Pět důvodů, proč koupit Ripple XRP v květnu 2018

Zvlnění – XRP je v současné době jedním z nejpevnějších projektů na Crypto Market. S návratností investic 36 000% byl XRP v roce 2017 nejziskovější investicí na krypto trhu. Ripple je na třetím místě tržní kapitalizace Crypto Market, a je začínající společností s pobočkami v San Francisku, New Yorku, Londýně, Lucembursku a Sydney. Vedoucí představitelé společnosti Ripple spojují desetiletí zkušeností v oblasti technologií, finančních služeb a dodržování předpisů. Ripple stanovil cíl využití technologie přeshraničních plateb a použití XRP jako nárazníku mezi převody fiat peněz.

Tým Ripple v loňském roce došlo k ohromujícímu pokroku při implementaci této technologie. Nástroj XCurrent v současné době používá více než 100 finančních institucí po celém světě. V 1. čtvrtletí 2018 společnost Ripple oznámila pět nových pilotních zákazníků XRapid – Western Union, Cambridge Global Payments, MercuryFX, IDT a MoneyGram. V průběhu tohoto roku se očekává, že jedna z těchto společností ohlásí živé používání XRapid a XRP při přeshraničních převodech peněz.

V lednu tohoto roku spustila společnost Cuallix nástroj Cuallet. Cuallix je první finanční instituce na světě, která používá XRapid a implicitně měnu XRP při přeshraničních převodech peněz. Cuallix provádí převody peněz mezi Mexikem a USA.

Jakékoli investiční rozhodnutí je učiněno po průzkumu podkladových údajů dotyčné společnosti. Provedl jsem vlastní průzkum a dospěl jsem k závěru, že XRP je v současnosti nejlepší koupě. Zde je 5 důvodů, proč si myslím, že mince XRP je nejlepší nákup.

1. Vynikající technologie

rychlost zvlnění xrp

XRP byl speciálně navržen tak, aby dokázal změnit současné přeshraniční převody peněz. Mluvíme o starém a pomalém SWIFTu. V současné době může převod se SWIFTem mezi dvěma zeměmi trvat 3 až 5 dní. Nemluvě o nákladech na tyto převody, které nejsou zanedbatelné, zvláště když mluvíme o převodech v řádu desítek tisíc dolarů.

Použití XRapid a XRP při přeshraničních převodech peněz snižuje náklady na převod klasického SWIFT o 60%. XRP je blockchainová technologie třetí generace. Například bitcoin je první kryptoměnou s blockchainovou technologií první generace.

Přenos XRP se provede za 4 sekundy. Pro srovnání, převod Ethereum je proveden přibližně za 3 minuty a převod bitcoinů za 10 až 30 minut.

XRP může provádět 1 500 převodů za sekundu, ethereum 15 převodů za sekundu a bitcoinové 7 převodů za sekundu. Vidíte, že technologie XRP je mnohem lepší než ostatní dvě mince.

2. Levnější cena (TA)

zvlněná cena

Levná cena je hlavní důvod, proč by XRP mělo být zakoupeno v květnu. Crypto Market zaznamenal za poslední tři měsíce silnou korekci. XRP má pokles přibližně o 90% ve srovnání s ATH z 3,60 USD. The nejnižší cena XRP dosáhl 0,45 USD.

PŘEČTĚTE si XRP, který bude nakonec přidán jako měna nabídky na Binance – CZ

Dnešní grafy ukazují, že medvědí trh skončil a my jsme v konsolidačním období. Bitcoin, ten, kdo udává tón celého krypto trhu, prolomil trendovou linii a potvrdí ji jako podporu. Indikátor MACD, který používá mnoho obchodníků k nákupu signálů, je na území pozitivní. Každý obchodník ví, že měna zakoupená na -70, -90% oproti ATH přinese velmi dobrý zisk.

V tomto okamžiku je XRP podhodnocenou měnou. Níže máte každý den Graf XRP / USD. Co tam můžeme vidět?

poloniex xrp usdt 28. dubna 2018 16 24 16

Pokles násilí začal v lednu, byl tichý. V současné době máme akumulační období. Předpokládáme vytvoření obrácené hlavy a ramen. Doposud bylo vytvořeno levé rameno a spodní (spodní). Očekávám, že denní graf bude ukazovat pravé rameno (0,65-0,70 USD) a cena se bude vyvíjet způsobem velmi podobným nakreslené žluté čáře. Je také vidět, že cena opět překročila 200denní průměr (modrá čára). Podruhé překročení mobilního průměru 200 dní naznačuje, že medvědi jsou unavení a brzy býci zvednou trend.

Nákup XRP v oblasti přímých ramen v cenovém rozpětí 0,65-0,70 USD bude optimální strategií v příštím období. Můžete také počkat na nákupní signál z nástroje MACD.

Překročení hlavního odporu na 1,25 USD připraví cestu k dosažení bývalého ATH z 3,6 USD. K dotyku ATH samozřejmě nedojde během několika dní. Dosažení ATH bude pravděpodobně složitým krokem, který může trvat několik měsíců. Samozřejmě existuje verze ATH, které je třeba se dotknout mnohem rychleji, pokud se objeví jedna z novinek v odstavci 4 tohoto článku. Nakonec kupte a DRŽTE po dobu jednoho roku. Všimněte si, že v tuto chvíli, nákup XRP respektuje jedno z hlavních obchodních pravidel: „Koupit levně“.

3. Potenciál rozvoje.

Ripple Plan pro XRP poskytuje Nejprve nástroj XCurrent. Poté, co budou dostatečné požadavky na likviditu, se finanční instituce a banky mohou rozhodnout přejít na nástroj XRapid, který implicitně používá měnu XRP.

Jedním z cílů, které letos navrhuje Ripple, je zařazení XRP na tolik burz. Tím se vytvoří větší likvidita pro měnu XRP.

Nedávno, v rozhovoru s Japonskem, CEO Ripple – Brad Garlinghouse řekl:

„Budeme prosazovat zavedení a stanovíme cíl, aby více než polovina světových bank přijala remitenční službu společnosti v příštích pěti letech.“

4. Zprávy

Některé jsou důležité zprávy kterou jsem očekával během roku 2017. Jednou ze zpráv je živé používání XRapid a XRP při přeshraničních převodech peněz společností Western Union, MoneyGram nebo SBI.

PŘEČTĚTE SI Oficiálně zrození bitcoinové krize v roce 2017 v Číně uzavřením BTCChina

Samozřejmě nevylučujte možnost, že některá z bank, které aktuálně používají nástroj XCurrent, ohlásí přechod na živé použití XRapid a XRP.

Generální ředitel Ripple-Brad Garlinghouse také nedávno řekl, že míra přijetí nástroje XCurrent je tak rychlá, že Ripple tyto adopce neoznámí. Pokud XCurrent bude využívat více než 200 finančních institucí, bude k dispozici pouze jedna zpráva.

5. Výdělky (ROI) nad průměrem.

S návratností investic 36 000% byla XRP v roce 2017 nejziskovější investicí na krypto trhu. 

nejlepší výkon zvlnění xrp

Crypto Market byl letos nejzávažnější krizí za poslední roky. Medvědí trh vedl u některých mincí k 80-90% poklesu. XRP nebyl výjimkou a zaznamenal 90% pokles z ATH z 3,60 USD. Pokles byl mnohem vyšší než u bitcoinu.

Ale tento obrovský pokles a skutečnost, že základní data z Zvlnění a XRP jsou velmi dobré, díky čemuž měna XRP hledá velké investory. Vždy budou hledat podhodnocené měny, které mají velmi dobrá základní data.

Nyní, když upravuji tento článek, je cena XRP 0,87 USD. Dosažení ATH 3,60 USD by znamenalo návratnost investic téměř 500%. U bitcoinů by dosažení ATH 20000 USD znamenalo pouze 250% návratnost investic. Je známo, že levná měna poroste více (v procentech) než drahá měna. Vysvětlení je jednoduché. Tato měna bude „napumpována“ mnohem méně peněz.

Závěry

Jak vidíte výše, existuje několik platných argumentů, které mě přiměly považovat XRP za nejlepší mince koupit právě teď. Projekt Ripple je solidní a tým Ripple je nejlepší na Crypto Marketu. XRP bylo testováno několika přeshraničními platebními společnostmi. S výsledky testů byli spokojeni. 

V tomto okamžiku je XRP v závěrečné fázi zavedení do živého použití. Jediné, co musíte udělat, je mít po zakoupení trpělivost. Ať už to trvá několik měsíců nebo rok, XRP je kvalitní produkt a základní data Ripple jsou velmi dobrá. The Cena XRP bude následovat velmi dobré základy. Očekávám oznámení živého používání XRP finančními institucemi ke zvýšení ceny ATH z 3,60 USD. Mnoho analytiků v krypto oblasti odhaduje na konci letošního roku cenu 7-10 USD.

Proveďte prosím vlastní průzkum Ripple a XRP. Tento článek není investičním doporučením, má pouze informativní charakter. Poté, co provedete vlastní průzkum, bude investiční rozhodnutí zcela na vás. Všechna prohlášení obsažená v tomto článku najdete na oficiálním webu Ripple.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me