Prognóza predikce ceny Cardano – Kolik stojí Cardano v roce 2021 a dále?

Předpověď ceny Cardano:

 • DigitalCoinPrice.com očekává, že Cardano prudce posílí, s obchodováním ADA v průměru o 1,72 USD v roce 2021, 2,98 USD v roce 2023 a 12,54 USD v roce 2025.
 • Long Forecas předpověděl, že cena Cardano dosáhne v roce 2021 hodnoty 1,7 USD.
 • WalletInvestor poskytl neuvěřitelně optimistickou prognózu ceny ADA v roce 2021. Jeho maximální prognóza naznačuje, že ADA by mohla do konce roku 2021 dosáhnout hodnoty 3,775 USD.

Kolik stojí Cardano v roce 2021 a dále?

Půjde Cardano nahoru nebo se zhroutí? Přečtěte si naši predikci cen Cardano ADA na roky 2021 – 2025

Na lovu predikce Cardano 2021 – 2025? Nebo jste se snažili odpovědět na otázku „je Cardano dobrá investice? Jste na správném místě. Budeme sdílet nejlepší predikci cen Cardano pro rok 2021 a dále. podíváme se na Cardano ADA, abychom zjistili, co říkají odborníci na její budoucí výkon a kolik bude mít Cardano v roce 2021 a dále.

V listopadu 2020 byla cena společnosti Cardano (ADA) 0,107182 USD a její tržní kapitalizace byla 3 335 479 936 USD. Pouhé dva měsíce později má aktivum hodnotu 1 073 USD a má ohromující tržní kapitalizaci ve výši 32,5 B USD. Ještě více vzrušující je, že tento růst způsobil, že Cardano předstihlo čtyři své konkurenty. I když to byla desátá největší kryptoměna na světě, nyní obsadila šesté místo a předstihla taková jména, jako jsou litecoin a bitcoin cash! Jak to tedy změnilo jeho krátkodobé a dlouhodobé cenové předpovědi?

V tomto článku se znovu podíváme na to, o čem se domnívají nejlepší analytici, že si v letech 2021–2025 připraví cenu ADA. Pokud vás zajímá „je Cardano dobrá investice?“, Přečtěte si další informace.

Cardano zahájil v roce 2017 Charles Hoskinson, jeden ze spoluzakladatelů společnosti Ethereum, a je známá jako kryptoměna třetí generace. To mu dalo příležitost zjistit, kde se starší konkurenti potýkali, a díky tomu vylepšit svůj vlastní majetek. Bude to však stačit k zajištění světlé budoucnosti?

Pokud chcete zjistit, „je Cardano dobrá investice“, čtěte dále. V tomto článku prozkoumáme některé z nejlepších předpovědí cen Cardano, abychom zjistili, zda altcoin v příštích pěti letech získá hodnotu či nikoli. Ať už jste současný investor, který se chce rozhodnout, zda bude vaše ADA držet nebo prodávat, nebo někdo, kdo uvažuje o přidání aktiva do vašeho portfolia, zde jsme sestavili vše, co potřebujete vědět.

Pokud chcete koupit Cardano ADA rychle a snadno, s 0% provizí, podívejte se Výměna eToro!

Co je Cardano?

Cardano je a důkaz o sázce (PoS) blockchainová platforma. V systému POS mohou uživatelé přidávat nové transakce do blockchainu „vsazením“ své kryptoměny jako kolaterálu za účelem ověření přechodů. To je mnohem méně energeticky náročné než platforma, která používá a důkaz o práci algoritmus, což znamená, že těžaři musí řešit složité matematické rovnice pomocí svého počítačového hardwaru, než mohou přidat do blockchainu.

Stejně jako Ethereum je Ether a Ripple je XRP, Cardano je ADA. Stručně řečeno, to znamená, že Cardano je název platformy, na které běží nativní kryptoměna ADA. Cardano je open-source blockchainová platforma, která byla postavena se dvěma odlišnými vrstvami. První se nazývá Cardano Settlement Layer (CSL), někdy jednoduše známá jako vrstva kryptoměny, a právě zde mohou uživatelé provádět krypto transakce.

Druhá vrstva je Cardano výpočetní vrstva (CCL). Tato vrstva umožňuje vývojářům spouštět aplikace, jako jsou decentralizované aplikace (dApps) a chytré smlouvy. Chytré smlouvy jsou automatické smlouvy, které kódují konkrétní podmínky smlouvy, jako je cena, kterou platíte, a strana, které platíte částku. Stejně jako proces těžby bitcoinů je platební systém neuvěřitelně transparentní a také znamená, že lidé nemusí procházet organizacemi třetích stran, jako jsou banky.

Jedinečná architektura společnosti Cardano je jednou z funkcí, která ji odlišuje od kryptoměn první a druhé generace. Díky dvěma různým vrstvám bude v budoucnu potenciální hard forky mnohem snazší a obecně se zlepší jeho dlouhodobá škálovatelnost..

Zajímá vás, co se stalo Cardanovi v nedávném běhu býků? Jste na správném místě. V tomto článku prozkoumáme, co nejlepší analytici nyní očekávají u ceny Cardano ADA v letech 2021-2025 a jak se změnily předpovědi ceny Cardano.

Krátkodobé cenové předpovědi Cardano: 2021

Předpověď ceny Cardano na rok 2021

Co předpovídají odborníci na kryptoměny pro Cardano ADA v roce 2021?

Po rekapitulaci toho, co přesně Cardano je, pojďme se podívat na to, co bychom mohli očekávat, že se stane s jeho cenou v průběhu roku 2021. I když je normální vidět určitý stupeň variace mezi předpovědi kryptoměny, prognózy ADA, které jsme zde sestavili, jsou v naprosté shodě že cena ADA poroste – i když v obrovsky odlišných mírách.

(Je důležité si uvědomit, že svět kryptoměny může být velmi obtížné předpovědět, proto vždy před přidáním čehokoli do svého portfolia proveďte vlastní due diligence).

Začneme sdílením projekcí Cardano Ryana Selkise, generálního ředitele webu pro sledování kryptoměn Messari. Selkis na Twitteru často předpovídá o velkých jménech, jako jsou bitcoiny a ethereum, takže někteří následovníci byli překvapeni, když si přečetli jeho nedávné projekce pro Cardano. Věří, že v roce 2021 se cena Cardana posune z 10. na 5. místo v seznamu největších krypt na světě.

Ačkoli se v té době setkalo s rozsáhlou nedůvěrou, ADA je již blízko k dosažení tohoto cíle, což přimělo mnoho potenciálních investorů brát aktivum vážněji.

Podle Digital Coin Price je krátkodobý výhled pro Cardano relativně silný. Investiční platforma pro ilustraci svých předpovědí zveřejnila následující graf:

Jak vidíme, Digital Coin Price očekává, že cena ADA bude kolísat mezi maximy kolem 0,58 USD a minimy kolem 0,47 USD. Ačkoli není mnoho důkazů o lineárním pokroku (graf je charakterizován pravidelnými vrcholy a koryty na rozdíl od znatelného býčího nebo medvědího trendu), stále to ukazuje významné zlepšení ve srovnání s předpovědi, které učinil v listopadu.

V té době společnost Digital Coin Price očekávala, že ADA zůstane po celý rok pod 1,3 USD.

Jeho aktualizovaná předpověď zvýšila nejvyšší cílovou cenu z 0,3 na 0,585494 USD – jinými slovy téměř zdvojnásobila. I když se budeme muset podívat do roku 2022–2025, abychom zjistili, zda tato předpokládaná aktivita povede k významným dlouhodobým ziskům, skutečnost, že cena digitálních mincí tak drasticky změnila svoji prognózu, je slibným znamením.

Naše druhá krátkodobá predikce cen pochází od WalletInvestor. Platforma pro investiční analýzu poskytla neuvěřitelně optimistickou prognózu ceny ADA v roce 2021 – potenciálně dobrá zpráva pro kohokoli, kdo by se zajímal o „zvedne se cena Cardano?“

Na rozdíl od grafu od Digital Coin Price ukazuje tento silný vzestupný trend. Pokud jsou tyto předpovědi správné, pak by Cardano mohl po roce 2018 zaznamenat svůj druhý nejvyšší rok.

Maximální prognóza WalletInvestoru naznačuje, že ADA by na konci roku 2021 mohla mít hodnotu 2,575 USD, po prudkém nárůstu ceny z jejího listopadového ročního minima. (Minimální, maximální a průměrné předpovědi platformy se letos pohybují na minimu 0,131 $, 0,361 $ a 0,254 $).

Zajímavé je, že koryta předpovídaná WalletInvestorem se shodují s vrcholy předpovídanými cenou Digital Coin Price. Obě platformy zjistily, že v určitých měsících – konkrétně v březnu a říjnu – může dojít k výrazným cenovým změnám. Ačkoli jeden věří, že to bude býčí a druhý předpovídá, že to bude medvědí, mohlo by být užitečné tyto body obratu pečlivě sledovat, pokud jste současným nebo potenciálním investorem.

Po relativní stabilitě v první polovině roku 2021 Previsioni Bitcoin předpovídá, že cena ADA bude od července 2021 rychle stoupat. Pokud jsou tyto projekce správné a ADA v srpnu 2021 dosáhne 1,48424 USD, pak algoritmus Previsioni Bitcoin naznačuje, že by to mohlo vést k obrovskému růstu, kdy ceny v září 2021 vyskočily na 1,62009 USD a do konce roku 2021 závratných 1,838 USD.

Naši krátkodobou predikci cen ADA jsme převzali z Trading Beasts.

Na základě těchto předpovědí bychom mohli očekávat, že se cena ADA bude pohybovat mezi 1,64 USD a 1,85 USD do konce prosince 2021. Vzhledem k tomu, že aktuální cena aktiva je 1,07 USD, není to nejpříznivější předpověď v tomto článku – zejména pokud se zaměříme na prognóze minimální ceny. To znamená, že je to stále o něco více, než je nejvíce medvědí předpověď, kterou jsme uvedli v listopadovém článku (0,214689 USD, podle Digital Coin Price).

Připraveni investovat Cardano ADA?

Je Cardano dobrá investice do roku 2021?

Ano, podle předpovědí se hodnota Cardana pravděpodobně v průběhu roku 2021 zvýší. Dlouhodobé předpovědi se shodují o něco méně. To znamená, že Cardano by mohlo být dobrou investicí do roku 2021, ale nakonec záleží na vašem stylu obchodování a na tom, zda chcete držet krátkodobé nebo dlouhodobé pozice.

Jednoduše řečeno, Cardano je investice s nízkým rizikem a spoustou potenciálních odměn. Je to něco, co byste si určitě měli udělat, než se zamyslíte nad jeho přidáním do svého portfolia.

Jaká bude cena Cardano v roce 2021?

Bude ADA stoupat v roce 2021?

Cardano se podle všeho v roce 2021 zvýší. Investoři ADA mohli v blízké budoucnosti vidět 1,62 USD a do konce roku 2021 1,9 USD.

Long Forecas předpověděl, že cena Cardano dosáhne v roce 2021 hodnoty 1,7 USD.

Podle Previsioni Bitcoin, Cardano půjde nahoru a v roce 2021 dosáhne cenového bodu 1,88 $.

Coin Price Forecast si myslí, že cena ADA by se mohla na samém konci roku 2021 uzavřít na 2,2 USD.

Cardano předpovědi pro rok 2021 jsou neuvěřitelně rozmanité. Pokud upřednostňujete dlouhodobou investiční strategii, podívejme se na predikce cen Cardano na období 2022–2025.

Dlouhodobé cenové předpovědi Cardano: 2022-2025

Co předpovídají odborníci na kryptoměny pro Cardano ADA v roce 2022 a dále?

Mnoho obchodníků a investorů se zajímá o to, co by si mohlo dalších 5 let připravit za cenu Cardano ADA. Pokud hledáte předpověď cen Cardano na rok 2025, nebo si dokonce říkáte „měl bych investovat do Cardana?“, Čtěte dál.

Nyní, když jsme viděli, co by zbytek roku mohlo mít za cenu ADA, pojďme se podívat do roku 2022-2025. Půjde Cardano nahoru? Je ADA dobrá investice? A kolik bude mít Cardano v roce 2025? Hledali jsme jedny z nejpřesvědčivějších dlouhodobých předpovědí, abychom se pokusili přinést vám odpovědi na tyto otázky.

Podle italského krypto webu Previsioni Bitcoin se růst Cardana nejeví jako výstřelek. Do roku 2023 se předpokládá, že ADA může mít hodnotu až 3,5 $, i když tento údaj v polovině roku mírně poklesne.

Vzhledem k tomu, že Cardanova cena byla 0,25 USD, není to tak dávno, je 3,5 USD povzbudivým cílem pro rok 2023. (I když je to nižší hodnota, než předpovídal Previsioni Bitcoin pro rok 2022, kdy se krátce očekává, že ADA dosáhne kritické hodnoty 3 $!). Když došlo v letech 2017-8 k poslednímu tržnímu býčímu běhu, mnoho kryptoměn začalo rychle klesat – takže skutečnost, že platformy, jako je Previsioni Bitcoin, věří, že v příštích 3–5 letech stále uvidíme zvýšení cen, je skvělou zprávou pro mnoho investorů.

Očekává tedy Long Forecast také růst ADA? Podle jejich analýzy bohužel budoucnost nevypadá tak jasně. Po relativně stagnujícím období 2021-2 Long Forecast věří, že Cardano by mohlo ztratit hodnotu v průběhu roku 2023, uzavírající rok na minimech pouhých 0,12 USD.

2023 Pokračování

Měsíc Otevřeno Nízká-Vysoká Zavřít Po,% Celkem,%
Února 0,42 USD 0,41 $ – 0,47 $ 0,44 USD 4,8% 144%
Mar 0,44 USD 0,34 $ – 0,44 $ 0,37 USD -15,9% 106%
Dubna 0,37 USD 0,29 $ – 0,37 $ 0,31 $ -16,2% 72,2%
Smět 0,31 $ 0,24 $ – 0,31 $ 0,26 $ -16,1% 44,4%
Červen 0,26 $ 0,20 $ – 0,26 $ 0,22 $ -15,4% 22,2%
Jul 0,22 $ 0,21 $ – 0,25 $ 0,23 $ 4,5% 27,8%
Srpen 0,23 $ 0,18 $ – 0,23 $ 0,19 $ -17,4% 5,6%
Září 0,19 $ 0,15 $ – 0,19 $ 0,16 $ -15,8% -11,1%
Října 0,16 $ 0,16 $ – 0,20 $ 0,19 $ 18,8% 5,6%
listopad 0,19 $ 0,15 $ – 0,19 $ 0,16 $ -15,8% -11,1%
Prosinec 0,16 $ 0,12 $ – 0,16 $ 0,13 $ -18,8% -27,8%

Tato novinka nepotěší současné investory z Cardano a je daleko od vrcholů předpovídaných Previsioni Bitcoin. Tato medvědí předpověď je na polovinu ceny mezi únorem a červnem a je nižší než všechny krátkodobé předpovědi obsažené v tomto článku. Long Forecast neuvádí cílovou cenu pro rok 2025 – takže můžeme jen doufat, že tyto neuspokojivé ceny, jsou-li přesné, jsou součástí medvědí úpravy, která by mohla v budoucnu připravit půdu pro nový býk..

Podle předpovědí DigitalCoinPrice ADA zaznamená mírný růst v letech 2021 a 2022. V lednu 2022 krypto platforma předpokládá cenu 1,68 USD. Jeho historické maximum (ATH) 2022 bude v červenci 2022 1,87 USD.

Od tohoto okamžiku předpovědi společnosti DigitalCoinPrice naznačují, že investoři by mohli mít trochu horské dráhy. Rok 2023 bude mnohem vzestupnější než rok 2022, přičemž cena ADA zůstane nad 0,3 USD. Investoři budou muset tuto bouři překonat, aby si mohli užít potenciální zisky roku 2025.

Od ledna 2025 je mnohem povzbudivější. Pokles roku 2024 připraví půdu pro býčí běh, který v listopadu 2025 přivede Cardano k maximům téměř 1,5 USD. To naznačuje, že bez ohledu na to, jaká je vaše preferovaná investiční strategie, pravděpodobně budete chtít vyhnout se prodeji vaší ADA v 2024, pokud je hodnota DigialCoinPrice správná!

Prime XBT si naštěstí nemyslí, že jsou tyto ceny vůbec přesné. Pro roky 2022–2025 byla dána mnohem býčí předpověď. Tvrdí, že Cardano by mohlo být na cílové hodnotě 2,50 $ a ještě vyšší.

Jak ukazuje tento graf, Prime XBT identifikoval vzor levého a pravého ramene, který by mohl naznačovat, že cena Cardana je u nového ATH. Tento model se částečně spoléhá na předpoklad, že by aktivum mohlo v roce 2021 dosáhnout hodnoty 1,56 USD – cena, která se v současné době jeví jako vysoce dosažitelná!

Jak jsou na tom ostatní Cardanovy předpovědi? Podle Cryptoground.com cena Cardano ADA v roce 2022 dosáhne 1,57 USD a odtud bude i nadále růst.

Na základě jeho předpovědi by Cardano mohlo v roce 2025 dosáhnout 3,87 USD. To by měla být vítaná zpráva pro každého, kdo si klade otázku „dosáhne Cardano 1 $?“ – koneckonců, s touto úrovní růstu v příštích pěti letech by ADA mohla reálně dosáhnout 1 $ do roku 2030.

Zdá se, že web Coinliker.com považuje tyto předpovědi za příliš skromné. Web kryptoměny poskytl následující projekce ceny ADA v letech 2022–2025:

2021-2022: Cena: 1,55 $

2022-2023: Cena: 2,31 $

2025: Cena: 5,35 $

Procentní nárůst o 6 680% by byl působivý, ale ne bezprecedentní.

V letech 2017–2018 zažilo Cardano obrovský růst, když jeho cena prudce vzrostla na ATH pouhých 1,18 USD. To znamená, že podle Coinlikerových předpovědí má Cardano překonat svůj předchozí rekord do roku 2025.

Coinswitch.com zašel ještě dále. Na svých webových stránkách společnost zabývající se kryptoměnou tvrdí, že Cardano by mohlo dosáhnout 12,88 USD.

To by byla vynikající zpráva pro všechny investory, kteří se zajímají „je Cardano dobrá investice?“.

Nyní, když jsme viděli, co se odborníci domnívají, že by se mohlo stát s cenou Cardana v letech 2021–2025. Dlouhodobý výhled pro každou investiční příležitost je důležitým faktorem, který je třeba vzít v úvahu, zejména pokud se snažíte držet pozice několik let místo toho, abyste profitovali z krátkodobé volatility.

Jako dlouhodobá investice předpokládá, že Cardano by mohlo fungovat mnohem lépe. Podle jeho předpovědí by mohla hodnota tokenu Cardano do samého konce roku 2021 vzrůst na 2,82 USD, v roce 2022 vzrůst na 3,42 USD a do roku 2025 dosáhnout průměrné ceny 15 700 USD.

Pokud jde o cenu ADA na příštích pět let, predikční algoritmus Cardano naznačuje, že do 3 let vzroste cena Cardano o 885% a dosáhne ceny 1,98 USD. V roce 2025 jsme mohli vidět nepřetržitý růst hodnoty ADA a dosáhnout psychologické hranice na 4 dolarech. V roce 2030 se ADA opět zdvojnásobí a dosáhne dalšího rekordního maxima na 18 USD.

Další předpovědi cen Cardano pro roky 2023 – 2025

Predikce ceny Cardano 2023:

Cena digitální mince: 2,61918560 $

Cryptoground: 5,54608 $

Coinswitch: $ 4

Cardano predikce ceny 2025:

Elevenews: $ 15

Cryptoground: 5 87792 USD

Předpověď ceny mincí: 7,17 $

Závěr: Prognóza predikce cen Cardano

Níže uvedená predikční čísla nastiňují některé z Potenciál vysoké a nízké předpovědi cen Cardona ADA v letech 2021, 2022, 2023 a 2025 nabízené technickými analytiky a odborníky v oboru.

Rok Vysoký Nízký
2021 2,85 $ 0,52 $
2022 4,52 $ 1,60 $
2023 8,82 $ 3,90 $
2024 12,54 $ 5,10 $
2025 22,75 $ 7,50 $

Jak se cena Cardano v průběhu času změnila?

Abychom pochopili platnost těchto Cardanových předpovědí, je důležité analyzovat dosavadní výkon ceny ADA. Na rozdíl od kryptoměn první a druhé generace je však Cardano na trhu relativně nové. To znamená, že investoři nejsou schopni studovat roky a roky volatility, aby našli dlouhodobé opakující se vzorce.

Když společnost ADA v roce 2017 začala fungovat na burzách kryptoměn, bylo načase vydělat obrovský růst, který kryptoměnový trh zaútočil koncem roku 2017 a začátkem roku 2018. Toto období je jasně vidět v tomto grafu z Nomika:

předpověď ceny cardano

Mezi 20. listopadem 2017 a 1. lednem 2018 cena ADA prudce vzrostla z 0,029892 USD na 0,970563 USD. Vzhledem k tomu, že aktivum nebylo dlouho aktivní, jeho následný pokles (spolu se zbytkem kryptotrhu) musel být pro investory zklamáním. ADA se do 5. února 2018 propadla zpět na 0,351552 USD a tento medvědí trend pokračoval po celý rok, s výjimkou prudkého nárůstu v květnu. Do konce roku byla cena dokonce snížena o jedno desetinné místo a investoři se rozloučili s rokem 2018 s cenou ADA na nejnižší hodnotě pouhých 0,029341 USD.

I když se cena v roce 2019 mírně vzpamatovala, došlo v březnu 2020 k dalšímu propadu Cardano. Tato volatilita byla opět v celém odvětví. Když se svět dostal do uzamčení ve snaze ovládnout rychle se šířící koronavirus, nedostatek důvěry investorů způsobil pád trhu (v tom, co se nyní jmenuje selhání koronaviru).

Od 10. února do 16. března 2020 klesla cena ADA z 0,065333 USD na 0,027386 USD. Jednalo se o nejnižší hodnotu aktiva od prosince 2018. Dobrou zprávou však je, že trh se rychle zotavil a Cardano bylo jedním z krypt, které se nejen vrátilo k ceně před COVID, ale ji překročilo. V červenci ADA opět dosáhla 0,1 $ a od té doby zůstává relativně silná. Nejnovější běh býků na konci prosince však přinesl další průlomové období růstu.

Tento graf nám umožňuje přesně vidět, jak se cena Cardano za poslední tři měsíce změnila:

Mezi 21. prosincem a 7. lednem, obdobím pouhých dvou týdnů, cena ADA prudce vzrostla z 0,137885 USD na 0,341884 USD. V následující části prozkoumáme další faktor, který vám pomůže vysvětlit, proč přesně k tomuto zvýšení ceny došlo.

Zvažovali jste investování do Cardano ADA?

Jaké faktory ovlivňují cenu Cardano?

Cena Cardano ADA se může měnit podle různých faktorů. Abychom dosáhli co nejpřesnějších cenových předpovědí Cardana na období 2021–2025 a odpověděli na otázku „je Cardano dobrá investice?“, Je dobré si tyto faktory hned od začátku uvědomit. To usnadní předpovídání období růstu nebo poklesu na základě aktuálních trendů v kryptoměně a dalších světových událostí, které mohou ovlivnit cenu ADA.

1. Nabídka a poptávka

Vztah mezi nabídkou a poptávkou je pravděpodobně největším zastřešujícím faktorem, který je třeba vzít v úvahu při výběru aktiv pro vaše portfolio. Když je poptávka po kryptoměně větší než nabídka (například když se mnoho investorů snaží koupit, ale mnoho jich neprodává), zvyšuje to cenu. Když je nabídka větší než poptávka (když se spousta investorů snaží prodat svá aktiva, ale nikdo nechce koupit), bude to mít opačný účinek.

Podle výzkumu Adastata vyvolal nedávný běh býků obnovený zájem o Cardano. Níže uvedený graf ukazuje počet existujících peněženek ADA – a jak vidíme, počet nových investorů vzrostl během ledna 2021 raketově.

Například 4. ledna bylo každou hodinu vytvořeno ohromujících průměr 121 nových peněženek! To je ohromných 98%, které se zvýšily od 1. ledna, kdy bylo každou hodinu vytvořeno pouze 63 nových peněženek.

Následujícího dne 5. ledna bylo neuvěřitelných 4 000 nově registrovaných peněženek ADA – a tento rostoucí zájem jednoznačně podporuje stabilní převzetí trhu společností Cardano..

Pokud se vrátíme k výše uvedenému tříměsíčnímu cenovému grafu, můžeme jasně vidět dopad, který to mělo na cenu ADA!

2. Použití platformy Cardano

Jak jsme již zmínili dříve v článku, dvouvrstvá architektura Cardano byla postavena tak, aby umožňovala provoz dApps a inteligentních smluv na jeho CCL. To znamená, že úspěch Cardana nezávisí jen na poptávce po ADA – bude také ovlivněn poptávkou po ostatních kryptách postavených na její distribuované účetní knize. Se zvyšující se poptávkou po dApps by to mohlo mít v blízké budoucnosti pozitivní dopad na cenu ADA.

3. Cena bitcoinu

Mohlo by se zdát neintuitivní, že cena bitcoinu by měla korelační účinek na cenu jiných kryptoměn, ale je to pravda. Mnoho analytiků si všimlo, že když bitcoin prochází obzvláště býčími běhy, tento vzorec se odráží v mnoha altcoinech. Je to proto, že většina investorů, kteří vůbec drží jakoukoli kryptoměnu, velmi pravděpodobně drží bitcoin. Pokud je důvěra investorů v BTC vysoká, tato důvěra se často filtruje až na altcoiny, což vede k rozšířeným špičkám na trhu.

Přečtěte si více: Top 10 kryptoměn, které se mají investovat v roce 2021

Cardano Forecast Forecast Forecast – Key Points

 • Za pouhé tři měsíce se Cardano dostalo z 10. na 6. největší kryptoměnu na světě. To podporuje víru Ryana Selkise, že v roce 2021 se ADA dostane do top 5.
 • V průběhu roku 2021 společnost Digital Coin Price očekává, že cena ADA bude kolísat mezi maximy kolem 0,58 USD a minimy kolem 0,47 USD – což je výrazné zlepšení jejích listopadových předpovědí.
 • Maximální prognóza WalletInvestor naznačuje, že ADA by mohla mít na konci roku 2021 hodnotu 0,575 USD.
 • Na základě předpovědí Trading Beast bychom mohli očekávat, že se cena ADA do konce prosince 2021 bude pohybovat mezi 0,24 a 0,35 USD.
 • V roce 2023 společnost Previsioni Bitcoin předpověděla, že hodnota ADA může mít hodnotu až 2,5 USD.
 • Long Forecast se naopak domnívá, že Cardano by mohlo ztratit hodnotu v průběhu roku 2023 a uzavřít rok na minimu pouhých 0,12 USD.
 • Prime XBT věří, že Cardano by mohlo být na cílové hodnotě 1,50 $ do roku 2025, což by aktivum přivedlo na nové historické maximum.
 • Mezi faktory, které by mohly ovlivnit cenu Cardana, patří nabídka a poptávka, popularita platformy Cardano a cena bitcoinů.
 • 5. ledna 2021 bylo vytvořeno 4 000 nových peněženek ADA.
 • Cardano je kryptoměna třetí generace, která byla postavena ve dvou odlišných vrstvách: Cardano Settlement Layer a Caradno Computation Layer
 • Na období 2022–2025 společnost DigitalCoinPrice předpověděla volatilní, ale celkově býčí běh, s rokem 2024 medvědí výjimkou
 • Cryptoground, Coinliker a Coinswitch věří, že tyto předpovědi jsou příliš pesimistické a předpokládají, že cena ADA dosáhne 2 $ a dokonce 3 $ do roku 2025
 • Vytváření předpovědí cen Cardano ADA může být neuvěřitelně obtížné kvůli nepředvídatelnosti trhu

Pokud jste hledali spolehlivou predikci cen Cardano pro roky 2021, 2022, 2025 a další, doufáme, že vám tento článek poskytne jasnější představu o budoucnosti ADA. Ačkoli jsou předpovědi velmi různorodé, je povzbudivé vidět, že většina kryptoměnových platforem předvídá vzestupný trend, zejména do období 2022–2025. Pomocí technické analýzy dospěla hrstka různých analytiků k závěru, že Cardano by mohlo potenciálně překročit své předchozí ATH před koncem roku 2025.

Kryptoměny však mohou být notoricky obtížně předvídatelné. Pokud uvažujete o přidání ADA do svého portfolia, je vždy důležité provést vlastní due diligence a mít zavedenou dobrou strategii řízení rizik. Výhled může být prozatím dobrý, ale jak jsme viděli v březnu, trh se může snadno přes noc změnit.

Pokud jste přesvědčeni, že ADA je dobrou investicí pro vaše portfolio a chcete začít obchodování s ADA, eToro poskytuje možnost obchodovat s aktivy Crypto, včetně Cardano, a CFD až na 90+ kryptoměny.

eToro – Kupte Cardano ADA s provizí 0%

vyměnit cardano

Zaregistrujte se na eToro a začněte obchodovat Cardano nebo kopírovat přední investory bez dalších poplatků. Nejsou zahrnuty žádné poplatky za správu ani jiné skryté náklady.

makléř etoro

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Cardano Price Prediction – FAQs

Jaká bude hodnota Cardano za 5 let?

Odhady cen Cardano se obecně za 5 let pohybují od 5,8 do 15 USD.

Může Cardano dosáhnout 2 $?

Na základě nedávného výkonu se nezdá nerozumné, že by Cardano mohlo v blízké budoucnosti dosáhnout 2 $.

Může Cardano dosáhnout 10 $?

Odpověď na otázku „může Cardano dosáhnout 10 $“ je potenciálně – ale je neuvěřitelně nepravděpodobné, že se toho dočkáme během příštích dvou let. Pokud ADA dosáhne 10 $ v roce 2025, bude potřebovat více než 10 násobek hodnoty, aby dosáhl dvouciferných hodnot.

Je Cardano lepší než Ethereum?

Jako kryptoměna třetí generace se zakladatelé společnosti Cardano mohli poučit z některých chyb starších kryptoměn, včetně etherea. Díky své dvouvrstvé architektuře se mnozí analytici domnívají, že Cardano je „lepší“ než Ethereum, protože je škálovatelnější. Rovněž již používá algoritmus proof-of-stake, zatímco Ethereum provádí přechod pouze jako součást své dlouho očekávané aktualizace Ethereum 2.0.

Nenechte si ujít: Ethereum vs Cardano: Které kryptoměny byste si měli koupit

Jaká byla Cardano nejvyšší doba?

Historické maximum Cardano bylo 1,18 USD, čehož dosáhlo v lednu 2018. Podle různých předpovědí jsme mohli vidět, že se ADA znovu objeví a tento milník překoná během příštích pěti let.

Jaká je cenová předpověď pro Cardano v roce 2021?

Do konce roku 2021 dosáhne ADA cenového cíle 2,58 USD.

Jaká bude hodnota ADA za 5 let?

Do roku 2025 se Cardano dočká obrovských zisků, díky nimž se cena vyšplhá až na 22 $.

Jaká bude cena ADA v roce 2030?

Cena ADA bude za 10 let 60 USD.

Další čtení:

Top 15 nejlepších kryptoměn k nákupu tento měsíc

15 důvodů, proč investovat do kryptoměn

Nejoblíbenější kryptoměny ve Velké Británii

Nejlepší kryptoměny k investování v Austrálii v roce 2021

Jak obchodovat s kryptoměnou za 100 $

Nejdůležitější kryptoměny jiné než bitcoin

Nejoblíbenější kryptoměny v USA

Zřeknutí se odpovědnosti: Cardano a další krypta jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen a minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prognóza a analýza odrážejí názory různých externích a interních analytiků v daném okamžiku a mohou se kdykoli změnit. Navíc nemohou představovat závazek ani záruku ze strany Trading Education.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me