Klady a zápory investice do Ripple, bude to milionář?

Výhody a nevýhody investování do Ripple, je dobré investovat do Ripple?

Zjistěte více o výhodách a nevýhodách investování do Ripple, které vás posune vpřed, abyste věděli, zda je dobrý nápad investovat do Ripple.

Zvlnění může být chybějícím kouskem ve vašem investičním portfoliu. Zde je důvod, proč byste mohli zvážit investování do Ripple, klady a zápory a co přesně hledat.

Před investováním do Ripple je důležité pochopit, do čeho jde. Zvlnění není jen další forma měny, jako je litecoin nebo bitcoin, ale nový druh platebního protokolu, jehož cílem je zefektivnit mezinárodní a přeshraniční platby po celém světě.

Zvlnění není vaše průměrná kryptoměna. Místo toho nabízí něco úplně jiného než všechny ostatní typy digitálních měn. A i když to představuje solidní investiční příležitost, je důležité, abyste pochopili, co je Ripple, co dělá, a jakékoli potenciální rudé příznaky, které byste měli hledat jako spekulant.

Pokud chcete koupit a investovat do Ripple XRP rychle a snadno, s 0% provize, podívejte se Výměna eToro!

Co je to Ripple?

Vlnění

Ripple je technologie, která funguje jako kryptoměna (XRP) a digitální platební síť pro finanční transakce. To bylo spoluzakládáno počítačovými programátory Chrisem Larsenem a Jed McCalebem a vydáno v roce 2012 prostřednictvím jejich americké společnosti Ripple Labs Inc.

Systémy, které zpracovávají finanční platby, jsou často příliš komplikované a roztříštěné. To znamená, že platby mohou být nákladné, časově náročné a nespolehlivé. Ripple nabízí alternativní platformu, která může usnadnit přeshraniční platby, které jsou 100% bezpečné, okamžité a prakticky zdarma. Ripple navíc může usnadnit platby v každém druhu peněz, včetně kryptoměn.

Připraveni investovat Vlnění?

Jen rok poté, co vydala XRP, byla společnost Ripple Labs jmenována jednou z 50 nejchytřejších nových společností výzkumníky na MIT University, která je považována za jednu z nejlepších soukromých výzkumných univerzit na světě.

V roce 2013 začaly banky a další finanční organizace projevovat zájem o používání platebního systému společnosti Ripple. O pět let později více než 100 finančních institutů přijalo některé technologie společnosti Ripple. Pokročilý blockchain RippleNet dnes využívá rostoucí síť více než 300 poskytovatelů pokrývajících 40 zemí na 6 kontinentech.

Mezi největší nositele jmen Ripple patří American Express, Santander a americká společnost pro převody peněz MoneyGram / A co víc, šeptá, že VISA a Western Union vážně uvažují o přechodu na platformu Ripple v ne tak vzdálené budoucnosti.

Pro mnoho kryptografických a finančních analytiků má Ripple potenciál nahradit SWIFT jako síť číslo jedna pro bezpečné, standardizované a spolehlivé globální platby. Ve skutečnosti to je přesně to, o co usilují zakladatelé společnosti Ripple. V rozhovoru na začátku tohoto roku řekl spolutvůrce společnosti Ripple Chris Larsen:

"XRP může být náhradou za tento neefektivní (SWIFT) systém … Bude to nějakou dobu trvat, občas to bude vypadat frustrující, ale myslím, že se tam dostaneme. “

Abychom vám pomohli učinit informované rozhodnutí o vašem dalším pohybu na trhu, zde jsou klady a zápory investování do Ripple.

Výhody investování do Ripple

klady zvlnění

Jaké jsou výhody investice do Ripple?

Spousta kryptoanalytiků a spekulantů si myslí, že Ripple má velkou budoucnost, což z něj činí atraktivní volbu pro nové i zavedené obchodníky. Zde je tedy krátký pohled na výhody investování do Ripple.

✅ Je to dostupné

Ripple se aktuálně obchoduje za 0,26 $ za minci. Jinými slovy, je to levné ve srovnání s předchozí vysokou úrovní v roce 2018! Vážné množství Ripple si můžete vyzvednout za méně než pár stovek dolarů. zatímco i malá puntička 50 $ by vám přinesla více než 200 coinů.

Ripple v roce 2018 dosáhl historického maxima nad 3,10 USD, ale někteří analytici trhu se domnívají, že v příštích 10 letech překročí hranici 1000 USD. Jiné předpovědi jsou mnohem optimističtější. S ohledem na nízkou cenu a stále častější přitažlivost je získání Ripple relativně nízkorizikovou možností s potenciálem velké návratnosti investic.

✅ Řeší problémy a vytváří příležitosti

Zvlnění řeší problémy velkých finančních institucí. Rovněž zrychluje tok kapitálu, což je pro ekonomiku vynikající. Ale Ripple by mohl fungovat i pro malé podnikatele. Pokud se stane platformou Ripple široce přijímanou, poskytne milionům živnostníků a podnikatelů přístup do globální ekonomiky.

✅ Market Cap of Ripple

S tržním stropem 25,9 miliard dolarů. Je Ripple třetí největší kryptoměnou na světě. Velká tržní kapitalizace je silným znamením důvěry investorů a zvyšuje její odolnost vůči volatilním tržním cyklům nebo poklesům.

✅ Ripple není jen další kryptoměna

Zvlnění je více než kryptoměna nebo technologie; je to plnohodnotná společnost. Ripple Labs Inc má více než 500 zaměstnavatelů na plný úvazek, včetně public relations a marketingových specialistů, kteří tuto technologii propagují bankám, investorům, novým uživatelům a veřejnosti.

Nenechte si ujít: Jakých 10 nejlepších kryptoměn exploduje v roce 2021?

Nevýhody investování do zvlnění

nevýhody zvlnění

Stejně jako každá investice, ani vložení peněz do Ripple není bez rizika. Zde je tedy to, co byste měli vědět o rizicích investování do Ripple.

❌ Již nebude žádné nové Zvlnění

Bitcoinů bude vždy jen 21 milionů. A i když je množství etherea neomezené, produkce se časem zpomalí. Tato omezená nabídka by mohla v budoucnu zvýšit poptávku, což by vedlo k velkému zvýšení cen a vyšším ziskům pro rané investory. Zvlnění je jiné. Všechny mince XRP jsou předem vytěženy a již jsou v oběhu.

Ripple vlastní obrovský podíl XRP

Předseda Ripple Chris Larsen vlastní zhruba třetinu všech XRP. Generální ředitel společnosti Ripple Brad Garlinghouse také drží významnou částku, stejně jako ostatní vedoucí členové správní rady. S tolika XRP soustředěnými v několika málo rukou existuje šance, že cena může být přeplněna.

Není to decentralizované

Pro puristy blockchainu není XRP „skutečnou“ kryptoměnou. Mnozí tvrdí, že to odporuje zásadám decentralizace a ekonomické autonomie. Na rozdíl od bitcoinů, které se těží a poté anonymně vyměňují mezi uživateli, byl Ripple speciálně navržen pro bankovní a finanční průmysl. Jeho primárním účelem je spíše řešit problémy v bankovním sektoru, než převrat ve způsobu, jakým si obyčejní lidé vyměňují nebo uchovávají hodnotu.

Přidělování altcoinů

Na rozdíl od Etherea a bitcoinů jsou všechny ražby XRP od Ripple premined, což znamená, že na trh nebudou uvolněny žádné další coiny. To vedlo k tomu, že jejich vývojáři vlastní značné procento z nich (předseda Ripple, Chris Larsen, v současné době drží téměř třetinu všech XRP), což je znepokojivé, protože je v rozporu s myšlenkou decentralizace, která je jádrem filozofie kryptoměny.

❌ Silná rivalita

Největším rivalem společnosti Ripple je SWIFT, v současnosti největší mezinárodní platební síť a preferovaná volba zhruba 11 000 finančních institucí. Ripple bude muset přesvědčit notoricky známý bankovní sektor Luddite, že jeho platební protokoly nabízejí lepší, rychlejší a bezpečnější řešení než SWIFT.

Závěr: Stejně tak je Ripple dobrá investice?

Většina investic sestává z faktoru rizika vs. odměny. Jinými slovy, převažují potenciální odměny nad možnými důsledky rizik?

Zvlnění má jistě určité rizikové faktory. Zakladatelé drží velké množství mincí, je to ještě dlouhá cesta od zpochybnění jeho hlavního konkurenta na trhu a není to nejoblíbenější technologie pro blockchainové puristy.

Zvažovali jste investování do Vlnění?

Na druhé straně se Ripple stává stále více mainstreamem a má podporu některých významných finančních institucí.

Současná cena navíc představuje nízkou bariéru vstupu pro nováčky v oblasti kryptoměny a také dobrou příležitost pro zavedené investory, aby diverzifikovali své portfolio, aniž by z ostatních aktiv vyňali velkou hodnotu.

Jednoduše řečeno, Ripple je nízkoriziková investice se spoustou potenciálních odměn. Je to něco, co byste si určitě měli udělat, než se zamyslíte nad jeho přidáním do svého portfolia.

Skutečná investiční otázka Ripple, pak to opravdu funguje? Pokud jste ochotni investovat čas a energii, pak by to mohlo udělat dobře.

Will Ripple bude milionářem?

V jistém smyslu to tak již je – XRP má v době psaní tohoto článku tržní strop ve výši 33,33 miliard USD, a jak jsme již diskutovali, toto stále roste, protože aplikace jeho platebních protokolů je stále více přijímána.

Protože se jedná o omezený zdroj, hodnota Ripple pravděpodobně dále poroste, protože nedostatek má tendenci podporovat růst ceny. Pamatujte, že každá investice zahrnuje určité riziko. Investujte tedy pouze to, co si můžete dovolit, a proveďte co nejvíce výzkumu, než učiníte konečné rozhodnutí.

Nyní znáte výhody a nevýhody investování do Ripple. Pokud se cítíte dostatečně inspirováni k tomu, abyste začali investovat do XRP, nebo pokud vám tento článek poskytl další pohled na vaše stávající obchodní znalosti, možná vás potěší, že eToro poskytuje možnost obchodovat s kryptoměnami a CFD až na více než 90 kryptoměnách.

eToro – Kupte si Ripple XRP s provizí 0%

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Pokud vás bavilo číst Výhody a nevýhody investování do Ripple článek, dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by mohl být také zajímavý.

Další čtení:

Předpovědi zvlnění ceny: Kolik se zvlnění vyplatí v roce 2021 a dále?

Je Ripple dobrá investice a měl bych investovat do Ripple?

Nejoblíbenější kryptoměny ve Velké Británii

10 kryptoměn, které je třeba zvážit v roce 2021

Ethereum VS. Zvlnění: Který by měl být ve vašem portfoliu?

Nejoblíbenější kryptoměny v USA

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní.

Zdroje:

[1] https://strategictechinvestor.com/acq/pros-cons-investing-ripple/

[2] http://money.cnn.com/2018/01/02/technology/what-is-ripple-cryptocurrency/

[3] https://www.bitcoinmarketjournal.com/top-10-altcoins/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me