Predikce ceny bitcoinu: BTC Bulls si klade za cíl 37 000 $, protože Bulls zaútočí

Denní technická analýza bitcoinů BTC

  • Cena bitcoinu otočila 20denní SMA z odporu na podporu.
  • MACD ve 4hodinovém BTC grafu ukazuje vzestupnou dynamiku.

Cena bitcoinů vzrostla z 33 150 USD na 36 000 USD, protože kupující zůstali na trhu pod kontrolou tři dny po sobě. Vzhledem k tomu, že kupující účtují poplatek na úrovni 37 000 $, podívejme se blíže a pomocí technické analýzy se podívejme, co se děje v zákulisí.

Cena bitcoinů roste téměř o 3 000 $

Během tohoto nedávného nárůstu cen bitcoinů se BTC býkům podařilo převrátit 20denní SMA z odporu na podporu. Relativní index síly (RSI) se stále pohybuje uvnitř neutrální zóny, což znamená, že cena BTC má stále dostatečný prostor pro růst.

BTC / USD každodenní chat 020321

Obrázek: BTC / USD denně

Jak je vidět na IOMAP IntoTheBlock, úrovně odporu předem mají střední sílu. Cenové přehlídky bitcoinů by jako takové měly překonat bariéru odporu ve výši 37 200 $ a dosáhnout psychologické úrovně 38 000 $. Nevýhodou jsou tři zdravé zóny podpory na 35 000 $, 20denní SMA (34 000 $) a 50denní SMA (31 500 $).

graf objemu BTC / USD 020321

Obrázek: IntoTheBlock

Když vidíme 4hodinový graf cen bitcoinů, existují tři býčí signály, do kterých se můžeme podívat.

BTC / USD 4hodinový graf 020321

Obrázek: BTC / USD 4 hodiny

  1. SMA s 20 a 200 bary se obrátily z odporu na podporu.
  2. MACD vykazuje vzestupnou dynamiku.
  3. Parabolická hodnota SAR se změnila z medvědí na býčí, což ukazuje, že nálada na trhu je v současné době pozitivní.

Stupně šedi pro spuštění bitcoinových býků?

Cena Bitcoin Trustu ve stupních šedi (GBTC) nedávno dosáhla nejnižší hodnoty od dubna 2019, uvádí CryptoQuant. Přes masivní příliv bitcoinů ve stupních šedi BTC / USD nepokračoval v získávání.

Nákupní prémie Trustu se pohybovala kolem 6,50 USD, předtím dosahovala až 40 USD. Podle populární obecné teorie se to shoduje s meandrujícím cenovým směrem BTC, protože velké prémie se rovnají velkým pohybům vzhůru za bitcoiny.

Článek z časopisu Hackernoon (v prosinci) vysvětlil tento jev jako vázaný na uvolňování akcií GBTC, s výhradou obvyklého zablokování. Jakmile jsou bitcoiny uvolněny, mají sklon k prudkému nárůstu, protože zákazníci vracejí své zisky zpět do aktiva, zatímco doba předcházející těmto událostem odpovídá nedostatečné cenové akci.

Článek správně předpovídal cenové chování BTC pro druhou polovinu ledna. Shrnul:

Je důležité vědět, že jakmile se tyto vyšší ceny a pojistné po odblokování realizují, cena se konsoliduje. Díky tomu se prémie před další odemykací akcí opět zmenší.

Tato neplatnost umožňuje, aby se pojistné opět zmenšovalo stejně jako devětkrát dříve. A bude se zmenšovat až do dalšího odemčení. Z tohoto důvodu očekávám, že se cena buď konsoliduje, nebo poklesne.

V kryptokomunitě panuje nadějné očekávání ohledně pokračování bitcoinového běhu býků, jelikož je dnes (3. února) nastaveno další odblokování. Společnost Grayscale mezitím pokračuje v rozšiřování své nabídky, protože institucionální zájem obecně nevykazuje žádné známky zpomalení investic. Poté, co byla společnost uzavřena od prosince, společnost znovu otevřela svůj Ethereum Trust.

Generální ředitel CryptoQuant poukazuje na býčí signál o ceně bitcoinu

V důsledku nedávných odlivů bitcoinů z Coinbase očekává CEO CryptoQuant Ki Young Ju brzy býčí rally BTC. Společnost zabývající se datovými analytiky poukázala na to, že z Coinbase bylo odebráno více než 15 000 bitcoinů (v hodnotě přibližně 515 milionů dolarů). Na základě některých faktorů se Ki Young Ju domnívá, že je to pravděpodobně součást mimoburzovních (OTC) transakcí od institucionálních investorů.

Podle Ki Young Ju jsou odtoky Coinbase býčím znamením pro kryptotrh, protože ukazuje, že investoři přesouvají své tokeny do úložiště. Pokud investoři přesouvají značné množství BTC do úložišť (například studené peněženky), znamená to, že vidí, že vlajková kryptoměna se vyplatí spíše držet než prodávat. S BTC ve studených peněženkách nebude obchodováno ani vyměňováno.

“Nikdy neznáme objem OTC transakcí pod kapotou institucionálních investorů, ale existují on-chain ukazatele pro odhad OTC obchodů.” A na základě těchto ukazatelů stále probíhají velké OTC obchody. Potenciálně, že instituce pokračují v nákupu BTC. “

Přidal:

Přenesené tokeny jsou počet bitcoinů přenesených v síti. Pokud tato hodnota stoupne a poměr toku fondů pro všechny burzy poklesne, znamená to, že probíhají obrovské OTC obchody … Tento $ BTC býk se nikdy nezastaví, pokud tyto OTC ukazatele stále říkají institucionální nákupy.

Michael Saylor: Velký zájem o bitcoinovou konferenci MicroStrategy

Micheal Saylor, generální ředitel společnosti MicroStrategy, uvedl, že „Bitcoinová vzdělávací konference“ společnosti přilákala působivý počet generálních ředitelů. Saylor poznamenal, že účastníci by měli prospěch z příručky společnosti MicroStrategy o tom, jak zaměstnávat BTC Monetary Network.

Konference (která se bude konat ve dvou částech 3. a 4. února) má za cíl vzdělávat podniky v tom, jak mohou využívat výhod BTC investic nebo se stát jejich primárním rezervním aktivem státní pokladny. Mezi známé společnosti prezentující se na konferenci patří Fidelity Digital Asset Services, Binance, Coinbase, Grayscale, Kraken a další..

Saylor se přihlásila na Twitter, aby vyzdvihla obrovský zájem ze strany vedoucích pracovníků.

“Nikdy jsem neviděl tolik ředitelů, aby se přihlásili k účasti na jedné z našich akcí.” Pošlete svůj nebo se přidejte k našim relacím & podejte zprávu svému týmu. Každá společnost může těžit z připojení k #Bitcoin Monetary Network. “

Saylor v nedávném podcastu potvrdil rostoucí zájem ze strany vedoucích pracovníků v krypto sektoru, podle zprávy CryptoPotato. Poznamenal, že krátce poté, co společnost MicroStrategy oznámila nákup BTC v hodnotě více než 1 miliarda dolarů, byl kontaktován různými generálními řediteli ohledně dalších informací.

Očekává se, že cena bitcoinu dosáhne těchto úrovní

Cena bitcoinů má v současné době pozitivní hybnost potřebnou k tomu, aby se dostala přes bariéru odporu ve výši 37 200 $ a prolomila se na psychologickou úroveň 38 000 $.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me