Nejlepší hardwarové peněženky 2021 pro kryptoměnu

U většiny kryptoměn, jako je bitcoinový tisk, má ocenění záznamu rekordní význam, kde jste se rozhodli ukládat své těžce vydělané mince. Existuje mnoho dostupných možností, ale hardwarové peněženky nebo chladírenské sklady jsou certifikovány jako bezpečné a vhodné pro osoby s velkým množstvím mincí, které si přejí je vytáhnout z oběhu. Přesto mohou existovat další důvody, proč člověk může potřebovat tvrdou peněženku. Kromě ceny, hodnocení komunitní peněženky a počtu podporovaných mincí může být nutné získat hardwarovou peněženku v závislosti na jeho investičním stylu nebo v reakci na předpisy specifické pro danou zemi.. 

Netřeba dodávat, že reputace a bezpečnost peněženky jsou klíčové az těchto kritérií výběru jsou zde nejuznávanější a nejlepší hardwarové peněženky kryptoměny:

Hodnost

Název peněženky

Hodnocení

Typ

Zjistit více

hodnocení1

ledger nano s

Výběr redakce

Hardwarová peněženka

Navštivte Ledger Nano S.

hodnocení2 trezor tvrdá peněženka

Hardwarová peněženka

Navštivte peněženku Trezor

hodnocení3 Keepkey tvrdá peněženka

Hardwarová peněženka

Navštivte Keepkey Wallet

Nejlepší hardwarové peněženky v roce 2021

1. Ledger Nano S

Můžete hledat na internetu všechny druhy recenzí, ale všechny věci jsou konstantní, produkty Ledger jsou nad ostatními. Vynikající v jejich katalogu je Ledger Nano s a existuje mnoho důvodů, proč se jedná o výjimečný produkt. Ano, můžeme argumentovat z pohledu ceny. Maloobchodní prodej kolem 59 $, Ledger Nano S je poměrně levnější než ostatní a je mnohem lepší vzhledem k počtu podporovaných mincí a žetonů. Ledger nano hardwarová peněženka

Co přesně dělá z Ledger Nano S hardwarovou peněženku kryptoměny na vyžádání? Za prvé, zakořenění může být proto, že se jedná o evropský start-up a po spuštění v roce 2015 se Ledger v zásadě rozrostl a přidal atraktivní funkce. Samotné zařízení je lehké, elegantní a kompaktní.

Vnější povrch je vyroben z plastu, takže je odolný proti nárazům při pádu. Ledger Nano S je bez baterií, což znamená, že je před připojením musíte nejprve připojit k počítači. Přestože s tím jsou spojena rizika, uživatelé musí zajistit, aby byl počítač bez virů, i když by gadget stále fungoval. Aby to usnadnila, společnost poskytuje kabel USB pro připojení a zároveň zvyšuje kompatibilitu peněženky s většinou počítačových operačních systémů jako Linux, Windows a Mac. 

PROFESIONÁLOVÉ

  • Nabízí podporu více měn.
  • K dispozici za levnější ceny.
  • Kompatibilní s různými platformami.
  • Máte spoustu bezpečnostních funkcí.
  • Lze použít na cestách.
  • Pro pohodlí uživatelů funguje také pro více aplikací.
  • Mějte OLED HD displej.
  • Dodává se s hardwarovými ověřovacími klíči.
  • Mějte možnost obnovit prostředky z listu pro obnovení.

NEVÝHODY

  • Není zdarma.

Ledger Nano S je také známý pro své bezpečnostní sklony. Zařízení má nejen OLED obrazovku pro kontrolu transakce, ale fyzická tlačítka, která musí být stisknuta při potvrzování transakcí, poskytují uživatelům další vrstvu ochrany.

Dělá to hardwarová peněženka odolný proti hackerům, protože hacker nemůže nijak stisknout tlačítko, pokud samozřejmě nemá fyzický přístup k peněžence. Kromě toho jsou soukromé klíče uloženy v jiné čipové sadě v samotném zařízení, což dává minci další vrstvu ochrany.

Ledger Nano S byl naším čtenářem v roce 2020 zvolen nejlepší peněženkou v kryptoměně č. 1

2. Ledger Nano X

Peněženka Ledger je v zásadě jednou z nejlepších hardwarových peněženek. Je navržen pro ukládání kryptoměn s masivními bezpečnostními funkcemi. Obchodníci s kryptoměnami a investoři vášnivě používají peněženky hlavní knihy pro svou kryptoměnu, kterou také chválili.

Hlavní společnost, která vyvinula tuto peněženku, se zaměřuje na vytváření bezpečnostních řešení pro krypto a blockchain. Byla založena v roce 2014 a má kanceláře v San Francisku v Paříži spolu s týmem cca. 130 zaměstnanců.

Další vynikající funkcí pro Ledger Nano x je počet podporovaných mincí. Chcete-li to pochopit, vězte, že peněženka podporuje všechny tokeny ERC, pokud je použita v závěsu s MyEtherWallet. To v podstatě znamená, že peněženka podporuje nekonečný počet žetonů kromě podpory dalších zavedených mincí, jako jsou XRP, Tron, Bitcoin, Ethereum, Litecoin a všech 30 nejlikvidnějších mincí.

Další jedinečnou vlastností je, že Ledger Nano S je HD (hierarchická deterministická) peněženka, což znamená, že vlastník gadgetu má plný přístup k účtu představujícímu minci a může dokonce zálohovat klíč pouze v případě odcizení zařízení. To není vše. I když můžete peněženku zálohovat pomocí úvodních frází pro obnovení, které jsou při nastavování nutné, aktualizace firmwaru nevyžaduje převod mincí na externí hardware nebo horkou peněženku. Aktualizace jsou automatizované a po dokončení; žádné mince nejsou ztraceny.

Naštěstí společnost úspěšně získala investice ve výši 85 milionů dolarů. Pokud mluvíme o uživatelském rozhraní peněženky, je to velmi jednoduché a snadno použitelné. Ledger podporuje několik coinů, jako jsou Bitgo, MyEtherWallet, Copay a některé další

Ledger je také nejlepší zvlněná peněženka v roce 2020 pro ukládání vašich XRP coinů. můžete také zkontrolovat naše nejlepší peněženky IOTA Seznam 2020

3. Trezor

trezor peněženka

Soutěžit s Ledger Nano S je Trezor, výtvor SatoshiLabs, český start-up a první bitcoinová peněženka, která se kdy dostala na trh. Peněženka získala průkopnický štítek a mnozí očekávali, že bude nejdominantnější peněženkou, ale je to tak, že peněženka zaostává, i když zůstává druhou nejpopulárnější na světě. Maloobchodní prodej kolem 100 $, Trezor je sám o sobě jedinečný. 

Na rozdíl od Ledger Nano S a dalších produktů Ledger nabízí Trezor od uvedení na trh v roce 2013 omezený počet podporovaných mincí a přidává jen několik málo mincí..

Na druhou stranu můžete zařízení připojit k tabletům a dalším zařízením Android, ale společnost na tom pracuje. Bez ohledu na omezenou podporu mincí používá Trezor stejnou bezpečnostní taktiku jako Ledger Nano S, kde ukládá soukromý klíč bitcoinu offline do jiné čipové sady. Jedinou výhodou, kterou má Trezor nad Ledger Nano, je to, že jeho zdrojový kód je otevřený a recenzovaný a je snadno použitelný. 

Designová peněženka je vyrobena z kovu, který poskytuje ochranu před fyzickým poškozením. To však není skutečná bitva.

Většina uživatelů si přeje rychlé uložení svých mincí bez jakýchkoli komplikací s nastavením. To je místo, kde Trezor závodí na vrchol. Během nastavení – které lze provést buď prostřednictvím webu myTrezor.com, nebo prostřednictvím rozšíření pro Chrome, umožňuje Trezor zálohovat peněženku pomocí 24-slovního klíče pro obnovení se slovními frázemi generovanými offline prostřednictvím RNG z počítače i z gadgetu sám. 

Nezáleží na stavu počítače, protože Trezor je ve skutečnosti nepropustný pro keyloggery, ai když je počítač napaden, soukromé klíče nebudou přístupné. 

Kromě toho můžete do fráze pro obnovení přidat přístupovou frázi, ale musíte si pamatovat selhání přístupové fráze, ke kterému ztratíte peněženku. Obnovu peněženky lze provést pomocí horkých peněženek, například Mycelium. U výdajů musí mít uživatelé čtyřmístný PIN kód se všemi potvrzeními transakcí viditelnými na obrazovce a s akcentem pomocí tlačítka. Kromě toho, stejně jako Ledger Nano S, je peněženka podporována v rozlišení HD, což znamená, že uživatelé mají kontrolu nad soukromými klíči mince.

4. KeepKey

hardwarová peněženka keepkey

Udržování laboratoří Ledger i Satoshi Labs na nohou je další elegantní a bezpečná hardwarová peněženka, kterou si uživatelé mohou vybrat k uložení svých těžce vydělaných digitálních aktiv, jako je bitcoin a řada dalších cenných kryptoměn.

keepKey Spuštěn v roce 2015 – a později získaný společností ShapeShift, se peněženka vyvinula jako gadget na vyžádání pro uživatele, kteří hledají kombinaci stylu a zabezpečení. Za zhruba 130 $ je peněženka pro většinu uživatelů mimo dosah, ale když zaplatí částku, má zaručenou hodnotu za peníze.

Za prvé, je snadno kompatibilní s operačními systémy Windows, Linux a Mac a protože byla vyvinuta v kategorii HID-Class, může peněženka po připojení snadno fungovat v jakémkoli operačním systému. Kromě toho je peněženka odolná proti hackerům hlavně proto, že v peněžence není nainstalován žádný operační systém, který by mohl být infikován. To dává uživatelům svobodu provozovat tuto peněženku na jakémkoli počítači bez ohledu na stav. 

Na přední straně vývoje je zdrojový kód KeepKey zcela otevřený a HD znamená, že uživatelé mají plnou kontrolu nad svými soukromými klíči. Jedinou nevýhodou, na které musí společnost pracovat, je vytvoření webové peněženky, která by eliminovala potřebu přístupu k aplikacím prostřednictvím peněženek třetích stran, jako je Electrum.

Na druhou stranu však neexistuje způsob, jak by hackeři ukradli vaše soukromé klíče, protože generování probíhá offline entropií mezi zařízením a počítačem. Stejně jako ostatní existují možnosti obnovení obsahu peněženky pomocí 12slovné fráze pro obnovení. Peněženka má také obrazovku pro sledování transakcí a tlačítko pro potvrzení těchto transakcí.

Závěr 

Jak vidíte, tyto peněženky jsou podporovány komunitou, jsou cenově dostupné a co je nejdůležitější, mohou podporovat četné mince a tokeny ERC. Ze seznamu je Ledger Nano S výjimečný a ne kvůli ceně, ale kvůli počtu podporovaných mincí / žetonů. Jsou vždy v dohledu, aby se spojili s tvůrci kryptoměn a nabídli podporu čerpání v extra poptávce po peněžence. Ačkoli jejich zdrojový kód není plně open-source, stále zůstává populární v kryptoměně.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me