Očekává se, že Ripple (XRP) v příštích 5 letech dosáhne 100 $ nebo více?

Sláva kryptosveta se v průběhu let zdvojnásobila a nyní všichni investoři pohlíží na kryptoměnu jako na potenciální místo pro budoucí ukládání peněz. To umožní expanzi kryptotrhu a obchodování s kryptoměnami se stane novým normálem. Finanční aktiva jsou stále fyzicky uložena a transakce se provádějí podobným způsobem po celé planetě, budoucnost však bude téměř úplně digitální.

To umožní mnoha lidem dívat se na trh jiným způsobem a novým světlem. Takové předpovědi pouze zvyšují hodnotu kryptoaktiv a je jen logické, že v blízké budoucnosti mohou dosáhnout nových hodnot.

Tady máme Ripple, systém vytvořený pro banky a sítě, který pracuje ve směnárně. Zda Ripple v příštích pěti letech dosáhne 100 $, je sporné, záleží na mnoha faktorech.

Podle Průzkum XRP_Cro, 72,4% investorů Ripple věří, že kryptoměna může v příštích pěti letech dosáhnout hodnoty 100 USD.

Může zvlnění dosáhnout 1 000 $

Odborníci odhadují, že Ripple nemusí být v blízké budoucnosti schopen dosáhnout 1 000 $. To je důvodem, protože jeho tržní kapitalizace by musela zasáhnout kapitál 100 bilionů dolarů, aby se tak stalo, což je docela nemožné.

Nyní mohou být takové předpovědi záhadné, protože se stanou nepravdivými, protože trh může zasáhnout nepopsatelné hodnoty, které možná neočekáváme. Prozatím však takové odhady platí a budou se měnit, až když se změní tržní kapitál. Pak zde bude prostor pro růst a hodnotu kryptoměn současně.

Spisová žaloba, která byla proti Ripple vyrobena na konci loňského roku americkým bezpečnostním oddělením, vedla k velké ztrátě podílu na trhu, který viděl. Soudní proces téměř snížil zisky společnosti na polovinu a způsobil jí velké překážky na trhu. Po takové události bude chvíli trvat, než se společnost vrátí k moci.

Podle Ripple Coin News to naznačuje, že cena Ripple může jít do kopce na hodnotu kolem 10 $. To umožňuje odborníkům současně předpovídat další kryptoměny.

Když bitcoin letos dosáhl hodnoty téměř 50 000 $, bylo zajištěno, že i ostatní kryptoměny budou fungovat stejným způsobem a dosáhnou stejné míry zapojení do online sféry. Kryptoměnám se daří ve zprávách a publikum, které se do něj zapojuje, se daří na konzistentní křivce, která jde nahoru jen od doby, kdy v posledním desetiletí vzrostl bitcoin.

Může zvlnění dosáhnout 10 000 $

Výše uvedený odhad dospěl k závěru, že pro společnost Ripple bude v budoucnu téměř nemožné dosáhnout hodnoty 1 000 USD. Proto, za cenu 10 000 $, je vůbec nepravděpodobné, že by takové hodnoty bylo dosaženo nebo hledáno na prvním místě.

Cena Ripple se odhaduje, že do konce roku 2021 dosáhne maximálně přibližně 1–2 dolarů, existuje však šance, že se může zvýšit, nepřekročit částku 10 $. Tato předpověď je podpořena analytiky krypto světa a je v souladu s očekáváními od jiných kryptoměn, které jsou v současné době silné, jako jsou bitcoiny a ethereum.

Will Ripple, Make Me a Millionaire?

Je to složitá hra, protože kryptotrh je jedním z nejvíce nepředvídatelných trhů na světě. Na jeden okamžik může dosáhnout nemyslitelných výšek, vznášet se vysoko na obloze, a pak se může rozpadnout na hnízdo zkázy. Není tedy bezpečné říci, zda z vás Ripple udělá milionáře, nebo ne. Taková tvrzení se provádějí osobně a podle toho by se měly provádět výpočty.

Nejlepší je, aby vaše investice nepřesáhla částky peněz, které si nemůžete dovolit, nejlepší je mít bezpečné přistání. Promyslete si, zda se do kryptoměn v tomto okamžiku vašeho života vyplatí investovat, a pokud ano, pokračujte v tom. I když je trh s kryptoměnami nepředvídatelný, může být také vysoce výnosný. Mnoho lidí si zvolilo cestu kryptoměn jako investici do života a ukázalo se, že je pro ně více než v pořádku.

Vyhraje Ripple proti SEC?

Komise pro výměnu cenných papírů (SEC) obviňuje Ripple z prodeje svých tokenů XRP jako neregistrovaného cenného papíru, čímž porušuje zákon. Ripple nadále popírá toto tvrzení tím, že Ripple není bezpečnost. Šance, že Ripple vyhraje bitvu se SEC, jsou dobré ze dvou důvodů:

Nejprve byl Zvlnění pokutu v roce 2015 sítí pro prosazování finančních trestných činů (FinCEN) a byl kvalifikován jako a "virtuální měna" ne zabezpečení. Skutečnost, že regulátor jako FinCEN klasifikoval Ripple jako virtuální měnu, může v některých ohledech vyvrátit obvinění SEC.

Zadruhé, Ripple by mohl být v dobré pozici, aby zvítězil nad SEC, protože v čele SEC je nyní Gary Gensler, bývalý předseda Komise pro obchodování s komoditami s futures (CFTC). Gensler je známý jako zastánce kryptoměn a popsal bitcoin jako "katalyzátor změny".

eToro – Nejlepší platforma ke koupi Vlnění

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

  • Sláva kryptosveta se v průběhu let zdvojnásobila a nyní všichni investoři pohlíží na kryptoměnu jako na potenciální místo pro budoucí ukládání peněz.
  • Odborníci odhadují, že Ripple nemusí být schopen dosáhnout 1 000 $ nyní nebo v blízké budoucnosti.
  • Nejlepší je, že vaše investice do kryptoměny nepřekročí částky peněz, které si nemůžete dovolit ztratit, je nejlepší mít bezpečné přistání. Společnost Ripple byla v roce 2015 pokutována sítí Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN) a byla kvalifikována jako "virtuální měna" ne zabezpečení.
  • Skutečnost, že regulátor jako FinCEN klasifikoval Ripple jako virtuální měnu, může v některých ohledech vyvrátit obvinění SEC.

Nenechte si ujít:

Co je to Ripple? Průvodce pro zvlnění pro začátečníky a tipy pro investování do XRP

Předpověď zvlnění ceny

Co bude pohánět cenu Ripple XRP v roce 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me