Kaip apsaugoti kriptovaliutos piniginę nuo kibernetinių nusikaltėlių?

Ar žinote apie didžiausią kriptovaliutą šiandien? „Bitcoin“ yra viena iš gerai žinomų ir didžiausių kriptovaliutų, kurias 2009 m. Pristatė paslaptingas subjektas, vardu Satoshi Nakamoto. Bitcoin populiarumas išaugo, kai jo kaina pasiekė aukščiausią lygį 2019 m. Be abejo, dėl nepastovios rinkos bitkoino kainoje yra laukinių svyravimų. Bitkoino vertę įtakoja įvairūs veiksniai, o pagrindinis yra jo paklausa ir pasiūla. Bitcoin kainų svyravimai traukia ne tik asmenis ir vyriausybę, bet ir kibernetinius nusikaltėlius.

Išradus bitkoiną, daugelyje pranešimų apie užgrobimus ir įsilaužimus buvo užregistruoti mainai, o šiuose įsilaužimuose daugelis žmonių prarado savo lėšas. Kadangi bitkoinas fiziškai neegzistuoja ir yra skaitmeniniu pavidalu, yra didesnė kibernetinių nusikaltėlių įsilaužimų rizika. Skaitmeninės piniginės yra naudojamos bitkoinams ir kitiems skaitmeniniams žetonams laikyti, o šios piniginės veikia internete, nes jose yra privatus raktas, kuris saugomas internete. Tik per privataus rakto vartotojai gali siųsti savo skaitmeninius žetonus kitiems, todėl svarbu apsaugoti savo privatųjį raktą, kad būtų išvengta bet kokios apgaulingos veiklos. Galite išmokti apsaugoti savo kriptovaliutų pinigines Kripto kodas.

Paprastais žodžiais tariant, privatus raktas yra vartotojų skaitmeninė tapatybė, o kibernetiniai nusikaltėliai visada stebi jūsų monetas, kad atliktų apgaulingą veiksmą. Kibernetiniai nusikaltėliai naudojasi būdais pavogti arba perkelti jūsų skaitmeninius žetonus į savo sąskaitą po jūsų akimis, todėl niekada neturite eiti į kompromisus dėl savo privačių raktų saugumo.

Panagrinėkime keletą būdų, kaip galite apsaugoti savo bitkoinus, kurie yra šie:

Pasinaudokite saugiu interneto ryšiu.

Perkeldami ar prekiaudami kriptovaliutomis, vartotojai visada turi naudoti saugų interneto ryšį ir vengti viešojo „Wi-Fi“. Be to, naudodamiesi namų tinklais, vartotojai turi naudoti virtualų privatų tinklą, kad padidintų saugumą. Pasinaudojus VPT, pasikeis jūsų vieta ir IP adresas. Negana to, tai taip pat padarys jūsų naršymą saugų ir apsaugos jūsų naršymą nuo atakų ir įsilaužimų.

Vietoj karštų piniginių naudokite šaltas pinigines.

Šaltos piniginės yra geriausios skaitmeninės piniginės jūsų bitkoinui laikyti, nes jų nereikia prijungti prie interneto. Geriausias dalykas, susijęs su šaltomis piniginėmis, yra tas, kad jie nėra pažeidžiami kibernetinių atakų ir neleidžia neteisėti jūsų asmeninių raktų. Užregistruota daugybė pranešimų apie kitų rūšių pinigines, iš kurių atakos nulaužė bitkoinų vartotojų pinigines.

Kibernetiniai užpuolikai visada laukia, kol vartotojai naudos silpną slaptažodį ir suteiks jiems galimybę užpulti savo pinigines. Visada geriau naudoti šaltą piniginę ir saugoti asmeninius raktus įrenginiuose, kurių nereikia prijungti prie interneto.

Pasinaudokite keliomis piniginėmis.

Investuotojai ir prekybininkai mėgsta investuoti ir prekiauti skirtingomis kriptovaliutomis, taip pat nėra jokių specialių apribojimų kurti skirtingas pinigines. Vartotojai, norėdami apsaugoti savo skirtingas kriptovaliutas, turi naudoti kelias pinigines. Vartotojai gali naudoti piniginę daugeliui kriptovaliutų laikyti ir vieną – kasdienėms operacijoms atlikti. Naudojant kelias pinigines bus apsaugotas jūsų portfelis ir išvengta bet kokių nuostolių, kurie gali kilti jūsų sąskaitoje.

Naudokite unikalų slaptažodį.

Geriausias būdas apsaugoti kriptovaliutas yra unikalus ir tvirtas slaptažodis. Vartotojas turi vengti naudoti tą patį slaptažodį skirtingose ​​paskyrose ir programose. Be to, labai svarbu naudoti tvirtą slaptažodį, kurio neįmanoma atspėti. Vartotojai taip pat turi nuolat keisti savo slaptažodžius, kad išvengtų įsilaužėlių pavojaus. Dviejų veiksnių autentifikavimas piniginėje padės užtikrinti papildomą saugumą.

Atnaujinkite savo prietaiso antivirusinę programinę įrangą

Nesvarbu, ar naudojatės internetine pinigine, ar darbalaukio, ar mobiliąja pinigine; siūloma apsaugoti įrenginį naudojant naujausią antivirusinę programinę įrangą. Antivirusinė programinė įranga veikia kaip užkarda, apsauganti jūsų įrenginį nuo kenkėjiškų programų atakų ir neteisėtos prieigos. Įrenginiai, kuriuose nėra antivirusinės programinės įrangos, įsilaužėliai naudojasi taikymu pagal tuos įrenginius ir bando nulaužti privatų bitino piniginės raktą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me