Je Ethereum dobrá investice a měl bych investovat do ETH?

Investice do etherea: Začínáme

Pokud jste ve světě investování do Etherea noví, možná vás zajímá, zda je Ethereum dobrá investice, nebo bych měl investovat do ETH ?. Pojďme prolomit všechny mýty související s ethereem, které kolují online, než začnete uvažovat o investování do ethereum.

Co je tedy Ethereum?

Ethereum je jednou z nejpopulárnějších open-source platforem, které využívají technologii blockchain.

Ve skutečnosti je Ethereum druhou největší krypto platformou podle tržního stropu po bitcoinu. Ethereum se používá pro ether, jeho vlastní kryptoměnu, což je dobrá investiční možnost. Ethereum podporuje nejen svou měnu, ale i různé tokeny, například ERC-20.

Ethereum má kromě kryptoměny řadu aplikací. Ethereum není jen decentralizovaná platforma, ale programovací jazyk. Může vytvářet decentralizované aplikace nebo dApps, které mohou uživatelům pomoci provádět dohody a platby přímo mezi sebou bez třetí strany. Ve skutečnosti je Ethereum králem chytrých kontraktů.

Začínáme s investováním do etherea

Chcete-li začít investovat do Etherea, musíte nejprve zaregistrujte se online s burzou, která vám umožní nakupovat a investovat do Etherea. Burzovní makléř je online platforma, která vám umožňuje nakupovat a prodávat Ethereum i jakoukoli jinou kryptoměnu, kterou uvedli.

Pokud chcete nakupovat a investovat do Etherea rychle a snadno. s 0% provize, podívejte se Výměna eToro!

Je Ethereum dobrá investice?

Jelikož je Ethereum druhou největší blockchainovou platformou, mnozí odborníci na kryptoměny věří, že Ethereum je dobrá investice ve srovnání s jinými krypty. Přes všechny vzestupy a pády v historii Ethereum se analytici domnívají, že cena etherea by mohla v dlouhodobém horizontu dále růst.

Jedním z faktorů, které ovlivní investování do ETH, je Ethereum 2.0, druhá iterace Ethereum.

Ethereum 2.0 se zaměří na energetickou účinnost a vytyčování místo těžby. Všimněte si, že důkaz o vkladu zahrnuje aktivní ověření transakce a síťovou podporu držením finančních prostředků v krypto peněžence, aby byla zajištěna bezpečnost.

Dalším důvodem, proč uvažovat o investování do Etherea, je rostoucí využívání technologie blockchain, která přitahuje stále více úspěšných obchodníků s kryptoměnami. Taková technologie může usnadnit online platby, distribuci půjček a obchodování s komoditami.

Měl bych investovat do Etherea?

je ethereum dobrá investice

Proč bych měl uvažovat o investování do Etherea? studna. Ethereum je inovativní technologie, která může změnit celý svět. Přesněji řečeno, Ethereum představilo dApps a inteligentní smlouvy, které uživatelům umožňují provádět transakce bez prostředníka. Díky zavedení inteligentních smluv může Ethereum způsobit revoluci v počítačovém programování a digitálním vlastnictví jako celku.

Lidé budou moci nakupovat různá aktiva z celého světa, aniž by museli jednat s bankami a byrokracií. Ethereum může lidem dát tokenizaci uměleckých děl, patentů, hypoték, transakcí mezi lidmi a dokonce i hlasování.

Není překvapením, že podle údajů poskytnutých Světovým ekonomickým fórem, až 10% globálního hrubého domácího produktu na celém světě bude do roku 2025-2027 zajištěno technologií blockchain.

Ethereum může podporovat nejen jednotlivce, ale i podniky z celého světa tím, že poskytuje lepší vzájemné propojení. Tato technologie může podporovat inovace, jako jsou kryptografické předměty, záznamy zdravotní péče založené na blockchainu, udržitelné sdílení energie atd..

Protože je Ethereum decentralizované, věří se, že Ethereum může také pomoci lidem zaměřit se na cenzuru a provozovat necenzurovatelné aplikace, aby informovaly společnosti.

Kromě toho je éter kryptoměny Etherea jednou z kryptoměn, které rostou v popularitě. Skvělou zprávou je, že na rozdíl od bitcoinu není Ethereum uzavřeno. V oběhu je asi 107 715 579 etherů a tato čísla se zvyšují.

Zde bychom měli poznamenat, že programátoři jsou také odměňováni ethernetovými mincemi, aby spouštěli protokol na svých počítačích a pomáhali síti zůstat bezpečnou a efektivní.

V neposlední řadě, ve světě obchodování záleží na diverzifikaci, což je dostatečný důvod k investování do Etherea. Koneckonců, Ethereum není jen kryptoměna, ale inovativní platforma pro inteligentní smlouvy, tokeny a decentralizované aplikace.

Mám investovat do bitcoinu nebo ethereum?

Ethereum je po bitcoinech druhou největší měnou a jak bylo vysvětleno výše, existuje mnoho důvodů, proč investovat do etherea místo do bitcoinu. Ačkoli Ethereum i Bitcoin používají distribuované účetní knihy a tokeny, Ethereum má oproti bitcoinu některé výhody, který přitahuje obchodníky z celého světa.

Jak již bylo zmíněno výše, v oběhu je více tokenů než bitcoinů a je snazší získat ether v kratší době blokování. Přesněji řečeno, získání etheru trvá až 15 sekund ve srovnání s bitcoinovými transakcemi, které trvají 10 minut až jeden den.

Protože Ethereum má svůj vlastní programovací jazyk, používá se nejen jako měna a transakce, ale také jako způsob spouštění decentralizovaných aplikací, monetizace práce a poskytování vlastnictví. Jeho jedinečná struktura pro provozování inteligentních kontraktů je ve skutečnosti jedním z nejdůležitějších aspektů, díky nimž je Ethereum dobrou investiční možností.

Jasným příkladem důležitosti Etherea je inovativní Ethereum Blockchain jako služba, představený Microsoft Azure a ConsenSys. Umožňuje zákazníkům a vývojářům finančních služeb mít flexibilní a bezpečné cloudové blockchainové prostředí založené na cloudu.

Zajímavé je, že mnoho kryptoher je založeno také na ethereu, což z nich dělá atraktivní investiční možnost. Jednou z nejpopulárnějších her je CryptoKitties, která hráčům umožňuje chovat a obchodovat s digitálními kočkami.

Nenechte si ujít: Bitcoin vs. Ethereum: Který z nich byste si měli koupit?

Kolik by mohlo stát ethereum?

Vzhledem k tomu, že hlavním cílem společnosti Ethere není stát se alternativou ke globálním měnám, ale usnadnit inteligentní smlouvy a aplikace, mnoho odborníků vidí v Ethereu obrovský potenciál. Někteří odborníci předpovídají, že token ETH může dosáhnout 10 000 $ a více než trilionový tržní strop.

Přestože je tvorba kryptografických předpovědí obtížná, díky poptávce po decentralizovaném financování se odborníci domnívají, že by Ethereum mohlo opět vzrůst. Na základě cenových projekcí a rozšíření Fibonacci tvrdí odborníci společnosti Ethereum, že v příštích pěti letech může dosáhnout extrémních maxim.

Některé předpovědi například naznačují, že mezi roky 2023 a 2025 může být potenciální maximum Etherea 50 000 USD, zatímco jeho potenciální minimum může být 3500 USD. Ve výsledku může mnoho obchodníků s kryptoměnami využít takové cenové výkyvy.

Kdo by měl do svých portfolií zahrnout ethereum?

  1. Denní obchodníci: Je známo, že Ethereum má vícepercentní výkyvy za jeden den, což je dobrá volba pro denní obchodníky, kteří věří, že vědí, jaké budou jeho krátkodobé pohyby.
  2. Obchodníci s kryptoměnou: Ethereum je druhá známá kryptoměna, a proto ji mnoho obchodníků s kryptoměnami kupuje jako součást svého portfolia kryptoměn.
  3. Nadšenci blockchainu: Protože ethereum je druhou hlavní aplikací blockchainové technologie, mohli by ti, kteří věří v tuto technologii a její potenciální dopad na technologický a finanční průmysl, uvažovat o nákupu ethereum.
  4. Obchodníci na Forexu: Trh s kryptoměnou je některými vnímán jako bezpečný přístav, když se tradiční měny stanou příliš volatilními. Vzhledem k tomu, že Ethererum je více odděleno od hlavních trhů než jiné kryptoměny, mohlo by se pro některé obchodníky stát novým útočištěm zlata.

Investuje do ethereum riskantně?

investice do ethereum

Navzdory slibům, které Ethereum ukazuje, a podpoře světa vývoje kryptoměn, není tajemstvím, že existuje velký tlak ze strany regulátorů a bank ohledně obchodování s kryptoměnami. Ve skutečnosti je to regulační tlak kolem takzvaných počátečních nabídek mincí, díky kterému může každá kryptoměna výrazně poklesnout.

Další překážkou je skutečnost, že blockchainová technologie může být obtížně pochopitelná pro lidi, kteří nejsou obchodníky ani vývojáři. Někteří se také mohou stát oběťmi kryptoměn.

Proto je nezbytné správné vzdělávání v oblasti kryptoměny, které vám pomůže pochopit, co je to Ethereum a jak úspěšně investovat do Ethereum. Online kurz je skvělá příležitost pochopit základy kryptoměnového obchodování, najít renomovaného makléř, a vytvořit úspěšnou obchodní strategii.

Závěr: Je Ethereum dobrá investice?

Investice do Etherea stojí za zvážení.

Pro mnohé se investice do Etherea ukázala jako skvělé rozhodnutí. V roce 2017 byla cena jednoho Ethereum 25 $. Cena k únoru 2021 je 1820 $. Za čtyři roky vzrostla hodnota ETH 72krát. Pokud byste tedy investovali 1 000 $ do Etherea v roce 2017, právě teď byste měli asi 72 000 $ v Ethereu.

Je tedy Ethereum dobrá investice? Právě teď, Ethereum je považováno za dobrou investici. A pokud do toho chcete investovat, nyní by na to byla vhodná doba.

I když žádná investice není bez rizika, investice do Etherea přinesla za poslední tři roky návratnost více než 7 000%. Ať už jste v investování do Etherea nováčkem nebo jste jen zvědaví, jak co nejlépe využít své investice, pochopení toho, co byste měli vědět před investováním do Etherea, je zásadní.

Níže uvedená predikční čísla nastiňují některé z Potenciál vysoká a nízká prognóza cen etherea v letech 2021, 2022, 2023, 2024 a 2025 nabízená technickými analytiky a odborníky z oboru.

Rok Vysoký Nízký
2021 2 400 $ 1100 $
2022 3 300 $ 1455 $
2023 6 200 $ 2200 $
2024 5 150 $ 2865 $
2025 9 500 $ 3 560 $

Konečné rozhodnutí nakonec přijde na vás. Jakým typem investora chcete být? Když přijdete na odpověď na tuto otázku, určitě budete vědět, zda je Ethereum dobrá investice!

Pokud se cítíte inspirováni, abyste začali investovat Ethereum, možná vás to potěší etoro poskytuje schopnost obchodovat s krypto aktivy a CFD až na více než 90 kryptoměnách.

eToro – nejlepší platforma pro nákup etherea

makléř etoro

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Další čtení:

Ethereum vs. Bitcoin: Je ethereum lepší investicí než bitcoin?

Výhody a nevýhody investování do etherea

Ethereum dominuje krypto s tokeny ERC-20: Zde je návod

Průvodce pro začátečníky po stablecoinech

Nejoblíbenější kryptoměny ve Velké Británii

Top 10 kryptoměn, které se mají investovat v roce 2021

Nejoblíbenější kryptoměny v USA

Pokud se vám náš článek líbil Je Ethereum dobrá investice a měl bych investovat do ETH?, sdílejte jej prosím s kýmkoli, kdo by mohl mít zájem o Ethereum.

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen a minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me