Jak využít herní kryptoměny pro své investiční portfolio

Herní průmysl zůstává jedním z nejaktivnějších odvětví globální ekonomiky. V roce 2018 přinesl herní průmysl tržby kolem 138,7 miliard $. Všechny projekce v tomto odvětví představují silnou fázi růstu her, což z ní činí jedno z nejlepších průmyslových odvětví, do kterých se dnes investuje. S příchodem mobilních her budou tržby v tomto odvětví nadále růst, do roku 2021 dosáhne 180,1 miliard USD.

Výplaty pomocí herních kryptoměn

Jak ale získat kousek tohoto koláče? Kryptoměna poskytuje způsob, jak vydělat na růstu her. Vzhledem k tomu, že odvětví kryptoměn stále rychle roste, je nyní možné diverzifikovat se od hlavních digitálních měn.

Zatímco bitcoiny a ethereum nadále dominují na trhu, vznik alternativních herních kryptoměn nabízí investorům příležitost vydělat peníze.

Herní vývojáři nyní vytvářejí herní digitální měny, které hráčům umožňují nakupovat virtuální předměty a provádět další transakce. Jedná se o výklenek, kde se větší hráči jako Bitcoin ještě neodvážili.

Pokud chcete vydělat na růstu her a kryptoměn, musíte si vybrat nejlepší herní kryptoměny.

Integrace kryptoměn do hraní her

Jak tedy tyto kryptoměny fungují na herní platformě? To je důležité abychom pochopili, jak kryptoměny fungují identifikovat investiční příležitosti dostupné v herním průmyslu.

Vývojáři her nyní integrují nové kryptoměny do svých produktů prostřednictvím:

  • Tokenizace herních aktiv

Pokud jste někdy hráli videohru, pravděpodobně jste použili jedinečné herní měny. Pomocí této měny je možné upgradovat herní úroveň a vítězové získávají odměny v měně ve hře.

Můžete si také koupit virtuální předměty včetně zboží, zbraní a dalších předmětů nezbytných k pokračování ve hře. Tradičně je tato měna použitelná pouze pro hrací platformu.

Herní vývojáři však nyní začali tokenizovat svá herní aktiva využitím blockchainové technologie. To znamená, že nyní můžete svou kryptoměnu ve hře používat mimo herní platformu.

  • Výhry prostřednictvím kryptoměny

Zatímco většina her má výhry ve formě herních měn, někteří herní vývojáři nyní nabízejí kryptoměny, aby odměnili hráče a dokonce i vývojáře. S touto virtuální měnou můžete obchodovat i mimo hru, což z ní dělá populární obchodovatelné kryptoměny.

Jako investor poskytuje vývoj herních kryptoměn neodolatelnou obchodní příležitost. Popularita her znamená, že se jakákoli kryptoměna, která získá v tomto odvětví trakci, rychle uchytí.

Z tohoto důvodu musíte identifikovat potenciální herní kryptoměny podle jejich počátečního výkonu. Některé z těchto herních kryptoměn, na které je třeba dávat pozor, zahrnují:

1. Enjin Coin

Enjin, největší komunita online her, je silou, která stojí za vývojem kryptoměny Enjin. u některých her existuje velký potenciál, například 9 Lives Arena a ReBounce, Forest Knight, Bitcoin Hodler, Age of Rust a War of Crypto již založeno na technologii mincí Enjin.

Partnerství společnosti Enjin se společností Samsung pro distribuci peněženky Enjin na smartphonech společnosti Galaxy S10 / S10 + dává této herní kryptoměně náskok.

2. Token DreamTeam – SEN

Může to být jen 897. místo v žebříčku nejcennějších kryptoměn, ale je důvod si to prohlédnout. Tento projekt kryptoměny je výkonný nástroj určený pro e-sport a hraní her jako platforma infrastruktury a platební brána.

Tým, který stojí za projektem vedeným Alexandrem Kokhanovským, má dlouholeté zkušenosti v oblasti e-sportu a her. Tato mince je univerzální a může sloužit pro účely gamifikace a odměn, placení poplatků, nákup aktiv, platby v žetonech a mnoho dalšího.

3. Etheremon Token (EMONT)

Toto je měna ve hře pro blockchainovou hru známou jako Etheremon. Je to jedna z nejpopulárnějších herních kryptoměn a měli byste ji zvážit pro své investiční portfolio.

Kryptoměna Etheremon Token (EMONT) bude jezdit na popularitě Etheremon hra inspirovaná Pokémon. V tuto chvíli hráči používají Ethereum koupit „mons“ (sběratelská stvoření ve hře).  

Vývojáři chtějí postupem času používat token Etheremon (EMONT) pro nákupy ve hře a odměňování hráčů.

4. Token theta – THETA

Jedná se o projekt kryptoměny, jehož cílem je narušit odvětví videoher. Cílem je nabídnout hráčům decentralizovaný režim streamování, což z něj dělá přední video platformu na blockchainu.

Pomocí tokenu Theta se projekt snaží uskutečnit svůj model sdílení spotřeby šířky pásma. THETA již stoupá na seznam nejoceňovanějších kryptoměn a stojí za to se na ni podívat jako na investiční možnost.

5. TRON (TRX)

Toto je populární digitální měna používaná ve více krypto hrách. I když tyto hry nejsou výjimečné, popularita TRON Legend, online RPG pro více hráčů, slibuje posílení bohatství TRX v herním průmyslu..

Mezi další herní kryptoměny, které stojí za zmínku, patří EOS, Steem, RUN, MobileGo (MGO), FirstBlood, GameCredits, RevolutionVR a Decentraland..

Balení

Fenomenální růst herního průmyslu spojený s obrovským zájmem o kryptoměny činí z herních kryptoměn sen investora. Mnoho kryptoměn souvisejících s hrami se stále objevuje, a přestože se ne všechny uchytí, existuje příležitost vydělat ty nejslibnější. Jedna věc, o které není pochyb, je to, že hraní her a kryptoměna / blockchain se navzájem potřebují a budou růst ruku v ruce.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me