Analýza cen etherea: ETH se zotaví, může být krátkou úlevou od ničivého poklesu

Denní cenová prognóza ETH pro Ethereum

  • 4hodinový graf ETH musí překonat 20barovou SMA, aby bylo možné dokončit obnovení ceny.
  • Denní cenový graf vytvořil vysoce medvědí převrácený vzor Adama a Evy.
  • Přes medvědí cenové akce ETH nadále přitahuje významný institucionální zájem.

Poté, co selhal na hranici odporu 615 $, byla cena Etherea trvale klesající. Býkům se tuto středu podařilo uvést na scénu tlak, který cenu posunul až na 575 USD. Čtyřhodinový graf pro Ethereum ukazuje, že platforma inteligentních kontraktů by mohla být ve středním vzestupu. Tento růst cen však nemůže být ničím jiným než krátkým odpočinkem, protože denní cenový graf stále zůstává medvědí.

Býci připravují krátkodobé zotavení

Nejprve se podívejme na 4hodinový cenový graf. Cena se prolomila pod hranici 590 $ a prudce poklesla na zeď podpory 540 $. ETH se poté podařilo odskočit z ní ve tvaru V, když kupující zahájili oživování cen.

4hodinový graf eth / usd 121020

Obrázek: 4hodinový graf ETH / USD

V současné době čelí ETH tuhému odporu při 20 barech SMA a již byla jednou odmítnuta. Pokud se cena podaří obnovit, kupující budou chtít urychlit a znovu získat kritickou hranici 540 USD.

Dlouhodobý výhled zůstává negativní?

Během úterní revize litecoinů jsme hovořili o formování modelu Adama a Evy v měsíčním grafu. Vypadá to, že denní cenový graf ETH / USD vytváří obrácený vzor Adama a Evy.

denní graf eth / usd 121020

Obrázek: denní graf ETH / USD

Cenový cíl tohoto obráceného vzoru klesl na 420 $. MACD v tomto časovém rámci ukazuje, že hybnost trhu je v naprosté většině medvědí, což dodává naší důvěryhodné hypotéze další důvěryhodnost.

Smlouva o vkladu Ethereum 2.0 se stále zvětšuje

Navzdory medvědí ceně je účast a celkový humbuk kolem upgradu na Ethereum 2.0 docela vysoký.

Ethereum 2.0 bylo spuštěno jen pár dní zpět. Podle zprávy finančního magnáta celkový vklad na vkladovou smlouvu Ethereum 2.0 rychle překonal jeden milion ETH. Ethereum původně načrtlo potřebu 524 288 ETH pro spuštění Beacon Chain.

ethereum 1 milion etických oznámení

Komunita ETH projevila velkorysou podporu a na začátku minulého týdne vsadila kolem 900 000. Podle sázkové smlouvy neexistuje žádná konečná lhůta pro uzavření smlouvy. Komunita ETH tedy může získávat odměny za sázení i po dalších fázích. První hráči mají výhodu vysokých odměn, které mohou dosáhnout až 20% ročně.

V současné době se členové komunity aktivně podílejí na sázení, protože odměna za sázení poklesne s připojením dalších validátorů v budoucnu. Spuštěním řetězce Beacon Chain zahájila síť Ethereum přechod ze současné sítě proof-of-work na efektivnější síť proof-of-stake. Nedávné spuštění fáze 0 je jen prvním krokem. Celý přechod bude trvat roky.

Beacon Chain bude hrát zásadní roli v nové blockchainové síti, aby konkuroval monstrům jako Visa a PayPal. S více než milionem Ethereum vsazeným do sítě se komunita Ethereum těší na hladký proces přechodu.

Institucionální investoři zůstávají vysoko na Etheru

Investiční gigant GrayScale nedávno oznámil, že získal dalších 100 000 ETH. Podle zprávy Trustnodes GrayScale řekl:

Vzhledem k tomu, že v poslední podané Aktuální zprávě o formuláři 8-K společnost Grayscale Ethereum Trust (ETH) (dále jen „Trust“) vykázala tržby, vydal Trust 1 140 900 akcií za různé ceny, které byly určeny na základě jeho vybraných digitálních aktiv na akcii „Akreditovaní investoři“ ve smyslu pravidla 501 nařízení D podle zákona o cenných papírech z roku 1933, ve znění pozdějších předpisů („zákon o cenných papírech“), v transakcích soukromého umisťování osvobozených od registračních požadavků zákona o cenných papírech podle pravidla 506 (c ) níže za agregát 105 927,51301273 Ethereum představující 62 975 646 USD.

Jako autorizovaný účastník těchto distribucí působila makléřská společnost Genesis Global Trading. GrayScale naposledy podal zprávu před týdnem, což naznačuje, že tento týden prodal 100 000 ETH, což je o 78 229,44 24 6893 ETH několik dní zpět. Zdá se, že společnost vydala tři miliony ETH a je připravena k nákupu, což z ní činí jednoho z největších správců ETH.

Trust Grayscale Ethereum Trust (ETHE) byl spuštěn v roce 2013 a je omezen na akreditované investory. Samotný GrayScale spravuje aktiva přes 12 miliard dolarů a roste, protože je to jediný způsob, jak investovat do akcií v podobě ETH a BTC v USA.

Klíčové cenové hladiny ke sledování

Ve 4hodinovém časovém rámci musí investoři sledovat 20barovou SMA ($ 575). Naše krátkodobá býčí hypotéza je zcela závislá na překonání této úrovně ETH.

V denním grafu je klíčovou úrovní, na kterou si musíte dát pozor, 50denní SMA (490 USD). Toto je jediná úroveň podpory dostatečně silná, aby zastavila tok, pokud je náš vzor Adam a Eva ověřen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me