáte.

Lidé si také přečetli: Můžete zbohatnout dodržováním této investiční rady?

Zajistěte své mince

zabezpečte své bitcoiny

Nakonec budete muset své bitcoiny zabezpečit. Máte možnost ponechat je uložené na Coinbase, ale lepší možností by bylo přesunout je offline nebo dokonce na chladnou peněženku.

Dvě z nejoblíbenějších možností zahrnují Nano Ledger S a Trezor. Oba vám umožňují udržovat bitcoiny offline a na bezpečném místě. Existovaly případy, kdy byly burzy hacknuty a ti, kteří drželi své mince s těmito burzami, ztratili všechno, takže i když je jejich přesun může být trochu časově náročnější, je lepší chybovat na straně opatrnosti.

Závěr

Jako u každé investice existuje šance, že byste mohli přijít o všechno. Jedná se o riziko, které přichází s investicí jakéhokoli druhu, ať už jde o kryptoměnu nebo tradiční cesty. Musíte zůstat v obraze o trendech a neustále zkoumat.

Bitcoiny mohou být v roce 2018 stále užitečnou investicí, bez ohledu na to, zda půjdete krátce nebo dlouho.

Pokud jste si rádi přečetli tento článek z Trading Education, dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by mohl být zajímavý.

Zdroj: www.due.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me